Gelinim Mutfakta

2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları [Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Pazartesi günün birincisi ve Pazartesi puanları sonucu açıklandı! 2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 2 Mayıs Pazartesi puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin Pazartesi kaç puan verdi? Yeni gelen Gözde kaç puan aldı? 02/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? 2 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? Yeni kaynana gelinlere kaç puan verdi? Miyase bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında detayları ile birlikte sizleri bekliyor.

=> 30 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (03/05/2022) 2 Mayıs Pazartesi günü 22 puanla Damla 22 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Miyase 7 puanla günün sonuncusu oldu. Miyase ile Senanur kural hatasından dolayı 2 puan ceza aldılar.

=> 23 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Pazartesi Puanları ile Pazartesi puan durumu %100 belli olduğunda, bu hafta yarışmaya dahil olan Gözde’nin bu hafta nasıl performans göstereceği hakkında kesin olmamakla birlikte, önemli bilgiler verecek.

=> 16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya dahil olan Gözde, gerek kendi kaynanasından gerekse diğer kaynanalardan alacağı puanlar, bu haftanın kaderini %100 değiştireceğini çok iyi biliyor. Bunun farkında olarak elinden gelenin en iyisi yapmak için kolları sıvadı.

=> 9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 2 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 2 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Senanur beş bileziği kazanırken, Bahar yarışmadan elendi. Lakin Miyase ile Bahar’ın eşit puanlarda olmasından dolayı, yarışmadan elenecek kişiyi kura belirledi.

=> 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Gitti öğrenmek için lütfen tıklayınız.

2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları bu haftanın ilk puanlaması olarak verilecek. Miyase geçtiğimiz hafta finalinde eleme potasına düşmesi ve kura sonucu elenmekten son anda kurtulmasından dolayı, bu hafta başında itibaren eleme potasına düşmeyecek puanlar almak istiyor.

=> 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Uzun süredir Damla’nın atak yapıp beş bileziği alması beklenirken, Damla söylemeleri ile gündem olmaya devam ederken, aldığı puanlar onu güçlü bir yarışmacı olmaktan çok uzakta duruyor.

=> 5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan ve geldiği andan itibaren dikkatleri üzerine çeken Gözde, bugün Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Puanlama sonucunda, en yüksek puanları alıp, eskilerden birini yarışmadan elemek istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çarşamba Puan Durumu Sonucu için tıklayınız. 

2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Eski yarışmacıların gitmesi ile yerlerine gelen yeni isimler yarışmada daha fazla kaldığını bilen Gözde, bugün ve bu haftaki puanlarını yüksek tutmak için elinden geleni yapacak.

“Şimdi bugün herkesin bayramını kutlamak bana düşüyor!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile Damla bugün bayramın ilk günü olduğunu ve yarışmada en küçük yarışmacı olduğu için herkesin bayramını kutlamak kendisine kaldığını söyleyerek herkese tek tek şeker dağıttı.

=> 3 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta Bahar ile Senanur eleme potasına düşmemek için yarışacağı her ne kadar konuşulsa da Senanur bilezikler için adım adım yürürken, Miyase eleme potasına Senanur’un yerine düşen yarışmacı oldu. Bu hafta da yine aynı şekilde bilezik almak isteyen Senanur, 2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak istiyor.

2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Miyase ve Kaynanası Sevilay

54 bileziğe sahip olan Miyase, geçtiğimiz hafta bunun havasını atarken yemeklerine odaklanamadı ve son anda kura sonucu yarışmada kalmayı başardı.  

Elenmekten son anda kurtulan Miyase, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama ile başlayıp, rakiplerinden çok daha yüksek puanlar alıp, bilezikleri almak istiyor. 

Damla yarışmada en küçük yarışmacı olduğu için kaynanalar odasına gidip şeker tutan isim oldu. Songül kaynana “Çantam yanımda olsaydı, sana harçlık verirdim!” dedi. Bunun üzerine Damla kaynanaların çantasını getirmek isteyince Nuray kaynana şöyle söyledi! İşte Damla’nın kaynanası Nuray’ın o sözleri

“Çantam yanımda yok ama bayram hediyesi olarak sana ben bilezik vermek istiyorum!” Yarışmacı Kaynana Nuray

Sözleri ile yarışmacı kaynana Nuray, gelini Damla’ya bayram harçlığı olarak altın bilezik hediye etti. Damla ise bu anlar karşısında çok mutlu oldu.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Senanur 75 puanla beş altın bileziğin sahibi olurken, Miyase ile Bahar 68 puanla haftanın sonuncu olan yarışmacıları oldu. Bahar ile Miyase’nin elenmesine kura karar verdi ve Miyase yarışmada kalan isim oldu.

2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Senanur yarışmada aldığı beş bileziği bu haftada almak için yeni gelen Gözde de kendisini göstermek için bugün Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Pazartesi puanlaması sonucunda, en yüksek puanı elde etmek için harekete geçtiler.

Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Pazartesi Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 2 Mayıs 2022 tarihinden Nursel Ergin’in vereceği, 2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Haftanın ilk bölümünde Gözde kaynanası ile birlikte yarışmaya dahil olurken, gözler Gözde’nin Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Pazartesi puan durumu sonucunda yer alacağı puan sıralamasında olacak. Zira gözde zirvede yer alması halinde, bu hafta eskilerden biri için tehlike çanları çalmaya başlayacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta finalinde Senanur aldığı beş bileziğin getirdiği güven ile yarışmaya başlayacak. Bunun getirdiği güvenle yemeklerini yapacak olan Senanur da artık yarışmada hem altın alan hem de beş bileziği kazanan isim olarak mücadele edecek.

Bu hafta başında yarışa dahil olan Gözde, kendi adını ve elinin lezzetini duyurmak için kesinlikle ama kesinlikle bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olması gerekiyor. Aksi halde bu hafta elenmekten kendisini kurtaramayacak.

Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Pazartesi Puan Durumu Belli Olduğu An Senanur ve Kaynanası Songül

Haftanın ilk bölümünde en yüksek puanı alan gelinler bazı avantajları da ellerine geçirecekler. İşte bugün 2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yüksek puanı alan yarışmacıların elde edeceği bazı avantajlar;  

 1. Haftanın ilk çeyrek altınını kazanmak
 2. Eleme potasında uzak kalmak
 3. Puanlama olarak en yüksek puanı elde etmek
 4. Elinin lezzetini kanıtlamak
 5. Rakiplerine ilk günden göz dağı vermek
 6. İddialı bir yarışmacı olduğunu göstermek
 7. İlk gün en yüksek puanı almak
 8. Bu hafta bilezikler için ilk hamleyi yapmak
 9. Haftanın başında rakiplerini geride bırakma
 10. Puan durumu sonucuna göre ilk gün birinci olmak

Yukarıda yer verilen avantajlara daha bir çok eklenebilir. Yeni gelen yarışmacı ile eskiler, 2 Mayıs Pazartesi puanlamasında en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

2 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 2 Mayıs 2022 Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? Damla kaç puan aldı? 2 Mayıs 2022 Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Yeni gelen yarışmacı kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Puanları (02/05/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

2 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 1
Damla: 5
Senanur: 4
Gözde: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: 4
Senanur: => Songül’ün gelini 1
Gözde: 3

*************************
” 2 Mayıs 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine’nin verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: 3
Senanur: 5
Gözde: => Emine’nin Gelini 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Damla: 5
Senanur: 3
Gözde: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Senanur: 1
Gözde: 4

*************************

Gelinim mutfakta 2 Mayıs Pazartesi Toplam Puanlar

Miyase 1 5 1 1 1 9 (-2)
Damla 5 4 3 5 5 22
Senanur 4 1 5 3 1 14 (-2)
Gözde 3 3 3 1 4 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2-6 Mayıs Haftası) – Pazartesi

*************************

Miyase: 7
Damla: 22
Senanur : 12
Gözde: 14
*************************

Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
2 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MİYASE 

************************* 

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Salı Fragmanı İzle

2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? sorusu yanıt bulduktan sonra gözler haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. İşte haftanın ikinci bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. BÖYLE DEVAM ET SEVİLAY!…İNŞALLAH HAFTAYA SİZ GİDERSİNİZ!..HAK YİYEREK ALDIĞINIZ BİLEZİKLER SİZE HİÇ HELAL DEĞİL!..

 2. MİYASE İNŞALLAH BÖYLE DEVAM EDER!.. HAFTAYA GELİN KAYIN VALİDE DEF OLUP GİDERLER!..KAYIN VALİDESİ ÇOK HAK YEDİ VE BİLEZİK KAZANDILAR!..ALLAH’IN SOPASI YOK!..YEDİĞİN HAKLAR DÖNER DOLAŞIR SENİ BULUR!..

  1. bayram dolayısı ile aksilikler olabiliyor. Puanları düzelttik. Anlayışınız için teşekkür ederiz

 3. Mıyaseye pazartesı bir verirler sonrası 4 5 3 oyun var bu iste mıyase gitmez sunucu onun arkasında oldugu surece

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu