Zuhal Topal'la Sofrada

2 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Emine Aranmış)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 2 Ocak Perşembe Emine Aranmış yarışacak. 42 yaşında 21 yıllık evli olan üç çocuk annesi olan emine kaynanasının desteği ile bu haftanın ödülü olan 15.000 TL değerindeki büyük ödülü almak adına, harika bir menü ile karşımıza çıkacak. Not: Bugün 2 Ocak Perşembe puanları yazının en sonunda verdik.

=> Bu arada [mavibuton]16 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/mavibuton] verilen puanları görmek için tıklayınız.

Kaynanalar arasında görünmeyen soğuk savaş var. Sanki savaş sahnesinde gibi olayları anlattığıma bakmayın. Gerçekten kayın valideler yemeklere değil, stratejilere göre puanlama yaptığı için bugün Zuhal Topal 2 Ocak Perşembe Puanları sırasında bazı kaynanalar çok yüksek bazıları ise çok düşük puanlama yapacaklar.

=> Bu arada [mavibuton]9 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.2 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana => Bu arada [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 3 Ocak Cuma Bu Hafta Kim Birinci[/pembebuton] olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Kaynanaların bu soğuk savaşı dışında 2 Ocak Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabı, bu haftanın da kazanan gelinin ilan edeceğini düşündüğüm için Zuhal Topal bugün kaç puan verdiğini yazının en son kısmında tablo içinde mavi yazı ile açıkladım.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 3 Ocak 2020 Cuma Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yeni bölümü ile karşımıza çıkan programda yeni isimlerin yarışması, onları daha önceden tanımadığımız için  [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada bu haftanın Yarışmacıları (30 Aralık-3 Ocak)[/pembebuton] bilgiyi bu kısımda bulabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 2 Ocak Perşembe (309. Bölüm)

2 Ocak Perşembe (2020) günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Emine Aranmış. Aslen İzmirli olan ve orada ikamet eden 21 yıllık gelin olan yarışmacımız, tecrübesi ile elinin lezzetini bir araya getirip kaynanaları yemeklerinin lezzeti ile etkilemek istiyor. Ancak kaynanalar lezzete değil,stratejiye göre puanlama yapması, Emine’nin planlarını bozacak. Dikkat: bugün Zuhal Topalla puanları yazının son kısmında verdik. 2 Ocak 2020 Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı bu haftaHaksızlığa karşı savaşan ve bugün kendi gelinine gelecek haksız yorumlara karşı tetikte olacak olan kaynana Sabahat, gelinin el lezzetine çok güveniyor. Zuhal Topal’la Sofrada 2 Ocak Perşembe Puan durumu sonucunda 15.000 TL’yi alacağı konusunda emin olsa da kaynanaların verecekleri puanlar da haksızlık olması halinde, tetikte olacak. Yani sözün özü bugün puanlama kısmında tansiyon artacak.

2 Ocak 2020 Perşembe günü 309. bölümde yarışacak olan Emine Aranmış ile kaynanası Sabahat Aranmış hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

Emine Aranmış (2 Ocak Perşembe Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topalla Sofrada Emine Aranmış - 2 Aralık Perşembe Yarışmacısı

 • 42 yaşında
 • 21 yıllık evli Yarışmaya kendisi baş vurmuş
 • Bu haftanın en kıdemli gelini
 • 3 çocuk annesidir
 • İzmir’den yarışmaya katılıyor

Sabahat Aranmış (2 Ocak 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Sabahat Aranmış - 2 Aralık 2020 Perşembe Yarışmacı Kaynana

 • Sert ve otoriter bir yapısı var
 • Aslen Mersinli
 • 68 yaşında
 • 4 çocuk annesi
 • 9 Torun sahibi
 • dediği dedik bir kaynana
 • Mersinden yarışmaya katılıyor

Haksızlığa karşı dayanamayan ve gelinin konusunda oldukça güvenen Emine, yarışmaya harika bir başlangıç yaptı. Zamanı idareli kullanan Emine hak ettiği puanları almak için elinden geleni yaptı. Ancak kaynanaların vereceği puanlar Emine’nin birinci olmasına elbette yetmeyecek. Not: Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en sonunda verdik.

Bugün 2 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması esnasında kaynana Meliha vereceği yüksek puanla bu haftanın sanırım en yüksek puanını verecek. Şu an gerideki puanlamaya baktığımızda en yüksek 8 puan kullanıldığını görüyorum.

Kaynanaların Bugün Verebilecekleri En düşük Puanlar

 • Meliha: 4
 • Nalan: 4
 • Ayşe: 3
 • Gönül: 4

Bu hafta yarışan kaynanaların verebilecekleri en düşük puanlar için ayrı bir bölüm açmak istiyorum. Zira yeni sezonda gelen kurallara göre kaynanalar verdikleri puanı bir başka geline veremiyorlar.

2 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Emine’nin Menüsü 

 • Tavuklu un çorbası
 • Bezirgani
 • Kıymalı Çarşaf böreği
 • Maydanoz Teretür
 • Çökertme Kebabı
 • Bezelyeli ve Havuçlu Pirinç Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Muhallebili İncir Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 2 Aralık Perşembe Puanları Verilecek Günün Menüsü


42 yaşında ve 21 yıllık evli olan kaynana Sabahat’ın gelini Emine Aranmış’ın bugün kaynanalara sunacağı menüyü gören kaynanalar birbirlerinden farklı tepkiler verdi. 

Ben de Emine’nin bugün yapacağı menüye baktığımda tatlısı bir yarışma için kolaya kaçtığını, ancak geriye kalan menüleri zorlayıcı olduğunu ve çok fazla dikkat etmesini gereken bir menüsü var. Kısaca kaynanaları verdiği tepkiler ise;

“=> Menüyü beğenmedim
=> Menüyü deki yemeklerin çoğunu bilmiyorum
=> Çarşaf böreği meşakkatli ve zor
=> Güzel ve zengin bir menü ama lezzetli olmalı

Kaynanaların tepkisi

Fox TV’nin sevilen yarışma programının 2020 yılının ilk haftasında yarışan ve bu hafta 15.000 TL değerindeki parayı kazanmak için gelinler kıyasıya yarıştı. Halen de yarışmaya devam ediyorlar. Not: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıkladık.2 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 409. bölüm

Son bölümde yarışan gelin harika bir menü seçmiş olsa da lezzetler konusunda sıkıntı çektiği için sunucumuz da verdiği puanlarla bu durumu doğruladı. Bugün ise 21 yıllık evli olan ve oldukça tecrübeli bir gelin yarışacak. Kaynanalar stratejilerine göre puanlar verecek.

Peki Zuhal Topal’la Sofrada 2 Ocak Puanları sonrasında sunucumuz Zuhal Topal kaç puan verecek. Zira bu sorunun cevabı, bu haftanın finalistini belirleyebilir. 

*************************
” 2 Ocak 2020 Perşembe Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Zuhal Topal 2 Ocak Perşembe puanlaması sırasında kaynana Meliha bu gün yarışan geline anladığımız kadarı ile oldukça yüksek puan kullanacak. bu puanı vermeden önce aynen şu ifadeleri kullandı.

“Ben bu oyunu bozmaya geldim.”
Kaynana Meliha

2 Ocak Perşembe Zuhal Topalla Sofrada haftalık puan durumu sonucu bugün Emine’nin alacağı puanlarla zirvedeki isminin değişim göstereceğini düşünüyorum. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (30 Aralık 2019 – 3 Ocak 2020)

Yeni yılın ilk haftasında yarışan gelin ve kaynanaların aldıkları puanları günü günü yazıp, son bölümde yarışan gelin 15.000 TL’yi kazanıp kazanamayacağını, anında görebilmeniz için Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu (şu ana kadar olan) puanlama, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 • 30 Aralık Pazartesi Puanı (Fatma Sandık) = 17
 • 30 Aralık Salı Puanı (Kevser Şengül) = 33
 • 1 Ocak Çarşamba Puanı (Gülzade Şentürk) = 20
 • 2 Ocak Çarşamba Puanı (Emine Aranmış) = 40 (Rekor)

İlk günden itibaren kaynanaların ve sunucumuzun verdiği puanları vermeden önce bugün, kaynanalar arasından birisi verdiği puanla bizleri şok edecek. Emine Aranmış, Zuhal Topal’la Sofrada 2 Ocak Puanları sırasında hak ettiğinden çok daha fazla bir puan alacak olması, zirvedeki ismin de değişeceğini gösteriyor.

2 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Emine’nin Puanları)

Ayşe  7
Nalan  7
Meliha  10
Gönül  8
Zuhal Topal    8
TOPLAM   40

**2 Ocak 2020 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 2 Ocak Perşembe 2020 Fragmanı (309. Bölüm)

21 yıllık evli ve 42 yaşında 3 çocuk annesi olan Emine Aranmış’ın yarıştığı, Zuhal Topal’la Sofrada 309. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu