Gelinim Mutfakta

20 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Neden Yok? Gelinim Mutfakta Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kanal D’nin sevilen dizisi Gelinim Mutfakta 20 Ağustos neden yok? Neden yayınlanmadı? Gelinim Mutfakta final mi yaptı? soruları konuşulmaya başladığı şu zamanda yarışma programı pazartesi günü neden yayınlanmadığını bayramın 1. günü neden yok tüm bunların cevaplarını sizler için araştırdık. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Salı Puanları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Dört kaynana ve dört gelin ile harika bir konsept üzerine kuruşlu olan pazartesi günü başlayıp cuma günü son bulan ve her cuma beş bilezik altın yarışmanın birincisine verilen gelinim mutfakta pazartesi neden yok? Ne zamana yayınlanacak? İşte cevabı alt başlıkta sizleri bekliyor. Sakın kaçırmayın. [mavibuton]19 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Pazartesi Neden Yok Neden Yayınlanmadı? 

12 Mart 2018 tarihinde 1. bölümü ile kanal D ekranlarında başlayan, gelinlerin daha önceden bilmediği ve yayın sırasında ismini öğrendiği yemekleri belli malzeme ile belli süre ile yapıp, tüm bunları hiç görmeden kendi gelinin tabağını bulmayı amaçlayan Gelinim Mutfakta yarışma programı bu vakte kadar 115 bölüm yayınlandı.

Oldukça iyi beğeniler toplayan ve bunu aldığı reytinglerle gösteren yarışma programına geçtiğimiz haflarda RTÜK den ceza gelmiş, akabinde kanal D gelinim Mutfakta Final mi yaptıracak söylentilerin çıkmasına sebep olmuştu. Ancak ne kanal D den nede bes yapım tarafında gelinim mutfakta final yapacağı konusunda her hangi bir açıklama gelmemişti. Gündüz yayınlanan bir yarışma programının hafta da bir yayınlanan yüksek bütçeli dizilere yakın reytingler alması bile yarışma programını final yapmayacağını aslında açıkça göstermektedir.

Peki o zaman Gelinim Mutfakta pazartesi neden yok? Neden yeni bölümü yayınlanmadı diye hemen aklınıza sorular gelebilir. Hemen panik yapmaya gerek yok. Dikkat ederseniz ben yazımın başında ilk bölümü ne zaman ekrana geldiğini bilerek verdim. Fatih Ürek’in sunumu ile ekrana gelen program hiç aralıksız Mart ayından beri aralıksız devam etmekte. Fatih Ürek de son zamanlarda dikkat ederseniz çok sık hastalanıyor. Bu ciddi manada efor sarf etmenin sonucunda vücudun direncinin düşmesinden dolayı sık sık hastalanıyor.Gelinim Mutfakta altınları kim kazandı (Gelinim Mutfakta kim elendi ) Resim 1 Anlayacağınız çekim ekibinden yarışmacılara ve sunucu Fatih beye kadar herkesin sıkı bir tatile ihtiyacı var. O yüzden gelinim mutfakta sezon finali kadar uzun olmasa da sezon finali adı altından iki haftalık bir ara verecekler. Gelinim Mutfakta ne zaman başlayacak? Aldığımız duyumlara göre 27 Ağustos Pazartesi günü 116. bölüm ile ekrana gelecek.  Geçtiğimiz hafta hem Betül.elendi hem de Özlem yarışmadan çekildi.  Yeni iki gelin 27 Ağustos pazartesi günü gelecekler. Bunlardan biri sizce eski yarışmacılardan biri olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyor olacağım. Yada yarışma da kimi tekrar görmek istersiniz? Düşüncelerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

75 Yorum

 1. başak gelmeli reyhan hanım hep ben bilirim ben biliyorum havalarında kendini herkesden üstün görüyor

 2. Nurten ve Özlemin gittigine çok sevindik. Bu programa Reyhan apayrı hava katıyor. Reyhansız gelinim mutfakta düşünemiyoruz. Ailece zevkle izliyoruz.

 3. Bana göre hatice ve Hüsniye hanımın gelmesini isterim. Bence yarışmada haticeye çok haksızlık yapıldı.

 4. BEN CANSUYU BEYENİYORUM
  ONLAR ŞİMDİ BURDA OLMADIKLARI İÇİN . ….


  REYHAN HANIM RENK KATIYOR

 5. Hatice Geri Gelsin Lütfen Biz Hatice’yi çok Sevdik Lütfen Lütfen Hatice Ve KaynanasıHüsniyeHanım Geri Dönsünler

 6. Birinci Gelin Hatice Geri Döndün Lütfen Lütfen İkinci olarak ArzuGeri Dönsünler Lğtfen Biz bu iki Gelini Çok Sevdik

 7. Geveze cansu ve sevgül hanım gelmesin onlar tam 30 çift bilezik aldı fatih beyde cansuya yardım etti çünkü hamile diye büyük haksızlık cansu doğurmasaydı daha tam 50 çift bilezik alacaktı

 8. ANOMİN CANSU 30 DEĞİL 20 TANE BİLEZİK ALDI BİDE GEVEZE DEĞİL İYİ TAKİP ET KİMİN GEVEZE OLDUĞU GÖRÜRSÜN
  BİDE ORASI YARDIM VAKFI DEĞİL
  ..
  BURCU AYNEN
  CANSU HATİCE BAŞAK VE EZGİ REYHAN HANIM İÇİN ORDA OLMALI

 9. HATİCE gelsin bence çünkü orda başak ve kaynanası varken onun üstüne yürüdüler ve hatice de hakkını alamadı o 12 bileziği hak edecek biri değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu