Gelinim Mutfakta

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma günün birincisi ile bugün çeyrek altını alan gelin belli oldu mu? 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu açıklandı mı? 2 Nisan Cuma Sayan bugün kaç puan verdi? Cuma çeyrek altını kim aldı? Toplam puan durumuna göre kim birinci oldu? 2 Nisan Cuma günün birincisi bugün kim oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Toplam Puan durumu sonucuna göre sıralama da kim önde? Dikkat: 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu (Toplam Puan durumu) bu yazının en son kısmında verilmiştir. 

=> 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve günün birincisi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma Puanları sonucu %100 belli olduktan sonra bir gelin kesin olarka elenirken bir gelin de kesin olarka beş altın bileziğin sahibi olacak.

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı an Ayten

Böylesine önemli bir puanlamada hiç kimse elenmek istemediği için herkesin tek bir hedefi var. O da Bugün 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup en azından eleme potasında yırtmak.  

Bugün 2 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 2 Nisan çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Aysun günün sonuncusu oldu. Cuma günü yine eleme potasının kraliçesi unvanını taşıyan Aysun 49 puanla eleme potasına düşen isim oldu. 

Aysun kendisine en yakın isim olan daha doğrusu puanlamada kendisine en yakın isim olan yarışmacı 62 puanla Seda oldu. Seda’nın kaynanası Nagehan geldiği haftadan beri tansiyon problemi yaşıyor. bugün çok önemli puanlar verecek olan Nagehan gelinini toplam puan durumu sonucuna göre en alt sıraya düşürmemek için çalışacak.

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma Puanları sonucu açıklandığı sırada Seda

Daha önce defalarca karşılaştığımız bir durum ile bu hafta yine karşılaşmamız kuvvetle muhtemel. Zira bugün 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonrasına Aysun en düşük puanı  alıp elenecek kişi olarka %100 netlik kazandıktan son yarışmacı Seda kaynanasının hastalığını bahane edip Aysun’un yerine gitmek istemesi belki bu yarışmada defalarca izlediğimiz bir durum.

Güçlü yarışmacıların puanları düşük olur da hafta finalinde elenirse onu yerine gidecek bir fedai bulunuyor. Daha önce Ezgi, Elif gibi yarışmacıları elemek istemeyen yapımın bir taktiği olduğunu düşünülüyor.

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olan Esra

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonrasında Aysun’un kaç puan alacağı aslında çok da önemli değil. Nasılsa onun yerine gidecek birileri çıkar. Düşüncesi sosyal medya da konuşulmakta. İç yapımlar bir an evvel üzerine atılan bu düşünceden kendisini kurtarmak, imajını düzeltmek zorunda. 

Seda sayan haftanın final bölümün de verilen puanların sonucunu açıkladığında gidecek kişinin ismini açıklayacağı sırada şunları söyledi;

“Gidince üzüleceğim biri gidiyor!Seda Sayan

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma Puan Durumu sonucu açıklandığı an Seda

Sözleri ile Seda Sayan aslın Aysun’u işaret etmiş olsa da Aysun, çeyrek altını alan ve günün birincisi olan gelinin olamasa bile günün sonunda yarışmada bir şekilde kalması bekleniyor. 

Bu haftanın son puanlaması için birazdan kaynanalar gelinlerin yaptığı “Bal Kabaklı Pasta” için hem kaynanalar hem de Seda Sayan bugün Gelinim Mutfakta 2 Nisan Puanlama da 1 ile beş arasında puanlarını verecekler.

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Aysun Kuşatan defalarca eleme potasına düştü. Oradan bir şekilde çıkmayı başaran güçlü yarışmacı bugün en yakın rakibi Seda ile arasında toplam 13 puan fark var. Normalde kapanacak bir fark olmadığını daha doğrusu bugün Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma puanlaması sırasında Aysun’un Seda’yı geçmesi neredeyse imkansız olduğunu, lakin Aysun popüler bir yarışmacı olduğu için onun yerine bir başkaları gitmek isteyebilir. Yada birileri Aysun’un yerine gitmesi için zorlayabilir.  

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma Puan Durumu

Bu haftanın ilk bölümü 29 Mart 2021 Pazartesi günü ekranlara geldi. İlk bölümde Esra2nın ikinci bölümde Ayten ve Esra’nın birincilikleri gündem olurken, Çarşamba ve Perşembe günü Ayten çeyrek altınları alarak kendisini kanıtladı. Ayten Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma puan durumu sonucun da haftanın en yüksek puanını alıp bilezikleri kazanmak istiyor. Bunun içinde 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sırasında hata yapmak istemiyor. 

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Aysun

Ayten oryantal dans edip dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Geldiği günden beri yaptığı yemeklerden çok diğer gelinlere karşı yaptığı oyunlar ve puanlama sırasında ki dansları ile gündem oldu. Bugün Gelinim Mutfakta 2 Nisan puanlaması sadece yaptığı yemeklerle gündem olmak istiyor. Bunun için bugün çeyrek altını alan gelin olup kesinlikle bilezikleri almanın planını yapıyor.

Aysun Kuşatan’ın eleme potasında çıkıp Seda’yı elemesi için hem Gelinim Mutfakta 2 Nisan Günün Birincisi olmak zorunda hem de Seda’nın aldığı puanlardan tam olarka 14 puan fazlasını almalı. Aksi halde kesinlikle Aysun elenecek. 

Bu sezonun en güçlü ve en çok altınını alan Zeynep’i iki defa eleyen Aysun bugün kendisi eleme potasına düştü. En yakın rakibi ile arasında da çok ciddi fark olduğu için bugün 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da haftanın sonuncusu olması bekleniyor. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Final bölümün de Cuma günü Seda Sayan beş puanı kime verdi? Bu hafta Cuma çeyrek altını kim aldı? 2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? Haftalık toplam puanlar da kim önde? 2 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Tüm bu soruların cevapları yazının devamında ki tablo içerisinde bulabilirsiniz. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Puanları (02/04/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

2 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Aysun: 3
Ayten: 3
Seda: 1
Esra: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Aysun: => Nurten’in Gelini 1
Ayten: 5
Seda: 1
Esra: 1

*************************
” 2 Nisan 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: 1
Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: 2
Seda: 2
Esra: => Fatma’nın Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Seda: 5
Esra: 3

*************************

Gelinim mutfakta 2 Nisan Cuma Toplam Puanlar

Aysun 3 1 1 1 1 7
Ayten 3 5 1 2 4 15
Seda 1 1 5 2 5 14
Esra 5 1 1 5 3 15 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Mart-2 Nisan) – Cuma

*************************

Aysun : 49 + 7 = 56 (Kesin Elendi)
Ayten: 65 + 15 = 80
Seda: 62 + 14 = 76
Esra : 66 + 15 = 81

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYTEN / ESRA
Gelinim Mutfakta 2 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU AYTEN ALDI
2 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYSUN

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma Fragmanı İzle

2 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığında bir gelin %100 elenecek. İşte o anların kısa bir videosu olarak Gelinim Mutfakta 2 Nisan fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

25 Yorum

 1. Aysun bugün gitmesse yeminle torpilli olduğuna kesinlik sağlanacak daha önceden de elenecekti ve Seda sayan eleme yapmamıştı bu haksızlık olur bir sürü başvuru var durumu olmayan kişilerin gelip yarışması daha doğru olur Aysun yeteri kadar kazandı Allah’a şükür durumu da iyi bence elenmeli.
  Zeynep , Gizem gibi isimlerin elemesi yapılıyor ama Aysun un yapılmıyor nedense çok büyük haksızlık Aysun artık elenmelii

  1. Sen esranın ne kadar çık para veriyor sadece 2 milyoncuk.bu bir birde seda ayda 20 bin tl aliyoyor kocasından yani anlayacağın aysunun okadar durumu iyi olmadığı için elediler artık bu program izlenemez

  2. aysun elenmeyecekti o gün esra elenecekti nasıl bakıyorsunuz durum meselesine gelince de esra hepsinden iyi ve çocuğunun özel durumu var deyip şirketten yemek alıp burda saatlerce kalınca çocuğuna bakmış mı oluyor

 2. Aysunu yollamazlar 2 seçenek var 1.si eleme yapılmayacak denilecek dünkü şaka öne sürülecek 2.si seda kayinvalidesinin sağlık probleminden dolayı çekilecek yani aysun u elemezler

 3. GÖZÜMÜZ AYDIN!YAPIM EKİBİ DE AYSUN’UN ELENDİĞİNİ KESİNLEŞTİRDİ!..EĞER BİR SÜRPRİZ OLMAZSA AYSUN KESİN ELENDİ!..

 4. Seda sayanın puanıda kendisi gibi çirkin sayanım puan kullanmasım sayan bilerek aysuna düşük puan vermesi yetmedi kaynana nerimana aysun un yemek hangi kutuda olduğunuda söyledi iki ramanya çimgeni allahın hakkını emeki hiçe sayarak elbirliği ile elediler

 5. Bu eleme tam bir türk işi oldu tek yemek yapan aysun elendi ona bakarak yemek yapan ayten kaldı gelde gülme seda hanım 😄😄😄😄😄😄😄😄

 6. Sonunda Aysun Nurten gittiler İkinci defa şok yaşadım bugün
  Hayırlı neyse O olsun inşAllah Ne diyelim Yolunda Bahtinda açık olsun Aysun seni sevmem ama gidişin😥😥
  beni gerçekten çok ağlattı duygusalim ondandır herhalde🙏

 7. Evlenmeden önce aysunun elenmesini istiyorum ama 576. Bölüm fragmanında olmayınca biraz üzüldüm aysuna ekranda ve programda olmasına çok alışmışım yaaa şu an çok üzülüyorum o olmayınca eksik gibi oluyor ama bence güçlü en az iki kişi getirmezlerse reyting baya düşer Zeynep gittiğinden beri Aysun kurtarıyodu Şimdi hiç izlenmez resmen aysuna zeynebe baka baka öğrenen Ayten kaldı Aysun Zeynep gitti ne kadar atışsalarda Aysun ve zeynep favori gelinlerdi

 8. YA BEN ANMIYORUM HEMAYSUN GİTSE DE KURTULSAK DİYORSUNUZ HEM DE GİTMESEYDİ DİYORSUNUZ!..AYSUN TERBİYESİZ UKALANIN TEKİYDİ!..NEDEN BU KADAR GERİ GELSİN DİYE ISRAR EDİYORSUNUZ!…OLDU OLACAK BİR DE YAS TUTUN ARKASINDAN!…

 9. AYSUN VE KAYIN VALİDESİ’NİN BİR YÜZÜ DAHA ORTAYA ÇIKTI!..UYANIKLAR BU PROGRAMDAN ÖNCE BİR KANALDA DAHA YEMEK PROGRAMINA KATILMIŞLAR!.. ORADAN ALDIKLARI PARA ÖDÜLÜ YETMEYİNCE BİR DE ÇEYREK BİLEZİK KAZANALIM DEMİŞLER!.. ŞİMDİ ANLADINIZ MI BUNLARIN NE KADAR PARA GÖZ BİRİ OLDUKLARINI?

 10. Valla artık izleyesim yok gelinim mutfatayı .Aysun gitti tadı da gitti.önce İlayda gitti gerçi İlayda kendi çekilmek zorunda kaldı .Aysun İlayda gizem bunlar üçü ysrışsa keşke

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu