20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! 20 Ağustos Çeyrek Altını Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Salı günün birincisi kim oldu? İkinci sezonuna bomba gibi başlayan Kanal D’nin sevilen yarışma programında dün çeyrek altını alan Hatice oldu. İkinci sezonun ilk altınlarını alan Hatice’nin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Bakalım, Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Salı Puanları sonrasında hangi gelinin yine yüzü gülecek? Dikkat: 20 Ağustos puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 10 Eylül Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz sezon finali haftasında Ezgi bebeğinin hasta olmasını beyan edip yarışmadan ayrılmıştı. Şimdi yeniden karşımızda olan fenomen yarışmacı Ezgi, kendi yerine gelen Elif’i de gelir gelmez göndermiş oldu. Aslında bu durum, bence yanlış olduğunu, en azından bir kişinin elenmesini beklemeleri gerektiğini düşünüyorum.20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Kaynanalar Odası - 20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! 20 Ağustos Çeyrek Altını Kim Aldı?Sezon finalinde en son bilezikleri kollarına takan aslen Malatyalı olan Gülcan, yeni sezonun ilk gününde istediği puanları alarak başlayamadı. Bakalım bu gidişe 20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta puanları sırasında durumu tersine çevirmeyi başarabilecek mi? İzleyip, göreceğiz.Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Salı Günün Birincisi 2019 - 20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! 20 Ağustos Çeyrek Altını Kim Aldı?Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Puanlama henüz verilmeden bana gelen bazı sitemleri de iletmek istiyorum. er zaman aynı yarışmacıları görmekten sıkıldıklarını yeni yüzler yeni hikayeler ile karşılaşmak istedikleri konusunda bana çok sayıda mesaj ve mail geldiğini, buradan yapımcı ve kanala bildirelim.

=> 3 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Fenomen kaynana Reyhan hanım, yine bildiğimiz Reyhan modunda. Dikkat çekmeye çalışan ve tüm gözler benim üzerimde olsun isteyen Reyhan hanım ile Hatice’nin kaynanası Hüsniye hanım arasında ilerleyen bölümlerde yaşanacak kavganın kıvılcımlarını, bugün derinden hissedeceğiz. 

=> 27 Ağustos Gelinim Mutfakta Puan Tablosu hakkında bilgi alabilmek için lütfen tıklayınız.

Yarışmadan hiç elenmeden bir rekora imza atan Gülcan, maalesef yarışmaya iyi başlayamadı. Bir çok yerde Gülcan acaba gitmek mi istiyor söylemleri çıkmaya şimdiden başladı. Ancak Gülcan nice puanlardan dönmeyi başardığı için bunun da üstesinden geleceğini ve yeniden zirvede kalmayı başaracağını düşünüyorum. Bunun da ilk adımı olan 20 Ağustos Salı gelinim mutfakta puanlama sırasında puanlarına çeki düzen verecektir. Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Salı 2019 Gelinler odası - 20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! 20 Ağustos Çeyrek Altını Kim Aldı?

20 Ağustos Salı puanları sırasında, yeni bir kaynana yarışmaya dahil olmadığı için 1-1-1-5 gibi bir puanlama beklemiyorum. Dün de yazdığım makalede gelinler arasında ciddi bir puan farkı olmayacağını söylemiştim. Ancak 20 Ağustos Salı Günün birincisi gene Hatice olması halinde rakiplerinden iki adım öne geçmeyi başaracak. O zaman tabi işim rengi de değişmiş olacak.

=> Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Cuma Kim elendi sorusunu cevabını görebilmek için tıklayınız.

Bugün Kim Birinci olur sorusunu sizlere yöneltmek ve sizlerden bu konu ile ilgili bir tahmin almak istiyorum. Zira ben zaten yazının ilerleyen bölümlerinde, bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu puanları ile birlikte açıklayacağım.

20 Ağustos Salı haftalık toplam puanlar da henüz bir netlik kazanmamasına rağmen instagram adresimizden bu hafta tahminlerimizi yaptık. Biliyorsunuz ki bizlerin yaptığı tahminler genel itibari ile tuttuğunu ve geniş bir analiz araçları ile konuyu değerlendirdiğimizi söylemek isterim. 

Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Günün Birincisi Ve Puanları

Kanal D’in sevilen ve ilgi ile izlenen yarışma programı ikinci sezonuna 19 Ağustos Salı günü başladı. Daha önce bizlere gelen bilgiler çerçevesinde yarışmacılarını sayısında ir artış yapılması planlandığı haberleri geldiğini ama bunu için daha büyük bir stüdyoya taşınması bile gündem olmuştu. Ancak görüyoruz ki bu düşünceden vaz geçilmiş. Not: 20 Ağustos Salı Puanları yazının son kısmında tablo içerisinde verdik.20 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Hatice - 20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! 20 Ağustos Çeyrek Altını Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta Son bölüm de verilen puanlara baktığımda Hüsniye hanım ve Besime kaynana kendi gelinlerinin tabağını bulmayı başardığını görüyoruz. Yaz boyunca kaynanası ile birlikte tatil yapmadan yemek yapıp sırf bu yarışma için hazırlanan Hülya ise kaynanasından 4 puan almayı başardı. Dikkat: 20 Ağustos Salı puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 22 Ağustos Perşembe Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Dikkat ettiğim kadarı ile Besime hanım her şart ve ortamda kendi gelini Gülcan’ın tabağını bulmayı başarıyor. Gülcan’ın elenmemesi de %100 lük bir paya sahip olan Besime hanım yine bomba gibi bir performans ile sezonu açtı. Ancak gelini Gülcan’ı bugün günün birincisi yapabilecek mi? İzleyip, göreceğiz. Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olacağını yazımızın en sonunda verdik.20 Ağustos Gelinim Mutfakta Punaları verilemden Önce Kaynanalar - 20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! 20 Ağustos Çeyrek Altını Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu konusuna geçmeden önce dün Fatih Ürek’in açıkladığı yeni kurallar gerçekten bu işi hakkı ile yapmaya çalıştığını gösteriyor. Bizlere de gelen bazı sitemlere göre gelinler kaynanalarına mesaj vermek adına farklı doğrama yatığını ve kaynanasından beş puan almaya çalıştıklarını söyleyip, bu duruma engel olunmasını istemişlerdi. Şimdi bunun önüne geçecek kurallara bir bakalım.

=> Gelinim Mutfakta 21 Ağustos Çarşamba Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yeni Kural 1: Olması gerekenden farklı bir şekilde işlem yapan ve yemeğin malzemesinden artıran gelin, kameralar tespit ettiği anda kırmızı bir ışık ile ikaz edilecek. Gün sonunda ise o gelin aldığı puanlardan iki puan düşülecek.20 Ağustos Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandığı An - 20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! 20 Ağustos Çeyrek Altını Kim Aldı?

20 Ağustos Salı Çeyrek altını kim aldı? Birazdan ben bu sorunun cevabını sizlere vereceğim. Ancak yeni kuralar ile kaynanaların işi bir kat daha zorlaşacağını düşünüyorum. Dün kendi gelinin bulan esime hanımın rakipsiz performansında bir gerileme olacak mı? Bekleyip, göreceğiz

Yeni sezonun ilk bölümünde Ezgi gene Hatice ile takışmaya başladı. Bizlerin gözünde ağırbaşlı imajını her geçen gün yıkan Ezgi, Hatice ile uğraşmasını bir kenara bırakıp, yemeklerine odaklanması gerektiğini düşünüyorum. Aralarında elbete bir rekabet olacak. Ancak bu rekabet kavga boyutuna yada aşağılama boyutunda asla olmamalı. İkisi arasında bu gerilim, Gelinim mutfakta puanlama kısmın olup bitmeli.20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklanmadan Önce Gülcan - 20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! 20 Ağustos Çeyrek Altını Kim Aldı?

20 Ağustos Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu açıklamaya geçmeden önce her gün birbirinden lezzetli tariflerin verildiği yarışmada bugün hangi yemek yapıldığını aktaralım. Daha sonra, bugün çeyrek altını kim kazandığını, 20 Ağustos Salı puanları vererek açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 20 Ağustos  Günün Yemeği Soğan Dolması (Kıymalı)

 • 2,5 su bardağı su
 • 4 adet soğan 

İçi İçin;

Gelinim Mutfakta Günün Yemeği - 20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! 20 Ağustos Çeyrek Altını Kim Aldı?

 • 250 gram kıyma
 • 4/3 su bardağı pirinç
 • 1 demet maydanoz
 • 1/2 su bardağı sıvı yağ
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 - 20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! 20 Ağustos Çeyrek Altını Kim Aldı?

Fatih Ürek yeni sezonun ikinci günü yarışmacı gelinlerin yapmasını istediği yemek için 45 dakika süre verdi. Bence de bu süre ideal bir süre oluğunu söyleyebilirim. Gelinler de zaten zamanın da yemeklerini yapıp, sunum kısmına geçtiler bile. Hadi bizde geçelim ve bugün kim kaç puan aldığına bir bakalım.

Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Puanları (20/08/2019 Salı)

*************************
Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Salı Çeyrek Altını Alan Gelinin Açıklandığı An - 20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! 20 Ağustos Çeyrek Altını Kim Aldı?*************************

Kaynana Zeynep‘in verdiği Puanlar

Ezgi :5
Gülcan :3
Hatice :1
Hülya  : => Zeynep’in Gelini2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :2
Gülcan=> Besime’nin Gelini1
Hatice :5
Hülya :3

*************************
“20 Ağustos 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :3
Gülcan :1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin5
Hülya :2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin5
Gülcan :2
Hatice :3
Hülya :1

*************************

Gelinlerin 20 Ağustos 2019 Salı Toplam Puanları

Ezgi523515
Gülcan31127
Hatice155314
Hülya23218

*************************
bu hafta elenecek ismin kim olduğu konusunda tahmini instagram adresimizden yaptık
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (19 – 23 Ağustos Haftası) – Salı

*************************

Ezgi     : 10 + 15 = 25
Gülcan  : 9 + 7 = 16
Hatice : 14 + 14 = 28
Hülya  : 12 + 8 = 20
*************************

Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Salı Puanlama Sonuçları

*************************

20 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ezgi
Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ezgi
20 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ gülcan

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Ağustos 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  11 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Çeyrek Altını Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 11 Haziran PuanlarıEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (28 Yorum)


 1. Gulcan diyorki fragmmanda bağışlıyorum işte hülyaya yani yerini hulyaya veriyor aslinda gulcanciyim ve sevindim elenmedi ezgi gibi adam gibi cekilddi bide filiz hanim ezgi kinusunda haklisiniz ama ayni seyi hatceye de yapin haticeda elendi 2 kez 1 kezde cekildi yani

 2. Neden gelinim mutfakdada žuri koymuyolar kuaforum sensinde iki žuri var neden bundada koymuyorlar koýsalar iyi olmazmy

 3. Gülcan gitmez.gulcanin aldığı puanlara çok üzülüyorum.insallah toparlanır ve çarşamba perşembe ve cuma günü en yüksek puanları alır elenmez.seni seviyorum gülcan.

 4. Inşallah Gülcan gitmez.gulcanin aldığı puanlara çok üzülüyorum.insallah toparlanır ve çarşamba perşembe ve cuma günü en yüksek puanları alır elenmez.seni seviyorum gülcan.

   • SELAM FILIZIM NASILSIN? ABLAN SANA KURBAN OLSUN SENIN YARDIMIN LAZIM BU MÜMKÜNMÚ SAYFA ESKISI GIBI OLSUN TEL KÜCÜK OLDUGU ICIN SMOLIKLER OLDUGU ICIN GIREMIYORUM YORUMLAR GÖRUNMUYOR ZAHMET DEYILSE YARDIM EDERMISIN MÜMKÜN OLMASA OLSUN CANIN SAG OLSUN ABLASINI GÜZEL KALPLI GÜLÜ ISLERINIZDE BAŞARILAR TEŞEKKÜRLER HER ŞEY ICIN CIHAN BEY VE ZAHMETI GECEN HER KESE SELAMLAR ALLAH RAZI OLSUN SÎZDEN

    • siteyi optimize ettiğimiz kısma çevirdik ancak google de sitemizde sıkıntı var diyor bunu çözemedik cihan abide sıkıntısız çalışıyor bende sıkıntı yok ama googole de sitede sıkıntı var diyor. sen sorunun ne olduğunu instagramdan dm atabilir misin ona göre sen nasıl istersen bir düzenleme yapalım. canım ablam eğer atamaz isen gene haber ver ben eski haline gece 2 gibi çevireyim

     • IYI AKŞAMLAR CIHAN BEY VE GÜZELIM FILIZIM ÖNCELIKLE SIZE TEŞEKKÜR ETMEK ISTEDIM KENDINIZI BIZIM ICIN COK YORUYORSUZ ALLAH RAZI OLSUN SIZDEN CANIM FILIZIM BENIM INSTAGRAM YOK ONDAN BURAYA YAZDIM TEL ESGI OLDUGU ICIN SMOLIKLER BÜYÚK OLDUGU ICIN BANA GELEN YORUMACEVAPI GEC YAZIYORUM O YÜZDEN ARKADAŞLAR BENI MERAK EDIR DAHA ÖNCE SAYFAIYIDIR SMOLIKLER GÖRÜNMEDEN ONUDA YAPSAN ARKADAŞLAR ICIN IYI OLMAZ BENDEN KÜSERLER O YŰZDEN YAPMA ARKADAŞLARI ÜZMEK ISTEMEM BENIM ICIN YAPMAYIN HER ŞEY ICIN COK COK COK TEŞEKKÜRLER CIHAN BEY ABLASININ BIRTANECIK KARDEŞI FILIZIM SAG OLUN RABBIM SIZI KORUSUN HER ZAMAN

       • FILIZIM BITANEM AVATAR RESMI BEYAZ GÜLLER GÜZELDIR KIM NE DEMIŞ SMOLIKLER ARKADAŞLAR KOYUR BAK O AMA BENIM ICIN YAPMA ARKADAŞLARIM ÜZULÜR BUNUDA ISTEMEM GÜZEL KALPLI KARDEŞIM BENIM ICIN KENDINI YORMA ABLAN KURBAN OLSUN SANA ALLAH SENIN GÖNLÜNE GÖRE HEP MUTLU ETSIN YÜZÜNDEN TEBESSÜM EKSIK OLMASIN TATLI KARDEŞIM TEŞEKKÚR EDIREM ÖPTÜM AKILLIM