Gelinim Mutfakta

2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Çarşamba günün birincisi ve puanları netlik kazandı! 2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün çeyrek altını kim aldı? 2 Şubat Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Programın sunucusu Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Hangi kaynana bugün puanlamada gelini buldu? 02/02/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 2 Şubat 2022 Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? 2 Şubat Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Bugün gelinler kaç puan aldı? Yeşim kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 9 Mart Çarşamba Puanları sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (03/02/2022) 2 Şubat Çarşamba günü Yeşim 21 puanla günün birincisi olan gelin oldu. Yeşim Çarşamba günü çeyrek altını kazanan isim olurken, Yasemin 3 puanla günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 2 Mart Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Çarşamba Puanları ile puan durumu sonucu %100 netleştiğinde gözle Yasemin’in alacağı puanlar üzerinde olacak. Zira ilk iki gün günün sonuncusu olsa da hep yanında başka yarışmacı ile sonunculuğu paylaştı. 

=> Gelinim Mutfakta 23 Şubat Çarşamba Puanları sonucu için tıklayınız.

2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya dahil olan Yasemin, ilk iki gün sonunda tek başına günün sonunculuğunu paylaşmış olsaydı, kesinlikle Cuma günü eleme potasına yarışan yarışmacı olacaktı. Lakin İlk iki gün onunla birlikte başka yarışmacılar da günün sonuncusu olmasından dolayı, Yasemin için hala bir umut var.

=> 16 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 2 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 2 Şubat Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Elinin lezzetini göstermek ve yarışmada kalıcı olmak için geldiğini söyleyen Yasemin, ilk iki gün yarışmadan kopmamayı başardı. Artık bir adım ileri gidip atak yapıp, Çarşamba en yüksek puanı alan gelin olmak durumunda. Aksi halde adım adım eleme potasına sürüklenecek.

=> 3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu sonucu, sadece Yasemin için değil, aynı zamanda Miyase için de önemli bir hal aldı. Her hafta önde götürdüğü yarışmada Cuma günü yerini başkalarına kaptırdığı için bu hafta buna izin vermek istemiyor.

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında yeni gelen kaynana Nuran, Damla’ya bir puan vermiş, Damla da bunun ardından “Ben sizden beş puan alacağım. Kendime beş puan verdirteceğim!” demişti. Salı günü kaynana Nuran kendi gelinine düşük puan verirken, Damla’ya beş puan vermesi, dikkatlerden kaçmadı.

Damla ve Yasemin ilk iki gün boyunca günün sonunculuğunu paylaştılar. Damla bugün 2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alıp hem de bu kısır döngünün içinden kendisini kurtarmanın hesaplarını yapıyor.

Salı günü kaynana Nuray ile kaynana Sevilay gelinlerinin tabaklarını bulup beş puan veren gelinler olurken, Nuran ve Beyhan kaynana da kendi gelinlerini bulamayan isimler oldu.

Gelinim Mutfakta son bölüm de 16 puan alan Miyase bu hafta ilk çeyrek altınını kazandı. Pazartesi günü gün birinciliğini Yeşim ile paylaşmasına rağmen, Yeşim kura sonucu çeyreği kazanmıştı. 

2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yasemin

Yeşim ile Miyase bu hafta çeyrek alan isimler olurken, Yasemin ve Damla da bu hafta çeyrek alan gelinler arasına girme, eleme potasından uzaklaşmak için kolları sıvadı.

Kaynana Nuran ilk gün gelinini tabağını bulması, eski yarışmacıları bir hayli korkutsa da ikinci gün gelinine 2 puan vermesi, eski yarışmacıların derin bir nefes almasını sağladı. Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında kaynana Nuran gelinin bulup ulamayacağı, şimdiden merak konusu oldu.

2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Damla ve Nuray

Damla söylemleri ile gündem olmayı başarırken, kaynanası Nuray da giydiği kıyafetle, yaptığı makyaj ile gündem olmayı başarıyor. Bugün farklı bir saç modeli ile yarışmaya katılması, herkesin dikkatini çekti. Kaynana Sevilay da bu durumu şöyle eleştirdi. İşte Sevilay’ın o sözleri;

“Saçınla uğraşacağına, gelinin bul!” Yarışmacı Sevilay

Sözleri ile kaynana Sevilay, Nuray’ın süslenmesine tepki gösterdi. Bunun yanında Nuray’ın gelini Damla da “Kaynanamın saçının o halde olması ile benim hiçbir alakam yok!” diyerek tepki verdi.

2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinler ilk iki gün sonunda elde ettiği puanlar birbirlerine çok yakın olması, hafta finalinde sürpriz bir eleme. Ya da sürpriz bir yarışmacının bilezik almasına neden olabilir. Bunun olmasını istemeyen eski yarışmacılar, bugün Gelinim Mutfakta 2 Şubat Puanlama sonucunda, iyi puanlar almak için kolları sıvadı.

Yarışmaya son zamanlarda gelen tüm yarışmacılar, bir hafta bile dayanamadı. Yasemin bu zinciri kırıp, eskilerden bir yarışmacıyı elemek istiyor. Bunun için de bugün Gelinim Mutfakta 2 Şubat Çarşamba puanlaması, rakiplerini çok ama çok geride bıkacak puanlar almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Çarşamba Puan Durumu

31 Ocak 2022 tarihinde başlayan yarışma programında ilk iki gün geride kaldı. Bugün haftanın üçüncü puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gözler günün sonunda, 4 kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlama sonrasında %100 netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 2 Şubat Çarşamba puan durumu sonucu üzerinde olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yasemin, Pazartesi ile Salı puanlamasında her ne kadar günün sonuncusu olsa da bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, bu hafta elenme potasında uzak kalmak istiyor.

Hafta başında iki yarışmacı gün birinciliğini, iki yarışmacıda gün sonunculuğunu paylaştı. Salı günü ise gün sonunculuğu yine aynı isimler tarafında paylaşılırken, Miyase bu zinciri kırıp, çeyreği alan isim oldu. Miyase 2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da Çarşamba en yüksek puanı alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı An Yeşim ve Kaynana Beyhan

2 Şubat Gelinim Mutfakta Puanları, Yeşim ve Damla için bir hayli önem kazandı. Damla kendisini eleme potasında kurtarmak isterken, Yeşim de bilezik yarışından kopmamak için bugün en yüksek puanı almak için harekete geçtiler.

2 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergün beş puanı kime verdi? 2 Şubat Çarşamba çeyrek altını kim aldı?  Miyase bugün kaç puan aldı? Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? bugün çeyreği kim kazandı? Bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Puanları (02/02/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

2 Şubat Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 2
Damla: 5
Yasemin: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuran’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 4
Damla: 3
Yasemin: => Nuran’ın Gelini 1

*************************
” 2 Şubat 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Damla: 1
Yasemin: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 3
Yasemin: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 2
Yasemin: 1

*************************

Gelinim mutfakta 2 Şubat Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 3 4 4 5 5 21
Miyase 2 5 5 4 1 17
Damla 5 2 3 3 1 14
Yasemin 1 1 1 1 1 5 – 2 = 3

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (31 Ocak-4 Şubat Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 31 + 21 = 52
Miyase: 33 + 17 = 50
Damla: 27 + 14 = 41
Yasemin: 27 + 3 = 30

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 2 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
2 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YASEMİN

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe Fragmanı İzle

2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu sonucu %100 netleştiğinde, gözler haftanın final öncesi son bölümüne çevrilecek. İşte bu haftanın dördüncü bölümü ile ekranlara gelecek olan, Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

  1. Hah şöyle şikayet gidince nasılmış yesimin puanları nasılda yükseldi. Ama yinede bir sorun var miyasyle yesimin puanlarını dengede tutmaya çalışıyorlar bir bilen varmı neden acaba.

  2. Sevilay köpek gibi saldırıyor beyhana ama boşa saldırıyor. Sevilaydan Türk halkı 1115 ve 5 i de gelinine verdiği için nefret etmedimi? Ya Sevilay Nasıl oluyormuş anladınmı şimdi?

  3. sevilay hanım 5 1 1 1 yaptığında mızmızlanan paralı yeşimciler? ne oldu! bak ne oldu şimdi?? beyhan 5 1 1 1 yapınca ne oldu? iki yüzlü olmayın. ya ikisine de laf edin, ya da susun. maksat gelinini bulmak ya hani?

  4. Yeşim ins bu hafta sen kazanirsin Nursel hanım sana 1 puan vermez inşallah sen hak ediyorsun

  5. Kesinlikle katılıyorum yetimin hakkı 4 hafta yendi kız aylarca sitem etmeden durdu kaynanası bulamıyor sessizce yemeğini yapuyor lütfen hak yemeyelim nursel sende artık doğru puanlama yap lütfen

  6. Gelinim mutfakta total de 18 siraya yükseldi total listesinde harbi çok mutluyum şuan tabiki artik ilk 20 nin içine rahat girebiliyor program gündüz kuşağında kanal d rekorları kırıyor gelinim mutfakta programı harbi çok mutluyum tabiki inşallah nazar değmez program ben bir yıl daha devam edeceğini düşünüyorum program yani 5 sezonu da görür gibi reyting aliyor kanal d de

    1. sanada küçük altın veriyorlar mı reytingci.hahahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!yalakalığın sonu yok.

  7. BENCE DAMLA VE KAYIN VALİDESİ GİTSİN!.. NEDEN DERSENİZ KAYIN VALİDESİ HEM ADALETSİZ HEM DE GELİNİNDEN KORKAN KORKAK BİRİ!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu