Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

2 Mart Ah Kalbim 304. Bölüm Özeti Pragya Hayatta!

Pragya ölecek mi diye merak ettiğimiz Ah Kalbim 304. bölüm özetimiz sizlerin beğenisine sunulmuştur. İşte Ah Kalbim 2 Mart özeti.

Ah Kalbim 304. bölüm Purab ve Disha’nın konuşmasıyla başlar. Eğer Pragya geçmişini King’e anlatmadıysa bu defa Abhi anlatırsa Pragya’nın başı belaya girer diye düşünürler. Disha ise gerçek ortaya çıksın diye düşünmektedir.

Nikhil ise John’un kendi arabasına binmesini sağlar. Ardından da gerçeği söylersen öldürürüm der. John araba durduğunda koşarak kaçar. Pragya ise hayati tehlikeyi atlatmıştır. King Abhi’ye gelip neden bu kadar ilgilisin diye sorar.

Abhi ise King’in gerçeği bilmediğini anlar ve iyi biri olduğu için ben ve ailem onunla ilgilendik der. King ben de aptallığı yüzünden Pragya’nın terk ettiği kişi sen misin diye düşünmüşüm yanıldım der. John ise yolda bulduğu bisikleti alıp ve sürmeye başlar. Nikhil ise hala peşindedir ve bisiklete çarpar. John ağır yaralı halde yola düşer. Nikhil başına gelip eşine ve altı aylık kızına yazık oldu der.

Nikhi can havliyle kaçmaya çalışan John’u son hamlesiyle öldürür. Kiara ise bu ana şahit olur. Bunu yapanın yüzünü gördüm tarif edebilirim diyerek şok olmuş halde olanları anlatmak istemektedir. Pragya ise kendine gelir ama teker teker girilmesine müsaade edilir. Abhi tam girecekken King’in ilk olarak içeri girmesine ses etmez. King Pragya’ya yokluğunda şarkı bile yazdım diyerek onu gülümsetir. Abhi ise gözünde bir damla yaş ile acısını içine gömer. ah kalbim 304. bölüm özeti resmiAbhi içeri bir sonraki giren kişi olur. King ise Kiara’nın karakolda ifade verdiğini haber alıp acilen çıkar. Abhi herkesin telaşlandığını anlatır, ellerini tutar. Tanu ise bu güzel anı mahvedip içeri girer. Abhi çıktığında bu kadar büyük bir olayı bile atlattın helal olsun der. 

Senin ölmen için çok dua ettim diyen Tanu, kocamı elimden alamayacaksın der. Pragya böyle bir niyetim yok dese de Tanu bu kafayı takmıştır bir kere. Abhi ise Pragya için dua ederken gören Disha ikinizi birleştireceğime yemin ediyorum diye düşünür.

Disha ve Purab, partiye Pragya’yı davet eden ve bu kazanın sorumlusu olanın aynı kişi olduğundan yani Tanudan şüphelenir. Nikhil ise yaptığının karşılığını almak için Tanuyu çağırır. Tanu para istiyor diye düşünür ama Nikhil ona dokunmaya kalkınca tokat atar. Nikhil Abhi ile para için birliktesin ve şu an yanımızda kimse yok benim eski sevgilim kendine bari yalan söyleme der. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. bu nikhil cezasını çeksin artık hatta tanu da 1500 bölüm oldu halen aynı senaryo tanuya en büyük ceza zaten nikhilin ona dokunması olur nikhil hapse girsin artık

  2. OFFFFFFFFFFFFFFFFF BU NE SACMALIK SIMDIDE NIKHIL CIKDI ORTAYA O OLMEDIMI HINTLER OLUNUDE DIRILTYORMU ACABA.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu