Kördüğüm

2 Mayıs Kördüğüm 269. Bölüm Özeti # Visnhu (Akash), Avinash’ın Oğlu Çıktı

Kördüğüm 269. bölüm özeti vermeden evvel dört part halinde olan bölümün bu başlık altında ilk iki partın özetini vereceğiz. Bu bölümde meydana gelecek olan en önemli olay Mukta, Meethi’ye yakalandı. Visnhu, Mukta’nın kendisini araştırdığını öğrendi. Visnhu Avinash’ın akrabası çıktı. İsmi de Akash’mış. Daha fazla meraklanmadan 2 Mayıs kördüğüm bölüm özeti ile sizleri buluşturalım. 

2 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti

2 Mayıs Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan kördüğüm 269. bölüm özeti, Mukta Visnhu’nun evine gidip Akash ismi ile Vinshu’nun ne alakası olduğunu araştırmak ister. Ancak evde Vinshu ile Meethi olduğunu görünce onların gizlice gitmesini bekler. Bir ara Visnhu sanki birisini görür gibi ettim dese de sonra gölge galiba diye üstünde durmaz. Visnhu ofiste işlerinin olduğunu söyleyip evden Meethi ile birlikte çıktıktan sonra Mukta eve girip her yeri aramaya başalar. Bu sırada Şalını unuttuğunu anlayan Meethi hemen gidip alayım. Sen beni burada bekle deyip Visnhu’yu yalnız bırakıp eve doğru gelir.

Mukta ayak seslerini duyunca kapıya kadar Meethi’nin geldiğini görür. Ev tek odadan ibaret olduğu için panik içinde Meethi’ye yakalanmadan saklanacak yer arar.  Ama nafile Meethi kapıyı açar ve Mukta’yı içeride görür. Meethi şok olur. Sen Visnhu’nun evinde ve onun dolabında ne arıyorsun der. Mukta kem küm eder. Gerçekler netleşmeden Meethi’ye niçin Vinshu’nun evinde olduğunu söylemenin doğru olmadığını düşünüp kendince bir yalan bulsa da Meethi hemen Mukta’nın yalanını ortaya çıkartır. Tam da bu sırada içeri Nani girer. Evet yalnış duymadınız. Bende şaşırdım. Nani içeri girip sen Mukta’ya yalancı mı? demek istiyorsun. Mukta ne diyorsa doğru diyordur deyip Muku’yu kurtarır. Nani torununu da alıp Visnhu’nun evinden ayrılır.

Tapasya Unutkanlık İlacını Buldu Kördüğüm 269. Bölüm Özeti

Kördüğüm 269. bölüm özeti, devam etmekte. Tapasya Amla ile birlikte harika bir sofra hazırlar. Tapu, kayın validen seninle gurur duysun. Bütün bu yemekleri kendin yaptığını söylersin. Bende yanınızda olmayım siz gelin kaynan rahata rahat akşam yemeği yeyin der. Mai geldiğinde süper bir sofra kendisini beklediğini görünce şaşırır. Bütün bunları sen mi yaptın der. Amla da evet sizin için yaptım der. Mai güzelce yemeği yerken Tapasya da bir önceki gün Mai’den çaktırmadan aldığı anahtar ile dolabın kilidini açar.

kördüğüm 269. bölüm özeti

İçerisinde tam da Amla’nın bahsettiği gibi bir ilacın olduğunu görünce şok olur. Hemen ilacı alıp neye yaradığını öğrenmek için  dolabı aynı şekilde kilitleyip odadan çıkıp gider. Thakur konağında Divya hüzünlüdür. Kızı Tapasya ile kavuşamamıştır. Bu sırada zil çalar. Jogi gidip kapıyı açar. Kapıda kimseyi göremez. tam kapatacağı sırada Nani’yi istemeye geleceğim dediği damat adayı Roch gelir. Roch elindeki çiçeği ve çikolatayı verip hayırlı bir iş için geldim deyince Jogi hemen Nani’nin geçen gün böyle bir şeyden bahsettiğini hatırlar. Roch, Nani’ye talibim der.

Jogi şu an Nani burada yok deyince Roch çikolatasını alıp gerisin geriye gider. Divya ile Jogi bu duruma çok güler. Mai, Veer’e gene ilaçlı sütü vermek için dolabına gittiğinde anahtarın yerinde olmadığını görünce sinirle Amla’yı arayıp anahtarımı en son sen almıştın. Nerede benim anahtarım der. Tapasya kapıdan gelip anahtarı yere attığını ortağı Amla’ya işaret eder. Amla da yerden alıp anahtar bu mu diye Mai’ye verir. Mai çık dışarı deyip Amla’yı kovar. Tapasya Mai’nin unutkanlık ilacını mutfaktaki sanırım şeker ile değiştirdi.

Baba Senin İntikamını Alacağım 2 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti

2 Mayıs Kördüğüm bölüm özeti devam ediyor. Diğer taraftan Meethi düşünceli bir şekilde Visnhu’nun yanına gelir. Visnhu, düşünceli olan Meethi’ye ne olduğunu sorunca Meethi, senin ile Mukta arasında bir şey mi var diye sinirli bir şekilde kızar. Visnhu ne diyorsun Mukta ile ben yan yana bile gelmem der. Meethi o zaman Mukta senin evinde ne işi vardı diye konuşmaya başlar. Geçen gün de senin bir arkadaşını sormuştu sanırım adı Akash’mış galiba deyince Visnhu’nun jeton düşer. Artık Meethi’nin canı tehlikededir. Gerçekler ortaya çıkmadan Mukta’nın ölmesi gerek diye içinden düşünür.

2 mayıs kördüğüm bölüm özeti

Meethi, Visnhu’yu elinden almaya çalıştığını düşündüğü Mukta’nın kendi duasına katılmasını istemez. Bunu da herkesin içinde Mukta benim evlenmemi istemiyor. Hatta kıskanıyor der. Vinshu’yu elimden almaya çalıyor der. Bu arada Visnhu da eve gidip kilitli kutusuna bakar. Mukta kutuyu açamadığı için kendini şanslı hisseder. Dolabından çıkardığı resme bakarak baba senin öcünü alacağım der. Resimdeki kim mi? Kanha’nın amcası Avinash’tır. Haydi olaylar iyice sarpa sardı. Bakalım kördüğüm 269. bölüm 3. ve 4. partlarında neler yaşanacak. Kısa süre içerisinde bu özetler arşivimize eklenecektir. 

2 Mayıs Kördüğüm Fragmanı

Sizlere yukarıda 2 Mayısta ekrana gelecek kördüğüm 269. bölüm özeti verdik. Bu bölümün fragmanı 1 Mayıs akşam saat 17:50 sıralarında yayınlanacak. Bizlerde hemen bu sayfaya eklemeye çalışacağız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

334 Yorum

 1. Filizim Ellerine Sağlık Özet Güzel Olmuş

  Nazım ????????Bunlar hediyen olsun Canım Gül seversin umarım Bide pasta çay demlede içelim

 2. Gulciceyim ben iyiyim belada iyi.

  Elam sen adem dedin ben eslem ve kankalar ademe oy verdik.

  KİZLAR EFELERE GELDİM AZ ONCE HOCALARİ GELDİ EFEYE GECMİS OLSUNA TEK AYAKTA 40 YALAN ATTİK NE DURUMA DUSURDU BİZİ AMA İNANDİ HER HALDE DEDİ TAMAM SONRA GELİRİM.

  KİZLAR AVİNESH KİMDİ.

 3. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Kızlar ben bu diziyi hiç izlemedim
  Nasıl bişey hiç bilmiyorum
  Eski izlediğimiz hint dizilerinden hangisine benziyor??

 4. GULCICEYIM CAY HAZIRLIYORUM HADI GEL BEKLIYORUM GULERI SEVERIM BIRTANEM HEDIYEN ICIN TESEKKUR EDERIM CANIM⚘⚘⚘⚘⚘

 5. Aynen Zülişim Benimde Favori Çiftim Rk Madudan Sonra Arnav kuşı Bide Rudra paro Asta Şhulok Hele Şhulokun Astaaa Diye bağırışı vardı Nası severdi Güzel diziydi Erkekler Öküzdü filan Tatlı belada Ama güzeldi Asta Minnacık Boyuyla Akıllandı hepsini

 6. Kizlar ya onceki sayfaya yazdim tekrar yazmiyim okursunuz umarim Zueyha Ab gulcicek ab:)

  FİLİZ AB bende odulu hak ettim bu gozlere ragmen yogun yaziyorum yakinda radyosyindan zehirlenecem
  ayrica yorum hatasindan cildiricim
  ama herseye ragmen yaziyorum
  Odul please?

 7. Tuu 1.lik gitti KOCADIN DEFNE KOCADIN ARTIK..???
  VAHEY VAHEY BAŞIMA GELENLER
  ???
  ELAM RICA EDRİM. BEN ARKADAŞIMDAN ÖĞRENEYİM SENIN ICIN BU ADEM DENEN OĞLANA SMS VEREYİM KELEBEĞİM ???❤?
  ???
  FERAH canım hem internetim az hem yorgunum. Yorgunum dostlar ?? bazi yorumlara detaylı göz atamamıştım. MANYAM benim sevdiğim oyuncuları söylemiş tanıyor tabi Defoşunu kuzum??
  Ben de Elif izliyordum Keremi. Şu Keremi doğuran anaya kurban olurum. Ya şu Vildan işi olduğu için Allah’a sukretmiyor sürekli şikayet ediyor nankör kari. Tarik sapığı Vildanin elini okşuyor. Süreyya nasıl kıskandı ama Keremi??
  Parla denen yelloz parayla adam tutmuş kendisine asılsın diye güya Keremin ilgisini çekecek ne pespaye ve gurursuz bi kız ya ???
  Oy Meethi oy Salak Iccanin süzme salak kızı anasının kaderini almış.. Allah’ım şu hintli kizlara akıl ver hele..???

 8. Rabbim İyilik versin İremsum Sevindim iyi olmanıza Canım ??
  ….
  Ay Nazım Kapıyı Aç hemen Ordayım Canım Arkadaşım Çağırırda Gelmezmiyim Demek Gülleri Seversin Benim gibi ????
  ????????Bende severim ??
  NURSEL Hoş geldin Nasılsın iyimisin

 9. FILIZIM SIZINLE BURDA OLMAK EN GUZEL HEDIYE TATLIM SIZLERI COK SEVIYORUM FILIZIM EMEGINE SAGLIK OZET GUZEL OLMUŞ BIRTANEM ???

  1. teşekkürler nazım :) hediyemiz çiçekten geldi pastacı güzelimiz pasta yapmış göndermiş ben de çay yapayım keyif yapalım :D

 10. Ferahcım ne İstersin Bakalım ne Hediye Vereyim Sana ?????Bunları Ismarladım Sana Kızz İnşallah seversin??

  Defnem Valla benim gibi Doyamadın Bi Kereme Bakmaya sende ???Gözlerin Nasıl Canım

 11. FİLİZİM eline emeğine sağlık ????????
  Geçmiş olsun ucugun çıkmış hayatın bu aralar çok stresli tabi kontrol altında tut kuzum
  ???
  Ferah dur hele dün bir bugün iki.. biz iki yildir yorum yaziyoz bu radyasyona rağmen
  Ama sana şeker hediye ederek ayağını alıştıralım ???

 12. Geldim kızlar ya yeni özet gelmiş hiç haberim yok bende kendi kendime yazıyorum orada ??

 13. Gözlerim KEREME BAKINCA IŞILDADI ÇİÇEĞİM ?????
  FAL TAŞI GİBİ. SEN NASILSIN ?? doyamadım ya elimden gelse kaçıracam oğlanı ??
  ???
  Nursel bitanem KÖRDÜĞÜM DELI DIVANEYE BENZIYOR SIKICI

 14. FİLİZ ABL.senden jumbo boy pizza itiyorum.kocaman birde icecek :)
  GUL cicek ab o ne pastami kek micorek mi ben islak kek seve
  rim :)

  DEFNE AB anladim canim bende endiselendim radrosyan dan rahatsizlan din mi diye dinlen sen bende az sonra dinlenicem

  ilahi Defne Ab halamlar bizde karikoca elif izliyorlarmis onlar vesilesiyle acikti gordum.pek anlamadim ama diziyi
  keremide paylasamiyor kizlar heralde :)
  Hizmetci olayini gordum amacini anlamadim diziyi takip etmiyorum :)

 15. Nursel abla biraz deli divane dizisi gibi ama bu kördüğüm dizisi çok karışık ya bide uzun

 16. Ay Kerem acayip yakışıklı ya maşallahı var ?? kızlar kıskanmakta haklı dizideki elif Bile Keremi soruyordu ?? vay be dedim şu elif yerinde olsam Kereme bende bakardım dedim ??

 17. Kiz badem sekeri olursa iyi olur ben sanal insani degildim ama sayenizde reali birakim burda net bocugu olacam.:)
  Miknatis gibiniz cekiyorsunuz:)
  Hee bi ayak alistirma promosyanu gormedik gencler
  bunyem aliak degil radyona ama bakalim ne olcak hayirlisi :)

  Defne Ab kerem denen cocugumu begendin gozlerin acilmis biras uyus geldi bana o

 18. HAYİRLİ AKSAMLAR YİNE BEN NASİLSİNİZ
  SİZİ COK OZLEDİM KESKE BUGUN GELEBİLSEYDİM CUNKU BUGUN SIKINTIDAN PATLADİM.

  DUN TABLETİ PATLATTİM BAKALİM YENİSİ UGURLU GELECEKMİ BANA… İNSALLAH BUDA YANMAZ CUNKU BUGUN BUNUDA BİTİRDİM KONUSA KONUSA FOTO CEKTİRE CEKTİRE SİMDİ SARJDA PATLARSA SASİRMAM.

 19. Alemsin DEFNEM Ama Maşallahı Var Bende Kereme Bakmaya Doyamıyorum Ay Gözlerine İyi gelmesine Sevindim Senden İyisinimi Bulacak Kaçır Kız Ne güzelDüğüne geliriz ??Teşekkür ederim Bitanem Şükür Biraz daha İyiyim Sadece Başım Dönüyo Yürürken
  ……..
  Ferah Görmüyonmu Güzelim Çikolata Kek Tatlı işte ?
  ???

 20. Oh İyi Etmişsin NÂZIM Dinlenmekle Komşunuz Yeni gelinmi Getirdi Canım Allah Mutlu etsin ????
  ???
  İSABELLAM hoş geldin Naber Neler yapıyorsun bakalim

 21. Dur Gul cicek ab ben onden fixzami aliyim tatli uste FİLİZ AB. PİSSA :) en sonda DEFNE ab den sekerle noktarim yemek isini:)

 22. Ferahcım Afiyet olsun Kaç Yaşın Var Senin Güzelim Tabi Söylemek istersen söyle İstemezsen de Sen Bilirsin
  SALİHA Ablam İNCEM Nerdesiniz İnşallah İyisinizdir

 23. Çiçeğim yorumu yeni okudum ya Evet Asta minnacık bir şeydi ama akıllıydı ya Shlok ona nasıl hitap ederdi öyle ?? ayy Shlokta yakışıklıydı ya ama ilk bölümlerde tam öküzdü Astayı nasıl kandırmıştı öyle ??

 24. Ay tvt kanalında sensiz olmaz final yaptı çok şükür bakalım sırada ne dizi var inşallah bir garip aşkkı verir inşallah ?? ?? yada tatlı bela dizisi iki yabancı olmasın ya sevmiyorum o diziyi Saras ile Kumud hiç çekemem ??

 25. Evet Zülişim Şhulok Çok Öküzdü Nasıl Kandırdı Kızı Ama Asta Zeki Kızdı Adam Etti Şhulokuda Keltoş Niranjanıda Kadına Saygı Yoktu Ya Dizide Hele Ayaklarını sütle yıkayıp Karılarına içirmek istiyorlardı ya Adet diye Tiksinmiştim resmen ama Asta içmemişti meydan okumuştu ne güzel ??

 26. :) gul cicek ab heralde pek minnak gordun sanirim :)
  Ah kalbime bakiyorum bakan varmi :)
  Zuleyha ab.oblari vermez vetsede fark etmez tvt diye knalimiz yokhaa bu arada gul cicek ab. Pekmeze basladin mi onceki sayfaya yazdim okumadin janim

 27. BELLOŞ Pırlantam hoşgeldiniz.. seni veren Allah’a kurban olurum. Pırlantam oralara iyileşmek için gidip de radyasyon kazası geçirip gelme. Lütfen kendine iyi bak. İyileşince çek fotolarini. Herşey yolunda mi?? Nihan nasıl
  ???
  Sağol Zülişim taktım gozluklerimi dergi karıştırıyordum sen de tak gözlerine bak aciyomus seninki de..?
  ???
  Tamam Çiçeğim haber veririm. Herkese hava atarim zaten o zaman???

 28. Aynen çiçeğim ya neydi öyle kocalarının ayaklarını yıkadığı suları içiyorlardı ?? midem bulanmıştı ya Asta akıllı kızdı böyle bir şeyi kabul etmiyorum diye tebrik etmiştim orada ya ama Shlok ona neler etti o ise yine affetti ya ??

 29. Hosbuldum kizlarrr…

  offf hic iyi deyilim cok mutsuzum gicik beni hastaneye yatirtti ana bura cok sikici ben bagirarak sarki soyleyinde hemsireler doktorlar diyer odadakiler kiziyor her dilden soyledim tamam soyle drmediler offff bugun bussuru operasyon oldu.
  gecede uygulanmasi gereken var .

  bugun gicigin kizi geldi ayy o nasil konusma sekli gicikca helovvv diyo bende rep gibi hizlica tum dilerden meraba dedim hepsine heliv helov helov helov sonralarinda what what ayy icimden dedim annen gibi giciksin what yaa what alsana what a kalirsin uyuz.

  ayy buraya konusuyorum diyerleri sizlaniyor bekleyin bitti sira sizde .

  Defnem tatli yazarim radyisyan vakasida yasatim buraya off asiri sikici burasi Nihosum iyi oda benle ugrasiyor.

 30. Tamam Defnem bir takarım ya son iki üç günde oldu işte gözümün içi ağrıyor bide bulanık görüyorum ?? sen dikkat et kendine tekrardan geçmiş olsun ???

 31. Evet Ferah Sanki yaşın küçük geldi Bana O yüzden sordum Dilin Tatlı Minnoş seni
  …….
  Ay Dört Gözle Bekleriz DEFNEM Sen Mutlu Olda Hava At Bol Bol Canım

 32. Ya Ferah bizdede o kanal zar zor çekiyor yine rüzgar yüzünden akşamları çekiyor bir ?? verir inşallah ya

 33. İşte Hint Kızları Böyle ZÜLİŞİM Erkekler Hep Canını yakar durur Dizilerde Ses etmezler iki tirip Atarlar bitti Affettler işte Sanki Evde Kalmışlarda Kocayı Zor bulmuşlar Gibi. Evet Şhulok Astaya Çok Çektirdi Hele Barat Socali Aldatıp Duruyordu Neyseki Akıllandı Socalde Görmemiş gibiydi ? Hele Annesi Hrsızdı ?

 34. Ay gerçektenmi Ferahcım ya onların kadınları kocalarına çok üstün görüyorlar ya ?? hatta kocaları ölen kadınlar dul kaldık diye kendilerini diri diri yakıyorlarmış tövbe estağfurullah ?? ya akla bakın ayy öyle bir gelenek varsa iğrenç ya midem kalktı resmen ????

 35. Bizde o kanalin ismi cismi yok nerden bulunur bilmiyorum :) bile aman ben bayat dizi izlemem 1 kere izler gecerim bayat olmaz :)
  Gul Cicek ab thanks ama tatli dilmiyim oarasi muamma :)
  Yaa sanal kusu oldum kitabi okuyamaz oldum ay bisey olmaz dimi gozlerime sabah 06 kalkicam :(

 36. İsabellam Sen Arada bi Yazmayı Dene bence bak bende şehir dışından Yazıyorum Sıkıntı yaşamıyorum Bazen olur Ama Düzelir yine Biliyorsunuz Ta Azerbaycan dan Yazıyorum Canım

 37. Ay ben Shloku çok beğeniyordum nasil bakıyordu Astaya. Tenhalarda falan öpüp kokluyordu Rk gibi istediğini alırdı. Astaya çocuk istiyorum diye üstüne üstüne gelirdi. ????Asta kaçardı..
  Asta mutfakta çay içerken onun bardaginda ruj izi kaldi Shlok senin dudakların değmiş diye nasil içti ayni bardaktan??
  Ha birde Shlok banyodayken havlu istedi Asta havluyu verdi kaçtı beni içeriye sokacak diye???
  Onlarin yemek işine girmesi de çok komikti Shlok çok kıskancti
  ???
  Inşallah Çiçeğim
  ???
  BELLOŞ orayi da mi karıştırdın Pırlantam ??ahh sıkılmış kıyamam Ya Rab.. ölürüm şarkılarına senin

 38. Ayy gerçekten ya çiçeğim ya hintli kızlar hepsi aynı biz yorulduk bunları eleştirmekten onlar ise aynı tas aynı hamam ?? ya Shlok neler yaptı Asta ya ama Asta yine affetti kocasını hele kel babası evlerden ırak ?? o dizide ölmesi lazımdı aslında karısı yerine Barat zaten bir çeşitti ya Socal yine affetti onu ayy oda Shloktan fenaydı ??

 39. Evet oyle zuleyha orda erkekler degerli kadinlarin hic degeri yokki o dedigin koylerde uygulaniyormus onlar neki cok tiksinc gelenekleri var:)
  Ay su adam tej in kiyafetini gordum fragmanda resmen bayildim uyuma bak ig :) kipkirmizi takim elbise icine mosmor gomlek uyuma gel :)

 40. Evet Defnem Şhuloku Bende Severdim Gerçekten Güzel bakardı ? Astayıda Severdim Minnacık Boyuyla Herişe Yetişirdi Ya Güzel Diziydi Ama Asta Hafızasını Kaybettiyinde Üzülmüştüm

 41. Ay aynen Defnem ya Shloku bende beğeniyordum ya Asta sürekli öpmeye çalışırdı Astata hemen kaçardı ayy o tarafa ne gülmüştüm ama ?? bir ara fakir olmuşlardı ayy Maduların evinde yaşıyorlardı görür görmez dedim hatta ama burası Madunun annesinin evi dedim gerçekten bahçesinden tanımıştım ?? ya biraz değişmişti ama ev

 42. Aynen Zülişim Hepsi Öyle Ya Erkek Yüzüne İki gülsün hemen Affederler Hint Kızları .Ama Hintlilerin Dizide Bi çocuğunun Aşk Yaşamakları güzel Beğeniyorum Ben Aşkların Bakışları Filan Çok gerçekci oynuyorlar Rollerin

 43. Ferahcım Evet ya İğrenç gelenekleri var onların resmen mide bulandırıcı ?? ya Tej bir çeşit giyiniyor ya palyaço gibi ?? bide gözlerine sürme çekiyor galiba gözleri nasıl büyük öyle gören korkar ????

 44. Ay DeFNe ab evet slokh yakisikliydi haklisin
  nette obul ilgili haberlerde karini dovdugu yaziyordu
  ayrica zor sevda zoya ile aldattigi yaziyordu yalanladi ama karsiyla arasi acikmis
  birde slokh onceden shati dizisindeki rubina dilak ile nisanliymids onu socalla altatip direk socalla evlenmis :)
  Bilmiyorum artik haberlerin yorumu size kalmis
  ama Turkiye hayrani cok seviyor kendini Turk gibi hissediyormus :)

 45. Aha tehlikeli karım final yapıyormuş ya başrol adam ne dizi yapsa 10 bölüm sürmeden finale gidiyor adam 20 bölüm bile göremiyor doğru düzgün bu yine uzun sürdü yine ama ????

 46. Kızlar Bana Müsade ALLAH RAHATLIK VERSİN İyi GECELER
  Dinleneyim Başım Filan Dönüyo Allah korusun Fenalaşırım Filan gece gece Yarın Nasip Olursa Görüşürüz

 47. ?? İNSANLI APTAL YERİNE KOYUP KANDIRA BİLİRSİNİZ AMA RABBİMİ KANDIRAMAZSINIZ O HER ŞEYİ GÖREN VE BİLENDİR VE İNSANLARA YALAN SÖYLEYEREK KANDIRANLARIN CEZASINI AĞIR BİR ŞEKİLDE VERİR ??
  Rabbim hepimizi korusun
  Geçmiş Cuma gününüz mubarek olsun kızlar
  Nasılsınız
  Beni soran sormayan herkes sağ olsun var olsun
  Çok yoğun çalıştığım için ve akşamları da çok yorgun olduğum için yazamadım bir iki gündür yarın da misafirlerim gelecek sabah kahvaltıdan akşam yemeğine kadar kalacaklar yine yazamayacağım yazacak çok şeyim birikti dizide ozledim valla yorumları hepsini okuyamadım sayfa ya donuyor ya kapanıyor sinirlerim bozuldu
  İyi geceler kızlar iyi uykular?

 48. Evet ya Shlok taş gibi adamdi Yunan heykeli gibi.. benim en keyif alarak izlediğim diziydi YB den sonra.. Shlok hiç ikna etmek için uğraşmazdı Astayi boynuna atar götürürdü çuval gibi kucağına alırdı hemen??
  Ama insan o kucakta olmak için neler vermezki????? benim öyle kocam olsa sürekli atlarim kucağına tövbe tövbe ??
  Ama finali daha güzel olabilirdi. Astanin çocuğu olsaydı Anjeli ölmeseydi ne torununa baksaydı ne güzel olacakti..
  Nirancan tam puslikti ama düzeldi Allah’tan

 49. Kiz zaten hepsi palyanco gibi renkli giyiniyor dizide bir adam vardi adam leoparli gomlek giyip onune dugum atip baglamis modayada uymus :) Allah im leparli ya :)

 50. Shati dizisi şu Vivian Dsena ile Rubia delaik dizisi değil mi ya yanlış olmasında ya o 500 bölüme olmuş ne kadar uzadı öyle tövbe estağfurullah ayy dahada sürer gibi ?? Ah kalbim dizisi gibi olmasa bari geçen geziyordum denk geldi öyle ????

 51. yaaaaaaa offfff ben gidiyorum hem jalebi vermedim kimseye hem cok konusuyorum diye kiziyorlar bana yaaaa offff ben cokmu konusuyorum offf bunlar ne beyenmez insanlar offf ayy nihosumla efe istedigim pantolonu almislar burda kot pantolan onu hafif yirtik ipli yirtigi modaymis offff bunlar beni oldurecek bende simdi degnegimle koridoru turlim ama sarki soyleyerek bu gece yatirmicam kimseyi offff….

  iyi geceler birazdan diyer operasyon var cok korkuyorum gorusuruz SİZİ COKKKKKK SEVİYORUMMMMMMMM HEMDE COKKKK SEVİYORUMMM.

 52. DEFNE AB VE ZULEYH AB az once bisey pkudum resmen tiksindim pis yonetmen yA burdamisiniz

 53. Gerçekten taş gibi adamdı ya Shlok boylu boslu ?? ayy kim istemez öyle koca ?? ya finali daha güzel olabilirdi ya Astanın çocuğu olsaydı kimse ölmeseydi mutlu mesut bitseydi biraz saçmaydı finali bir an önce final yapılmış gibi ????

 54. Ferahcım Tam bilemedim ki leopar desenli adamı pek bakmıyorum ya diziye sadece Tejin giyim tarzı bir çeşit renkli renkli ????

 55. Ben gitsem iyi olacak ya benim gözlerim iyice gitti Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar kızlar ??

 56. Selam kizlar nasilsiniz her kes iyimi hepinizi cok ozled.ben köydeydim haliyle internet yokdu o yuzden yazamadim….nasilsiniz neler yapiyosunuz…

  Elam
  Bellam
  İremsu
  Filiz
  Defne
  Gulciceyim
  Helinim
  Manyacim
  Ruyacim
  Zuleyhacim hepinizi cok seviyorum

 57. ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE KIZLAR ❤❤❤
  ALLAH RAHATLIK VERSİN ELAM S.Ç.S ❤❤❤???

 58. Iyi geceler tatli rüyalar canim arkadaşlarim , hepinize iyi uykular ;) bana yarin okul var of of of ???
  Insan ablasini tanimazmi Defoş’um ? iyi geceler ?
  Sevgilerimle MANYA

 59. Aaaa Nihancan gelmiş hoşgelmiş kiz sabah sordum seni baya yoktun iyisindir inşallah ;) neyse hadi bye benim yatmam lazim annem birak artik telefonu diyor yarin bol – bol sohbet ederiz tamam mi hadi sende uyu geç oldu saat öptüm ?
  Köyde neler yaptin eglendinmi ? Ay ben yatin diyorum ama seni şimdiden soru yagmuruna bogdum artik gerçekten hoşçakal iyi geceler sana bye bye ???

 60. Rüya Evet araba çarptı kırık larim var cnm sağol

  Nihan nasılsın cnm beni hatırladın mi

 61. Hintiler renkli giyinmeyi seviyoor kiz wrkek

  Zuleyha Ab .bak simdi ranveer singh universiteyi bitirip ajanslara basvurmus filmlerde oynamak icin yeni yeni fimlerde oynuyormus bi gun film ckimine gitmis
  yonetmen erkek ranvere ahlaksiz teklifte bulunmus kabul edersen kariyerin icin iyi olur demis .ranveer red etmis adam bu seferde karsinda sotunmasini istemis tovbe tovbe
  red etmis gitmis yonetmeni ifsa etmis
  diyorki bu tip teklifler sadece kadinlara degil erkeklerefe yapiliyor malesef diyor
  fakat artik asiri unlu taninmis biri oldugu icin kimse zaten bisey diyemiyor filmde oynatmak icin pesinde kosuyorlar
  midem bulandi ya bu isiltili dunya hicte gorundugu gibi degil heralde unlu oluncaya kadar ne cekiyorlar garipler
  DEFNE sb cim sen ne dusunuyorsun?

 62. İREMSUM BİRTANEM TEŞEKKÜR EDERİM
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI S
  . Ç.S KELEBEGİM ??????????????????

 63. İNCECİM CANIM BENİM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  HÜLYAM LA KONUŞTUGUN ZAMAN
  NURSEL GELDİ DEMİSİN

 64. FİLİZİM GÜLÜM EMEGİNE SAĞLIK NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 65. NİHANIM PIRLANTAM
  HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR AY PARÇAM HANİ HABER VERMEDEN GİDMİYECEKTİN ???

 66. FİLİZİM GÜLÜM İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  ..

  ..NAZIM HAYATIM HOŞ BULDUK
  İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 67. ELAM WEKERPAREM NASİLSİN KUZUM BEN GELDİM KUSURUMA BAKMA BİTANEM BABAMA TEMİZ HAVA GEREKİR DEDİLER APAR TOPAR GİTTİM ORDAN YAZARİM DEDİM BAKTİM IWIKLAR GİTMİE İNTERNET YOK….NİHAYET EVE GELDİK WİFİYİ TAKTİM HEMEN YAZDİM KUZUM COK OZLEMİWİM SENİ GUZELİM BENİM AY PARCAM..BEN GİTMEZDEN ONCE YAZDİM SANA MİGRENİN TUTMUW QALİBA GELEMEMİWDİN CANİM WİMDİ NASİLSİN

 68. SAOL FİLİZİM BENDE İYİYİM CANİM HER WEY YOLUNDADİR İNWAALLAH..

  MANYA CANİM EVET GELDİM BEN AMA SEN GİTMİWSİN YARİN YAZARİM TAM OPUYORUM SENİ

 69. ELAMM HAYATTIM TESEKKUR EDERIM GUZELIM COK SUKUR IYIYIM SENDE HEP IYI OL ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘NIHANCIM HOSGELDIN BIRTANEM NASILSIN IYIMISIN INSALLAH IYISINDIR GUZELLIM⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

 70. Visnu hain cikti demek vay arkadas
  ne olmu bu dizilere:) ELA hanim biri size seslenmis diger tarafta yasik

 71. NİHANIM PIRLANTAM
  SENİ ÇOK ÖZLEDİM HER AKŞAM SANA MESAJ YAZDIM SENİ ÇOK MERAK ETTİM
  AİLE OLUNCA AKAR SULAR DURUR İYİ YAPMIŞSIN
  SENİ GÖRDÜM DAHA İYİ OLDUM
  AY PARÇAM BABAN ŞİMDİ NASIL İYİMİ ENİŞTE ADAYIYLA ARAN NASIL BABAN İKNA OLUYORMU
  SENİ ÇOK SEVİYORUM
  SIMSIKI SARILIYORUM GÜZEL YABAKLARINDAN ÖPÜYORUM ŞEKERPAREM UGUR BÖCEĞİM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ?????

 72. ANOMİN CANIM DAHA YENİ ORDA YAZDIM SONRA BURAYA GELDİM SENİN İÇİN BİR DAHA BAKARIM

 73. ELAM BİRTANEM BENİM MELEĞİM BENİM TL SORUNUM VAR BU SİTEYE GİRMİYOR TL ZOR BAĞLANIYOR BİRTANEM BENİM KALBİMİN AYNASI ELMA MELEKLERİN EN İYİSİ
  SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇOK SEVİYORUM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ELAMA ????????? GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM KOCAMAN PAPATYAM BENİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ELAM TEMİZ KALPLİM????????

 74. İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR KOCAMAN ÖPÜYORUM SİZLERİ?? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 75. ELAM TÜM KALBİMLE SENİ SEVİYORUM BİR TANEM KENDİNE ÇOK DİKKAT ET KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL KENDİNİ FAZLA YORMA YILDIZIM BENİM DUAM SENİNLE OLSUN DAİMA
  TEKRARDAN ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR TEMİZ HUYUNU SEVDİĞİM ELAM????♥
  ..
  İYİ geceler tatlı rüyalar KAZILAR ?☺??❤

  ??? ELAM??? RABİA???

 76. RABIACIM CANIM BENIM TESEKKUR EDERIM IYI DIYEK IYI OLSUN BIRTANEM SENINDE IYI OLDUGUNA SEVINDIM GUZELLIM HEP IYI OL ???⚘⚘⚘

 77. Teşekkür ederim nazım birtanem benim iyi olmana çok senindim hep iyi ol nazım senin ellerinden kızının gözlerinden öpüyorum kocaman ? ? ? ? ? ? ?

 78. ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR NAZIM UYUDUN SANIRIM BENDE GİDİYORUM ALLAHA EMANET OL KENDİNE İYİ BAK GÖRÜŞÜRÜZ NAZIM KOCAMAN ÖPÜYORUM KIZINI VE SENİ?? ? ? ? ? ?

 79. RABIACIM SANADA ALLAH RAHATLIK VERSIN IYI GECELER TATLI RUYALAR SENI ÒPTÙM BIRTANEM BYE ????

 80. GÜNAYDIN KIZLAR ??? nasilsiniz , ne var ne yok dün akşam ki sorumu cevaplamişsiniz teşekkürler , evet kimse kesinlikle dünyadaki son insan olmak istemez gerçekten korkunç hatda dünyanin en kisa korku hikayesi bununla ilgili şöyle :
  ” Dünyadaki en son insan evinde oturuyordu , kapi çalindi ” bu dünyanin en kisa korku hikayesi birde fotolari var ben çok korktum gerçekten ???
  Kizlar hoşçakalin ben okula , hazirlanmam lazim bye bye herkese ???
  Filiz nasilsin iyimisin ???

 81. ☆۰۪۫H۪۫۰۰۪۫A۪۫۰۰۪۫Y۪۫۰۰۪۫I۪۫۰۰۪۫R۪۫۰۰۪۫L۪۫۰۰۪۫I۪۫۰۰☆
  ☆۰۪۫S۪۫۰۰۪۫A۪۫۰۰۪۫B۪۫۰۰۪۫A۪۫۰۰۪۫H۪۫۰۰۪۫L۪۫۰۰۪۫A۪۫۰۰۪۫R۪۫۰☆
  ⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅
  ۰۪۫G۪۫۰۰۪۫U۪۫۰۰۪۫N۪۫۰۰۪۫۰۪۫A۪۫۰۰۪۫Y۪۫۰۰۪۫D۪۫۰۰۪۫۰۪۫I۪۫۰۰۪۫I۪۫۰۰۪۫I۪۫۰۰۪۫I۪۫۰۰۪۫I۪۫۰۰۪۫۫I۪۫۰۰۪۫I۪۫۰۰۪۫I۪۫۰I۪۫۰۰۪۫N۪۫

  ۰
  Gününüz güzel aydın olsun, gülümsemeniz hiç solmasın…

  Nasılsınız kızlar görüşmeyeli??? Kaç gündür kimseden haberim yok.. Herkes iyidir inşAllah ??

  Nurdan’ım, Saliha’m nerde göremedim onları ☹☹☹☹
  DENİZ’İM de yok hâlâ☹☹??bu kız beni meraktan deli edecek????

  NaZ’ım antep fıstığım, gece bülbülum,canım,ciğerim bitanecik arkadaşım ????.. En son görüştüğüm de senle kaza yapmiştın… Şimdi nasılsın Naz’ım… Ne var ne yok?? ???

  ۰۪۫F۪۫۰İ۰۪۫L۪۫۰İ۰۪۫Z۪۫۰İ۰۪۫M۪۫۰,,
  Defne’m,Ela’m,Rüya’m,Guliçek’ım,Züleyha’m, Manya’cım,Aide’cim,İremsu, İsabella, Helin’im… Unuttum varsa affola….

  Kendinize iyi bakın ???

  Görüşürüz sonra????

 82. Aysel abla gunaydyn denizi sormusyn soyleme geregi duydym DENZIN DURUMY KOTI SU AN CADY KUZENI YAPACAGYNY YAPMYS YINE BIR ERKEKLE KONUSMYS DENIZ ADYNA VE AILESINE DENZINIZ ERKEKLE KONUSYOR DEMIS ANNE ANNESI DENIZE ANNE GIBI KADYNSYN DIYE DOVMIS ABIS GUVENMIYORMUS DENIZE HERKES KUSMIS BIR TEK YENGESI ONA SAHIP CYKMYS DUN ONUN TLINDE YAZDY BIZE COK UZULDIM AMA ELDEN BIR SEY GELMIYOR OKUMAK ISTERSENIZ ADINI SEN KOY SAYFASYNA OLMALY asada son yorumlar var Aysel abla ondan NAZLA GUZEL AILEME yazylan olmaly ona tykla oraya ulasyrsyn ve dun yazlan yorumlar oku Denizimin yorumy var gorsuriz abla

 83. Nazla’cım küçük Deniz’e üzüldüm.. Çok fazla bir muhabbetimiz olmadı ama bıcır bıcır bişeydi.. O da ben böyle yazdıkça üstününe alınırd?? çok üzüldüm gerçekten ???

  Ben benim Mersinli DenizKentli’mden bahsediyordum???yüreğime ınıyordu bi ara???

  Deniz tekrar yazarsa benden selam söyle

 84. Yeni bir Güne Yeni Umutlarla
  Umut Dolu Yarınlarla BİSMİLLAH
  GÜNAYDIN Hayırlı Sabahlar MUTLU huzurlu Bi Gün Geçirmeniz Dileğiyle
  ……..
  Hak Etmediğin Bi Muamele Görünce Sakın Unutma;O Kişi Senin Değerini Anlamadan Ölmez… Çünkü El Hakemdir ALLAH.
  (HZ. MUHAMMED S. A.V )
  ……
  AYSEL Ablacım Hoş geldin Sefalar Getirdin Çok Teşekkürler Şükür İdare Ediyorum Ben Canım . Sen Nasılsın İyimisin Ablam Oğlunu Ala Bildinmi ?

 85. GUNAYDIN GUNAYDIN HEPINIZE BEN BIRAZDAN KUCUK BIR AMALYAT GECIRICEM ILK GUNAYDINIM SIZE BUGUN.

 86. Manyam Nazlacım Sizlerde Günaydın Hayırlı Sabahlar Kızlar
  . Evet Manya Kimse Hayatta Yanlız Kalmak istemez Canım yanlızlık Allah’a Mahsustur

 87. Rabbim Yardımcın Olsun Bellam İnşallah Güzel Haberle Dönersin Aramıza Bitanem Allah Acil Şifalar Versin ??

 88. Bende Kaçıyım İlaç İçmek Kalkmıştım Size Günaydın Deyeyim Dedim Allah’a Emanet olun

 89. ???G Ü N A Y D I N???
  ???H E R K E S E???

  ………………………….

  ???K Ö R D Ü Ğ Ü M???
  ???A İ L E S İ İ İ???

 90. İREMSUYUM VE BELLAM??
  KİM AMELİYAT OLUYOR VE AMELİYATI ŞİMDİ ÇOK MERAKLAMDIM ÇIKTIKTAN SONRA HABER VERMEYİ UNUTMAYINN¶¶¶

 91. ??Birşeyin olmasını murat ettiği zaman,onun işi sadece ol demektir.;o da oluverir
  (YASIN/82)??
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ????
  ???
  AYSELİM hoşgeldin.. Allah’a emanet ol ??
  ???
  BELLOŞ Pırlantam Rabbim şifa versin hayırlı haberlerini bekliyor olacağız ??❣?
  ???
  ÎNCEM kendini çok yorma ?
  ???
  Çiçeğim bugün nasıl hissediyorsun??

 92. İyi Günler DEFNEM .Teşekkür ederim Canım Çok Şükür Biraz Daha İyiyim Başımın Dönmesi Geçnek Bilmiyor Sadece. Sen Nasılsın Neler Yapıyorsun Birtanem
  ….
  Helin Hoş geldin Sanada Günaydın Güzelim

 93. Hoşbuldum ÇİÇEK’İM ?? çok geçmiş olsun.. Hayrola ne ilacı kuzu neyın var ablam ciddi bir şey değildir insAllah??

  Hoşbuldum DEFNE’M??nasılsın? Saglıgın, sıhhatin, ruh halin nasıl kuzucum??

 94. Hoş Geldin Zülişim. Teşekkür ederim Canım Şükür Biraz daha İyiyim. Sen Nasılsın iyi misin?
  ….
  İccaya Bakan herkesin Siniri bozuluyo Zaten Gözyaşlarıyla Nehir Yapıla bilir ?

 95. Teşekkürler AYSEL Ablam Çocukluğumdan Kan Azlığım Var İyiydim Aslında Kaç yıldı Bu aralar Yine dikkat edemedim kendime Rahatsızlandım. Takma Kafana Sen Nasılsın iyimisin Canım Neler yaptın Görüşmeyeli

 96. Sağolun kızlar gözlerim iyi gibi..
  Ruhsal durumum karışık ??
  Çiçeğim baş dönmen çabuk geçmez tabiki.. Müthiş bir beslenme ve dinlenme programı yapacaksin kendine. Bol kalorili besinler,meyve salatalari özellikle kırmızı ve mor sebze meyveler yiteceksin. Mor erik,şeftali mor lahana,vişne kiraz ve bol karpuz..?? domatesi çok bol ye diycem de alerjin varmış ?? domates likopin içerdiği için kan hücrelerini çoğaltıyor. Kan kanseri ilaçları da domatesten yapılıyor.. yani çok şey yemelisin ÇİÇEĞİM.
  ???
  Evet ICCA sinir bozucu kardeş ?? Radhot Visnunun Akash olduğunu öğrendi Muktadan. Bakalim Mr Karizma bu düğüne engel olabilecek mi??

 97. NASILSINIZ BAKALIMM

  KIZLAR SİZİ COK OZLEMISIM YAAA
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  ??????????????????
  ??????????????????
  ??????????????????
  ??????????????????
  ??????????????????

  BU KALPLERİN HEPSİ SIZERE GELSİNN

 98. EZGİCİMM??
  CANIM BENIM HOŞGELDİN ARAMIZA KENDİNİ TANITIRMISINN CANIM BENİMM?

  AIDEMM?

 99. Evet DEFNEM Doktorumda Aynı Senin gibi Konuştu Midem Bulandığım İşdahsızım Deyincede Bisürü İlaç Yazdı 3 Ay Tedavi Yazdı Bişey yapmadan Yeyip içim Dinlenmemi Ve İlaçları düzenli Kullanmamı söyledi 3 Ay Sonra Kan Tahili Yaptıracağım Bakalım ilerleme olacakmı Bilmiyorum Allah kimselere Vermesin Böyle Hastalık Tükendiğimi Hissediyorum Kendimi işe yaramaz Hissediyorum Anneme Babama bakınca Çok Üzülüyorum Perişan oldular Benim için

 100. Ya İcca zaten sinir bozucu ayy insanı kanser hastası eder İcca Tapu bile daha yüksekte gözümde ?? en azından ezik değil İcca gibi şu İcca ölsün artık ne kadar yaşadı öyle Kızı Mehhtde aynı anası gibi ?? ayy İcca öldükten sonra Mehht aşk var sırada Akash ile ?? inşallah o bölümlere gelmeden dizi final yapar

 101. Teşekkürler Helincim Seni Sormalı Napıyorsun Bakalım bize zaman Ayıramıyon iyimisin Ablasının gülü

 102. Biz de seni özledik Helin. Bu arada BELLA göz ameliyatı oluyor???
  ???
  AYSELİM herşey aynı işte özledik seni❤❤
  Deniz tamamen veda etti sanırım
  ???
  Ee ÇİÇEĞİM aklın yolu bir?? bende de kan fazlalığı var. Doktor kanin en az 10 kişiye yeter senin dedi???ben fe sık sık kan vermeye çalışıyorum kan bankalarına. Doğduğumdan beri bol sebze meyve yedim ve bol domates ondan sanırım ??
  ???
  Zülişim boşuna bekleme Eylüle kadar sürecek KÖRDÜĞÜM kiz reytingi zirvede ????

 103. Ya şu Akash mı neyse tövbe estağfurullah hep çıpıldak dolanıyor ya insan üstüne bir tişört giyer ayy iğrenç ya ?? Mehht bundan çekecek gibi intikam baya acı olacak ya İcca yüzünden ??

 104. ZÜLİŞİM Allah Daima iyilik Versin De Neden Iyiyim İşte dedin Canın Moralin Bozuk Sanki Umarım Gerçekten İyisindir

 105. HERKESE HAYIRLI SABAHLAR NASILSINIZ BAKALIM?⚘?????⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘AYY ?AYY ?AYSELIM ?GELMIŞ ?HOŞGELMIŞ ?SEFALAR? GETIRDIN ?CANIM ?BENIM ?TESEKKUR? EDERIM ?BIRTANEM ?SEN ?NASILSIN ?IYIMISIN ?GUZELLER? GUZELLI ?AYSELIM ?SENI ?BURDA? GORMEK ?NE? GUZEL? CANIMIN? ICI?⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘????????????????

 106. Ayy yandık desene Defnem o zaman ya Eylüle kadar mı ya bizim halkımız ne kadar seviyor böyle entrika ve gözyaşılı dizileri ?? insan iki dakika dayanamıyor İccaya bitmez bu dizi gerçekten bitmez ??

 107. Çiçeğim Ya yok moralim iyide yoruldum ya biraz bugün annem evde yok haliyle bütün iş güç bana kaldı ondan yoruldum iyiyim yoksa ???

 108. Ay Kördüğüm izliyorum gülmekten öldüm ????
  Tej kendi kazdığı kuyuya düştü sozde Tapuyu merdivenlerden atacaktı..
  Bu tej çok sapık ya.. bir de gözlerine sürme çekiyor iğrenç ???yakin da ruj da sürer ?

 109. Gunaydin kizlar nasilsiniz?

  Herkese kucak dolusu sevgiler saygilar.:)

  Ben iyi gibiyim .
  buket diye kuzenim var ne guzel uyuyordum uyurken gelmis beni uyandirmak icin kulagimin dibine

  Ramiji ki chal deko acmis ( tattad tattad ) sarkisi uyandirdi

  beberaber dirasi cikacaktik kirtasiye falan islerimiz vardi

  kizlar halimi dusunun uyandigimdan beri Ramijiki chal deko diye dolasiyorum dile takildi kulagimdan gitmiyor :) :-):-P :)

  Galiba tum gun ramiji kichal deko diye dolascam :)
  baska sarki actim kar etmedi onla uyandim ya :)
  İnsallah hepiniz iyisinzdir ben bi kahvalti yapim :)
  Kiz tepemde simdi sarki acmasin slm soyluyor size:)

 110. Ay Defnem kanin İyi Olması Çok Olması Ne güzel bişey Maşallah Sana Bide kan Bağışlamak Çok güzel bişey Allah razı olsun Senden Ve senin gibilerden Geliyimde Banada Kan ver Biraz Canım
  ……..
  Kolay Gelsin Zülişim Neyseki iyisin canım Bi an Moralin bozuk sandım Hep iyi Ol

  İyi günler NÂZIM Hoş geldin Sen Nasılsın İyimisin ?????

 111. Kizlar okuldayim bu gün biraz geç gelebilirim siteye anca 5 den sonra, okulda 11 mayisda dans yarişmasi var boyum uzun , figurleriminde uydugu için beni seçtiler tam center’de duruyorum diger kizlar küçücük övünmek gibi olmasinda hihi ?
  Aysel ablam hoşgeldin nasilsin , ben iyiyim çok teşekkürler oglun nasil alabildin mi , inşallah alirsin ???
  Gül Çiçek nasilsin ve diger kizlar şu an isim sayiyorum affedin ? kizlar hoşçakalin benim dans provasi yapmam lazim bye bye hepinizi öptüm ???

 112. Evet Defnem Ya Tej Sapığı Gözlerine Sürme Çekiyo Bunlarda Adet valla Bi çoku Karı gibi Süslenmek Deli divanedeki Aleke dikkat etmiştinizmi oda Ruj Sürerdi hep

 113. Annen nereye gittiki Zülişim ?
  ???
  Tamam Çiçeğim veririm tabi?ay Alek Ruj mu sürerdi parlaticiydi sanırım ???
  ???
  Tamam MANYACIM bekleriz

 114. Aynen ya Alek ruj sürerdi izlerken dikkatimi çekmişti ?? ayy dedim bu ruj sürmüş pembeydi rengi hatta parlardıda dudağında ??? süslü bir şeydi Alek yürüyüşü falan bir çeşitti ??

 115. İki yabancıda Sarasta sürerdi ya bir bölümde dikkatimi çekmişti gerçekten ?? ??

 116. Kizlar bi tek bizim slmimizi almamissiniz buket bile fark etti sana slm veren yok ne diye yaziyorsun diyor :(

 117. Manyam Hoş geldin Teşekkürler Şükür idare ediyorum. Sen Nasılsn Kolay gelsin Görüşürüz Güzelim

  Ferah hoş geldin Nasılsın iyimisin
  ….
  Teşekkürler Defnem ?evet Canım Ruj Sürerdi Alek Arada parlatıcıda sürerdi ama Rujda sürerdi Hatta Ranvirde sürerdi ?Aynen Zülişim Sarasta Sürerdi Ruj Hiçte Yakışmazdı ya ?

 118. İyiyim zülişimmmmm cnm benim sen nasılsın balım?????
  Gülçiçeğimm sen nasılsın bbitanemmm??❤❣??
  Ayy evet ya bunlar ruju biraz fazla kaçırırlardı???

 119. İyiyim gülçiçegımmm şimdi hazırlanıp dışarı çıkacam evde çook bunaldım valla..
  Eslemcim meraba cnm ben iyiyim sen nasılsın bakim?

 120. Ha tamam Zülişim sen de gideydin ya değişiklik olurdu gezerdin şimdi baharda Kayseri çok güzel oluyor???
  ???
  FERAH merhaba ve aleyküm selam bizden de sevgiler BUKETE??
  Fakat Ferahcim çok tez canlı ve acelecisin. Bazı mesajlara sonradan cevap veriyoruz. Ya yorumu geç fark ediyoruz yada öyle denk geliyor. Yoksa hepimiz toplanıp bugün şu kişiyi dışlayalım cevap vermeyelim demiyoruz.. lütfen böyle algılar oluşmasın. Kimseyle bi derdimiz yok❗❗

 121. Aynen çiçeğim ya Sarasa hiç yakışmazdı ruj ?? ay bir değişikti zaten hareketleri falan Kumud bile ondan daha ciddiydi ?? Alekte bir çeşitti ya kıvıra kıvıra yürürdü ?? onun bir anası vardı adı neydi ya ayy bir çeşitti oda

 122. Evet Defnem kayseri güzel oluyor ya baharda ben gitmek istemedim ya çünkü sürekli gidip duruyorum kayseriye sınavlar yüzünden ?? ama gezmek için giderdim de aklıma gelmedi o an ????

 123. İyi Olmana Sevindim Almiram. Teşekkürler Şükür idare ediyorum Bende. İyi gezmeler İyi ediyorsun Canım açılırsın Çık Dolaş
  ….
  Eslem Beysu Hoş geldin nasılsın iyimisin
  ….
  Vasundura ydı Zülişim Alekin Kör olası anasının Adı Çok kötü kadındı ?

 124. Çiçeğim Evet doğru ya Vasundu ya neydi öyle tövbe tövbe ayy Mai gibi resmen ?? Sadna onun elinden dilinden ne çekti ama Sadnayı sevmiyorum ya sürekli ağlardı bide şimdiki hali baya değişmiş estetik yaptırmış ?? önceki halinden eser yok şimdi ?? Ragini daha güzeldi ama oda karaydı ya beyaz tenli hali daha iyi

 125. Evet Zülişim Sadnıya Çok Çektirdi Vasu Cadı Kaynanaydı Ama bende Sadnayıda Sevmezdim Mıy mıy Kızıydı ya Sinir ederdi İnsanı Evet Raginin Ten rengi siyahtı Raginin Annesi Kaşalyaydı neydi Ondanda hoşlanmazdım Ya Deli Divane Dizisinde Kötüler Çoktu Saymakla Bitmez ?

 126. Merhaba Eslem Beysu. Yaran nasıl oldu canım madem tatilin gez dolaş dinlen iyice???
  ???
  Ee kötüler istediği gibi at koşturur tabi. Iyiler hiçbir şey yapmıyor. Bana yapsalar o şeyleri ben adamın ciğerini sökerim.. Senarist resmen insanlarla dalga geçiyor. Vasundura da evlât acısı yaşayarak ödedi bedelini. Ama Ragininin 2.kocasi neydi Amor mu ha Amor çok karizmaydı ??
  Sadna o salak rolünü oynamak istemediği için çok tartışmış zaten yönetmenle ayrılmış.. kız haklı tabi. Ama gerçekten çok fazla estetiği var. Göğüs silikonlari nasıl olmuş o öyle ???
  ????
  Tamam Zülişim
  ???
  Merhaba Almiram??

 127. iyiyim tesekkurler sizler nasilsiniz.bende cok yorgunum hala terasta uyuyorum bu kadinin dir dirini cekiyorum atsan atilmazda icimde el vermez zaten bu aksamda nobet var.

 128. Sayidenmi Defnem Sadna Senaristle Tartışmış Rolü İçin Senariste Neyapsa Yerideir ya Sadnanın Kızı Dizi Boyunca Ağlattı Durdu?Evet ya Estetiki Çok Sara Kıhanmı ne Gerçek ismi Sadnanın ?Raginin Ranvirden Sonraki kocası Yakışıklıydı Ya Aynen Oda Raginin Peşinden Çok koştu Kara Kura kızın

 129. Meraba kyzlar nasylsynyz iymisiniz janym arkadaslarym iy hafda sonu tatiler dilerim yorumlar hic okumady bir bakyp geliyim sohbet neymis biliym

 130. defnecim yaram iyi bir bakim varmi yokmu yara hala varmis unutmusum bile yarami dun zaten baya gezdim suyun kafasi dagilsin diye bugun hic halim yok zaten nobet var ekibin basinda olmadimmi dagiliyorlar.

 131. Çiçeğim Ay gerçekten ya Deli divanede kötüler çoktu değil mi Kaşalyada karaydı Ragini gibi ?? diziyi izlerken Sadnaya az laf etmezdim ??

 132. Ayy gerçekten mi tartışmış ama rolünü iyi yapıyordu ama yinede sevmiyorum Sadnayı gerçek hayatta Müslümanmış ama o kadar doğru düzgün değil biraz terbiyesiz ya ?? hep açık saçık kıyafetler giyiyor evet bide estetik çok şimdiki hali ile ??

 133. Helinciğim kendimi tanıtıyorum
  1.55 boyundayım 48 kolokyum istanbulum istanbulda yaşıyorum yeşil gözlüyum kahverengi saçımın rengi
  Ezgi?

 134. Aysel ablam tabi soylerim gelirse bende cok uzildim durumyna Denzimin ellden bir sey gelmez Allahyndan bulsun o cadyk kuzeni?????
  Defne ablam nasylsyn iymisin janym ??
  Turkan ablam gecmis olsun Allah yardamcyn olsun saglyna kavsasyn kysa zamanda ??????
  Zulis ablam nasylsyn iymisin janym ??
  Naz ablam nasylsyn iymisin janym bu aralar gece kusu olmuyorsun bu gun beklerim ama tamam?????
  Ferahcym nasylsyn iymisin janym senle pek tanysamadyk janym bi ara tanysyryz umarym??????
  Manyam nasylsyn iymisin janym ay cok guzel bende dans yarysmayna katylyorum benimki 1mayisde sen kazanyrsyn umarym basarylar janym ??????
  Almiram iy eglenceler ablam gelince beklerim seni ??????
  Helinim nasylsyn iymisin janym bu aralar pek gelmiyorsun janym zamanyn olursa gel beklerim seni janym ??????
  Bellam nasylsyn kuzum iymisin janym seni cok ozledim iy haberle geri gel tabi UMUT CANY DA ozledik opdum sezi?????
  Elsam Beysu ablam nasylsyn iymisin janym ??????
  UNUTDYGYM VARSA AF EDIN NASYLSYNYZ KORDUGIM AILESI SIZI COK SEVYORUM ARKADASLAR

 135. Evet Zülişim Kaşalyada sim Siyahdı Sadnıya Az laf etmedi ha Beyaz Tenli diye Sadnada ağlar dururdu hiç ses etmezdi salak ama Kaşalyanın annesi vardı ya Hani O Kaz verip Doldururdu Kaşalyanı Sadna yüzünden Ragini evde Kalacak diye ?Alek desen Rolünü hiç sevmezdim Çok saçmaydı sinir bozucu Ydu Hareketleri ?

 136. deli divane biraz sacma gibiydi izlerken karmas dolas oluyodu beynim ama izleyici kitlesi vardi.

 137. Teşekkürler Nazlacım Tatlı Kızz Saoll Neler yapıyorsun Bakalım

  Ezgi hoş geldin

 138. Aynen eslem Beysu Karmaşık diziydi Deli divane dizisi Ama Haklısın izleyicisi çokmuş. Bu arada geçmiş olsun

 139. Şuan gözlüklerimi taktım bir değişik ya yakınlaştırıcı ya baya değişik görüyorum ?? ya Pragyanın gözlükler gibi aynı ucuzu olunca anca oluyor demek ???? ya çok pahalı gözlük çerçevesi en ucuzu 50 tl ayy güçmü yeter ona ama iyi oldu galiba ????

 140. Aynen çiçeğim ya bende sinir olurdum hepsine ayy çok uzun diziydi bir Ranvir yakışıklıydı işte ?? ya eski dizi baya maşallah kanalda tüm sezonu verdi ??

 141. Zülişim Yenimi Aldın Gözlük Canım Gözlük bende Takmıyorum ya sankigözlerim daha çok aağrıyor takınca ??

 142. Ranvir Yakışıklıydı Ama Dizide Zülişim Görmüşmüydün Youtube de Ranvir Bi proje için Saçlarını kestirip Kel Olmuşdu Çok Çirkindi ya??

 143. Çiçeğim Yok ya baya oldu alalı liseden mezun olduktan sonra aldım o zamanlar baya ağrıyordu gözlerim ?? ayy takamıyorum zaten bir hoş etti beni ???

 144. Yok ya görmedim ayy merak ettim şimdi ama dizide baya iyiydi ?? Ranvir Alekten yakışıklıydı

 145. Ay görmedim ben ya Ranvirin halini ama dizide baya iyiydi ya Alekten yakışıklıydı ?? merak ettim şimdi ??

 146. Seni sormali NAZLA
  ???
  Evet tabi insan rolde olsa sinirleri bozluluyor. Tapu bu kadar kötü rolü kaldıramadı Veerle evlenip ara verdi iyi biri olarak döndü mesela.
  Madhu roportajda ne diyordu:Madu aptal bi kız fazla duygusal. Gerçek hayatta Rk gibi çıksa karşıma ona asla kendimi ezdirmem diyordu. Drashti böyle şeylere katlanmaz diyordu..
  Söz vardır ya
  Fazla iyi olma maraz doğar
  Fazla mütevazi olma gerçek sanırlar diye ha işte öyle ?? Melekler bile Sadna kadar olamaz tövbe haşa..
  Peki tamam diyip ağlar dururdu Allah’ım ???
  ???
  Peki dinlen Eslemcim. Dir dir eden üvey annen sanırım. Bunca kötülüğüne rağmen onu rahat ettiriyorsun ve sana hâlâ nankör. Hadsizliğimi mazur görürsen Eslemcim neden katlanıyorsun sorabilir miyim?ben yapamazdim. O kadar iyi bi insan değilim…
  Islerinde kolayliklar

 147. Ha Anladım Zülişim Bende yeni sandım Bende Takamıyorum Ya Gözlerimde Ağrılar oluyor ama Bilmiyorum Takınca Sanki Dahada rahatsız oluyor Gözlerim ?

 148. Iyim Defne ablajym idara edyoruz isde ah kalbimde okumysyndyr isde onarla urasyorum ablam sen nasylsyn annen baban nasylar iylermi

 149. Ne yapayım işte Nazlacım uğraşıp duruyorum öyle iş güç ile oturuyorum öyle ?? sen neler yapıyorsun bakalım ????

 150. Bugün İnternetimin Son Günü ya Bitiyor yine Skıntıdan Patlarım yine kaç gün Dışarıda Çıkıp Alamam şimdi Bakalım napacam?

 151. kizlar gorusmek uzere kardeslerim yapisti avm diye nisanlida geldi bi dus alip cikicam sonra gorev beni bekler goreve gitmeden ugrarim.

 152. Çiçeğim Bende şimdi çıkardım ya gözlükleri gördükçe Pragya geliyor aklıma tövbe tövbe onun ki gibi siyah çerçeveli ?? zaten gözlerimi bir çeşit etti

 153. Tamam Ablslarim ben biraz oyle hareketliyim ya ondan yemek yedik geldim buket yanimda sizden bahsettim

  oda boyle guzek insanlarla tanistigim icib mutlu oldu.
  Cok slm soyluyor hepinize icten merhaba diyormus
  oda benim gibi cilgin
  kizlar
  carsiya cikalim dedik kirtasiyede isimiz vardi sonrasinda otle giyim magzalarina girer vakit geciririz dedik annem izin vermiyooo:( :(
  neymus bugun cumartesi cok kalabalik olurmus yolar caddeler magzalar vs. Uff
  ya bi keresinde gitmistik az kalsin araba carpiyordu
  gecis hakki ysyadaydi ama kimsede saygi kalmamis
  hele bi keresinde ben kaldirmdan yuruyorum biri gelmis arabasini park ediyor yarim kaldirima cikti ayagim kaliyordu yaraya bi yonden hakli ne yapsam onumu dinleyim.
  Yoksa cikiyim uff boylede gidince gunum kotu geciyor razi olmayinca annm:(

 154. Aynen Defnem ya Gerçek hayatta Drasti baya sert ve otoriterli birisi gibi duruyor röportajlarını izlemiştim ?? oynadı Madu gibi değil ya galiba yanlış olmasında ben öyle farkettim ?? bunlar nasıl böyle ağlayan ve mıy mıy rolüne giriyorsa anlamış değilim ?? kendi karakterlerine baya uzak herhalde oynadıkları karakter

 155. Ay Defnem Madunun Rolünde Kötüydü ya Beğenmemek te Haklıymış Drashti Dhami ?
  …..
  FİLİZİM TEŞEKKÜRLER SEN NASILSIN İYİMİSİN CANIM
  ……
  Zülişim Alemsin Pragyamı Aklına geldi ?

 156. defnecim mecburum yoksa ikisini def ederdim igreniyorum bu yasima kadar baktim onlara onun cocuklari kendi kardeslerim onlari atsam cocuklarinida goturecek bu zalimin yaninda o zavalli cocuklarini nasil yakim mecbur katlaniyorum.

 157. Ferahcım dikkat et kendine ya sende selamlarımı ilet aynı şekilde ?? bugün cumartesi ya kalabalık olur herkes dışarıda oluyor ya pazar günü daha sakin ??

 158. Aynen çiçeğim Pragya salağı geliyor aklıma gerçekten ???? ya takmıyorum zaten gözlük bir çeşit etti gözlerimi

 159. Slm kizlar hepinize merhaba ben .
  Buket ben ferahin kuzeni o benim kuzenim. Teyzemin kizi
  yanlis anlasilmasin onlardayim.bu yuzden onunkinden yaziyorum.o suan teyzemi ikna pesinde.
  O kadar anlattiki bende merak ettim.
  Aslinda hic sevmezdi o net ortami odev arastirmasini bile
  zor yapardi.
  Ama gormelisiniz kurbagaya donmus gozleri:)
  Portlemis bunyesi alisik olmayin.
  Hepiniz iyisinizdir.insallah.buket

 160. Tamam Eslemcim de onun analigindan nolucak. Ay kardeş için bile olsa aaa..
  Valla hayat zaten kısa bir de kötülere katlanıp daha da kısaltmak ne kadar doğru bilemedim ???
  Iyi gezmeler,iyi görevler bitanem..
  ???
  Dikkatli olursanız birşey olmaz Ferahcim. El ele tutuşun öpüyorum sizi??
  ???
  Sizlere iyi sohbetler.. ben öğle uykusuna yaticam ve sonra gezmeye çıkıcam ❤❤❤

 161. :) zuleyha ab. İki dk mutfaga annemin yanina gittim hemen yazmis :) yurusun gittin

  kendi nnetinden yazsin o :) iii merak etme turp gibi kurbaga demis gostericem ona gununu :)

  DEFNE aba kiz saat 14: 20 yi gecms bu ne uykusu nereye gidiyon gezneye sen kalkana kadar gece our :)

 162. ???N A S I L S I N I Z???
  ????C A N I M M M????
  ?????A İ L E M?????

  .,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,

  HADİ SİZLERİ ÖPÜYORUM???

 163. Kızlar bir kaç saatlik işlerim var halledip geliyorum bugün bütün iş bende ya ???? siz sohbete devam edin

 164. GULCICEYIM BIRTANEM HOSBULDUM GUZELLIM TESEKKUR EDERIM CANIM SENI SORMALI SEN NASIL OLDUN ?????????????????????????????????NAZLA CANIM TESEKKUR EDERIM BIRTANEM COK SUKUR IYIYIM SEN NASILSIN NAZLA CANIM BEN HEP GECE KUŞUYUM CANIM SEN TAVUK GIBI ERKEN YATIYORSUN ???

 165. FILIZIM ELINE SAGLYK TESEKURLER ABLAM

  NAZ ABLAM BU GUN KUSUM BENDE AH KALBIMI OKU ANLARSYN SORUNARYM VAR BIRAZ BU GUNI OKU CANYM ORAYA UGRA BIRSE YAZACAM SANA OPDUM BEKLERIM SENI

 166. Ay Tvt kanalını 1 mayısdan itibaren yalancı bahar dizisini veriyor ya şaşırdım doğrusu sensiz olmaz bitti ya ??

 167. Kizlar okuldan şimdi geldim prove etdik , of çok yoruldum gerçekten birde benden büyük 10 sinifin ögrencileri ile arkadaş oldum ???
  Defoş nasilsin ???
  Çiçegim iyiyim canim ama biraz yorgunum senden naber ???
  Nazlam teşekkürler sende kazanirsin inşallah ??? çok sagol canim benimki 11 mayisda
  Züliş nasilsin , gerçek hayatta Alekh daha yakişikli bence Sara ile bissüri fotolari var ??? Ranveer dizide biraz yakişikli ama gerçekte degil , Alekh hem dizide çok tatli gerçekte ise çok yakişikli tabi bu benim fikirim ???

 168. Bilmem Manyacım ya Alek baya havalı resimleri var ama beğenmiyorum ya onu ?? Ranvir dizide biraz daha yakışıklıydı ?? ayy oda baya kötü öldü ya ??

 169. Merhabalar kizlar nasilsiniz .
  Bella az once amalyattan cikmis iyi gecmis az once haber aldim hemen belirtim simdi gitmem gerek gorusuruz.

 170. Evet Züliş Alekh baya havali ? evet Ranveer’in ölümi kötüdi gerçekten ?
  Nazla iki tane dansa katildim biri yöresel digeri ise Amerikan, rus bir kadin kendi dans okulunu açmiş videolari internette var onun ögretdigi bir dansi yapiyorum ..
  Kizlar çok sinirliyim şu an kardeşim bir şeyler içmek için buz dolabini açmiş hemen kapi tarafinda ayna şişe vişneli limonata vardi, o buz dolabini açtiginda bende orada duruyordum biraz sert açinca şişe ayagima düşti ufacikdan kaniyor kardeşime demedigimi birakmadim allahtan annem evde degil toparliyorlar şimdi ? of ama olan bana ve vişneli limonayata oldu ya ???

 171. Zuleyha ab cnm ben geldim carsiya gidemedik buket evlerine gitti yakin oturuyor yarin gideriz daha sakin olur :)
  sanada ozellikle slm soyledi defne ab. De belki birgun yazarmis onun derleri cok yogun firsat bulursa taniscak davet ettim :)

  Gelelim ranveer simdiki hali kotu dizide daha iyiydi bencede
  alex te suan iyi vucut yapmis :)
  Karisini gordum ikisininde :)
  Zulis ab :)

 172. Hoş geldin Ferahcım Ha tamam o zaman ?? ya bilmiyorum ki Alek in şimdiki halini dizide değişik bir rolü vardı zaten ondan dedim bide ??

 173. Hos buldum. Zuleyha ab baglantim cok yavas
  bos ver alexi begenmiyorum ben onlari benim icin cilgin adam ranveer singh efsane canim

  kordugumu actik acar acmaz karsimizda ciplak visnu adami gorunce sinirim bozuluyor pslik kirbacla doveceksin boylesini :)

 174. Tabi sen Ranveer Sing fanısın Ferahcım aynı bizim buraya yazan Halemiz gibi oda çok seviyor ya inşallah bir gün tanışırsınız yazdığı zaman portakal şekeri şekilde yazıyor lakabı bu ?? Ayy Vişnu tam pislik ya adam resmen çıpıldak dolanıyor tövbe tövbe ?? ya Mehht hemen aşk ilanı etti adama tanımadan ??

 175. İnsallah kismet :) haksizmiyim zuleyha ab suan en meshur adam bu aralar isvicrede :) ipaylasimlarini gordum :) buarada bi magazin haberi yazmistim aksam isimsiz yorumlarini bekliyorum demistim:)

  Zuleyha ab izliyon mu gordugumu visnu giyinmis sonunda gomlek kravat :) pis gicik annemde gicik oluyor ona :)

  Sen yapiyon bizden baska kimse yokmu ne sende evdesin sanirim bugun benim gibi

 176. Evet haklısın Ferahcım adam baya ünlü ya adını bayadır duyuyorum bu sıralar ?? bende şimdi açtım kördüğümü Vişnuyu bende sevmiyorum gıcık tam Mehht neden sevdiğise bunu ?? evet ya bizden başka kimse yok bugün zaten az kişi yazıyor bu sıralar tek başımıza kaldık burada ??

 177. Olsun hic olmazsa yalniz degil iste sohbet ederiz artik tatilde herkes disarda parklarda geziyor bizim gibi degil tabi :)
  sikayetcidegilim sen varsin canim benim

  Anlamadim vishnu mu unluymus? Ya oyle boylu poslu falan ama gicik adam cplakta geziyor ya cok itici aman
  goglede yasina falan bakim dedim gorsellerdi fotosu daha sinir bozucu adam gercektede cplak geziyor
  pis oogg methi buna asik oldu muktanin askida gelseydi bakalim :)

 178. Teşekkür ederim Ferahcım Evet herkes geziyor dışarıda bir biz kaldık burada olsun ya önemli değil sen varsın ?? yok Vişnuya demedim Ranveer Sing baya ünlü dedim adını pek duyar oldum bu sıralar ?? ayy gerçek hayattaki resimlerine bakmadım Vişnun adında bir çeşit ama İcca öldükten sonra onun ile Mehht aşkı olacakmoş dizide ????

 179. Thank you. Bende sen burdasin diye yaziyorum.:)
  Klasik dizisi sevmeden evlenir sonra aik olurlar bunu ezberledik haksizmiyim :)

  Ranveer singh oyledir ya cok deli dolu cilgin neseli rolunu adete yaziyor kotu rol oynadi onu bile sahane oynamis :)
  Zaten en cok oyunculugu begeniliyor :)
  Gerci adami en cekici adam secmisler ama neyse :)
  Oyle ukala biri degil halkin arasina cok karisiyor
  genelde unluler havali oluyor
  ranveer turkiyeye geldigibde sokakta isteyen herkesle foto cektirmis insanlar cok icten biri yorumunu yapmisti turkce sarkilar dinlemis falan :)

 180. İyi Sohbetler Kızlar
  …..
  NAZIM İyi olmana Sevindim Canım. Teşekkürler Şükür Diyelim İdare ediyorum Neler Yapıyorsun Bakalım Gülüm ???
  …….
  MANYAM Geçmiş olsun Bitanem. Teşekkürler Şükür diyelim idare ediyorum Bende
  ……
  ZÜLİŞİM Bende Evdeyim ya Sadece Misafirlerimiz Geldi Bi Anda Haber veremedim Canım. Gezmeye Çıkan Arkadaşlarımıza iyi eğlenceler

 181. RÜYA ABLAM SALİHA ABLAM NURDAN ABLAM YOKLAR YA İNŞALLAH İYİLERDİR İNCEMİNDE MİSAFİRİ VAR.
  Peri Deniz Aidem Kardelen Nerdesiniz Kızlar Bari Arada bir Selâm verin İnşallah iyisinizdir

 182. Evet haklısın Ferahcım klasik diziler hep öyle ya hemen aşık oluyorlar işte ?? teşekkür ederim tekrardan ?? Ranveer Sing Türkiyeye geldimi hiç bilmiyorum ya ama hayran kitlesi baya varmış herhalde ünlü adam ya ama filmlerini izleme şansım hiç olmadı ??

 183. Yeniden merabalar kızlar yeni eve geldim zaman ne çabuk geçmiş ya hiç farkına bile varmadım…

 184. Tamam çiçeğim ya herkes dışarı çıktı galiba baya sessiz burası eh siz varsınız bir benim gibi ya ben hiç dışarı çıkmam sürekli evde tek başıma oturuyorum canımda Sıkılmaz ??

 185. Çiçegim , Zülişim , Nazlam teşekkürler kizlar ?
  Ay bu ayna ayagimda kirilicak zamani buldu , of 9 siniflar biraz gezmeye davet etti gidemedim kahretsin ???

 186. Bende Çıktığını Sanıp tam Çıkıyordum Zülişim. Aynen bende pek dışarı çıkan değilim İşlerimide hep evden Yaptım

 187. Kızlar ben geldim yeniden merhabalar zamanın nasıl geçtiğini anlamadım yaaa
  Normalde dışarıya pek çıkmam çıktığım zamanda hava beni çokk yoruyo şuan başım ağrıyo ya?

 188. Geldim Zülişim Burdayım Canım. Eee Romanında durum Nasıl okuyormusun
  …..
  Ay üzüldüm Manyam tekrardan geçmiş olsun

 189. Ay kanal 7 yalancı bahar dizisini vermiyecekmiş gece yarısı tvt kanalına taşımış ya ilk bölümden vermese bari kırk defa izledik oraları şimdi kaldığı yerden devam etse ne güzel olur ??

 190. Almiram Hoş geldin Canım geçmiş olsun evet Havalar Aldatıyor insanı Dikkat et Ya baş ağrısı kötüdür ?

 191. Çiçeğim Yok ya roman öyle kaldı biraz karıştı ama anlamadım ya ne bileyim son tarafları baya saçmalamaya başladı baş kısımları güzeldi bende yarıda kesmek zorunda kaldım ????

 192. Ay Manyacım senin için kötü olmuş ya üzüldüm ama olsun vardır bunda bir hayır ??

 193. Arkadaslar ve gulcicek aide veda etmis artik yazmicakmis babasi birakmiyormus atasi baba demek herhalde a.s.k. ye yazmis .

 194. Allah Daima Sevindirsin Seni Zülişim. Evet ya Kaç zamandır Duydum bende kanal 7 Yb Yayından Kaldıracak diye ama hayla Devam ediyor tvt Kanalındamı verecekler dedin Nezaman caba Zülişim??

 195. Çiçeğim 1 mayısdan itibaren verecekmiş ya sensiz olmaz final yaptı ya onun yerine ??

 196. Ha Anldım Zülişim Demek okumuyorsun Artık
  ….
  İREMSUM ne diyorsun Aidem Yazmıyacakmıymış Üzüldüm Doğrusu Nezaman vedalaşmış Ya ben bi Ask bakıyım

 197. Hoşbuldum zülişimm
  Kanal7 artık vermicekmi YB aa
  tvt varmı bizim kanallarda omu da bilmiyorum inşallah vardır ya zaten güzel bölümlere gelmişti?

 198. Ben inanmadım ya yine arkadaşları yazmış olabilir değil mi bakalım ne çıkacak yine ????

 199. Ya ben inanmadım ya yine arkadaşları yazmış olabilir değil mi bakalım ne çıkacak yine ??

 200. Aide artik yazmayacak mi çok üzüldüm ya keşke gitmeden bir veda etseydi bizlere ??

 201. Gul cicek ab hos geldin nasilsin nasil oldun?
  Manya ciddi degilse batla cik gezme firsatini kacirma derim tatlim :)

  ZULEYHA ab. Evet canim 2014 yilinda Turkiyeye geldi istanbul ankara diger bazi sehirlere gitti antalya vs film cekti buralarda biraz tanitti burayi filmi sayesinde :)
  Oda sevdi buarayi hesap kitap dikat vs cok ortak kelimemiz var dedi Turkceyi yakin buldu dillerine :)
  Birde istanbul sokaklarinda yururken insanlar ona ranveer tattad tadttad diye bagirmislar bu onu cok sasirtmis burda tanindigini bilmiyormus :)

 202. Almiracım tam bilmiyorum ya bugün denk geldi işte yalancı bahar dizisi tvt diye diğeri kaldırdı galiba ayy inşallah kaldığı yerden devam eder en güzeli bölümlere gelmişti ????

 203. arkadaslar bende dedim arkadasi ama tekrar yazdi bana inanin bu benim diye bide kendu gibi konustu isterseniz bi a.s.k. ye gidip vedalasin.

 204. Aidenin yazmıyacağına bende Çok üzüldüm İnşallah Asılsızdır Yazılan Sözler Ben Ask bakıp geldim şimdi Azerice yazmış tıkpı aidenin yazışı bilmiyorum ya belkide ruh hali iyi değildir ondan öyle yazdı Gitmeyecek belkide

 205. Aynen zülişimm? eğer baştan verilirse hiççc izleyemem padminiyle deli kocasını kaldıramam???

 206. Ay gerçekten Almira ya o bölümler hiç çekilmez şimdiki geldiği bölümler daha güzel Padminin saçlı kocası bir çeşit ?? bide kaynansı var ?? aynen ya vampir gibi dili kıpkırmızı ??

 207. Kizlar benim yorumlarin hic biri cikmadi yorum gonderme hatasi beni kanser edecek diye korkuyorum sinirlerim bozuldu.

  Guul cicek ab nasilsin iyimisin nasil oldun?

  ZULEYHA AB.cok sey yazdim cikmadi :(
  evet canim Ranveer Turkiyeye geldi burda film cekti cesitli sehirlere gitti
  antalya ankara istanvul v.s
  istanbul sokaklarinda dolasirken etraftakiler ona tattad tattad diye bagirmis cok sasirtmis onu burdatanindigini bilmiyormus
  turkce ile ortak kelime cok yakin buldum dedi:)
  Begengigibi soylemisti

 208. Kızlar Yb ben RK diziye Girdikten Sonra izledim ya Rk olmadan Sıkıcıydı üzücüydü Dizi

 209. Gulçicegim sıkıcı ve deliydi bence baldraj sing çogari falan??deli adam trişna nin kafasina elma koymustu ya trisna da altına yapmıştı??

 210. Spama takılmıştır Ferahcım ya hiç bilmiyorum Ranveer Singin Türkiyeye geldiğini bak merak ettim şimdi bir araştırır göz atarım ?? ya o taddat klibi ne oynak öyle ölüyü diriltir resmen bir açtım izledim gülmekten karnıma ağrılar girdi ya ???

 211. ARKADASLAR HAZİR AKLİMDAYKEN BİR SEY SORACAGİM…

  KORDUGUM FİNAL YAPTİNDA BİZ NEREYE YAZACAGİZ NEREDEN NASİL DEVAM EDECEGİZ.

 212. Aynen çiçeğim ya Rk diziye girdikten sonra izledim bende ?? ilk bölümleri sıkıcı ya hiç çekilmez

 213. Canim atkadaslarim benim ben artik yazMaycam affedin bazi seVelerden kisira bakamyin soylemiyom ama biliyorsunizAffedin beni olurmu sizi asla unutmaycam.ELVIDA.SIZI COK SEVIYORUM

 214. İremsu kördüğüm dizisi keşke final yapsa dizi için ama eylül ayına kadar devam edecekmiş biz buluruz ya bir yer önemli değil o ah kalbim sayfası var ona yazarız belki ?? şu kördüğüm bitsinde artık gına geldi resmen diziden ??

 215. Îremsum Bellaya çok sevindim ona bolca dua ettiğimi ve çok sevdiğimi söyle muhakkak kuzum??
  Iremsum sen merak etme. Denizde kum kanal7 de hint dizisi.. Aşk bu diye Kördüğüm gibi çok uzun bi dizi başlıyacak oraya yazarız Allah izin verirse bebeğim ?????
  ????
  AIDE vedalasmis şimdi okudum. Elbette insanlar birgün gitmek isteyebilir. Bu çok doğal.. Fakat benim anlamadığım Aidenin annesi Aidenin buraya yazdığını biliyordu. Hatta annesine FİLİZ doğum günü sayfası açtı.. BEN YANILIYOR MUYUM KIZLAR ÖYLE DEĞİL MIYDI⁉⁉
  Hanfendi kızının buraya yazmasından çok mutluydu herkes kız olduğu için içi rahattı. Babası bilmiyor muymuş ⁉⁉
  Ayrıca bilse ne çıkar hepimiz kız kıza takılıyoruz babasi okusun sohbetleri..
  Ha orada Abi dediğim birileri falan filan var demişti o yüzden mi acaba⁉⁉
  ASK’YE ugramayali aylar oldu
  Yolu açık olsun ne diyelim..???

 216. Ferah Teşekkürler Şükür diyelim idare ediyorum sen nasilsin iyimisin
  ….
  ALMİRAM Aşağıda Yazdım Yine yazıyım hoş geldin Canım. Evet ya Çok sıkıcıydı Rk Dizi Çodri çok zalimdi ya Evet hatırlıyorum bende Bakmıştım Obölüme Trişnanın başında elmaya nişan Etmişti Zalim Alçak baba
  ….
  Aynen Öyle Zülişim Rk Tadı yoktu DizininHele Mukunt Nasıl Alçaktı yarı yolda koydu Maduyu

 217. ZULEYHA AB. Canim oyle oldu cikmadi yrmlar

  desene sen o sarkinin yer aldigi filmi gorse gulmekten olursun :)

  Film Goliyon Ki Rasleela Ram-leela filmiydi tattadin caldigi film :)
  Ha merak eetiyse ranveer singh Tur
  kiye de yaz cikar o haberler .
  Kordugum cok izleniyor izledik bi kere finalini gorelim ayol :)

 218. Ha annesi biliyormuydu ya ben biliyor zannediyordum gitmek istemiş ne diyelim Allah yolunu açık etsin ??

 219. Aynen çiçeğim ya Mukunt bölümleri hiç güzel değil ama baştan alacak kanal sanırım yanlış olmasında ayy hiç bakamam o taraflara ????

 220. DEFNEN VE ARAKDASLRIM annem biliyordu baba yok analamdim niye boyle soyledi sevmiyor boyle seyleri ne ediyim cok soyledim ama ikna edemedim.Affedin beni.Sizi unutmam asla.Opdum

 221. Aidecim kararina saygi duyuyorum bitanem seni seviyorum ne zaman istersen yine gelebilirsin bizler burdayız her zaman??

 222. Aynen Ferahcım ya kördüğüm sevildi baya bari finalini görelim değil mi reytingler yüzünden kanal hemen kaldırıyor dizileri zor sevda mesela ?? hiç izleme şansım olmadı ama İnternetim olunca bakarım bir filme

 223. Benimde ailem hiç bilmiyor buraya yazdığımı bir öğrenirlerse yandım o zaman ailem hiç sevmez böyle site ortamını ?? buraya kaçak yazıyorum ya gerçekten inşallah öğrenmezler. Gerçekten

 224. Benim ailem de bilmiyo sadece küçük kardesimm biliyo babam bilse keser beni herhalde??

  Defnoşummm nasılsın gülyüzlümmmm???

 225. Yanlış Hatırlamıyorsun Defnem Evet Annesi Biliyordu Aidenin Ama Biz burda yanlış bişey yapmıyoruz ki Kız kıza sohbet ediyoruz Bilmiyorum ya Allah yolunu Açik etsin. Sen Naptın DEFNEM Dolaştınmı Kafan Dağıldımı Canım
  ………
  Evet Zülişim Ya Mukuntu Hiç beğenmemiştim Maduya ilk gördüğü anlar ne diyordu öyle bayan Pıs pıs Ay ne Saçma? Hiç beğenmiyordum Rk trnağı bile olamaz

 226. Aynen Zuleyha ab
  finali gormeyince ayar oluyorum kordugumude ah kalbimide finale kadar izlemek istiyorum.

  Zor sevdayida izlemek istedim a kaldirdilar lakin netten izledim
  zor sevda ile merak etiklerin varsa cevaplarim :)

 227. Hemen soyluyorum Defnemmm teke tek zor konusuyir benle suan soyledim cok tesekur ediyor bende tatli yazarimi cok seviyorum diyoki hic kendimi his etmiyorum ruhum sanki bedenimden gitmis gibiyim diyor .

  yaaa kizlar ben disarda kaldim bugun herkez izinli hanife teyzede alisveriste her yer kapali bir yerede gidemiyorum bu halle pijamali sacim basim daginik kaldim bi kosede kim gelecek iceri girim offf tasarimlards yari kaldi. bende disarda dona kaldim bellada benld konusa durdu.

 228. Benim Annem Biliyor Ve Saygı Duyuyor ben Hep evde olduğum için İşlerimde evden Yürüttüm her zaman İlk önceler söylemedim ama sonra annem Kızım Telefon neden elinden düşmüyor diyince yalan söylüyemedim ve Söyledim nekadar güvenli Bir site olduğunu anlattım İnandı bana Saolsun Annem. Ama babam bilmiyor Zaten Benim Telefofonumu Benden başkası eline almaz izin vermiyorum buna O’ndan Rahatım ??

 229. bizim ailemizde biliyor buraya yazdimizi hatta yemekte oturdumuzda sohbetlerimizde bura sohbet konumuzda oluyor yani hic sikinti yok bizde.

  Defnem bide bellaya narkoz vermemisler cok az amalyat bolgesini uyusturmuslar cunku onun saglik sorunlari varya tum narkoz veremiyolar.

  doktor konusmak yok dedi yanindakiylende o dayanamadi beni aratti.

 230. Gul Cicek abla benim annemde biliyor yazdigimi saklamadim zaten :) benim diziyle ilgili yorumu yaz diyor ben yazmiyorum bigun kendi girerse sasirmicam
  bence burda hep iyi insanlar varannem hatta sana cok uzuldu gul cicek ab et yemiyormu pekez uzum yesin dedi
  ben burayi birakirsam nedeni hizli yorum gonderdin yazisi olur :)

 231. Tamam Aidem kapımız sana her zaman açık.. Rabbim mutlu etsin seni??
  ???
  Almira seni sormalı canim yaşayıp gidiyorum..
  ???
  ÇİÇEĞİM dolaşmak iyi tabi.. Bende bilmiyorum ki babalar karışmaz genelde böyle şeylere. Benim babam umursamaz mesela.. herhalde kötü birşey olduğunu düşündü..
  Neyse yapacak birşey yok..

 232. Aynen Almira benim babamda bilmiyor buraya yazdığımı bilse keser beni herhalde ?? kaçak yazıyorum işte buraya zaten gizlilikle alakası yok ya herkes görüyor burayı zaten sadece ailem bilmiyor bilse yazamam buraya ??

 233. Aynen çiçeğim ya Rk ayrı canım adam karizma ya ?? Mukuntu sevmiyorum zaten onun bölümleri izlemenm ya bide Maduyu terk etti bölümler bir çeşit ??

 234. Aynen Ferahcım ya bende dizilerin finalini görmek istiyorum ama kanal kaldırmassa Ah kalbim dizisi daha finali belli değil zaten ama kördüğüm merak ediyorum final bölümünü ??

 235. Tamam Îremsum kıyamam Belloşuma?? yanında anahtar bulundursaydın keşke canim. Evde muhakkak birileri olur diye düşünme sen sen ol mutlaka anahtarın olsun. Ben çok takıntılıyımdir o konuda :)
  ???
  Valla ben aileme söylemedim ilgilenmiycekleri için ?? Onlara laf anlatmak deveye hendek atlatmak??
  Evlilik yaşında biri olarak herşeyimi bilmeyiversinler bu da benim hayattaki SIRRIM ??

 236. Burdaki herkes bizim gibi kisilerde skinti yok fakat

  yazdiklarimizi tum dunya goruyor keske sadece biz gorsek bu konunun cozumu olsa FİLİZ ABLA Bİ COZUM OLABİLİRMİ ?
  onun disinda rahatsiz edici bisey yok

 237. Teşekkürler Ferah Allah Razı olsun Annene selam Söyle Ellerinden Öperim. Doğru etmişsin Söylemekle Annene Tatlım
  ………
  Gezmenin İyi gelmesine Sevindim Canım.Aynen DEFNEM Benimde Babam Pek Umursamaz Böyle şeyleri Bide Bana güveniyor ya Yanlış bişey yapmıyacağımı biliyor. Ne Diyelim Allah yolunu Açık Etsin.

 238. Yani anlamiyorumki ne var bunda akadasca iste biz kotu bir sey yapmiyoruzki hatta benim babam biz burda konusuyoruz bize diyo bugun nasil gecti uzuntulu bir sey varmi yada mutlu bir sey arkadaslariniz felan annemde zaten yaziyor teyzisimde yani ailemiz biliyor mesela annemle babam bu ortamda boyle bir arkadaslik saglandigi icin hepimizle gurur duyuyor .

  Defnem sendende kimse bilmiyo deyilmi hani sen kimdeye soylemiyodunya oyle aklimda kalmis.

 239. Aynen Zülişim Rk Madu Olan Kaç Video İndirdim Youtube den Boş olunca Bakıyorum Rk Harika?

 240. Bide söyleme gereksinimi bulmuyorum ya anlamazlar zaten ailem ?? böyle şeyleri bide buraya rahat yazıyorum neden çünkü evde 12 saat yalnızım tek başıma oturuyorum evde kimse olmuyor bundan dolayı yazıyorum sürekli evde biri olsa yazamam zaten ee dışarıyada çıkmıyorum öyle burada geçiyor günüm öyle ??

 241. DEFNE ABL.GUNAYDİN :) guzellik uykundan uyandin mi :)

  Zuleyha AB.canim haklisin goruruz insallah ::)

 242. Aynen bendensin çiçeğim ya bende kaç video indirdim ya onları izliyorum bazen ?? ayy güzel oluyor ya izlemek evet Rk harika acayip rol yapıyor bide

 243. Evet İremsum Bencede Kötü bişey yok Burda Ne güzel arkadaşlık bağı kurduk sevgi saygı çerçevesinde Konuşuyoruz Ailelerimiz Girip okusalar Anlarlar Bizleri

 244. Evet Zülişim Videoları Harika Rk Madunun Çok güzel Bende Özleyince İzliyorum Ya Rk Bakmalara Doyamıyorum ???

 245. İlk yazdığım zamanlar anneme dedim bir gün buraya yazıyorum diye ayy kızdı ya yazma dedi bir ara bırakmayı düşündüm ilk zamanlar sonra devam ettim zaten ailem anlamaz böyle site ortamını ???? ondan sonra söylemedim ya

 246. Kızlar Bizde Burda EZAN Vakiti Ben NAMAZ kılıp Gelirim Sonra size İyi Sohbetler

 247. Bana geçmiş olsun dileklerinde bulunum tüm kizlara teşekkürler çok sagolun ???
  Ferah’cim gezi’nin kacacak yeri yok daha 2 gün önce saat 6 – dan ta 9- a kadar parklarda , kafelerde takildim birde yeni okulumdaki herkes yeni gelenlerle takilmaya acayip merakli bu gün degilse yarin yada ne zaman istersem sikinti yok ???
  Aide niye yazmicak ki artik , neden veda etti babasinin sorunumu varmiş sitemiz ile anlamadim iyide Defoşinda dedigi gibi burda kiz – kiza takiliyoruz öyle ne gibi problem olabilir anlamadim ???
  YOLUN AÇIK OLSUN AIDE , SENI ÖZLICEM BIR GÜN YINE BEKLERIZ SENI BURADA ;) HOŞÇAKAL KENDINE IYI BAK CANIM ???

 248. yokk yaa Defnem maya ile mia bahceye koydum mamalarini getirmeye gittim kendimede cilekli surt aldim tam iceri girecem kapi kapandi kaldim disarda ayy suan bu postaci bile bu halime guldu offf posta geldi bellanin ajan postasi simdi gelip beni kacirsalar sasirmam kizlar bella ne islerle ugrasmis yaa oldurselerde sasirmam.

 249. Nedan har sayfa kapanyorki ankamiyorum ban bilan varmi onu hem bu yazanlarin arasinda hic turk varmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu