Gelinim Mutfakta

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Puan Durumu]

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta beş altın bileziği kim kazandı? 2 Nisan cuma haftanın birincisi kim oldu? Haftalık toplam puan durumu sonucuna göre kim birinci oldu? Altınları bu hafta kim kazandı? Haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim Kazandı sonucu görmek için lütfen tıklayınız.

2 Nisan puanlaması sonucunda netlik kazanacak olan 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucuna göre bu hafta bilezikleri kim kazandığı birazdan netlik kazanacak. 

=> Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Bu hafta Bilezikleri kim aldı görebilmek için tıklayınız.

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı resmi

Kaynanalar haftanın final bölümünde hata yapmamak için gelinlerin yaptığı tatlıyı pür dikkat izlerken, yarışmacı gelinler de hatasız bir tatlı çıkartmak için ellerinden geleni yaptı?

=> 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan kim? Görebilmek için tıklayınız.

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta toplam puanlar sonucunda haftanın birincisi olup bilezikleri kimin aldığını açıklamadan evvel gelinlerin Cuma günü kaç puanla yarışmaya başladıklarını ve günün sonunda kaç puan aldıkları yazının devamında sizleri bekliyor.

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

 1. Ayten: 66 puan
 2. Esra: 65 Puan
 3. Seda: 62 puan
 4. Aysun: 49 puan

Yukarı verilen puanlama da Cuma günü puanlaması öncesi gelinlerin puanlarıdır. 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucu belli olduktan sonra yukarı da verilen puanlamanın değişmesi ancak sıralamanın değişmemesi bekleniyor. 

Bu hafta altınları kim kazandı? 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? Kaç puanla bilezikleri aldı? Soruların cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Bu hafta 29 Mart 2021 tarihinde ilk bölümü ile başlayan yarışma programında Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan isim belli oldu. Haftanın final bölümünde bilezikler için Ayten ile Esra bilezikler için mücadele eden isimler oldu.

Bugün 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucuna göre bir gelin %100 bilezikleri alırken bir gelin de haftanın en düşük puanlarının aldığı için elenen isim olacak. 

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Aysun

Bu sezonun en güçlü ikinci yarışmacısı olan Aysun Kuşatan haftanın final bölümünde eleme potasına yarışırken, Ayten 66 puanla birinci sırada bilezikler için bir adım öne çıkmıştır. 

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucu henüz belli olmadan önce Ayten 66 puanla birinci sırada yer alırken, ikinci sırada Seda Sayan’ın bizzat davet ettiği Esra 65 puanla Ayten’in sadece bir puan gerisinde kaldığı görülüyor. 

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı

Esra ile Ayten arasında sadece bir puan fark olmasında dolayı bugün Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma Puan Tablosu sonucunda günün birincisi olan gelin kesinlikle bilezikleri de alacak. İşte haftanın sonuçları ve bilezik alan yarışmacısı alt kısımda sizleri bekliyor.

2 Nisan Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Aysun : 49 + 7 = 56 (Kesin Elendi)
Ayten: 65 + 15 = 80
Seda: 62 + 14 = 76
Esra : 66 + 15 = 81

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ ESRA

2 Nisan 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ AYSUN 

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ESRA / AYTEN
Gelinim Mutfakta 2 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYTEN
2 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYSUN
*************************

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

Bu hafta 29 Mart 2021 tarihinde başlayan yarışma programında haftanın final bölümünde 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi sorusu merak konusu oldu.

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi Aysun mu elendi resmi
2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi Aysun Kuşatan resmi

Haftalık toplam puan durumu sonucuna göre en düşük puanları alan Aysun Kuşatan bu hafta elene yarışmacı oldu.

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

29 Mart Pazartesi günü 671. bölümü ile başlayan yarışma programı hafta finali ile Gelinim Mutfakta yarışması 670 bölüm ile ekranlara geldi. Haftanın final bölümünde 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Bu hafta Haftalık puna durumu sonucuna göre Esra bilezikleri kazanan isim oldu. 

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma Bilezikleri Kim aldı

Bu hafta 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu sonucuna göre bilezikleri alan yarışmacı Esra Birinci oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

 1. Seda Sayan yüzünden proğramı izlemek istemiyorum. Proğram sunucusu değerlendirme yapamaz. Bu yüzden haksızlık yapılıyor. Bilezik Ayten’in haklıydı. Çok yazık. Proğramın değerlendirilmesi gerekir diye düşünüyorum.

 2. Offff! beee Mutfağın kraliçesinden 5,5 ay sonra kurtulduk.Yeni kraliçe şimdilik Ayten.Seda’ya çok üzüldük.Ağladık.Ancak kız 3 gündür 1 puanla çeyrekleri kaçırdı.Mutfağa alıştı elini hızlandırdı.Fragmandan gördüğüm kadarıyla şen ve şakrak bir gelin ve kayınvalide geliyor.Hepimize iyi seyirler.Unutmayalım HER ŞEYİN BİR SONU VARDIR.

 3. sonunda hakettiğinizi buldunuz sizden daha kısa final yapan diziler var artık bu yarışmaya ihtiyacı olanlar gelsin zuhal topal her hafta 5 yarışmacı buluyor bunlar 1 kişiyi zor buluyor esranında gelmesi yanlıştı git çocuklarını sev ikide bir araba ev para diye konuşma herşey para değil insana görgü ahlakda lazım sen önce kaynana saygılı davran

  1. Adelet yerini buldu nasıl herkes puanı az olunca eleniyo bugün de aysunun hakkı buydu

 4. Hep söylüyorum Proğram sunucusu puanlama yapmamalı.Çünki yemek yapılırken gelinlerin ne ve nasıl yaptıklarını görüyor,tencerelerini karıştırıyor,soğanı nasıl doğradığını,hamuru nasıl yoğurduğunu,sebzeleri nasıl kızarttığını görüyor,fırındaki malzemeyi yakıp yakmadığını görüyor.Böyle bir durumda tadım yaparken tattığı yemeğin kime ait olduğunu beş aşağı beş yukarı bilebilir.Bu durumda tarafsızlığına gölge düşürür.Bu nedenle dışarıdan bir ahçı veya bir yemek uzmanı tutularak puanlama yapılması en uygun hareket tarzı olur diye düşünüyorum.

 5. bu programy artyk izlemeyejem Aysun gitdi artyk bu programyn tady kalmady aysunjum seni cok seviyorum sen hep yeni gelen kayinvalideler yuzunden elendi onlar kurgu yapdilar ayten seni hic sevmiyorum sen yapmaciksin oyuncu.Bu mutfakda hep oynayanlar kaliyor aysun elenmeyi hak etmedi.Yeni kayinvalidelerin werdigi puanlar yuzundan Aysun elendi

 6. Ece Aysuna benziyor bakalım Yine başladılar Sarayım var Her
  şeyim var Yemek yarışması Zengin. yarışması. belli değil😁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu