Zuhal Topal'la Sofrada

20 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu Sonucu Bugün Kim Kazandı

20 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Geçtiğimiz hafta 27 puanla 15.000 TL sahibini bulmuştu. Bugün ise 26 puanla zirvede yer alan bir gelin var. Bu gelin mi büyük ödülü alacak? Yoksa son bölümde yarışan ve herkesin yemekleri çok beğendiği Merve Dinç mi haftanın şampiyonu olacak? Dikkat: 20 Aralık Cuma bu haftanın birincisi kim olduğunu yazının en sok kısmında açıkladık.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Aralık Pazartesi Puan Tablosu sonucu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar da zirvede yer alan yarışmacının kayın validesi gelinin koruyabilmek için olmuş yemeklere düşük puanlar vermesinden dolayı, kaynanalar tarafında çok eleştiri aldı.

=> Bu arada [pembebuton]10 Ocak 2020 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı[/pembebuton] olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

20 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu kim kazandı görseli

Bu hafta 20 Aralık Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucun da emin olun ki kesinlikle hak eden yarışmacı kazanacak. Kaynanalar ilk gün verdiği üç puanların acısını derinden hissettiler.

=> Bu arada [pembebuton]3 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Hangi Gelin Kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

20 Aralık Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabını için yazının en son bölümüne bakınız. Zira, uzun yazımızı okumaktan sıkılanlar için kolaylık sağlamak istiyorum.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 27 Aralık Cuma Bu Hafta Kim Birinci[/pembebuton] olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

20 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

20 Aralık 2019 Pazartesi günü üç puanların havada uçuştuğu ilk günden sonra yarışan gelinlerin puanlama esnasında göz yaşlarını tutamadılar. Ancak yine bilindik manzaralara la kaynanalar ilk günden verdiği puanlardan dolayı çok pişman olduklarını açıkladılar.Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseli Kaynanaları düşük puanlar kullanması nedeni ile 20 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu açısında çok düşük puanlara şahit olduk. Dikkat:  Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık Cuma puan durumu sonucunu görmek isteyenler yazını son kısmına bakabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık bu hafta kim kazandı? sorusunun cevabı için sırası ile kaynanaların ilk günden son güne kadar  yarışan gelinlerin aldığı puanları tek tek verip sonucu açıklayacağız. 

20 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanlar

16 Aralık 2019 tarih,inde heyecanla başladığımız bu hafta nihayet sona geldik. Zuhal Topalla Sofrada final bölümü olan 300. bölümü ile 15.000 TL bugün sahibini bulacak. Puanların çok yakın olmasında dolayı yarışmacılar arasında puan eşitliği olabilir mi acaba diye düşünürken, bugün verilen fragmanda sunucumuz aynen şu ifadeleri kullandı. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık Cuma günü haftalık toplam puan durumu yazının sonunda verdik.

“Bir puanla bir tanesi 15.000 TL’yi kaçırdı!”
Zuhal Topal

Sözleri ile bu hafta en yüksek puanı alan yarışmacının da puanı ortaya çıkmış oldu. Birazdan bu hafta kim birinci oldu sorusnuın cevabını adım adım puanları verip açıklayacağız. Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu görseli

Sunucumuzun bu açıklamaları sorasında bu hafta yarışan yarışmacıların puan tablosuna bakıp kolaylıkla haftanın birincisi olacak isimi belirleyebiliyoruz. Sizler de bu puanları görebilmeniz için hemen alt kısımda, gelinlerin kaynanalardan ve sunucumuzdan aldığı 20 Aralık 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık puanlar hakkında sizleri hemen alt paragraf da bilgilendireceğiz. 

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık Cuma Toplam Puan Tablosu

20 Aralık Cuma günü bu Hafta Zuhal Topal Haftalık Toplam puanlar da kaynanaları kime kaç puan verdiğini, gelinlerin haftalık toplam puan durumu ne olduğunu görmek için hemen alt kısımda ilk günden son güne kadar yarışan gelinlerin aldığı puanlar alt kısımda verilmiştir. Not: Bu hafta kim birinci olduğunu  ve haftalık toplam puan durumu yazının en son kısmında verdik.

 

16 Aralık Pazartesi Gözde Çağıl’ın Aldığı Puanlar

Saadet : 3
Havva : 3
Müzeyyen : 3
Ayşe : 5
Zuhal Topal : 5
TOPLAM : 19

*************************

17 Aralık Salı Derya Zeynep Çiriş’in Aldığı Puanlar

Saadet : 4
Havva : 4
Zeliha : 4
Ayşe : 4
Zuhal Topal : 8
TOPLAM : 24

*************************

Bizi google de ararken
###
"Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

18 Aralık Çarşamba Seyhan Ateş’in Aldığı Puanlar

Müzeyyen : 5
Havva : 5
Zeliha : 3
Ayşe : 6
Zuhal Topal : 6
TOPLAM : 25

*************************

19 Aralık Perşembe Ayşe Gürz’ün Aldığı Puanlar

Müzeyyen : 4
Havva : 6
Zeliha : 6
Saadet : 5
Zuhal Topal : 5
TOPLAM : 26

*************************

20 Aralık Cuma Merve Dinç’in Aldığı Puanlar

Müzeyyen : 6
Ayşe : 3
Zeliha : 5
Saadet : 6
Zuhal Topal : 7
TOPLAM : 27

*************************

20 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 16 Aralık Pazartesi Puanı (Gözde Çağıl) = 19
  • 17 Aralık Salı Puanı (Derya Zeynep Çiriş) = 24
  • 18 Aralık Çarşamba Puanı (Seyhan Ateş) = 25
  • 19 Aralık Perşembe Puanı (Ayşe Gürz) = 26
  • 20 Aralık Cuma Puanı (Merve Dinç) = 27

Yukarıda verdiğimiz puanlar, her gelinin kendi günün de kaynanalardan aldığı haftalık toplam puan durumu sonucu elde ettikleri puanlardır. Bu puanlardan eksik olan Merve Dinç’in puanı birazdan verilecek ve resmi olarak Zuhal Topal’la sofrada bugün kim kazandı? sorusunu cevabı da ortaya çıkacak.Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı

20 Aralık Zuhal Topal bu haftanın birincisi olan gelin, aslında stratejik olarak plan yapan Ayşe Gürz olmasını bekliyorduk. Lakin, son bölüme kadar kaynanalar ellerinde düşük puanlar birer birere tükettikleri için Ayşe Gürz dışında diğerleri yüksek puanlar verecek. Daha doğrusu vermek zorundalar.

Bugün 15.000 TL değerindeki büyük ödülü alan gelin kim olduğunu söylemeden önce son bölümde yarışacak olan Merve Dinç’in kaynanalardan en az 20 puan alacağını düşündüğümüz de büyük ödül için en büyük aday olduğunu görüyoruz. Zuhal Topalla Sofrada 20 Aralık Cuma Puanları Verilecek Merve Dinç

[saritext]20 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birincisi sorusunun cevabı %100 olmasa da büyük oranda Cuma günü yarışan Merve olacaktır.[/saritext]

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık Cuma Fragmanı İzle

20 Aralık 2019 Cuma günü bu haftanın final bölümü ile Fox TV ekranlarında 300. bölümü ile karşımıza gelecek olan programının 20 Aralık fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu