Zuhal Topal'la Sofrada

20 Ağustos Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Verildi!

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 20 Ağustos Salı Serap Özdemir yarışacak. Bu hafta en yaşlı gelinimiz olan Serap 50 yaşında ve 31 yıllık evlidir. Yılların verdiği tecrübeyi kullanıp bu hafta yeni sezonun ilk büyük ödülü olan 15.000 TL almak için elinden geleni yapacak. Bunun için ilk olarak yemekleri ve masasını zamanında yapması, kaynanalardan, 20 Ağustos Salı Puanları verildiği sırada 6 ve üzeri puan alamaya çalışacak. Not: 20 Ağustos Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi yazının en alt kısmında verdik.

=> 26 Mayıs Salı Kıbrıs bölümleri tekrardan verildi. Serap Özdemir 26 Mayıs Salı Zuhal Topalla’la Sofrada yeniden ekranlara geldi.

Kendisinden önce Pazartesi günü yarışan gelinimiz Selma kaynanalardan ve sunucumuz Zuhal hanımdan toplam da 21 puan almayı başardı. Ancak haftanın genel gidişatına göre 21 puan büyük ödül için yeterli olmadığını söylemem gerek.

=> [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ağustos Salı Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kaynanalar ilk gün yarışmacımız Selma’ya iyi puanlar vermedikleri için bundan sonra yarışacak gelinlerin kaynanalardan değil,Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi diye merak etmeye başlayacağız.

=> Bu hafta yarışan Tuncay’ın [mavibuton]22 Ağustos Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ağustos Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.20 Mayıs Salı Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Sezona start veren Fox TV’nin sevilen yemek programında bazı değişikliklerin olduğunu dün yapılan program da açıklandı. Henüz duymayanlar var ise bunları açıklamak istiyorum. Zira bu kurallar direk Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu açısında etki etmediğini ama dolaylı yoldan bir etkisi olduğu için yeni kuralları hatırlatmakta faya görüyorum.Zuhal Topal'la Sofrada 20 Ağustos Salı Puanları Açıklanmadan Öce Sıdıka Ve Ailesi

[saritext]Yeni Kural 1:[/saritext] Ödül 15.000 TL oldu.

[saritext]Yeni Kural 2:[/saritext] Artık Ödül Çek olarak verilmeyecek Cuma günü nakit olarak ekranlarda verilecek

[saritext]Yeni Kural 3:[/saritext] Artık yemeklere kendi memleketinden getirdiğiniz baharatları eklemenize müsade edilecek.20 Ağustos Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Verilmeden Önce

Yeni sezonda artık gelinlerin daha iddialı olmasını sağlayacak bir para ödülü geldi. Ancak rakiplerine baktığımız da en azından Zuhal Topal’la sofrada bu hafta puanları açısında en yüksek puanı toplayan ikinci kişiye de 1.000 TL teselli ödülü verilmiş olsaydı, programa karşı daha fazla ilgi duyulacağını düşünüyorum.

Dün buradan yaptığım açıklamayı okuyanlar biliyor ki ilk gün düşük puanlar alan gelin olursa hafta boyunca aynı puanları göreceğimizi hafta daha düşük puanları bile görebileceğimizi söyleyebilirim.

=> [pembebuton]21 Ağustos Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün kaynanalardan Serap Özdemir, 20 Ağustos Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları, verildiği sırada yüksek puanlar alamayacağını, ancak sunucumuzdan daha yüksek puan alacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ağustos Salı (2019)

20 Ağustos Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Serap Özdemir. İki çocuk annesi olan Serap Kıbrıslı olduğunu ve 25 senelik evli olduğunu bizlere yayın esnasında açıkladı. Serap’dan çok hayat dolu Madonna Sıdıka yani Serap’ın kaynanası Sıdıka hanım, radyosu ile her an oynamaya geçmesi ile dikkatleri ilk günden üzerine çekmeyi başardı. Bu haftanın en neşeli ekibi olduğunu düşünüyorum.20 Ağustos Salı Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları Serap ile Sıdıka

İki çocuk annesi olan Serap 50 yaşında  aslen Kıbrıslı olan Serap hakkında ki bilgilere bakacak olursa; 

 • 50 yaşında
 • Aslen Kıbrıslı
 • 25 yıllık evli
 • kaynanası Sıdıka ile arkadaş gibiler
 • İki çocuk annesi
 • Güzellik salonunda çalışıyor

Zuhal Topal'la Sofrada 20 Ağustos Salı Yarışmacısı Serap Özdemir

 

Hayat dolu Sıdıka hanım ise kendisi gibi eşi de Kıbrıslı olduğunu ve zamanında Kıbrıs güzeli olduğunu açıkladı. Gelini de kaynanasından bahsederken, canlı neşeli ve hayat dolu bir kadın olduğunu ve aralarında gelin kaynana uzaklığı olmadığını arkadaş gibi yaşadıklarını açıkladı.

Sıdıka hanım bu hafta haftalık toplam puanlar sonucunda en yüksek puanı alacak gelin, kendi gelini olduğunu ve 15.000 TL’yi gelini Serap ile yarı yarıya paylaşacaklarını açıkladı. Ancak fragmanlardan gördüğümüz kadarı ile Sıdıka hanım yarışmada birinci olmak adına savaşmadığını, fenomen kişiliğin ortaya koyduğunu hatta kaynanalardan biri yemeği beğenmediğinde önünden yemeği aldığını gördüğüm.Zuhal Topal'la Sofrada 20 Ağustos Salı Yarışmacı Kaynana Sıdıka Özdemir

Kaynana Sıdıka’nın bu fevri hareketlerinden sonra bu durum elbette Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ağustos Salı puanları açısında Serap’a olumsuz olarak geri gelecek. Dikkat: Bugün 20 Ağustos Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

20 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Serap’nın Menüsü 

 • Luvana Çorbası
 • Pirinç Pilavı
 • Kolndrolu Kolakas
 • Avcı Böreği
 • Mevsim Salatası
 • Dondurmalı Ekmek Kadayıfı

 

20 Ağustos Zuhal Topal'la Sofrada Serap'ın Menüsü


İkinci sezonun ikinci bölümünde bomba bir kaynana ve bu kaynananın maharetli gelini Serap yarışacak olsa da bugün kaynanalara sunacağı günün menüsünü açıklandığında diğer kaynanalar bir çok olumsuz eleştirilerde bulundu. Dün yarışan Mercan kaynana da bugün daha dolu geleceği için Sıdıka ile Mercan’ın adeta savaşını izleyeceğiz.

Haftanın ve sezonun ilk bölümü olan 202. bölümünde yapılacak olan yemeği gören diğer kaynanalar genel itibari ile menüyü beğendiler. Ancak menüdeki yemeklerin pişmiş ve tadı yerinde olması halinde kendilerinden tam puan alacaklarını açıkladılar. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ağustos Puanları hemen alt kısımda verdik.

20 Ağustos Salı Zuhal Topal’la Puanları (Serap’nın Puanları)

Mercan 3
Sevgi 4
Hatice 4
Nazime 3
Zuhal Topal   7
TOPLAM  21

**20 Ağustos 2019 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 20 Ağustos Fragmanı

Aslen Kıbrıslı olan ve ki çocuk annesi 50 yaşında olan gelinimiz Serap Özdemir’in 20 Ağustos 2019 Salı günü Zuhal Topal’la sofrada yarışmasında yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu