Gelinim Mutfakta

2 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)

Gelinim Mutfakta 2 Ocak Perşembe günün birincisi kim oldu? Son bölümde Aydan her ne kadar günün birincisi gelin olsa da aradaki farkı açamadı. Bu da diğer gelinlere hala bilezik kazanma konusunda umut vaad etti. Aydan ise bugün Gelinim Mutfakta 2 Ocak Perşembe Puanları sırasında diğer gelinlerin bilezik alma umudunu kaybettirmek istiyor. Not: bugün 2 Ocak puan durumu sonucu yazının en son kısmında verdik.

=> [pembebuton]23 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu ve bugün çeyrek altını hangi gelin aldığını görmek için tıklayınız.

Bugün 2 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sırasında bu hafta başında başlayan ve kaynanaların aslında Çiğdem’in her defasında iki bir kullanmasına tepki olarak verdiği puanlara sinirlenen Çiğdem sanki kendisi 4 ve 5 puanların havada uçuştuğu bir puan veriyormuş gibi kendisini mağdur gösterip diğerlerin hodri meydan dediği için bugün verilecek puanlarda yine bir yarış içinde olacak.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 16 Ocak Perşembe Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.2 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklayan Fatih ÜrekTabi gelinleri bu savaşın içinde en çok etkilenen olacak. Umarım bu yarışın içinde en çok etkilenen Elif olur. Neden mi? Çünkü; Elif diğer kaynanaların verdiği düşük puanlara karşı, kaynanaların ağzını eğerek konuştuğunu ama diğer kaynanalar buna ses etmediğini gördüm. Dikkat: 2 Ocak Perşembe puan tablosu sonucu yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 9 Ocak Perşembe Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Elif kaynanasında beş alırken diğer iki gelin bir aldığında, kaynanası Çiğdem’e neden iki adet bir kullandın diye hesap sormaması, Elif’in dürüst olmadığını gösteriyor bana göre. Bugün 2 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi bu savaşın içinde hangisi çıkacak? Merakla sonucu bekliyorum.

=> [mavibuton]3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton]? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseli

Aydan ve kaynana güzel bir ikili oldular. İlk geldiklerinde bu hafta elenir gözü ile bakılan isimler olduğunu ama bugün 10 bilezikle Elif ve Çiğdem ikilisini en çok rahatsız eden ikili olduğunu söyleyebilirim. Aydan aldığı 10 bileziği dahada artırmak için bugün Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucun da zirvedeki yerini koruyup, aradaki puan farkını daha da artırmak istiyor.

2 Ocak Perşembe haftalık toplam puanlar öncesinde Elif artık bu kötü gidişe durdurmak istiyor. Geçtiğimiz hafta elene yarışmacının arkadaşında bir ton laf söyleyen ve kendisine bilerek düşük verdiğini ve gittikleri için kurtulduğunu söylese de gelen gideni aratır oldu Elif açısında. Artık tüm kaynanalar Elif’e karşı bir cephe aldılar.2 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam

Bugün Gelinim Mutfakta 2 Ocak Puanlama kısmı diğer günlere göre daha önemli ve bazı konularda %100 bilgi veriyor. Ne o konular diyecek olursanız hemen alt kısımda sizler için açıkladım.

 • Eleme potasında düşen %10 belli olacak.
 • Bilezikleri alacak kişi büyük oranda netleşecek
 • Eleme potasında kimlerin yarışacağı ortaya çıkacak
 • Kimler ise bilezik yarışında olacağı kesinlik kazanacak

Bu ve bir çok avantajların kesin sonucu bu günün sonucunda ortaya çıkacak. Aydan geçtiğimiz hafta bilezikleri son adan Goncanur’a kaptırdı. Bu hafta ise aynı durumu Elif ile yaşamak istemiyor. O sebeple, 2 Ocak Perşembe günü yani bugün çeyrek altını alan gelin olup, rakiplerine fırsat tanımak istemiyor. Gelinim Mutfakta 2 Ocak Perşembe (2020) Günün Birincisi Goncanur

Bugün 2 Ocak Perşembe gelinim mutfakta puanlama öncesinde gelinlerin aldığı haftalık puanlara yani toplam puan durumuna birlikte göz gezdirmek istiyorum. Aydan 34 puanla zirvede yer alsa da Goncanur 33, Elif ise 32 puanla hemen Aydan’ın arkasında, bir puan gerisine yer alıyorlar.

İkiliden bayağı bir uzak olan Burçin %100 bu hafta elenecek isim olacağı şu an topladığı 25 puanla sonuncu olmasında kolaylıkla ortaya çıkıyor. Ancak bu yılın ilk finali olduğu için eleme olmayabilir. Ancak Burçin reyting konusunda ciddi bir katkı yapmadı. Bu sebeple elenip gideceğini düşünüyorum. Not:2 Ocak Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 2 Ocak Perşembe Puan Durumu (2020)

2 Ocak Perşembe puanlaması belki bazılarımız için önemli olmayabilir. Ancak bugün Gelinim Mutfakta 2 Ocak Perşembe puan durumu sonuncunda rakibine en az 5 puan fark atıp bilezikleri alma konusunda bir adım atan gelin, Cuma günü %100 olmasa da büyük oranda bileziklerin de sahibi oluyor.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Üç yarışmacının puanları 32,33,34 puana sahip olduğunu ve bu üç yarışmacı arasında hangisi diğerlerine fark atıp, bugün çeyrek altını alan gelin olursa, bilezikleri de alma konusunda büyük bir dönemeci geçecek. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında yer alıyor.

Bugün programa kaynana Emine hanımın eşli gelecek. Goncanur kayın babasını görür görmez elini öpüp saygısını gösterirken kaynana Emine ise kocasının sürpriz yapmasında dolayı çok utandı. emine hanımın eşi de kaynanalar odasına gidip, eşinin yanına oturduktan sonra;

“Bu kadar yakından izliyorsunuz. Neden bulamıyorsunuz gelinlerinizi!”
Kaynana Emine’nin Eşi

Bizler ekran karşısına kaynanaların izleme odası ile gelinlerin yemek yaptığı yerde ciddi mesafe olduğunu, bu sebeple kaynana odasında gelinlerin nasıl yemek yaptığını gösteren bir televizyon olduğunu ama her daim çalışmadığını, sadece fatih Ürek geldiğinde çalıştığını görüyoruz. Not: Bu hafta 2 Ocak Perşembe puanları yazının en son kısmımda bulabilirsiniz. 2 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Puanları Verecek Kaynanalar

Aslında mesafe çok yakın olduğunda dolayı, gelinlerin ne yaptığını kolaylıkla görebiliyorlar. Not: Bugün puanları sonucu 2 Ocak Gelinim Mutfakta Puan durumu yazının en son kısmında verdik.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de aldığı puanlarla rakiplerine bir türlü fark atamayan Aydan, ne olursa olsun geçen hafta kaybettiği bilezikleri almak, yeni yılında ilk kazana gelini olmak yolunda emin adımlarla ilerlese de rakipleri de peşini bırakmıyor. Aydan için zorlu bir final haftası olacak. Gelinim Mutfakta 2 Ocak Perşembe Puanları Verildiği An Goncanur

2 Ocak Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Bugün Aydan, Elif ve Goncanur üçlüsünden hangisi bugün çeyreği kazanırsa Cuma günü için bilezikleri alacak kişi olarak en yakın yarışmacı olacak. Bildiğiniz üzere Elif uzun zamandır bilezik ve çeyrek alamıyor. Bu duruma da isyan etmedi. Bu durum beni çok ama çok şaşırttı. 

Bu günün sonunda 2 Ocak Perşembe haftalık toplam puan durumu sonucu netleşecek. Genel de Cuma günü sonucu ile Perşembe günü puanlama sonucuna baktığımda %99 oranında benzerlik olduğunu ve sıralamalara neredeyse hiç değişmediğini görüyoruz. Ancak Çok az da olsa nadir durumlarda yaşanıyor.Gelinim Mutfakta 2 Ocak Perşembe Puan Durumu Belli Olduğu an Çiğdem ile Elif

Elif bu hafta hiç zirvede günü tamamlayamadı. Bu duruma neden olan en önemli olay, kaynana Çiğdem’in rakiplerin hodri meydan demesi. Şu an tüm rakipler Elif’e karşı birlik olduğunu ve Elif’in tabaklarını bulup bir vermeye odaklandıklarını düşünüyorum. Dikkat: 2 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu yazının en on kısmında açıkladım.

Birazdan kaynanalar puanlama yapacaklar ve bugün kim birinci olduğunu ve çeyrek altını kimin aldığını açıklayacağız. Öncesinde, bugün gelinler hangi yemeği hangi malzeme ile birlikte yapacağını hemen alt kısımda sizler için açıkladım.

Gelinim Mutfakta 2 Ocak Tahıllı Simit

Tahıllı Simit Malzeme Listesi - Gelinim Mutfakta 2 Ocak Perşembe Günün Yemeği

 • 3 su bardağı buğday unu (tam)
 • 1 Paket kabartma tozu
 • 1 çay kaşığı mahlep
 • 1 su bardağı süt
 • 1 adet yumurtanın akı
 • 2 çay kaşığı keten tohumu
 • 1 tatlı kaşığı yulaf ezmesi
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 2 tatlı kaşığı cia tohumu
 • 1 tatlı kaşığı keçiboynuzu özü
 • 1 çay bardağı kadar zeytinyağı
 • 1 tatlı kaşığı susam
 • 2 çay kaşığı çörek otu

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Yeni yılın ikinci günü, bu haftanın ise dördüncü günü kanala D ekranlarına gelen programda gelinler Tahıllı simit yapacaklar. Bu simidin bir diğer adı ise diyet simit olduğunu da söylemek isterim.

Fatih Ürek ise tahıllı simidin nasıl yapılacağını kısaca anlattıktan sonra kolay olduğunu ama fırınlama süresi içinde yakmamaları konusunda ikaz etti. Yani Tahıllı simidin püf noktasını söylemiş oldu.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak ResmiPuanların bir birine çok yakın olduğu bugün gelinlerin kolay bir yemek yani simit yapacak olmasında dolayı, çeyrek altını bugün kim  kazandı? Zira bugün diğerlerine puanlama olarak fark atacak gelin bilezikleri alma konusunda önemli bir başarı elde edecek. Not: bugün günün birincisi kim olduğu yazının hemen altında sizleri bekliyor.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 2 Ocak Puanları (02/01/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 1
Aydan : 5
Goncanur  : => Emine‘nin Gelini 4
Burçin : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan : 5
Goncanur : 2
Burçin : => Özden’in Gelini 2

*************************


” 2 Ocak 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Aydan : 1
Goncanur : 2
Burçin : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Goncanur : 1
Burçin : 1

*************************

Gelinlerin 2 Ocak 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif 1 1 5 1 8
Aydan 5 5 1 5 16
Goncanur 4 2 2 1 9
Burçin 2 2 1 1 6

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2 Ocak – 3 Ocak Haftası) – Perşembe

*************************
Elif           : 32 + 8 = 40
Aydan       : 34 + 16 = 50
Goncanur : 33 + 9 = 41
Burçin     : 25 + 6 = 31

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Ocak Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

2 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYDAN
Gelinim Mutfakta 2 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYDAN
2 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BURÇİN

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Ocak 2020 Cuma Fragmanı İzle

3 Ocak 2020 Cuma günü yeni yılın ilk final bölümünde neler olacağının kısa bir özetini görmek için 430. bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu