Gelinim Mutfakta

27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 4 Gelin Elendi Mi?

27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Geçtiğimiz hafta elenmekten son anda kurtulan Goncanur harika bir çıkış yakaladı.Bugün Gelinim Mutfakta 27 Aralık Cuma Puanları sırasında Aydan ile arasındaki 2 puan farkını kapatıp bilezikleri almak için artık önünde hiç bir engel olmadığını hem diğer yarışmacılara hem de izleyenlere kanıtlamak istiyor. Tabi bu hafta bilezikleri kim kazandı? dediğimi de cevabı Goncanur olum mu? Bekleyip göreceğiz.

=> Gelinim Mutfakta 27 Aralık 2021 Pazartesi Günün Birincisi ve Puan Durumu için tıklayınız.

27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldığı belli olduğu an

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 17 Ocak Cuma Toplam Puanlar[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı kim olabilir dediğimizde gelinler arasında puan farkının çok az olduğunu görüyoruz. Özellikle birinci sırada yer alan Aydan ile Üçüncü sırada yer alan Elif arasında sadece 6 puan farkın olduğunu gördüğümüz de bu hafta bilezikleri kazanacak gelin, oldukça sürpriz bir isim olabilir.

=> [mavibuton]10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi[/mavibuton]? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.


Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli
Nefesler tutuldu ve gözler kaynanaların birazdan gelip vereceği puanlara kilitlenirken bugünün yayınlanan son bölüm fragmanında Fatih Ürek’in sözleri ile herkesin aklında 27 Aralık Cuma bu hafta kim elendi sorusunun cevabı oldu. Peki ne dedi Fatih Ürek derseniz, aynen sunucumuzun söylemlerini aktarıyorum.

“Bu hafta bir değişiklik yapıp, dört gelinimizi birden gönderiyoruz!”
Fatih Ürek

Tabi bunu duyan izleyenler artık Fatih Ürek’in bu tarz şakalarına alıştığı için ben dahil çok fazla ciddiye almadık. Zira bu program da belli kriterler ve kurallar olduğunu 4 gelini birden eleyemeyecekleri, bu durum kendi bindiği dalı kesmek olduklarını zaten çok iyi bildikleri için bu olsa olsa Fatih Ürek’in yeni yıla girmeden önceki şakası olarak adlandırıyorum. Not: Gelinim Mutfakta 27 Aralık Cuma günün birincisi yazının en sonunda verdim.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 3 Ocak Cuma Bilezikleri Bu Hafta  Kim Kazandı[/mavibuton]? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseliBugün sonunda kazanan gelin beş altın bileziği kollarına takacak. Anında hediyesini alacak. Peki bu kişi kim olur? Şu an Aydan iki puan fark ile zirvede yer alıyor. Aydan, Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde %100 bilezikleri alan isim de olacak.

Tabi bu durumunda farkında olan özellikle Goncanur, bu duruma engel olmak adına gerek Çiğdem kaynana ile gerekse başkaları ile bir iş birliği içinde olabilir mi? Neden olmasın. Ancak Elif de bileziklere yakın olduğu için işin içine para gireceği için 27 Aralık Gelinim Mutfakta haftalık toplam puan durumu sonucun da zirvede olma ihtimali %50 den fazla olan Çiğdem, böyle bir anlaşmaya yanaşmaz. Gelinim Mutfakta Kim Veda edecek[saritext]Bu hafta elenecek isim benim tahminime göre (bilgi değil) PELİN olacak. [/saritext]

27 Aralık Cuma gelinim mutfakta kim elendi? Aslında en son sırada yer alan ve eleme potasına düşen ve yarışmaya bu hafta katılan yeni gelin Pelin olduğunu ve istatistik verilerine göre yeni gelen gelin, ilk haftasında eleme potasına düşmesi halinde, %90 oranında eleniyorken, dört gelini elenme işi tamamen şaka amaçlı söylenmiştir.27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta günün birincisi Elif AkçamBu sebeple bu hafta elenen yarışmacı yada yarışmacılar değil, sadece bir gelin elenecek. O da tahminlerimize göre Pelin olacak. Zira yarışmaya bu hafta katılması ve ilk finali olmasından dolayı yarışmaya tutunması çok zor gibi duruyor. Hele ki kendisine en yakın yarışmacı Elif olduğunu düşündüğümüz de %100 elenen isim pelin diyebiliriz.

27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu birazdan belli olacak. Gelin öncesinde hafta başından beri yarışmacıların kaynanalardan aldıkları toplam puanlara ve son sıralamalarına hep birlikte göz gezdirelim.Gelinim Mutfakta Şok eleme görseliAydan ilk iki gün çok iyi puanlar almasını adeta meyvesini yiyor. Şu an zirvede olmasının en temeli ilk iki günün sonunda aldığı puanlardan başkası değil. Şu na 48 puanla zirvede.

İkinci sırada hemen herkesin aklına Elif gelse de maalesef Elif değil. İkinci sırada Goncanur, Aydan’ın sadece iki puan gerisinde 46 puanla ikinci sırada ancak kendisine yer bulsa da bu hafta bilezikleri Aydan’a kaptırmaya hiç mi hiç niyeti yok. Not: bugün Gelinim Mutfakta 27 Aralık bilezikleri alan gelin yazının sonunda sizleri bekliyor.27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek KaynanalarÜçüncü sırada yer alan yarışmacı ise bu yarışmanın en çok bilezik kazanan ikinci ismi olan ve güçlü yarışmacısı Elif olduğunu ve 42 puanla üçüncü sırada yer alsa da halen bilezikleri kazanma şansı %50 den fazla olduğunu düşünüyoruz. Dikkat: Bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri beklemektedir.

Son sırada yer lana ve bu hafta eleme potasına düşen isim ise 39 puanla Pelin oldu. Pelin, Gelinim Mutfakta son bölüm de elindeki fırsatı elinin tersi ile itti. Artık geri dönülmez bir yola girdi. Gelinim Mutfakta Final27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar sonucu henüz belli olmadan son durum bu şekilde olduğunu görebiliyoruz. Aydan’ın tek avantajı günün yemeğini en iyi şekilde yapıp günün birincisi olması halin de kesinlikle bilezikleri kazanacak olması.

Gelinim Mutfakta 27 Aralık Cuma Puan Durumu (Final)

23 Aralık 2019 tarihinde başlayan bu hafta birazdan 27 Aralık Cuma puanları sonrasında bir gelin bilezikleri alırken, bir başka gelinde yarışmaya veda edecek. Bilezikleri alacak isim henüz net değilken bizce bu hafta Gelinim Mutfakta 27 Aralık Cuma puan durumu sonucunda elenecek isim Pelin olacak. Tabi ortaya atılan dört gelin elenecek iddiası sadece şaka ve mizah amaçlıdır. Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Gelinim Mutfakta 27 Aralık Toplam Puan durumu sonucu açıklandığı sırada Fatih Ürek’in bu hafta değişiklik yapıp dört gelini de eliyoruz sözleri, genel de hafta finalinde yaptığı şakalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Aydan ile Hülya bir tarafa diğer gelin ve yarışmacılar bir taraf da gurup oluşturduklarını ekran karşısında bile görebiliyoruz. Bu duruma sebep olan en önemli mesele Hülya’nın da aynı Çiğdem gibi hem kendi gelinini bulması hem de eli ile koymuş gibi Elif’in tabağını bulması, tıpkı Çiğdem gelinine beş Aydan’a bir vermesi gibi. Not: 27 Aralık Cuma Haftalık toplam puan durumu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim elendi - yazı görseliBir defa Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabı Aydan olduktan sonra, Çiğdem’in tavırları %100 değişim gösterdi. Zira, Elif’in bilezikleri almasına engel olan tek kişi Hülya’nın verdiği bir olduğu kanısına varan Çiğdem, programda Aydan ve Hülya’yı yalnızlaştırmak adına yeni gelenleri kanatlarının altına aldı. Böyle yaparak 27 Aralık 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı, gelini Elif olmasını istemektedir.

[pembetext]27 Aralık Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucu ile bugün çeyrek altını alan gelin  kim olduğunu, sayfanın en alt kısmında bulunan tablodaki puanlara bakarak görebilirsiniz.[/pembetext]

Gelinim Mutfakta 27 Aralık Cuma elenen yarışmacı PelinGelinim mutfakta 27 Aralık Cuma puanları öncesinde Elif geçtiğimiz hafta kendisine ait elbiseyi alan Yağmur’a karşı bir ton laf söylemişti. Bu hafta yine sponsorlardan gelen ve finalde giymek için ayırdığı elbisesinin olmadığını gören Fatih Ürek şaşkınlığını gizleyemedi.Gelinim Mutfakta 27 Aralık Cuma Puanları (haftalık) belli olduğu an Pelin Bildiğiniz üzere haftanın finalinde gelinler, normal günlere nazaran daha özenli giyiniyor ve daha belirgin makyaj yapıyorlardı. Elif hafta başında giyeceği kıyafeti ayarlasa da bugün dolabında bulamayınca, modu çok düştü. Bu da 27 Aralık gelinim mutfakta günün birincisi olmasına engel olmasını bekliyoruz.

Bugün 27 Aralık Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında gözler kaynanalar da değil, Fatih Ürek’in dört gelini eliyor sözlerini söylediği andan olacak. Gerçekten şaka mı yapıyor? yoksa işin içinde başka bir duru mu var diye merak ettikleri için bu olay puanlamanın önüne geçeceğini düşünüyorum.27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu an Elif Ve KaynanasıGelinim mutfakta haftalık puan tablosu sonucunu açıklandığı sırada Fatih Ürek’in söylediği her cümle dikkatle takip edilecek olsa da bizler tarafında sadece bir şaka olduğunu düşünüyorum. Kısacası bu şakalarına alıştık.

Gelinim Mutfakta 27 Aralık Zencefilli Kurabiye

  • 100 gram kadar tereyağ
  • 1/2 su bardağı şeker
  • 1 paket kabartma tozu
  • 1/2 çay bardağı pekmez
  • 1/2 çorba kaşığı tarçın
  • 1 tatlı kaşığı kadar zencefil
  • 1 adet yumurtanın sadece sarısı
  • 2,5 su bardağı kadar un

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Final bölümün genellikle tatlı yapıldığı için bugün yapılacak olan kurabiyeye çok fazla alışık değiliz. Ancak yapılması kolay olmasına karşın lezzetli ve pratik olması nedeni ile yıl başında misafirlerinize sunabileceğiniz harika bir seçenek olarak tarif listenize eklemenizde fayda var. Not: 27 Aralık bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusunun cevabı yazının en son kısımda verdik. Gelinim Mutfakta 27 Aralık Cuma Bilezikleri kazanan GoncanurFinal bölümünde bugün bilezikleri bugün kim aldı? sorusunu cevabı bildiğiniz üzere ilk üç kaynana sonrasında günün ve haftanın kritikleri yapılıyor. Daha sonra son kaynana da gelip, 27 Aralık Final puanlamasına noktayı koyuyor. Ortaya çıkan 27 Aralık haftalık toplam puan durumu netleşmiş oluyor. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizce katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 27 Aralık Puanları (27/12/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 4
Aydan : 1
Goncanur  : => Emine’nin Gelini 5
Pelin : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Aydan : 1
Goncanur : 5
Pelin : 1

*************************
” 27 Aralık 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Yasemin‘in verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan : 3
Goncanur : 4
Pelin : => Yasemin’in Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 4
Aydan: => Hülya’nın Gelini 3
Goncanur : 5
Pelin : 1

*************************

Gelinlerin 27 Aralık 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 4 3 1 4 12
Aydan 1 1 3 3 8
Goncanur 5 5 4 5 19
Pelin 1 1 5 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (23-27 Aralık Haftası) – Cuma

*************************
Elif           : 42 + 12 = 54
Aydan      : 48 + 8 = 56
Goncanur : 46 + 19 = 65
Pelin        : 39 + 8 = 47

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Aralık Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

27 Aralık Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ GONCANUR

27 Aralık 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ PELİN 

27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GONCANUR
Gelinim Mutfakta 27 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GONCANUR
27 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ aydan & Pelin
*************************

Gelinim Mutfakta 27 Aralık Cuma Fragmanı İzle

27 Aralık 2019 Cuma günü haftanın final bölümü olan 425. bölümün de neler yaşanacağının kısa özeti olan, 27 Aralık Cuma fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu