Gelinim Mutfakta

2 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu! (Günün Birincisi)

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Salı günün birincisi kim oldu? 2 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları açıklandı mı? Bugün çeyrek altını kim aldı? 2 Şubat Puan durumu sonucun da bugün kim birinci oldu? Hangi gelin Salı günü çeyrek altının kazandı? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 2 Şubat Salı günün birincisi kim oldu? 2 Şubat Salı gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu kim zirvede? Hepsi ve daha fazlasını detaylı bir şekilde bu yazımızda bulabilirsiniz. 

=> Gelinim Mutfakta 9 Mart Salı Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Salı Puanları birazdan Seda Sayan’ın vereceği puanlarla başlayacak. İlk bölümde fena puanlar almayan Ayten bugün hem aldığı puanlarla hem de dansları ile dikkatleri üzerine çekecek.

=> Gelinim Mutfakta 2 Mart Salı Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Salı puanları verecek kaynanalar

Bu hafta yarışmaya katılan aslen Azerbaycanlı olan Ayten, gerek kaynanasında gerekse rakip kaynanalardan çok iyi puanlar alarak günü ikinci sırada bitirmeyi başardı. Ayten dün kaçırdığı çeyrek altını bugün 2 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup almayı planlıyor.

=> 23 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

2 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları Esin için yarışmada kalıp kalmayacağı konusunda %100 olmasa da büyük oranda bizler bilgi verecek. Bugün de Esin günün sonuncusu olursa hafta finalinde kendisini eleme potasına izleyeceğiz.

=> 16 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan Esin Sibel’i elerken bu hafta katılan ve Gelinim Mutfakta son bölüm de çok iyi puanlar alan Ayten bu hafta Esin’i eleyip elemeyeceği şimdiden merak konusu oldu.

=> 9 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Son zamanlar da kaynana Yasemin istediği puanları kaynanasından bir türlü alamıyordu. ancak Zeynep rakip kaynanalardan yüksek puan alarak geçtiğimiz hafta bilezikleri almayı balardı. Bu hafta yine ilk bölümde kendi gelinin bulamayan Yasemin kaynana, haftanın ikinci bölümünde Zeynep’e düşük verince Zeynep aynen şöyle dedi

“İnşallah elenirim de artık bunları yaşamam!” Zeynep Kalyon Gökçe

Aslında Zeynep ikinci defa geldiğini unut gibi konuşuyor. Zira kendisi yeni sezon yarışmacısı olmasına rağmen ikinci defa programa katılan ilk gelin. Bu nedenle “İnşallah elenirim” sözleri hiç ama hiç inandırıcı değil!

2 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olan kim resmi

Bugün 2 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabı bu yazının son kısmında puan tablosu içerisinde bulabilirsiniz.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında bu hafta yarışmaya dahil olan Ayten ilk bölümde aldığı yüksek puanlar ilk günün şansı mı yoksa gerçekten çok iyi yemekler mi yapıyor sorusuna %100 cevap verecek.

2 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları puan durumu günün birincisi

Azerbaycanlı gelin Ayten ilk bölümde günün sonuncusu olmadığı için şimdiden kendisini eleme potasında bir adım uzak tutmayı başardı. Ancak yeterli değil. Bugün Gelinim Mutfakta 2 Şubat Puanlama kısmında yine çok iyi puanlar alıp günün birincisi olamasa da sonuncusu olmaması gerekiyor.

Ayten kendisini bu hafta elenmemek üzere şartlandırırken Aysun da geçtiğimiz hafta finalinde ellerinden kayıp giden bilezikleri bu hafta kazanmak için ilk bölümde yakaladığı başarı grafiğini bugün Gelinim Mutfakta 2 Şubat Salı puanlaması sırasında devam ettirtmek istiyor.

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Salı Puan Durumu

1 Şubat 2021 tarihinde Kanal d ekranlarında başlayan gelin kaynana konsepti ile yemek programını bir arada sunan programda birazdan Seda Sayan’ın günün yemeğine vereceği bugün 2 Şubat Salı Gelinim Mutfakta puanları bugünün puanlaması başlayacak. Günün puanlaması sonrasında bugün çeyrek altını alan yarışmacı belli olduktan sonra toplam puanlarda yani Gelinim Mutfakta 2 Şubat Salı puan durumu sonucun da hangi gelin zirveye çıktığı netlik kazanacak.

Bu hafta Aysun’un önde girdiği yarışmaya Zeynep kendi kaynanasında aldığı düşük puanlarla her geçen gün geriye düşmesi dikkatlerden kaçmadı. bugün 2 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonun da Aysun’un yine zirve de kalması bekleniyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Zeynep kendi kaynanasından yüksek puanlar aldığında verdiği tepki ile çok düşük puanlar aldığında verdiği tepki çok ama çok farklı. Elbette sitem etmesi üzülmesi normal. Lakin bunu kaynanasının azarlar gibi söylemesi çok yanlış. Bunun yanlış olduğunun farkında olmayan Zeynep, empati yapıp kendi annesine bu şekilde biri davranırsa nasıl hissedeceğini düşünmeli.

Aysun Gelinim Mutfakta 2 Şubat puanlaması sırasında bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olmak için günün yemeği hakkında birbirlerine önemli tüyolar verdi. Bakalım kaynana Nurten gelinin söylediği tüyolarla onu bulabilecek mi? Hep birlik göreceğiz. 

2 Şubat Salı Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandığı an Ayten

Haftanın ikinci bölümü olan 2 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? Seda Sayan beş puanı kime verdi? Seda kaç puan verdi? Bugün altını kim aldı? Son puan durumu sonucunda kim önde? Soruların cevapları hemen alt kısımda tablo içerisinde sizleri bekliyor. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Puanları (02/02/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

2 Şubat Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Zeynep: 3
Aysun: 5
Esin: 2
Ayten: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Zeynep 5
Aysun: => Nurten’in Gelini 4
Esin: 1
Ayten: 1

*************************
” 2 Şubat 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

Zeynep: => Yasemin’in Gelini 3
Aysun 5
Esin 4
Ayten 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hacer‘in verdiği Puanlar

Zeynep 5
Aysun: 4
Esin: => Hacer’in Gelini 4
Ayten: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Zeynep : 5
Aysun: 4
Esin: 4
Ayten: => Neriman’ın Gelinini 1

*************************

Gelinim mutfakta 2 Şubat Salı Toplam Puanlar

Zeynep 3 5 3 5 5 21
Aysun 5 4 5 4 4 22
Esin 2 1 4 4 4 15
Ayten 1 1 1 1 1 5

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (1-5 Şubat Haftası) – Salı

*************************

Zeynep : 15 + 21 = 36
Aysun : 20 + 22 = 42
Esin:  10 + 15 = 25
Ayten: 18 + 5 = 23

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Salı Puanlama Sonuçları

*************************

2 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 2 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
2 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYTEN

*************************

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Çarşamba Fragmanı İzle

2 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları açıklandıktan sonra gelecek bölümde neler olacağı şimdiden merak edildi. İşte 1-5 Şubat haftasın da Çarşamba günü ekrana gelecek olan Gelinim Mutfakta 3 Şubat Çarşamba fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

  1. HAKLISIN ANONİM GÜL DEMETİ :)))ZEYNEP VAR DİYE SEYREDİYORUM ÇOK YAKIŞIYOR PROGRAMA

 1. İnşallah şımarık ve pislik zeynep elenir.Zaten elendi ve buraya geldi.Haksızlık yaptılar herkese.

  1. Aaaaaaa hicde bile Zeynep cok guzel birinin elenmesi gerkiyorsa o da Aysun ama yinede hak eden kazansin ve hak eden kayip etsin.

 2. Aysun 22 Zeynep 21 nasıl gün birincisi ve çeyrek altın sahibi Zeynep oluyor Dizi center işinizi ciddiye almıyorsunuz bence

 3. Zeynep 21 Aysun 22 ama gün birincisi Zeynep nasıl oluyor işinizi ciddiye alın bence

 4. Zeynep’in kayınvalidesi yasemen hanıma ne oldu fragmanda gördüm
  Çok kötü oldu Geçmiş olsun inşAllah kötü bı şey yoktur🙏

 5. Biraz daha ciddiyet. Zeynep 21 puan Aysun 22 puan. Çeyreği alan Zeynep. Nasıl oluyor. Kayınvalidesine bu şekilde saygısızca davranan yarışmacıların o hafta sonu gönderilmesi lazım. Zeynepin annesine bu şekilde davranan gelini olsa Zeynep ne yapar acaba?

 6. Yasemin kayınvalidesi en nihayet bayileriniz 3 haftadır gelinine 1 vere vere bizde sıkıldık oda sıkıldı Zeynepte sıkıldı ben anlamıyorum Nurten kayınvalide nasıl oluyorda hep 5-4 veriyor 10 -15gunde bir 1 veriyor onu anlayamıyorum yasemin kayınvalide uzun zamandır burda gelinini yansıması lazım yanılgı olabilir ama sanki bunlar ayarlanıyor gibime geliyor nihayet kadını strese sokup bayilttiniz.

 7. Zeynep aysun ve kaynaları önceki bir kaç vürüsten daha tehlikeli daha çahil daha sonradan görme çıktılar

 8. ya zeynep sen ne küstah ukala saygısız kibirlisin yasemin sana gelince ayzemirsin o sevinmelerin yokmu 5 yaşında çocuk yapmaz sürekli zeynebin ağzının içine bakıyorsun sintirsin yalakasın aysun ve nurtene gelince münafıksınız iki yüzlüsünüz ağlaksınız yok yarışma benim için bitmiştir yok ben adilim sizi görüce aklıma direk iblis geliyor bir an önce defolup gidin azeri kız sana gelince kızım sen oryantelmisin sen yanlış yarışmaya gelmişsin biraz edep biraz haya lütfen insanlara ve eşine biraz saygın olsun ah eski gelinler sizlerin ayaklarınızın altı öpülür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu