Gelinim Mutfakta

2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 2 Mart Çarşamba günün birincisi ile Çarşamba puanları sonucu açıkladı! 2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 2 Mart Çarşamba puan durumu sonucu, bugün çeyrek altını kim aldı?  Miyase kaç puan aldı? Kaynanalara gelinlere kaç puan verdi? 02/03/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Çarşamba Nursel Ergin bugün kaç puan verdi?  2 Mart Puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? Haftanın ortasında çeyrek altını kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, detaylı olarak bu haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor.

=> 30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (03/03/2022) 2 Mart Çarşamba günü Hasret 21 puanla yine günün birincisi olan gelin oldu! Yeşim ise 11 puanla günün sonuncusu olan gelin oldu.

=> 23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Mart Çarşamba Puanları ve Çarşamba puan durumu %100 netlik kazandığında, gözler Hasret ile Yeşim’in puanlarının üzerinde olacak.

=> 16 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucu için lütfen tıklayınız.

2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

=> 9 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Hasret sonunda ilk çeyrek altınının Salı günü kazandı. Hasret bu hafta bilezikleri alabilmesi için Çarşamba puanlaması sonucunda Yeşim’i geçmesi gerekiyor. 

=> 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Beş Bileziği Kim Aldı görebilmek için tıklayınız.

Bugün 2 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 2 Mart Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Haftanın ikinci bölümünde kaynana Nurten gelinin ile yaşadığı tartışma sonrasında yaşadığı strese dayanamayıp bayıldı. Hasret kaynanasının bayılmasına çok üzüldüğü için son bölümde verilen çeyrek altını ise sevinemedi.

=> Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sonucunda Hasret adım adım finalist olmanın hayallerini kurarken, Yeşim de ezeli rakibi Miyase ile arasında ki bilezik sayısının düşürmek için kolları sıvadı.

=> 3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Mart Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Kaynana Sevilay ile gelinin arasında ki tartışma giderek büyümekte. Sevilay kaynana Miyase’yi vefasız olarak değerlendirirken, Miyase de kaynanasına hodri meydan diyerek, Sevilay’ın eleştirilerin katılmadığını dile getirdi.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Hasret çeyrek altını kazan gelin oldu. Hasret bu yarışmada ki ilk çeyrek altınının alırken, Deniz de ilk iki gün sonucunda, günün sonuncusu olduğu için Cuma günü %100 eleme potasına düşmeyi garantiledi.

2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Hasret kaynana Beyhan’ın bugün yaptığı puanlamaya büyük tepki gösterdi. Son iki haftadır hatasız bir şekilde gelinin bulan kaynana Beyhan’ın bugün yaptığı puanlamaya karşı Hasret şöyle söyledi. İşte Hasret’in Beyhan kaynanaya karşı sarf ettiği o sözleri;

“İçine maya giren hamurun kabaracağını bilmiyor musunuz?” Yarışmacı Hasret

Sözleri ile yarışmacı Hasret, kaynana Beyhan yaptığı puanlama da “Lezzete puan veriyorum” tezini yıkmak için elinden geleni yaptı. 

Hasret son bölümde elde ettiği başarıyı, bugün de devam ettirmek istiyor. Bunun içinde, 2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak için harekete geçti.

Miyase ile Yeşim arasında ki bilezik yarışına Hasret’in de katılması ile üç güçlü isim, bu hafta bilezikler için rekabet ederken, Deniz de bu hafta elenmemek için çabalayacak.

Geçtiğimiz hafta bileziği alan Miyase, bu hafta kendisine daha çok güvendiği gözlenirken, programında 4 yıldır devam eden kaynanaların 90 saniyelik süresi bu hafta kaldırıldı. Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama öncesinde, günün yemeği için kaynanalar gelinlerine tüyo veremeyecek.

2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Bugün Nurten kaynana gelinin Hasret’in tabağını bulabilmek için her yolu denedi. Günün sonunda Yeşim, kaynana Nurten’den iyi puanlar alamadı. Yeşim de buna tepki göstermek adına şöyle söyledi;

“Lezzete mi puan verdiniz?” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile yarışmacı Yeşim, kaynana Nurten’in lezzete puan vermediğini iddia ederken, Nurten kaynanada yemeklerin şeklinin de önemli olduğunu dile getirmesi oldukça dikkat çekti.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan kaynana Nurten, yeni gelen kaynanalara göre oldukça dişli çıktı. Nurten kaynana bugün Gelinim Mutfakta 2 Mart Puanlama sırasında gelinin Hasret’i bulabilmek için elinden geleni yapması ise dikkatlerden kaçmadı.

2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Kaynanalar artık gelinlerine yemeklerin nasıl olması gerektiği hakkında tüyo veremediği için, kaynanaların bugün Gelinim Mutfakta 2 Mart Çarşamba puanlaması sırasında, hangi geline kaç puan vereceği hangi gelin en yüksek puanları alacağı, şimdiden merak edilmeye başlandı.

Gelinim Mutfakta 2 Mart Çarşamba Puan Durumu

Haftanın başında çeyrek altını şans eseri Yeşim alırken, Salı günü çeyrek altını Hasret kazandı. Haftanın üçüncü puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği, 2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gelinim Mutfakta 2 Mart Çarşamba puan durumu sonucu ise günün sonuncunda %100 netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Deniz yarışmada kalıcı olmak adına gelse de henüz varlık gösteremedi. Söylemleri ile dikkatleri üzerine çeken Deniz, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, aldığı puanlarla da dikkat çekmek istiyor.

Hasret, Deniz’i geride bırakıp, en azında bu hafta elenmekten kendisini kurtarmayı başarırken, bugün 2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yüksek puanı etmesi halinden, bilezikler için umutlanmaya başlayacak.

Gelinim Mutfakta 2 Mart Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı Sırada Yeşim ve Kaynanası Beyhan

Kaynanaların gelinlerine tüyo vermemesinden faydalanacak olan Hasret, daha güzel yemek yapıp 2 Mart Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, çeyrek altını kazanmak istiyor.

2 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Sunucu Nursel Ergin beş puanı kime verdi? Bu hafta Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 2 Mart 2022 Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 2 Mart Puanları (02/03/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

2 Mart Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 2
Miyase: 1
Hasret: 5
Deniz: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 4
Hasret: => Nurten’in Gelini 5
Deniz: 3

*************************
” 2 Mart 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 3
Hasret: 5
Deniz: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Miyase: 5
Hasret: 3
Deniz: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Naciye’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 4
Hasret: 3
Deniz: => Naciye’nin Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 2 Mart Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 2 1 3 4 1 11
Miyase 1 4 3 5 4 17
Hasret 5 5 5 3 3 21
Deniz 3 3 1 1 5 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Şubat – 4 Mart Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 35 + 11 = 46
Miyase: 31 + 17 = 48
Hasret: 29 + 21 = 50
Deniz: 15 + 13 = 28

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Mart Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HASRET
Gelinim Mutfakta 2 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HASRET
2 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Mart Perşembe Fragmanı İzle

2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün üç günün puan durumu b%100 belli olacak. Gözler ise haftanın final öncesi son bölünme çevrilecek. İşte o anlara ait, Gelinim Mutfakta 3 Mart Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

28 Yorum

 1. ŞİMDİYE KADAR Kİ SUNUCULAR ÖZELLİKLE FATİH ÜREK TARAF TUTUYORDU!..ONA SES ÇIKARMADINIZ!..EZGİ KAYINVALİDESİ FATİH SAYESİNDE DOKSAN BİLEZİK ALDI!..KİM TARAF TUTUYOR SİZ KARAR VERİN!..

  1. evet fatih Ürek de taraf tuttuğu zamanları hatırlıyorum. Ancak Nursel yarışmayı çok değiştirdi. Kendisine güveniyorsa yeni bir program açsın. Bakalım izleyen var mı görelim! hazır kitleye geldi. 4 yıldır milletin alıştığı bir düzen var.
   => Hafta ortasında bilezik vermek Nursel için tam bir fiyasko
   => Aynı durum karşısında farklı tepki göstermesi Nursel için fiyasko!

   1. sevgili filiz bileziği veren nursel değil yönetim tarafından alınan karraları ekrana yansıtan nursel bu farkı görmeni isterim

    1. Anonim ben sana soyliyeyim yesim olmassa program izlenmez baksab herkez artik izemicam diyo nasil damlayi 3 defa cagyrdylarsa hatda deniz bile 2 nji defa geldisse yapimin kendisi ritikler düşerse onlar tipis tipis yine yesimi cagryrlar yesim 2nji defa gelmesse bende gulsat dilim buna bikenara yaziyorum izleyin we gorun

  2. Filiz’in gözü Yeşim’in önceki haftadan hakettiği ama almadığı bilezikleri Efe’si hafta alması Filiz’e çok koymuş gözü kalmış Yeşim’in bileziklerini. Her hafta miyaseye veriyorlar bilezikleri diye burada insanlar eleştiri yapıyor ama filiz filiz toz kndurmuyor haksız tüyolarla hile hurdayla miyasenin bilezik aldığını bilmesine rağmen sataşıyor yorum yapanlara miyaseye savunmak için, yazıklar olsun sana filiz hala tutummuş hafta içi Yeşim’in bilezikleri diyorsun.

    1. miyaseyi allayıp pullayıp haklı göstererek, yeşimi her fırsatta karalayarak şeytanlığın en kötüsünü yapıyorsun zaten! hala haksızlık karşısında susan diyorsun. insan utanır yaa!

  1. Bir yönden iyki kalktı diyebiliyorum Bir yönden de yönetim kimin kulağına ne fısıldayacak bilemediğimiz için elemek istemedikleri gelinlere hem kendi kaynanası hem de sunucunun vereceği puanlarla yarışmanın dengesi değişir.
   Tüyolar devam ederse yönetime karşı yüksek puanlar almaya devam eden gelinde olacak.

    1. Ben o 10 bilezik 7 bilezik kaldır biraz heyecan katmak için yaptılar bu kaç haftadır puanlamalar da çok haksızlık yapıldığını düşünmüyorum.. inşallah böyle devam eder.bazı yemekler göz önünde olanı olmayan ayırt edilebiyor…Yeni gelinler çoğu heyecandan ortam bilmediği için ya da süre ile alışık olmadıkları için pek yapamıyorlar… Nursel 3 gün yaptığı puanlar baktığımda pek adaletsiz görmedim…

   1. Filiz miyas tüyolarla haksız kazandığını bildiği için tüyosun olunca miyase kazanamayacak diye saçmalıyor yine.

     1. birileri yeşim dediği anda saldırman ve miyaseyi yüceltmeyi görev edinmeni söylüyorlar. çok haklılar birisi yeşimi savunmak isterse hemen araya miyaseyi koyup övüyorsun ve bu gmzden kaçmıyor. bence sen hiç yorumlara dahi olma çünkü hiç adil olamıyorsun.

     2. tmm bundan sonra zorda kalmadıkça yorum yapmıyorum

 2. KAYIN VALİDELER TÜYOLAR KALKSIN DİYE DİLEKÇE VERDİLER ÖZELLİKLE SEVİLAY İKİ GÜNDÜR GELİNİNİ BULAMADIĞI İÇİN BİLEZİK VE ÇEYREK KAYBETME KORKUSU SARDI!..REJİNİN KARARI OLAN BİLEZİK VE ÇEYREKLERİ GERİ İADE EDİLECEĞİNİ ÖĞRENİNCE HEMEN ÇARK ETTİLER!..

 3. miyase haram o kazandım dediğin bilezikler. Bugün sunucu söyledi haksız elde ettiğiniz bilezikleri masaya geri bırakacakmısınz diye ama miyase haksız elde ettiğin konusunu sorgulamadı bile iade etmiyorum ddi.

 4. Sevgili Nursel hanım proğramlarınızı pür dikkatli izliyorum adaletli puanlar yapılmasını istiyorum yüksek puanların yeşime verilmesini istiyoruz çünkü Yeşim bu yarışmanın birincisi yarışmadan gitmek üsteyen tek kişi var oda Deniz bu hafta elenmesini istiyoruz

 5. miyase açık sözlü yeşim gibi ekranlara tribünlere oynamıyo yeşim oyuncu kendini saf göstermeye çalışıyo tek olduğu gibi ekranda gözüken doğal olan beyhan hanım. yeşim çok oyuncu saflar kanıyo onaa

 6. Miyase 2 haftada 15 bilezik aldı bu hafta Yeşime bilezik verilmesze çok yazık Miyase Yeşimin hakkını yedi 😓

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu