Gelinim Mutfakta

2 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu [Haftalık Puanlar]

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Perşembe günün birincisi kim oldu? Yağnur son bölümde aldığı 18 puanın avantajı ile bugün rakiplerine yine benzer bir fark atıp, hafta finalinde rahat bir puanlama geçirmek istiyor. Bugün Gelinim Mutfakta 2 Nisan Perşembe Puanları sırasında, Yağnur’un alacağı puanlar 2 Nisan Puan Durumu sonucunu belirleyecek. 

=> 23 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

2 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları neden önemli? Bugün verilen puanlar sonucunda eleme potasına düşen ile bilezikleri alacak isim belli olacak.

Bu hafta eleme potasına düşen isim kim olur diye şöyle Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucuna baktığımda, Bloger Yağmur 30 puanla son sırada olduğunu, bugün bu puanlarına çeki düzen vermemesi halinde eleneceğini söyleyebilirim. Not: 2 Nisan Perşembe Puanları sırasında birinci olan isimi, yazının sonunda açıklanmıştır.

=> 16 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucunu görmek için tıklayınız.

Neslihan yavaş yavaş programa alışmaya başladı. Her ne kadar güçlü ve daha önce yarışmış gelinler arasında yarışıyor olsa da şu an için aldığı puanlara baktığımızda ikinci sırada olduğunu görüyoruz. Hatta 2 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde bilezikleri bile almaya aday olduğunu görüyoruz.

=> Gelinim Mutfakta 9 Nisan Perşembe Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.  Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Bugün 2 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci sorusuna cevap yazının sonunda sizleri bekliyor.

=> 3 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında hangi yarışmacı birinci olacak diye sizlere bir soru yöneltmek istiyorum. İçinizden kinim birinci olmasını istediğinizi yorum bölümünden cevaplayabilirsiniz.

=> 3 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta 2 Nisan Puanlama esnasından kaynanaları vereceği puanlar oldukça önemli. Riskli bir yemek ve seçilmesi zor bir yemek. Böylesine zorlu yemeklerin galibi olan kaynana Çiğdem gibi elini attığını bulan olmadığı için kaynanalar gelinlerini bulmada oldukça zorlanacak.

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Perşembe Puanları verildiği an Reyhan kaynana

2 Nisan Perşembe bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak yarışmacı eğer Yağnur olur ise bilezikleri garantileyeceği, Neslihan olur ise %80 oranında bilezikleri almayı garanti edeceğini söyleyebilirim.

Size Bir soru 2 Nisan Haftalık Puanlar sonucunda eleme potasına kim düşecek? Yorumlarınızı yazının sonunda bekliyor olacağım.

Bugün 2 Nisan Perşembe puan tablosu sonucunda çeyrek altını kazanan gelinin kim olduğunu netleşse de asıl olan Gelinim Mutfakta haftalık puan tablosu kısmında  olacak. 

2 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olan Yağnur

Şu an yarışmacıların toplam puan durumunda baktığımızda; Yağnur 42 puanla zirvede yer alırken, Neslihan 36 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu. Üçüncü sırada şansız Hatice 33 puanla yer alırken 30 puanla bloger Yağmur’u görüyoruz. 

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Perşembe Puan Durumu

30 Mart- 3 Nisan haftasının dördüncü bölümü olan 2 Nisan Perşembe günü Kanal d ekranlarına gelen yarışma programında bugün önemli bir puanlama bizi bekliyor. Gelinim Mutfakta 2 Nisan Perşembe Puan durumu sonucunda bir gelini eleme potasına düşecek.

Yağnur Ezgi ve Elif’in olmadığı yerde meydanı boş bulmuşcasına 18 aldığının havasını geçe durdun. Yakında ikisinden birisi geldiğinde zaten elenecektir.

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Perşembe Puan Durumu sonucu açıklandığı an Hatice

Programa ilk olarka Elif’in mi? Ezgi’nin mi dönmesini bekliyor sunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Son bölümde aldığı puanlarla bilezik yolunda çok önemli bir hamle yapan Yağnur, bugün 2 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci sorusuna cevap olan isim olması halinde bu hafta %100 bilezikleri de alan isim olacaktır. 

2 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verildiği an Yağmur

Büyük umutlarla programa gelen ve fenomenler arasında yarışan Yağnur, bugün şu sözlerle Ezgi’nin yerine gelen Neslihan’a yüklendi.

“Sen Burada misafir olarak geldin. en iyi olarka gelmedin.” Yağmur

Bloger Yağmur her ne kadar Neslihan’a fenomen olmadığını dile getirse de şu an Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu sonucunda kendi durumuna bakması gerekiyor.

Yağmur bu hafta elenmemek adına ve Neslihan’a söylediği bu lafın arkasını doldurmak adına bugün çeyrek altını alan gelin olmak zorunda. 

2 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu bize kesin olan iki veri sunacak. Bunlardan birincisi Cuma günü eleme potasına düşen ismin kim olduğunu, ikincisi de bilezik yarışında kimin önde olduğunu kesin olarak söyleyecek.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Bugün 2 Nisan 2020 puanlaması sonucunda Neslihan’ın durumu oldukça önemli bir hal alacak. Zira, Ezgi’nin yerine programa geldiği için, Neslihan’ın elenmesi bazıları tarafından Ezgi’nin elendiği anlamına geleceği için Neslihan ne yapıp edip, bugün günün birincisi olan isim olmak zorunda.

Gelinim Mutfakta 2 Nisan puanlaması sonrasında haftalık puanlar kısmında ayrıca yazının sonunda vereceğiz. Zira bizler için birinci öncelik gelinlerin haftalık toplam puan durumu ve sonuçlarıdır. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Puanları (02/04/2020 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Hatice : 4
Yağnur : 1
Neslihan : 2
Yağmur: =>Ayten’in  Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Hatice: 4
Yağnur: => Nilgün’ün  Gelini 5
Neslihan: 1
Yağmur: 3

*************************
” 2 Nisan 2020 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Hatice: => Hüsniye’nin Gelini 1
Yağnur: 4
Neslihan: 4
Yağmur: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Hatice : 2
Yağnur : 2
Neslihan: => Reyhan’ın e. Gelini 5
Yağmur : 1

*************************

Gelinlerin 2 Nisan 2020 Perşembe Toplam Puanları

Hatice 4 4 1 2 11
Yağnur 1 5 4 2 12
Neslihan 2 1 4 5 12
Yağmur 5 3 5 1 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (30 Mart – 3 Nisan Haftası) – Perşembe

*************************
Hatice  : 33 + 11 = 44
Yağnur : 42 + 12 = 54
Neslihan : 36 + 12 = 48
Yağmur : 30 + 14 = 44

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Nisan Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

2 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞMUR
Gelinim Mutfakta 2 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞMUR
2 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HATİCE 

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Nisan Cuma Fragmanı İzle

3 Nisan 2020 Cuma günü yani haftanın final bölüm olan 495. bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. Sizleri (2 Nisan-3 Nisan) bu haftanın son fragmanı olan 3 Nisan Cuma fragmanı ile baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

56 Yorum

  1. Ezgi 6 kere elenmedi algı yaratmayın kaldiki 10 kerede elense biz yine izleriz ezgi ve reyhanı çünkü binlerce seveni var onların

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu