Gelinim Mutfakta

2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Sezon Finali]

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma günün birincisi açıklandı. Sezon finalinde bugün çeyrek altını kim aldı? 2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyreği bugün kim kazandı? Sezon finalinde Seda Sayan beş puanı hangi yarışmacıya verdi? 2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda bugün kim birinci oldu?  Bu hafta en fazla puanı hangi yarışmacı topladı? 2 Temmuz Cuma bugün kim birinci oldu? 20 bileziği Aysun mu aldı? Yoksa 20 bileziği Yağnur mu kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Günün Birincisi sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Puanları sonucu bir gelin %100 uzun süredir beklenen 20 bileziğin sahibi olacak. Gözler elbette Aysun ve Yağnur’un üzerine olacak. Bugün Yağnur ya da Aysun 20 bileziğin sahibi olacak.

=> 23 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları görmek için tıklayınız.

2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Açıklayan Seda Sayan

Toplamda 4 hafta süren büyük sezon finalinde Ayten ve Gönül 20 bileziği kesin olarak kaybettiğini daha önceki yazılarımız da açıklamıştık. Bugün Aysun’un 7 çeyrekle önde girdiği yarışma da günün sonunda en fazla çeyreği toplayan gelin, aynı zamanda 20 bileziğinde sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta Çeyrek Sayısı (Büyük Sezon Finali) için tıklayınız.

Aysun Kuşatan yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiği yarışmanın son anında bir aksilik yaşamamak için, bugün 2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, Yağnur’a bilezikleri hayal bile ettirmek istemiyor.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 2 Temmuz Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Aysun çeyrek altın için her ne kadar elinden geleni yapsa da şansının da etkisi ile günün birincisi değil, günün sonuncusu oldu. Ancak çeyrek altını Yağnur değil, Gönül’ün kazanması, Aysun’un derin bir oh çekmesine neden oldu.

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Puanları sonucu açıklandığı An Gönül ve Yüksel

Aysun Kuşatan’ın önünde sadece bir puanlama var. Bugün 2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sırasında ya kendi birinci çıkmalı, ya da Yağnur’a çeyreği tıpkı dün olduğu gibi kaptırmaması gerekiyor. Bu senaryo gerçekleşmesi halinde Aysun, %100 bilezikleri de kazanacaktır. 

Kaynana Nilgün hafta başında, daha ilk puanlamada 5-1-1-1 yapmasının karışıklığını Nurten kaynanadan misli ile gördü. Artık hataya yer olmadığının farkında olan her iki kaynanada bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, tıpkı dün ve önceki günler olduğu gibi kesinlikle her iki kaynanada 5-1-1-1 şeklinde puanlama yapacaklar.

2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Ayten

Seda Sayan 2 Temmuz Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu açıkladığı sırada, Yağnur’a neden 20 bilezik senin olmalı diye soru yönettiğine, Yağnur, aynen şunları ifade edecek. İşte o sözler; 

“Ben bilezikleri sonuna kadar benim hak ettiğimi düşünüyorum!”
Yarışmacı Yağnur

Sözleri ile yarışmacı Yağnur, bileziklerin kendi hakkı olduğunu öne sürse de aslında Aysun son üç hafta boyunca Cuma günü toplam puan durumu sonucuna göre en fazla puanı toplayan gelin olduğu görülüyor. Aslında Sonuna kadar hak eden kendisi değil, Aysun olduğu görülüyor. Ancak hırslı bir yarışmacı olan Yağnur, sadece kendi başarısına odaklandığı için Aysun’un başarısını göz ardı ediyor. 

2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Yağnur

Seda Sayan bugün Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Puanlama sonrasında, son puan durumu sonucu açıkladığı sırada, Aysun Kuşatan’a neden 20 bilezik senin olmalı diye sorduğunda, Aysun aynen şu sözleri dile getirdi;

“Ne gelinler geldi geçti. Hepsi ile sonuna  kadar savaştım!” Aysun Kuşatan

Sözleri ile Aysun önüne çıkan tüm rakiplerini tek tekke devirdiğini, şimdi ise Yağnur’u devirip 20 bileziği hak ettiğini dile getirdi. Aysun da Yağnur da kendi cephelerinden 20 bileziği hakkettiğini söylese de kesin sonucu, bugün Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma puanlaması sonrasında verilecek olan çeyrek altını hangi gelinin kazanacağı belirleyecek.

2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yağnur’un “Hep ben!” diyerek kendisini övmesine karşı gerek Gönül, gerekse Ayten tepki gösterip, Aysun’un yanında yer almalarına karşın, bu iki gelinin kaynanaları Aysun’un yanında değil, Yağnur’un tarafında yer alması dikkatlerden kaçmadı.

Bugün 2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sırasında kaynana Yüksel ile kaynana Neriman’ın vereceği puanlar, bu duruma açıklık getirecektir.

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Puan Durumu

Büyük sezon final sonunda geldi. Bugün bu sezonun son bölümü ile karşımızda olacak olan yarışma programında 20 bilezik sahibi bulacak. 7 Haziran tarihinde başlayan yarışma programında bugün 2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile son bulacak. Günün sonunda dikkatler, Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Puan Durumu sonucun da olmayacak. Zira bugün günün birincisi olup, çeyrek altını alan gelinin kim olduğunda olacaktır.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Sade Sayan büyük sezon finalinin son haftasında Pazartesi günü Ayten’e, Salı günü Gönül’e, Çarşamba günü Aysun Kuşatan’a beş puan verdi. Son bölümde yani Perşembe günü Seda Sayan beş puanı Yağnur’a verdi.

Böylelikle Seda Sayan, bu hafta tüm yarışmacılara bir defa beş puan vermiş oldu. Bugün Gelinim Mutfakta 2 Temmuz puanlaması sırasında Seda Sayan’dan beş puanı alacak olan gelin ciddi anlamda avantaj sağlayacak.

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Puan Durumu Açıklandığı Sırada Nurten ve Aysun

Şu an 7 çeyrek altını olan (Büyük sezon finalinde) Aysun Kuşatan 2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu soncunda, eğer bugün günün birincisi olup, aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde, kesin olarak 20 bileziği da kazanacak. Bu avantajı yakalayan Aysun bunu iyi değerlendirmesi gerekiyor.

Bu Cuma çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan Cuma günü beş puanı hangi geline verdi? 2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? (Sezon finali son puan durumu) 2 Temmuz 2021 Cuma bugün çeyrek altını kim kazandı? 2 Temmuz 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? İşte bu soruların cevapları da bugün gerek kaynanalar, gerekse Seda Sayan’ın vereceği puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Puanları (02/07/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

2 Temmuz Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Yağnur: 4
Aysun: 5
Ayten: 4
Gönül: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: => Nurten’in Gelini 1
Ayten:  1
Gönül: 5

*************************
” 2 Temmuz 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Aysun: 1
Ayten: 1
Gönül: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Gönül: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Yağnur: 5
Aysun: 1
Ayten: 1
Gönül: => Yüksel’in Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 2 Temmuz Cuma Toplam Puanlar

Yağnur 4 1 5 1 5 16
Aysun 5 1 1 1 1 9
Ayten 4 1 1 5 1 12
Gönül 1 5 1 1 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Haziran – 2 Temmuz) – Cuma

*************************

Yağnur: 63 + 16 = 79
Aysun: 57 + 9 = 66
Ayten: 48 + 12 = 60
Gönül: 50 + 9 = 59

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
2 Temmuz Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYSUN/GÖNÜL

*************************

Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma Fragmanı

2 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Puanları bu sezonun son bölümü ile ekrana gelecek olan programda verilecek. Bugün Aysun ve Yağnur 20 bilezik için kıyasıya yarışacak. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 2 Temmuz 2021 Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

68 Yorum

 1. YAĞNUR KAZANSIN İSTEYENLER 🤍
  AYSUN KAZANSIN İSTEYENLER 💜 KOYSUNLAR
  BEN YAĞNUR 🤍 KAZANSİN İSTERİM AYSUNU SEVMEM

  1. Yağnur.
   Çeyrek sayısına göre dağıtılacak bilezik uydurma bir kararla en çok puan kazanana çevrildi. Kanal D ve Gelinim Mutfakta, taraf tutarak kendi ayağına sıktı.
   Artık benim için Gelinim Mutfakta diye bir program yok.

   1. Altınlar eşit olursa puana göre verilecek dendiği günden beri geçe n üç haftalık puanlara bakmak istedim öğrenemedim 12.6 yazıyorum Mayıs çıkıyor 20.6.yazıyorum başka ay çıkıyordu bugün baktım hepsine ulaşılıyor neden acaba sizin aklınıza ne geliyor ayıp ettiler zaten oyuncu Aysun’u tutuyorlardı o kadar belliydili has Bursa’da yağmuru da hiç sevmiyorum sadece Ayten’i seviyorum ama haksızlık o kadar belli ki hayat o kadar kısa ki bundan sonra kıymetli saatlerimi böyle adaletsiz bir programa harcamıyacsğım seyretmeyeceğim kanal d nin işi bitti

    1. Aynen doğru Em 👍 Seda sayan Aysunu kolluyor
     o yüzden ne yaptı etdi kazandırdı sizdemi Ayteni seviyorsunuz bende 🧡☺️😉 Ayten ne biliyordusa şimdi bizler bilmiyoruz Fark ettinizmi haksızlık oldu dedi sonunda bir bakın tekrar

     1. program çok önceden çekilmişti Seda nin puanlarını istedikleri gibi ayarladılar

  2. İkisini de sevmiyorum yalnız arkadaşlar birşey söylemek istiyorum kaç gündür eski programları öğrenmek için uğraşıyorum yoktu puanlar bugün ne hikmetse hepsine ulaşabilmiyorsam ben bu işden şüphelendim

  3. OHOOO GÒNÜLCÜM 20 BİLEZİĞI AYSUN ALDI SEN NE DİYORSUN YAĞNUR ÇOK GICIK GICIKLAR KRALÎÇESİ AYSUN TARIŞMAYA HALK İSTEĞİYLE GELDİ

   1. Deniz hanım Tarışmaya 😂 değil Yarışmaya önce yazı
    yazmayı öğren canım Kazandiysa kazandı sana
    ne senmi alıyorsun Seviniyorsun Hakk yediler Aysun yemek yapmayı bilmiyor Seda kolluyor o
    yüzden kazandı bu kadar Ben Yağnuruda sevmem
    Aysunuda En güzel Aytenim ❤️ 🇦🇿 Nokta!

    1. Gönül hanım Aysun’un yemek yapamadığını nerden biliyorsun yanındamiydin yemek yaparken. Çok iyi olan Aytenin 2 çeyrekle tamamladı yarışmayı.

     1. Tabiki seda sürekli olarak geldi geleli 1 leri yapıştırınca kıza ve diğer kaynanalarida kaşı gözü ile yonlendirirse kanat takip tamı ayten çeyrek alacaktı allaha şükür birdahaki sezon olmuyacak seda sayan hoş kendi.adamini kazandırdı istediği kişiye de verdi 5 leri

     2. hep haksızlık yapıldı ve Neriman Nurten ve Nilgün gibi gelinini bulamadığı için
      ayrıca Seda Ayten e çok haksızlık yaptı
      yağnur ve aysun kendilerini sallamaya başlayınca Ayten in hiç kıymeti kalmadı

 2. Ohhhhhh😁😁 canım a değsin Nurten Aysun a 1 verdi final günü çok sevindim ☺️. Noldu Nurten hanım bulamadın diğimi ilahi adalet işte Gönüle gitdi 5 😁 Seda sayan. yazıklar olsun yaa
  aysuna 5 verdi 😠

 3. Şuanda puanlar Ayten 5 Gönül 6 Aysun 6 Yağnur 5 bakalım 😉
  heyacan dolu final ☺️🤍 yağnur kazansın inşAllah

 4. Yağnur 10 puanla 🤍 önde Bugün Kayinvalidelere nolmuş 1 leri, ☺️
  basıyorlar final günü hemde Nilgün şanslı çıktı Yağnura 5verdi

 5. ADALETSİZ NURTEN SEZON FİNALİNDE NASIL OLSA GELİNİMİN TABAĞINI BULURUM DEYİP TABAKLARA BİRLERİ BASTI!..AMA KENDİ KAZDIĞI KUYUYA DÜŞTÜ!..

 6. Arkadaşlar ben anlayamadım, aysun 7 çeyrek, yağnur 6 çeyrek kazanmış. Bu gün yağnur alırsa eşit olmuyormu, bu durumda kim kazanmış olacak. Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim

  1. Galiba 4 haftalık puan durumuna bakacaklar. En yüksek olana verecekler galiba Aysun en yüksek puanı almıs

 7. Yağnur süsünden püsünden yemek yapmaya vakit buluyormu acaba ,evindeki yardımcısından biraz bir şeyler görmüştür o kadar

 8. BÜTÜN KIZLAR EMEK VERDİ SONUÇTA
  BENCE HEPSİ 5er TANE ALSIN HAK GEÇMESİN TATLI SONUÇ OLSUN

  1. Kafayı yemek üzereyim yağnur puanlamada 13 puan önde nasıl aysun kazanıyor hile var ya 😰😰😰

 9. Diğer 3 hafta aysun haftayı 1. Olarak bitirdi puanlarda. O yüzden bilezikler hak edebe gitti. Tebrikler aysuna

 10. Ne oldu tüccar Yağmur,olmadı değilmi.Eee bir insan kendini fazla beğenirse,yüksekten uçarsa böyle olur işte.

 11. Arkadaşlar Buda son Hepinize güzel istirahetler keyifli günler dilerim Aysun kazandı ben küfür etmegi sevmiyorum sizde
  yapmayın lütfen Tebrikler hayırlı olsun Arkadaşlar Yeni sezonda
  görüşmek dileğiyle Allah’a emanet olun 🏖️⛱️☀️ iyi Tatiller herkese
  Aytencim seni seviyorum çok özleceğim❤️ Allahismarladik 🖐️ 🇦🇿 Sevgiler saygılar Azerbaycandan 🇦🇿💌🇹🇷☺️

  1. Gönülcum sende hakkını helal et kendine iyi bak hemde çok Iyi bak.aslinda seninle çok görüşmek.isterdim fakat bende ne Fecbook ne istagram var kullanmıyorum. Nasıp ömrümüz olursa birdahaki sezon dediğin gibi görüşmek.uzere
   Kızlar hepinize şimdiden hayırlı bayramlar iyi akşamlar

   1. Nazlı ablam nasılsın Canım ablam senmisin yoksa
    gerçekten çok sevindim seni görünce iyimisin canım ablam Nerelerdeydin seni çok merak ettim
    Esteğfrullah güzel ablam Hakkım yok ama helal olsun Nazlı ablam yaa benimde Yok Fecbook
    İnstagram merak etme burada konuşalmmi ☺️☺️
    olamazmi Biz hergün konuşuyoruz kızlarla istiyorsan sende katıla bilirsin mutlu oluruz 🥰🥰
    Sağolasın canım ablam sanada iyi bayramlar 🐑
    kurban bayramın kutlu olsun canım ablam 😘😘
    Ellerinden güzel yanaklarından Öpüyorum kendine iyi bak Allah’a emanet ol canım ablam 🤲❤️ Görüşürüz inşAllah.

 12. Ohhhh iyi oldu yagnurla kaynanasi nilgune insanlarda farkli algi yaratmaya calissada yok biz soyleyiz boleyiz aysun kaynanasi bole sole diye diye 4haftayi tamamladilar ama ilahi adalet iste cok sevindim aysun aldi 20 bilerzigi opuyorum aysun seni cookkk sevindim

 13. Şimdi hangi gelinse o kalbi koyun
  Aysun Diyenler ❤
  Ayten Diyenler 🧡
  Gönül Diyenler 💛
  Yağnur Diyenler 💚

  Benimkisi ❤🧡💛 şaşırabilirsiniz ama bu üç gelin harika ama yağnur ıııyy hiç sevmiyorum neyse yanıtları bekliyorum 🥰👋

 14. Çok büyük haksızlık madem altın sayısı eşit o zaman 10 bileşik yağmura q10 bileşik aysun alsaydı
  Çünkü yarışma formatı en fazla çeyrek alan 20 bileşik alıcaktı çeyrekler eşitse bileşiklerde pay olmalı
  Yazıklar olsun yağmur hakkı yendi

 15. 20 bilezik alacakti en cok crek alan 2 gelin 7 aldi o zaman kura olcakti yada 10 ar tane bölusecektiler hile oldu hani puanla verilmiycekti en cok puani alacak 20 bilezik verilecek denmedi milleti enayi yerine kodunuz kanal de

 16. Biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar Aysun yedi Yağnur kıyameti kopatrttı😁

 17. Aysun yarışmada şampiyon oldu ama Benim Gönlümün şampiyonu AYTEN HATAMOVA GÜRÜF🥰🥰

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu