Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

2 Şubat Ah Kalbim 296. Bölüm Özeti Abhi Pragya Sayesinde İyileşir

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim özetlerini en güzel şekilde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Ah Kalbim 296. bölüm özeti siz değerli takipçilerimizle.

Ah Kalbim 2 Şubat özetimiz başlarken bu yazıda sizleri neler bekliyor kısaca bahsedelim.

  • Abhi’nin durumu ağır olunca hepimizi Abhi ölecek mi diye sormaktan kendimizi alamayacağız.
  • Pragya hemşire kılığında hastaneye girip Abhi’nin yanına kadar gidecek. Abhi iyileşecek mi hep birlikte izleyeceğiz.

Ah Kalbim 296. bölümde neler olacak detaylı olarak merak edenler için yazımıza devam edelim. Abhi’nin durumu çok kötüdür. Tanu ise Abhi’yi tutarken üzerine kan lekesi bulaşınca hemen eve gelip üzerini değişir. Aliya da bu duruma sinirlenir, Abhi can derdinde sen neyin derdindesin der. Pragya ise Abhi’yi merak edip arar ama telefonu kapalıdır.

Bir bahaneyle King’in menajerinden Abhi’nin menajerinin telefonunu alır. Menajeri olan Aliyadan başkası değildir. Karasız kalan Pragya zor da olsa Abhi’yi sorar. Aliya ise yedi yıldır sormadığın adamımı soruyorsun, senin yüzünden burda diye fırça atar.ah kalbim 296. bölüm özeti resmiAliya Tanuya hemen Pragya geri dönerse bu defa Abhi’yi alıp geri dönüşü olmayan bir yola gireriz der. King ise Pragya’ya Abhi’nin hastanede olduğunu söyleyince Pragya yanına gidelim mi diye sorar. Bu arada Bay Wick gelince konuşma yarım kalır.

Pragya dayanamaz ve hastaneye gider. King de aynı hastaneye gelmiştir. Bay Wick onu fark etse de Pragya fark edilmeden ameliyathanenin yanına kadar gelir. Dasi, Disha, Purab çok mutlu olur ama Aliya Dadi’yi öldürdüğün yetmedi mi diye girdirmez içeri. Güvenliği çağırır. Pragya gözyaşları içinde uyanır. Bunların hepsi rüyadır.

Pragya hemşire kıyafetiyle oraya girmeye karar verir.Hemşire kıyafetiyle içeri girmeyi başaran Pragya fark edilmeden girer. Tanu Abhi ile konuşurken yanlarına gelen Pragya Tanu onu fark edecek diye ödü kopar. Tanu bir ara maskeni çıkar deyince heyecanlansak da Dadi içeri girince konu kapanır. Pragya herkes gidince Abhi ile baygın da olsa konuşur. Seni seviyorum uyan da sana da beni sevip sevmediğini sorayım deyip ellerini öper. ah kalbim 296. bölüm özeti resmi 2Pragya çıkacakken Abhi uyanır ve Pragya deyip yeniden bayılır. Doktor Abhi’nin kendine geldiği haberini verir. Herkes çok mutlu olur. Abhi ise Pragya geldi buraya deyince Aliya King geldi ne Pragyası seni umursamaz o diye Abhi’yi üzer. Abhi Pragya ve King’in evli olduğunu düşününce yeniden üzülür. Pragya ise eve döndüğünde King ona hastanede gördüm seni, aradım ama açmadın deyince telefonum yanımda değildi diye geçiştirir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu