Gelinim Mutfakta

20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları [Çeyrek Altını Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Pazartesi günün birincisi ile bugün çeyrek altını alan gelin netleşti! 20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Songül Karlı bugün beş puanı hangi geline verdi? Yeni gelen Pınar kaç puan aldı? Pınar’ın kaynanası Nuray Güler gelinin tabağına kaç puan verdi? 20 Aralık Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 20/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Pazartesi çeyrek altını kim kazandı? Bugün en yüksek puanı hangi gelin aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını, bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 17 Ocak Pazartesi Günün Birincisi ile sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (20/12/2021) 20 Aralık Pazartesi günü yarışmaya Pınar ve kaynanası Nuray dahil oldu. Pınar ilk gün 15 puanla günü ikinci sırada bitirirken, Miyase 21 puanla günün birincisi olan ve yanı zamanda çeyrek altını kazanan gelin oldu. Günün sonuncusu da Damla oldu.

=> 10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Pazartesi Puanları sonucu %100 netleştiğinde, Aslıhan ve Yaren’in yokluğunda ilk puanlar verilmiş olacak. Güçlü yarışmacılar elendikten sonra bilezikleri almak isteyen gelinler, bugün kapasitesinin tamamını kullanmak istiyor. 

=> 3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta Aslıhan yarışmadan elenen isim oldu. Yeşim, güçlü rakibi gittiği için artık bilezikleri bir bir alacağını düşünürken, Damla  bilezikleri kimselere kaptırmak istemiyor.

=> 27 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Bugün 20 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 20 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Birinci Oldu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta finalin de Aslıhan’ın elenmesi, Damla’nın ise bilezikleri kazanması ile yarışmadaki dengeler uzun süre sonunda değişmiş oldu. Bu sezon başında beri yer alan Aslıhan sonunda yarışmaya veda eden isim olurken, Damla da Aslıhan’ın aldığı bilezik sayısına erişmek istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Bu Hafta En Düşük Puanı Kim Aldı bilgi almak için tıklayınız.

20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, en yüksek puanı alan gelin Aslıhan ile Yaren gibi güçlü bir yarışmacı olmak adına ilk hamlesini yapmış olacak.

=> 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Son Puanlar sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Mevcut yarışmacılar arasında üç yarışmacı hem tecrübeli hem de elinin lezzetini kanıtlamış isimlerden oluşmakta. Lakin bu hafta Aslıhan’ın yerine gelen Pınar elinin lezzetini kanıtlayabilmesi için bugün 20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanarak, kolay lokma olmadığını kanıtlamak istiyor.

=> 23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonunu öğrenmek için tıklayınız.

Damla bu sezon yarışmaya ikinci defa gelen ilk isim oldu. Defalarca yarışmaya katılmak için baş vurduğunu ifade eden Damla, geldiği haftadan itibaren adından söz ettirmeyi, bilezik ve çeyrekleri de almayı başardı.

=> 22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Aslıhan’ın yerine bu hafta yarışmaya gelen Pınar’ın bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında en yüksek puan alması gerekiyor. Aksi halde adım adım eleme potasına sürüklenecek. Zira kendisi dışında diğer yarışmacılar adeta feleğin çemberinden geçmiş kişilerden oluşmakta.

Geçtiğimiz Cuma günü sezon başında dahil olan dört gelinden biri olan Aslıhan elendi. Aslıhan yarıştığı dönem de bir çok spekülasyon gündeme geldi. Kaynanasının onun bulmasının arkasında ki nedenler araştırıldı. Sonuç olarak bu hafta Aslıhan ve kaynanası yarışmada olmayacaklar. Damla Aslıhan’ın elenmesi halinden şöyle söyledi; İşte Damla’nın o sözleri;

“cuma günü arkadan ben el sallayacağım. Ben yarışmada kalacağım. Sen ise eleneceksin!” Yarışmacı Damla

20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan

Sözleri ile yarışmacı Damla, Aslıhan’ı eleneceğini, hatta kendisi dışında tüm eski yarışmacıların bu yarışmadan eleneceğini öne sürmüştü. Dediği gibi de oldu. Aslıhan elenene isim olurken, bilezikler Damla’nın oldu.

=> 21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Damla güçlü rakiplerini elenirken, altın be bilezik sayısının da artırmaya devam ediyor. Damla Saçıkara, bugün Gelinim Mutfakta 20 Aralık Puanlama sırasında, yine en yüksek puanı alıp bilezikleri bu hafta da almak istiyor.

20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de elenen isim Aslıhan olurken, bilezikler de Damla’nın oldu. Damla geldiği haftadan itibaren 10 bilezik sayısına erişen yarışmacı oldu.

Bu hafta yarışmaya dahil olan yeni gelin Gelinim Mutfakta 20 Aralık Pazartesi puanlaması sırasında, günün en düşük puanlarını alması halinde, bu hafta Cuma günü eleme potasına yarışmayı %96,46’lık bir oranla garantilemiş olacak.

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Pazartesi Puan Durumu

Yeni sezonun ortalarında her hafta bir sunması kararlaştırılan yarışma programında ilk sunucu olarak Songül Karlı gelmişti. Bu hafta yeniden Songül Karlı bir hafta boyunca programı sunacak. Günün ilk puanları da yine Songül Karlı’nın vereceği 20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonunda hem sunucunun kime beş verdiği hem de toplam puanlar sonucunda yani Gelinim Mutfakta 20 Aralık Pazartesi puan durumu sonucunda, hangi gelinin en yüksek puan alacağı, şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta yarışmaya dahil olan Pınar, ilk gün istediği puanları kesinlikle almak zorunda. Zira Pınar bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin alamadığı takdirde, eleme mücadelesi başlayacak.

Tüm bunların farkında olan Pınar, yarışmada bir tek kendisinin acemi, olduğunun farkında olarak elinden gelenin en iyisini ortaya koymak, 20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu da ise en yüksek puanı almak istiyor.

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Pazartesi Puan Durumu Netleştiği An Miyase ve Kaynanası

Bu haftanın ilk puanlamasında yarışmacılar, ilk günden öne geçmek, bazı avantajları da ilk günden elde etmek istiyor. İşte bugün 20 Aralık puanlama sonucunda en yüksek puanı alan gelinin elde edeceği avantajlardan bazıları; 

 1. Rakiplerine kendisini kanıtlamak
 2. Haftaya moral ile başlamak
 3. İlk gün altını kazanmak
 4. İlk günden elinin lezzetini kanıtlamak
 5. İlk gün eleme posasında bir adım uzaklaşmak
 6. Bileziklere bir adım yaklaşmak
 7. Bilezikler için ilk hamleyi yapan gelin olmak

Yukarıda verilen avantajlara daha bir çok avantajlar eklenebilir. Hal böyleyken ilk günden tüm bu avantajları eline almak isteyen yarışmacılar şimdiden sıvadı.

Songül Karlı beş puanı kime verdi? 20 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Yeni gelen yarışmacı kaç puan aldı? Bu hafta Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? Bu hafta Pazartesi günü en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Puanları (20/12/2021 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Songül Karlı Kaç Puan Verdi)

*************************

20 Aralık Songül Karlı Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 5
Damla: 1
Pınar: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Güler’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 5
Damla: 1
Pınar: => Nuray Güler’in Gelini 3

*************************
” 20 Aralık 2021 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Damla: 5
Pınar: 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Pınar: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 3
Damla: 3
Pınar: 1

*************************

Gelinim mutfakta 20 Aralık Pazartesi Toplam Puanlar

Yeşim 3 4 1 1 5 14
Miyase 5 5 4 4 3 21
Damla 1 1 5 1 3 11
Pınar 4 3 2 5 1 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20-24 Aralık Haftası) – Pazartesi

*************************

Yeşim: 14
Miyase: 21
Damla: 11
Pınar: 15

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 20 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
20 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Aralık Salı Fragmanı İzle

20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile yeni haftaya başlayan gelinler, Aslıhan ve Yaren sonrasında ilk puanlarını almış olacak. İşte bu puanlamada günün birincisi olan ve bugün çeyrek altını kazanan gelinin kim olduğu %100 netlik kazandığında gözler bir sonraki bölümde neler olacağına çevrilecek. Tüm bu anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 21 Aralık Salı fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

 1. damla geçen hafta bilezikleri aldın egon tavan yapmış bu gün yapamamışsın kabul et sevilay senin lezzetten falan anladığın yok gelinine güvenemiyorsun birde yeni adet çıktı gelinler kaynanalar tabakların başına üşüşüyorlar songül karlı bu yarışmaya hiç ama hiç yakışmamışsın en sönük sunucusun

 2. hak eden kazandı demekki bu yarışmanın dengesini aslıhanla yaren bozuyormuş bu gün 5 1 1 1 puan veren kaynanada olmadı birde düzgün bir sunucu olursa dahada güzel olur diye düşünüyorum

 3. Evet aslıhan ve yaren bozuyordu programı ama simdi en azından 5 111 puan veren olmadi için çok mutluyum kayinvalideler güzel puan verdiler aferin onlara gelinim mutfakta ya kalite gelmiş sonunda bende çok mutluyum rahat gelinim mutfakta yarışması izliyorum iyiki haketten kazansın o daha iyi bugün miyase çeyreği kazandı haketti bugün miyase ama hala benim favorim yeşim gelinim mutfakta da onu tutuyorum yeni gelen gelin sevindin mi harbi pınar ekmen ve nuray ekmen nasildi ilk gün iyi mi gelinim mutfakta reytingleri artik artar aslihansiz program daha güzel oldu bence ben en azından rahat bir gelinim mutfakta izliyorum artik hoşuma gitti program şimdi bir de iyi sunucu bulsalar iyi olacak program kesin olarak gelinim mutfakta programı seviyorum böyle daha iyi en azından çok bilezik alan yarışmacılar yok daha iyi programda turgay başyayla kalıcı sunucu diyorlardı yalan mi çıktı o

  1. yeni gelenler hakkında henüz bir fikrim yok ali bir kaç gün bakalım belli olur iyi yapanı takdir edeceksin hakkını vereceksin yalnız damla şımarmış gibi duruyor zaten bu kafayla giderse cumaya yolcu

 4. Hayır bu pınar başka pınar yeni gelinlerden olan pınar soyadı ekmen evet gelinim mutfakta da çok pınar adında yarışmacı yarıştı hep ama bugüne kadar pınar lar geldi elendi gelinim mutfakta dan bakalım yeni bir pınar isimli yarışmacı kalacak mi burda göreceğiz ilk günde yeni gelen pınar gelin 15 puanla ikinci oldu bu devam edecek mi yarında bakalım gelinim mutfakta ya pınar geliyor ama hep eleniyorlar yarışmadan

 5. Gelinim mutfakta zuhal topalla yemekteyiz den daha çok izlenecek inşallah artik şuana kadar zuhal den az izleniyordu gelinim mutfakta artik çok izlenecek zuhal den inşallah artik çok reyting artması lazim gelinim mutfakta programı nin aslıhan ve nuray yokken iyi reyting alması lazim tabiki reytinglerin düşmesini istemem gelinim mutfakta nin yükselmesini isterim tabiki reytinglerde

 6. Gelinim mutfakta pazartesi reytinglerde zuhal topalla yemekteyiz den çok izlenmiş total de gelinim mutfakta zuhal topalla yemekteyiz i geçti reytinglerde gelinim mutfakta zuhal topalla yemekteyiz den daha çok reyting i artmış total de gelinim mutfakta 1.82 alırken zuhal topalla yemekteyiz 1.73 gerilemiş total reytinginde gelinim mutfakta zuhal topalla yemekteyiz i geçtiği için çok mutluyum ben simdi mutluluktan uçuyorum tabiki kanal d yarışması tv8 yarışmasını geride bıraktı için bravo diyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu