Gelinim Mutfakta

2 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu? Yağnur İle Elif Neden Tartıştı? Gelinim Mutfakta 2 Ocak Puanları

Gelinim Mutfakta 2 Ocak Çarşamba günün birincisi kim oldu? Bu hafta Ezgi’nin gelmesi ile yarışmadaki heyecan bir kat artsa da gözünü altın bürüyen Ziyafet artık 1-1-1-5 tarzında puanlama yapacağını söyledi. Ezgi ise bu kararı almanda sebep biz miyiz diye sorsa da Ziyafet mantıklı bir cevap veremedi. Ezgi de biliyor. Neden Ziyafet’in bu kararı aldığını. Kendisi için altın biriktiren Ziyafet, Ezgi’nin gelmesi ile planları alt üst oldu. # [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 4 Ocak Puan durumu[/kirmizibuton] # için lütfen tıklayınız.

Bu gün Gelinim Mutfakta 2 Ocak Çarşamba Puanları verilirken Ziyafet gene dediğini yaptığını fragmanı izleyince görebiliyoruz. Bu duruma sinirlenen Rümeysa %100 bir almış olmalı ki kendi kaynanasına artık sen de sadece bir tane beş vereceksin. Geriye hep bir vereceksin dedi. Aslında Rümeysa haksızlığa bir nevi haykırışta bulundu. [mavibuton]3 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] için tıklayınız.

Ziyafet ve Elif hayranları olan sevgili izleyicilere bir sorum var. Ziyafet’in bu puanlamasını yarışma ahlakında yeri var mı? Yani oraya gelen diğer gelinler kimisi kocasını bırakıp geldi, kimi çocuğunu bırakıp geldi. Amaç hafta sonunda 10.000 TL değerindeki altın bileziklere ulaşmak. Ancak bunu yaparken bir de hak etmek var. Kaynana Ziyafet, 2 Ocak Gelinim mutfakta puanlama da Elif’e beş verip diğerlerine bir verecek, sonra diğer kaynanaların ikili üçlü puanlamasında kar edip zirveye ulaşacak. Yok öyle bir dünya elbette ama sizlerin, yani canı gönülden Elif’i destekleyenler hala destekliyor mu? Yorumlarınızı bekliyorum.

Ziyafet dediğim gibi Cansu’yu haksız yere eledikten sorna güçlü bir rakibi nasıl eledim diye kendi ile gururlansa da bir gün kendisini de uğurlayacağız ve arkasından ne kadar haksız biri idi. Hak etmediği halde Elif’e şu kadar bilezik aldırdı diye konuşacağız. Oysa, Betül gibi hiç altın alamasaydınız da arkanızdan iyi yönlerinizi konuşsaydık. Bak Hatice’nin hiç adını alıyor muyuz? Bu böyle geldi böyle gidecek. Yani Ziyafet Gelinim Mutfakta 2 Ocak puanlama da Elif’e beş verip pusuya yatacak. 

Gelinim mutfakta puan durumu açısından Rümeysa dün verilen puanlar sonucunda çok iyi bir çıkış yaptı ve kendisini yeniden bilezik yarışında dahil etti. Bu konumu koruması gerek. Aksi takdirde en zayıf halka Rümeysa olduğunu görüyorum. Çünkü Nilgün, Yağnur’u sektirmeden buluyor. Reyhan arada bulsa da herkese yüksek verdiği için çok etkilemiyor. Ancak Ziyafet de Elif’i buluyor diğer gelinlere bir veriyor. Böyle bir ortamda Rümeysa, Gelinim Mutfakta Son Bölüm de aldığı puanlara benzer puanlar alması gerekiyor. <<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>>

Reyhan hanımı dikkatlice izliyorum ve yerken, yemeği tadımlarken ve puan verirken dikkatlice izliyorum ve kötü dediğine gerçekten kötü puanlar veriyor. Yani elif yemeğin tadında bir farklılaşmaya gitti kesin. Çünkü 2 Ocak Çarşamba günü gelinim mutfakta puanlar verilirken de göreceksiniz. Ziyafet arkasına dönmüyor ve net bir puanlama yapıyor. Sizler de dikkat edin. Sanki tabağı açar açmaz kaç puan vereceğini biliyor gibi puanlama yapıyor. Dikkat: 2 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verilmiştir.

Elbette her kaynana kendi gelini, Gelinim Mutfakta günün birincisi olmasını istiyor. Bunun için elinden geleni elbette yapmalı. Biz demiyoruz ki 5-4-4-1 gibi bir puanlama yapılsın. Her yemek birbirine göre daha iyi, yada daha kötüdür. Buna göre puan yapılması lazım. Yani kaynana gelip yemekleri tadarken, iyi deyip bir sonrakine bu diğerinden daha iyi dediğine sonra puanlar verirken gelip daha iyi dediğine düşük puan vermesine engel olunması lazım. Yada kaynanalar gözleri kapalı tadımlaması gerekiyor. Bu konuda sizler de düşünceleriniz yorum kısmında yazabilirsiniz.

Yukarıda anlattığım gibi bir konsept üzerinde durulursa ve hayata geçerse gelinler de Gelinim Mutfakta 2 Ocak puanları sırasında hak ettiği puanları alacağını düşünüyorum.  Dikkat! Gelinim Mutfakta 2 Ocak Çarşamba puanları sayfanın en sonunda verilmiştir.

2 Ocak Çarşamba günü Çeyrek altını kim aldı? Elbette bu sorunun cevabını bu yazıda bulabilirsiniz. Ancak tahmin olarak sizlere soruyorum Bu gün hangi gelin daha şanslı olduğunu düşünüyorsunuz? Hangisi günün birincisi olur yada olmalı? Ben düşüncemi paylaşmayacağım. Sadece hak eden Elif dahi olsa günün birincisi olması taraftarıyım. Ama hak eden kelimesinin altını çizerek söylüyorum.

2 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını neden tablo halinde vermediğimizi soranlar olmuş. Arkadaşlar kullandığımız yapı da tablo oluşturuyoruz ve masa üstünde net gözükse de tablolardaki rakamlar arttıkça telefondan telefona kaymalar oluyor. Bunu engellemek adına sadece günün puanları kısmını tablo halinde vereceğiz. Yani haftalık puanları tablo halinde vermeyeceğiz. Not: 2 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu yazının hemen devamında verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 2 Ocak Çarşamba puan veya puanlama yapılmadan sizlere bir sorum olacak. Ziyafet’in Reyhan’ı kıskandığını biliyorsunuz. Bunun sebebi Ziyafet’in kocası sanırım ismi Cengiz beydi Reyhan hanımı tuttuğundan dolayı mı kıskanıyor? Yoksa Ezgi 30’dan fazla altın aldırdığı için mi kıskanıyor. Şahsen ben bunun cevabını bilmiyorum ve merak ediyorum. Sizlerin görüşlerini bekliyorum. Bu arada Gelinim Mutfakta 2 Ocak Çarşamba toplam puanları görebilmeniz renk renk yazdım.

Gelinim mutfakta toplam puanlar (Haftalık) da son haline bakalım ve kim kaç puan almış ve nereye gelmiş bir görelim. Ezgi 28 puanla zirvede yerini korumayı başardı. Rümeysa 25 puanla son sıradan birden ikinciliğe kadar yükseldi. Yağnur ise 22 puanla üçüncü sırada kendisine yer bulurken, Elif 21 puanla son sırada olduğunu görüyoruz. Ziyafet bunu bildiği için bu gün panik halde puanlama yapacak ve Elif’i bulmak için gene herkese bir verecek. Not: Gelinim Mutfakta 2 Ocak Çarşamba Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 2 Ocak Günün Birincisi Ve Son Puan Durumu (Çarşamba Paunları)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Tabi ki bu soruyu cevaplayabilmek için kaynanalar konseyinin 2 Ocak günü, günün yemeğine puan vermesi gerekiyor. Her ne kadar adaletsiz bir puanlama izleyecek olsak da adaletli puanlama yapan Reyhan hanım, tavırları ile diğer kaynanaları umarım bu konuda etkilemeyi başarır.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

2 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama sonrasında, Elif son sıradan kendisini kurtarmaya çalışacak. Daha doğrusu kaynanası sayesinde olacak. Bence diğer kaynanalar da kendi aralarında anlaşmalı ve Ziyafet gibi 1115 tarzında puanlama yapmalı. O zaman Ziyafet bu günkü gibi yüzü turşu satmaya devam eder ve nasıl haksızlık yaptığını belki bir nebze olsun anlar. Not: 2 Ocak Çarşamba gelinim mutfakta toplam puanları tablo halinde yazı sonunda verdim.

2 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını, çeyrek altını kimin alacağını, günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan günün yemeğini açıklayalım. Daha sonra Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında an ve an bilgi vereceğiz. ⇓Çarşamba Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 2 Ocak Günün Yemeği Portakallı Kereviz Ve Malzemeleri

 • 750 gram kereviz
 • Bir adet orta boy patates
 • Bir adet taze havuç
 • 1 adet orta boy soğan
 • Bir su bardağı taze portakal suyu
 • 1 su bardağı su
 • 1 çay bardağı taze bezelye
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay bardağı zeytinyağı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeği olarak seçilen Portakallı Kereviz için 45 dakika verdi. Tabi kaynanalar, öncesinde yemeği nasıl yapacakları konusunda tüyolarını verdiler ve izleme odasına gittiler. Gelinler de bir taraftan yemeği yaparken bir taraftan da dünkü konu açıldı ve Elif ile Yağnur tartıştılar. Elif, Yağnur’u iki yüzlü olmakla suçlarken, Reyhan Yağnur çok kaliteli bir kız olduğunu ve Elif’e inanmadığını söyledi. Bu konuda sizce haklı kim? Yorumlarınızı bekliyor olacağım. Hadi sözlerimi daha fazla uzatmadan 2 Ocak Çarşamba Puanlama kısmı aktaralım.

Gelinim Mutfakta 2 Ocak Puanları (02.01.2019 Çarşamba)

*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Elif     : => Ziyafet’in Gelini 1
Rümeysa : 1
Yağnur :  1
Ezgi :  5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Elif     : 1
Rümeysa : 2
Yağnur : 2
Ezgi : => Rehyan’ın Gelin 5

*************************
” 2 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Elif     : 3
Rümeysa : 1
Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 2
Ezgi : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************
Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Elif     : 3
Rümeysa : => Nezahat’ın Gelini 5
Yağnur : 4
Ezgi :  1

*************************

Gelinlerin 2 Ocak 2019 Çarşamba Gelinlerin Toplam Puanları

Elif 1 1 3 3 8
Rümeysa 1 2 1 5 9
Yağnur 1 2 2 4 9
Ezgi 5 5 5 1 16

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (31 Aralık – 4 Ocak Haftası) – Çarşamba

Elif            : 21 + = 29
Rümeysa  : 25 + = 34
Yağnur     : 22 + = 31
Ezgi         : 28 + 16  = 44

DİKKAT: ZİYAFET GİTSİN KAMPANYASINA DESTEK VERİR MİSİNİZ? YORUM KISMINDANZİYAFET GİTSİNYAZARAK BU KAMPANYAYA KATILABİLİRSİNİZ. YETERLİ KATILIM SAĞLANIRSA, SONUÇLAR KANAL D İLE BES YAPIMA HATTA FATİH ÜREK’E GÖNDERİLECEK.

Gelinim Mutfakta 2 Ocak Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

2 Ocak Çarşamba (2019) Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 2 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
2 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒Elif

************************

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

295 Yorum

 1. Ibis cocuklariminkini kocam benim yemeklerimi hic begenip yemirler guzel olmuyo diyen ibis gurme oldu millete yemek ogretiyo akilsiz beyinsiz ibis

 2. elif onu bunu kıskanma söyledin sözleri demedim deme hemen donuyon konuştun sözleri söylemedim diyon

 3. favurim elifti bugun öyle cok konustuki sasirdim herkeze atti cok ayip cok geveze oldun artik sen elen git o sözleri sana yakiştirmadim

 4. Ibis reyhan hanima saclarin dana yalamis gibiydin diyoya kiz cirsef sen once zebani senin suratini gece Hamile biri gorse cocu duser serefsiz ziyafet suratsiz hortlak

  1. aynen fatma hanim diksindim bunlar bulunmaz hint kumasi fatih yeni yarismaci al ezgi ve kaynanasi cok itici bu ne koskoca kadin yuzunde birkilo boya ne kadar guzelim saniyor dogrumu datma hanim ankaradan selamlar herkese

 5. Elif’e biraz sempati diyordum o da bu gün gitti Yagnuru o da kıskanmaya basladi hem güzelliğini hemde geçen hafta 5 bileziği aldı diye
  Yağnura arkada başka önde başka konuşuyorsun diyor ama ne konuştuğunu söylemiyor çünkü atıyor birde Yagnuru sosyal medyada takip ediyormuş ama Yağmurun sahte hesabını takip etmiş ve Yağmuru suçluyor yani yuh diyorum başka da bir şey demiyorum

 6. Pislik denilince aklınıza ne geliyor bana göre fatihin tüyo verdiği reyhan çirkin kadın geliyor

  1. aynen ne kadar nefret ettisem yine geldi fatih urek pirim yspmak ucin bu ezgi ve reyhana semari duyanin aklindan supe ederim diksindim bu poragramdan gizlerimi yorduma degmez ankaradan selamlar

   1. benim aklim bana yeter tm seni ilgilendirmez haluk hakaretim ve kotu bir sozum yok yorumda ozguruz

 7. Yagnur yine çok güzel bu gün tacinida takmış mutfagin prensesi Maşallah ??
  Çok güzel ve düzgün konuşuyor çok güzel cevaplar veriyor yemeklerinde güzel yaptığını inanıyorum keşke tadabilme imkanım olsa ?

  1. Yağmur çok güzelmi konusuyor, ya yağmur daha ne konuştuğunu tam ifade edemeyen biri.Soru soruluyor kritiklerde cevaplarken bile konuları dağıtıp bir ordan bir burdan konuşmayı tamamlamaya çalışıyor.Yagnuru ekranda görselliği için tutup destekleyen yapımcılar olduğu belli ama ben bu kadar boş konuşan birinin yemek programı ise eğer bu ekranda bu vasfıyla görmek isterim,o yüzden boş laf ebeliği yapana değil.Him birde elif te gitm li bence .En dobra Rümeysa…

 8. bu poragramdan nefret ettom bu ne ezgi ve kaynanasindan baska yarismaci yokmu ne kadar dengesiz kaynanasi var bu poragram cigrindan cikti ayip cok ayip

  1. Aynen size katılıyorum Reyhanıda,zİyafetide aynı izlemek bile istemiyorum daha doğru dürüst insanlar gelsin artık

 9. ziyafet hanim neden gidiyorki hanim hanim dinimize gore giyinisi muntazam gelini elifte oyle ezgi ve kaynanasi gitsin millet bikti onlardan hani hastamizvar diyorlardi fonullu gittilerdi altinlar tatli geldi bence o kaynanasi tuyo aliyor ezgiden veya kaynanasi denen kendini begenmis ukalanin biri kaynanasindan

  1. Evet niye ziyafet ve Elif gidiyor reyhan ve ezgi gitsin elifi çoooook seviyorum

  2. agzina saglik nefret ediyorum nefret ezgi ve kaynanasindan daha izlenmez poragramin boku cikti

  1. Bana görede iki ortak ve başkasının hakkını calan tuyolu fatih ve reyhan gitsin haramın binası olmaz burası yarışma değil şirket reyhan bakmadan gelinine 5 verdi görmeyenler ya kör yada umursamaz illettir

  1. Selam Sener Konakli bey niz. Yasiniz kac bu arada yeni yili kimle ve nerede. Ve nasil. Gecirdiniz. ? :) ;)

 10. Ezgi ile reyhan dan baska kimse yok mu da surekli onlar yarisiyor yeni gel8nler gelsin

  1. ziyafet mumkunse cumayi beklemesin yarin gelmesin programa suratsiz fatih bey nadil tahammül ediyorsunuz ona

  2. ziyafet mumkunse cumayi beklemesin yarin gelmesin programa suratsiz fatih bey nadil tahammül ediyorsunuz ona

 11. Ziyafet hanım Elif gitsin.Yağnur ve kayın validesine gitsin lütfedemesen.iki yarışmacıda gitsin.Cansu gelsin.Lütfeeeen.

 12. Ziyafet gitsin elifi hic sevmiyorum bilezikleri ınsallah ezgi yada rümeysa alir

 13. İnşallah bu hafta elif,ondan sonraki haftada Rümeysa gitsin.kızın içinden şeytan çıktı resmen.cansunun yerini aldı o çirkin sesiyle cır cır cır baydı yeminle.

  1. İki haftadır programı izliyorum ve ekranda görmediğimiz çekimin olmadığı alanlardaki tutumu beni ilgilendirmez ama hiç bir yarışmacıyı tutmuyorum fakat yagnurun tutum ve davranışları o kadar tutarsiz ki, olayları algılama ve cevaplama hizi gereksiz fazla açıklama ve anlamsız cümlelerle dolaylama var ki,Yagmurun bazen ne konuştuğunu gerçekten anlamıyorum.Rumeysa çok dobra bir kız onu anladim,Elif kendine yer bulmaya çalışan vaktinde konusmayip sonradan bahane üretebilmek için ortaya söylemde bulunan kişi.

 14. sadece ezgi ve rwyhanmi var ne açgözlğler artık gitsinler sanki reyhan çok adil

 15. Ziyafet hanim gitsin cok değişti reyhan hanim gelince korktu haksız puanlar veriyo

 16. Ziyafet hanim gitsin cok değişti reyhan hanim gelince korktu haksız puanlar veriyo

 17. Allah’ım bu Rümeysa nasıl bı kadın ya yemin ediyorum insanı urkutuyor bakışları sesi davranışları Allah onun ailesine sabır versin kamera önünde doğru düzgün tanımadığı insanlara böyle yapıyorsa evde kim bilir neler yapıyordur gözlerinden sinir kin nefret fışkırıyor
  Yine gelir gelmez Yağnura satasti bide Yagnurun sosyal medyasını takip ediyormuş yuuh seninle aynı ortamda bulunmak istemiyorum diyor Yagnuru takip ediyor kıskanç komlekli kadın Ağustos böceği gibi cirlayip duruyor yakında kıskançlıktan Ağustos böceği gibi çatlayacak ????

 18. arkadaşlar abatmayın bence sırf puanlamısından dolayı eleştiriyorsanız reyhanda 2 puan fazla kullandı oda aynı ozaman

 19. Suratsiz serefsiz ziyafet elenip oz gelinini alip gelecekmis alisti beles beles altin almaya millet programi izlemeyi birakir kanala yazik ibis sen evde yemek yapmayi orgu ormeyi ogren daha isin olmaz ekranda suratsiz suratini gormek istemiyoz

 20. bence çok altın alan gitsin alacakları kadar aldılar zaten birazda alamayanlar alsın.reyting için reyhanla ezgi geri geldi kanalda işini biliyor.bu kanalın elinde kimi isterseler getiriyolar istemediklerini gönderiyolar bu kadar basit bizde bunlarla zaman harcıyoz acıyorum bizlere.

 21. Ziyafet gitsin.ikramiye sorusuna özleme villa alırım onun çocukları var diyip paragöz kadn

 22. Ezgiyi tebrik ediyorum çok doğru tespit etmiş kıskançlıktan saldırıyorlar Yağnura dedi evet aynen de öyle
  Reyhan hanımda çok doğru konuştu Yağnurun çok iyi biri olduğunu soyledi Rumeysanin karakterini kötü çok kindar olduğunu söyledi zaten Rumeysanin kayın valideside Rümeysaya kindar dedmisti Yagnuru beğendiğini soylemisti daha once
  Helal size Ezgi ve Reyhan????
  Yarınki fragmanda Çır çır Rümeysa Yağnura diyor ki çıtır kızla uğraşıyorsun yani kendisine çıtır diyor ??
  E be çır çır Rümeysa sen hiç aynaya bakmıyorsun evet yaş olarak Yanurdan küçüksün ama Yağnurun ablası gibi duruyorsun???

 23. Rümeysa ve Elif gitsinler ve bı daha da asla geri gelmesinler
  Cansuda asla geri gelmesin

   1. Ziyafet gidip bu sefer diger gelini özlem ile gelirse ne anlami kaldi. Izlemem artik bu yatismayi..
    Ziyafet bir daha hiiç gelmesin
    Ben Özüm gelsin istiyorum.cok tatli bir kizdi.

 24. Ibisin kim oldugunu bilmeyenler suratsiz ziyafet bu hafta ibis gidici defolsun gitsin

 25. Ezgi’yi tutuyorum ama Elif de çok efendi bence ziyafet için Elif’i harcamayın

 26. Geçen hafta yağnur bilezikleri alınca aç gözlü ziyafetle arası bozulacak kıskanacak demiştik.Ziyafet gitsin

 27. Elifte nankör ilk geldiğinde cansu onu korudu sonra elif cansuya nankörlük yaptı elif gitsin

 28. Reyhan hanım yağnura çok agresif hiç bana göre değil diyordu şimdi yagnurla karşılıklı oynuyor o mutfağa gelen herkes dediği sözün arkasında durmuyor ya

 29. Cirsef ziyafetin sen cansuya zili alip gidip kizi oyalarken sana ayip degilmiydi cansu senin yasitinmiydi sen yapinca oluyoda reyhan hanim yapincami olmuyo ibis hasetliginden kuduruyon iki gun sonra evde kendini izlersin eltinin geliniyle uyanik hem onla altin alacan sonrada oz. Gelinle uyanik millette yutacak yuzsuz hangi yuzle gelecen millet bian once git diye cabaliyo

 30. Biz zaten Reyhan geldi kanalı değiştirdik aynı kişiler çünkü kabak tadı verdi tat vermiyor çünkü kesinlikle ziyafet gitmesin o geldi yüzümüz güldü. Diyenler çok fazla biz Anadolu’dan destekliyoruz

 31. Ziyafet gitsin
  Ama artık lütfen aynı kişiler gelmesin elenen bir daha gelmesin yeter
  Cansu ezgi başak artık bunları görmek istemiyoruz

 32. Yeni yüzler gõrmek istiyoruz
  Fatih beyden ricamız artık gidenler gelmesin hiç mi başka başvuran yok

 33. Bence giden yarışmacılar tekrar gelmesin ya başka insanlara da şans verilmeli sürekli aynı yüzler

 34. Yağnur ve nilgün hanım çok fena diğer hafta elifle ziyafetle can ciğerdi cansunun gitmesi için ellerinden geleni yaptılar simdi de aynısını elif için yapıyorlar inşallah en kısa sürede ezgi ve yağnur da birbirine düşer

 35. Kabul edin ya o mutfakta sadece ziyafet haksız puanlama yapmıyor reyhan hanımı ne çabuk unuttunuz 1 1 1 vermiyorsa 2 2 1 veriyor

 36. Ziyafet eline ayağına bulaştırdın vur dedik öldürdün artık seni ben bile kurtaramayacağım bacım

 37. Reyhan programa gelir gelmez Elif e tavır aldı.
  Ayrıca reyhan hanımı hiç samimi bulmuyorum bir havalar bir haller fazla şımarttılar. Ezgi de aynı şekilde, artık itici gelmeye başladılar. Bunların yüzünden izlemek istemiyoruz artık programı.geldikleri gibi gitsinler, bir daha da gelmesinler mümkünse..

 38. fatih bey duruşunuz ve kişiliğiniz süper çok başARILISINIZ AMA YARIŞMACILAR VE KAYINVALİDELER İÇİN AYNISINI SÖYLEYEMİYCEM

 39. Ay ay ay reyhan hanimcim ezgicim gelmisler nasil mutlu oldum ezgicim sizleri cok izlemisim

 40. Ya bu kadar terbiyesizce bir konuşma seyretmedim fatih bey buna nasil izin veriyor ziyafetmidir ne konusmalari ne kadar çirkin

 41. Ziyafet gitsin artik.Her seye karısiyor.Reyhan ve Ezginin gelmesine cok sevindim

 42. Tabii Ziyafet gitmesin. Bu bir şov programı ve Ziyafet yaptığı şovlarla, konuşmasıyla bizi güldürüyor. Hem neden gidecekmiş burada oylama yapıyorsunuz. Hafta sonunda en düşük puanı alırsa gider yoksa niye gitsinler. Ne kadar saçma bir teklif! Ziyafet gideceğine defalarca programa gelip gidenler gitsin.

 43. Ben Cansunun gidişine üzüldüm. Ziyaret hanım cansuyu yolladı. İnşallah kendide gider.

 44. Üźülerek söylüyorum bu elifde tam bir iki YÜZLÜ. Cansuyla süper anlaşıyordu. Bir bakdım yağmurlu oldu. Şimdide yağmuru sattı kimle olacak bakalım

 45. Ziyafet gitsiñnnnnnnnnnnnnnn biktik bu ne hirsya git ziyafettttttttttttt senin yuzunden yarisma bile zevkini kacirdi git ziyafetttttt

 46. Ziyafet ve Elif’i istemiyoruz reytingleri düşürüyorlar izlemek istemiyorum reyhan ve Ezgi çok dogallar onları destekliyorum o dağ ayısı ziyafeti çıkarın lütfen yoksa izlemeyi birakacam

 47. Utanmıyormusunuz kurduğunuz cümlelerden fakir diye mi ? bütün bu suçlamalar siz milletin kaderiyle niye oynarsiniz. Siz milletin gardiyanimisiniz. Yoksa kapalı diye mi bu suçlamalar. Cahil olabilir siz okumuşsunuz da nolmus kurduğunuz cümlelere bak tekliflere bak hiç yakışmıyor ziyafet çünkü doğal ya siz kendi kimliğinizi unutmuş bir birey olmuşsunuz yazık ziyafet giderse bende dışarda bu program kaldırılsın diye anket yapacam. Adaletiniz vicdanınız bumu sizin kimsenin hayatıyla oynamayın çünkü buna hakkınız yok

  1. Anonim ben Ziyafet teyzenin ve Elif’e karşı bı sempatim vardı düne kadar dün Elif’in Yağnura yaptıklarından sonra sogdum Yagnur 5 bileziği aldi diye yaptı bu bu hiç yakıştıramadım doğrusu o yüzden Elif gitsin istiyorum tabi cırcır Rümeysa da gitsin
   Elif’in ve Ziyafet teyzenin kapalı olması benim icin asla sorun olamaz çünkü ben de kapaliyim ve bence kimsenin de kapalılar diye onları istememesi gibi durum olmamalı
   Cahil diye mi istemiyorsanız diye soruyorsun onlar cahil değil ki sadece şiveleri biraz farklı bu da sorun değil
   Onlara cahil denilirse ozaman diğerleri de cahil çünkü orada hiç kimse doktora bitirmemiş dimi 5 üniversite falan bitirmemişler yani

 48. Burada herkesten rica ediyorum Ziyafet teyzeye ve diğerlerine lütfen sahislarina hakaret etmeden eleştirilerini yapın

 49. Ben neyi merak ediyorum biliyormusunuz ziyafet gidince diğerlerı gümüş falan mı alacak. Zaten adaletli bi şekilde kazanan alıyor herkes ziyafete takmiş durumda. Çok saçma otur seyret kardeşim hakarete saldırmaya ne gerek var

 50. Cirsef ziyayef baskalarinin kaderiyle oynarken bisey olmuyoda kuyruna basiliinca niye actasyona bagliyor yemezler suyu isindi biran once defolsun ekran kirliligi domiliyi alip arkaya bakmadan bay bay bay bay

  1. Anonim insanların dış görünüşleri ile dalga geçme dombili ne ya sana da biri ileride dombili diye bilir unutma etme bulma dünyası
   Eleştireceksen düzgün eleştir bende şuan Elif’e kızgınım Yağnura yaptıklarından dolayı ama asla hakaret etmem ama gitsin isterim
   Ziyafet teyzeye bu kadar yuklenilmesini doğru bulmuyorum ne yaptı ki kadın 1115 veriyor bu hafta öyle vereceğim dedi onun karari geçen hafta da aynı şeyi Cansunun kayınvalidesi de yaptı ona neden yuklenmedinz?Daha önce Reyhan da yaptı diğer kayınvalideler yaptılar haksızlık yapmayın lütfen Ziyafet teyzeye o kadar hakaretin haketmiyor
   Kimin kaderi ile oynamış ki Ziyafet teyze ?Cansudan kast ediyorsan Cansuda gelinleri elinde zillet rahatsız ediyordu Ziyafet teyze ona az bile yaptı Cansu iyi mide gitti İnşallah bir daha gelmez

 51. Reyhan 5111 yaparken bu insanlar nerdeydi yahu. 5111 yapa yapa 30 bilezik aldı tok gözlü ise niye ekranda

 52. anonim bey yada hanim aptalmisin herkez para yada bilezik icin gelmez kendilerini ekrana tanitmak icin ve ve aleyna t…i gibi kendini rezil ederek unlu olur sana tavsiyem kendi kendine arkadas edinme

 53. Rümeysa gitsin çar çar kulaklarımızi sağır etti büyüklerde saygısı yok kayınvalidelere nasıl çemkiriyor utanmaz
  Bide Yağmura takmış çar çar Rumeysa kıskançlıktan kuduruyor sevmiyorum diyor Yağnura ama sosyal medyadan Yagnuru takip ediyormuş densiiizz??

 54. ziyafet gitsin diyenlere katılıyorum yarışmada bölücülük yaparak gelininin kazanmasını sağlamaya çalışıyo çok ayıp

 55. Vallahi kabak tadını da geçti Reyhan ezgi eskiler gitsin yeni yüzler gelsin ki bizde yenilikler izleyelim. Bakmak bile istemiyorum kanal değiştiriyorum

 56. Anlamadigim biz ziyafet gitsin dersek ziyafetmi gidiyo ozaman bu bir oyun punlama sahte olmuyomu madem dedigimiz oluyo ozaman cansuyu geri getirin onu görmek istiyorum

 57. Fatih Ürek seni cok seviyoruz ziyafet gitsin gelini ozlemle geri gelmesin cok konusuyor.

  1. ZİYAFET VE ELİF BİR AN ÖNCE GİTSİN ARTIK YARIŞMANIN TADI KAÇTI…
   İZLEMEYİ BIRAKMIŞTIM REYHAN VE EZGİ GELİNCE TEKRAR BAŞLADIM İZLEMEYE AMA ZİYAFETİ İZLERKEN EKRAN BAŞINDA ÇILDIRIYORUM….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu