Beni Bırakma

20 Aralık Perşembe Beni Bırakma 179. Bölüm Özeti Tarık Sıla’yı Darp Edenleri Bulacak Mı? Beni Bırakma 179. Bölüm İzle

Beni Bırakma 179. bölüm özeti İle yeniden karşınızdayız. Atv’nin günlük olarak hafta içi her gün yayınladığı dizide sular bir türlü durulmuyor. Esin Hülya’dan Vedat’ı geri almak istiyor. Emre, Zeynep’i Bora’dan geri almak istiyor. Tarık ise eski eşini, kendisi evli olduğu halde boşanıp Sıla ile geri evlenmek istiyor. Allah aşkına gerçek hayatta böyle bir şey var mı? Neyse sinirlenmeden Beni Bırakma 20 Aralık Perşembe (2018) günü ekrana gelecek olan 179. bölümde neler olacak? Kısaca bahsetmek istiyorum. [mavibuton]Beni Bırakma 180. Bölüm Özeti[/mavibuton] için tıklayınız.

Beni Bırakma 179. bölüm de Emre, çakmaktan yola çıkarak önce siyah minibüse sonrada minibüsün sahibi olan Bora’nın eski çocukluk arkadaşına ulaşacak. Ancak olayı şimdilik Bora ile bir bağlantısını bulamayacak. Tarık ise bu işin arkasında olanların peşine düşecek. Çalışanından aldığı ifade ile işin ucu tam Meltem’e gelecek ti ki Meltem, Buse’yi satacak ve tüm olay Buse’nin üzerine kalacak.

Beni Bırakma 179. Bölüm Meltem Buse’yi Eleverdi!

20 Aralık Perşembe Beni Bırakma özeti devam ediyor. Emre tesadüf eseri öğrendiği çakmağı ve sonrasında yaşanan olayları araştır bu işin arkasında Bora’nın olduğunu bilse de bunu ispatlamak ister. İlk olarak aracın sahibi Bora’nın yetimhane arkadaşının yanına gidecek. Ancak adamların tehlikeli olması nedeni ile Emre istediği bilgiye ulaşamayacak. Bu olaydan tabi psikopat Bora öğrenip Emre’yi gafil avlamanın bir yolunu arayacak. Zeynep ile arasının kötü olmasının tek sebebi olarak Emre’yi ördüğü için Emre öldüğünde Zeynep kendisine bağlanacağını düşünüp Emre’yi öldürmeye karar verecek ama bu olay 20 Aralık Beni bırakma Bölüm özeti içinde gerçekleşmeyecek. Yani bu öldürmeye yeltenme olayı hemen olmayacak.

Beni Bırakma son bölüm de Meltem en yakın dostu Buse’yi de kandırıp Sıla’yı darp ettirse de işin birden tersine dönmesi ve iş yerinde çalışan kızını elinin yanmadığını ve morardığının ortaya çıkması ile işin arkasına düşen Tarık, Meltem’in adını öğreneceği sırada Meltem Buse’yi satacak ve Kerem’i çok sevdiğini ve bu yüzden Sıla’yı dövdürttüğü yalanını atacak. Beni Bırakma özeti devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.Beni bırakma özeti

Esin ile Hülya’nın meselesine gelelim. Hülya Zeynep’in acı çekmesinden sonra gerçek babasının kim olduğunu açıklayıp baba ile kızının buluşmasını sağlamak isterken Esin’in şantajı ile ipler bir anda Esin’e geçecek. Yılarca sakladığı gerçeği artık Esin öğrendi ve bunu hem Zeynep’e hemde Vedat’a söylemek ile tehdit edecek. 20 Aralık Perşembe Beni bırakma Bölüm özeti verirken sayfanın alt kısmında mantık hatalarını dillendirmeye devam edeceğiz. Sizlerde yakaladığınız mantık hatalarını yazının altındaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

>>>Dizinin En doğru özetine ulaşabilmek için google Beni Bırakma dizicenter yada dizicenter beni Bırakma özeti yazmanız yeterlidir. En doğru özeti sadece bizde bulabilirsiniz. İddia etmiyorum buna %100 eminim.<<<

Bu arada Zeynep, kendisinin ve bebeğinin hayatını kurtaran doktorun Emre olduğunu öğrenince teşekkür etmek için yanına gidecek. Bu sırada Emre’nin yanında Cansu da aşkına yeni bir şans vermesini isteyecek. Emre Vedat hoca’ya söz verdiği için Cansu’ya yüz vermek istemeyecek. Ancak birden Zeynep’in yaklaştığını gören Emre Cansu’ya karşı daha sıcak davranacak.  Beni bırakma 20 Aralık Perşembe Bölüm özeti burada son buldu. Bir sonraki özette görüşmek üzere.

Beni Bırakma Son Bölüm de (Çarşamba) Yaşanan Mantık Hataları

 • Esin elini kolonu sallayıp doktorun koltuğuna oturması ve Hülya’nın geleceğini bilmesi tamamen mantık dışı
 • Hülya yıllardır sakladığı çok önemli sırrı, yatak odasında orta yerde duracak şekilde saklaması mantık dışı
 • Zeynep’in ameliyatta olduğunu duyan Vedat hoca sıradan vatandaş gibi kan vermesi ve aynı hastanede çalışmasına rağmen ameliyathaneye girmemesi ve kendinden çömez Emre’ye işi bırakması

Mantık hatalarını neden veriyoruz? Senaristin dikkatini çekmek ve böylesine güzel bir diziyi mantıksal hatalarla öldürmesini istemediğimiz için. Sizde dizide meydana gelen mantık hatalarını bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz.

20 Aralık Perşembe Beni Bırakma özeti burada sonlanmıştır. Bu arada yayın saatini kaçıranlar için hemen alt kısımda  Beni Bırakma 179. bölümü izleyebilmeniz için video ekliyorum.

Son olarak dizinin bu hafta içinde aldığı reytingleri merak edenleriniz olabilir. Bu yüzden Beni Bırakma Reytinglerini hemen alt kısımda tablo halinde verdik.

TARİH TOTAL REYTİNG
17 Aralık Pazartesi 2,93
18 Aralık Salı 3,63

Beni Bırakma 179. Bölüm İzle (20 Aralık Perşembe 2018)

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

63 Yorum

 1. ALLAH’a ve ahiret gününe iman eden misafirine ikram etsinn.

  ?? Hadisi Şerif ??

  ??????

  ALLAH ‘ ım bütün işlerimdeki ölçüsüzlüğümü , cahilliğimi ve hatamı bağişla.Sen bunları benden daha iyi biliyorsun.

  ?? Hadisi Şerif ??

  ??????????????????

  Hayırlı sabahlar hatun kişilerim

  ??????????

 2. MERHABA NURDAN HANIM ALLAH RAZI OLSUN SIZDE HER GUN YAZDIGINIZ CUMLELERINIZI OKUYORUM COK ANLAM ALIYORYM BU GUZEL SOZLERDEN TESHEKKURLER.

 3. GÜLŞEN HANIM

  Yazdıklarım ya ALLAHIN AYETLERİ yani sözleri

  Yada PEYGAMBER EFENDİMİZİN hadisleri yani sözleri

  Okuduğunuz için ben teşekkür ederim. Hayırlı günler

 4. ????- Ey iman edenler! Yapmayacağınız şeyi niçin söylüyorsunuz?

  – Yapmayacağınızı söylemeniz, Allah yanında şiddetli bir buğza sebeb olur.???
  ??SAFF SÜRESİ 2-3)???
  ?????????????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ❤❤❤
  ELAM???

 5. Seviyorum seni
  ekmeği tuza banıp yer gibi

  Geceleyin ateşler içinde uyanarak
  ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi
  ???
  Ağır posta paketini
  neyin nesi belirsiz
  telaşlı, sevinçli, kuşkulu açar gibi
  ???
  Seviyorum seni
  denizi ilk defa uçakla geçer gibi
  ???
  İstanbul’da yumuşacık kararırken ortalık
  içimde kımıldayan birşeyler gibi

  Seviyorum seni
  Yaşıyoruz çok şükür der gibi.
  ??Nazım Hikmet ???

 6. Vay arkadaş bu nasıl bir diziymiş diye özetine göz atayım dedim ama Hint dizilerinden de berbat imiş??
  Tam intihar sebebi yağmurdan kaçarken doluya tutulmuşsun FİLİZİM ??
  ?????
  Kadın dizisinin senaristine sosyal medyadan “Pardon siz sadistsiniz galiba kötülüklerden zevk alıyorsunuz ve Hint dizisi gibi 40 saat bakışma sahnesi yazıyorsunuz bıktık demişler “??? senarist şok olmuş ağlamış sinirden ???? vallahi manyaksınız ey senarist tabakası yaaa???

  1. ayyy anyen öyle ama bunu ALLAH DAN BEN İZLEMİYORUM :) KOMŞUMUZUN KIZI İZLİYOR BANA ATIYOR BEN DE FRAGMAN FALAN BAKIP DÜZENLİYORUM

 7. Gece biraz bakayım dedim kadına GAMZELİMMM bakamadım illet bişey yaa çocuklarımı kaçıracaklarmış bi olaylar olmuş. Senaristler güruhu aklını kaçmış olmalı.

  ???????

  Onların dünyasında yaşamak istemem. Şükür ki hatal ediyorlar sadece ????

 8. NURDANIM Salı günü UTC bittiği için mecburiyetten biraz izleyin dedim ama tahammül edemedim. Sadece bir sahnesine güldüm: Bahar Arife bana iş bul diye yalvarıyordu yuh dedim ne yüzsüzsün Bahar sonra Bahar da aynı şeyleri söyledi: Sen benim için bunca şey yaptın ben sana vefasızlık ettim bir kalemde sildim seni şimdi gelmiş ne istiyorum ben iyice yüzsüz terbiyesiz birşey oldum”dedi BAHAR ?????
  NURDANIM gülmekten öldüm kız Bahar ne güzel tanıttın kendini dedim
  NURDANIM üniversite de bir ilahiyat profesör u oyunculuk ve şarkıcılık sektörünün meslek olarak haram olduğunu söylemişti. Çünkü olmayan şeyleri kötü bir biçimde yansıtıyorlar ve namahrem olan insanlarla caiz olmayan şeyler yapıyorlar diye. Aldıkları para haram demişti. Ara ara düşünürüm hep???

 9. Her zaman kotulerin kazanmasi cok sinir bozucu ve sacma cok basitlikler var dizide izledigim bi dizi ama gun gectikce izlenmez hale geliyo bnce bi el atmalari lazim

 10. İnce noktalar var GAMZELİMMM

  İslam kadını değerli kılmıştır. Cenneti ayağının altına sermiştir. Ama ALLAHIN değer verdiğine kendi değer vermiyorsa düşünülmesi gerekir bence. ??????
  GAMZELİMMM dizideki ŞİRİNE o kadar bişeyler söylemek istiyorum ama korkuyorum anası hatice sana elimden geleni yaptım niye böyle oldun diyordu akşam ?????? RABBİM NEFSE ŞEYTANA ŞEHVETE UYDURMASIN BİR AN BİLE

  HIFZU MUHAFAZA EYLESİN BİZLERİ YAVRULARIMIZI. ???????

  Abuk sabuk şeyleri gözümüze gözümüze sokuyorlar.

 11. NURDANIM Şirin i zaten 40 katlı zindana hapsedip diri diri gomeceksın ??
  Valla tehlikeli bir sektör NURDANIM ya ?

 12. Elbette biliyorum NURDANIM reyting kurbanı oldu
  Edho ve Kadın dizisinin altında kaldı. Şu mafya ve saçma kadın nasıl bu kadar tutulur anlamadım???
  Bir de çok ağır ilerliyordu NURDANIM hint dizisi gibiydi sonra senarist hızlanırdı ama geçmiş olsun seyirci terk etti bir kere?
  Ama bu hayatta izlediğim görseli en güzel diziydi hele ki ormanları. Zaten bu dizi sayesinde o bölgeden ev alımı artmış. Çekim bölgeleri iyi prim yaptı

 13. Çok izlemesim GAMZELİMMM UTC yi ama cidden çok hoştu görsellerii ?????

  GAMZELİMMM millet olarak gözyaşından dramadan çok hoşlanıyoruz zarrrrrr.

  Genetiğimizle oynadılarrr ???????

 14. NURDANIM evrenin heryerinde bu böyle acıklı şeylere meyilliyiz
  Onun başına gelen iyi ki benim başıma gelmedi felsefesinden büyük bir hazla acı, gözyaşı drama,şehvet düşkünü seyirci olup çıktık ??
  Hakkaten bu hayatta görmediğim envai çeşit ev eşyasını bu dizide gördüm NURDANIM. Çay bardağı, su bardağı, tabak çanak vazo halı, kilim vs… cidden ağzım açık kaldı çoğuna bakarken

 15. Mutluluk görmekten mıtlu olmuyoruz haset duyuyoruz zarrrrr ?????

  GAMZELİMMM bugün ne izleyeceksin tvde hiçbişey yok

 16. Aa olur mu NURDANIM bütün güzel diziler bugün ?
  Muhteşem İkili ve Bizim Hikaye ikisi de çok güzel tereddüt içindeyim hangisine baksam diye Bizim Hikaye çok maceralı olacak bugün.
  Ama Muhteşem ikili de çok hoş NURDANIM verdiği güzel mesajlar oluyor sen de onu izle ??
  İbo ile Kereme bakayım gönlümüz açılsın biraz ??

 17. Çarpışma, Muhteşem İkili
  Bizim Hikaye, Avlu
  Bir Zamanlar Çukurova
  vay arkadaş hepsi de bugün diğer günler torbaya girdi sanki deli oluyorum??
  Mesela salı gününe Muhteşem ikili yi koyun kadın dizisine muhtaç kalmayalım. Sonra da reyting tutturamadı diyorlar tutmaz tabi milletin elli tane gözü yok ki hepsini aynı anda izlesin ??
  Yanlış Vizyon olmaz cık cık cık ?????

 18. Öyle NURDANIM eskiden başkasının mutluluğuyla mutlu olur,derdiyle dertlenırdık.
  Şimdi başkasının acısından beslenen hasetci sadist toplumlar olduk..
  Allah’tan bu konuda ruh halim çok normal ELHAMDÜLİLLAH..❤
  Başkasının mutluluğu bana ilaç gibi geliyor ve bu hayatta hickimse ye haset etmedim ?
  Fiziği düzgün güzel kızlar hariç onlara gıpta ettiğim doğru ?????

 19. Afiyet olsun NAZIM ben de içiyorum canım☕
  Ya NAZIM Avluda ki kadınlar yaratık gibi birşey ya çok çirkinler nasıl izliyorsun kuzum içim kaldırmıyor benim ?
  Ama Deniz Alpten intikamını almış onu gördüm sevindim bak?

 20. Sagol defnem sanada afiyet olsun birtanem vallah deniz alpten intikami kaldirdi da ama yine kudrettin elline dustu zor gunleri simdi basliyor canim

 21. DEFNEM VALLAH DAHA YENİ İKİ DİŞİNİ CİKARDİ AMA DAHA YURUMUYOR TEMBEL CİKTİ CANİM HİC ADİNİN SAHİBİNE CEKMEMİS BİRTANEM

 22. Afiyet şifa olsun NAZIMM

  GAMZELİMMM

  Bende şuan çayımı içiyorum.

  GAMZELİMMM bende mutluluğu huzuru severim. ??

  Kızlar internetim çok az kaldı şimdi kapatıyorum günde bir iki kere açıp yazarım. 23 ünde burdayım. Allahın izniyle hayırlı akşamlar

  RABBİMe emanet olun

  ????????

 23. ANONİM anan baban sana isim koymadı mı kardeş ??
  Bizim sitemizin kuralıdır isim yazmayanlara cevap vermeyiz ama belki eski tanıdıklardan olabilirsin diye ben sana kıyak geçiyorum..
  isim yaz isim zahmet olacak çok yorulacaksın ama??

 24. NURDANEM COK SAGOL BACİM SANADA AFİYET OLSUN TABİKİDE ÖPERİM CANİM SENDE ALLAHA EMANET OL BACİM BEKLERİZ SENİ CANİM

 25. NAZ teşekkür ederim ALLAH razı olsun.
  fakat yorumlarım çıkmıyordu ugrastım ugrastım kayboldu en son bende öyle kıssa sa yazdım gitsin diye
  DEFNE acıklamam yeterlimi?
  selin

 26. NAZIM Anonim konusunu bin kere konuştuk biliyorsun bitanem bu konuda tolarans gösteremiyorum ve kan beynime sıçrıyor. Sen de ismini yazmayanlara cevap verme NAZIM iyi nıyetımızı suistimal ediyorlar biliyorsun ricam ?
  ?????
  SELİN canım evet yeterli bak rica ediyorum ismini yaz biz hassasız bu konuda. İsim yazmazsan yüz kere seslensen sana cevap vermeyiz bunda bir anlaşalım haa??
  Nasıl oldun SELİN toplayabildin mi kendını canım ?

 27. DEFNEM CANİM HAKLİSİN BİRTANEM BUNDAN SONRA DİKKAT EDERİM SELİN İYİ AKSAMLAR KİZLAR YAZAMADİM DEDİYİ İCİN BENDE BU TANİDİK DEDİM CANİM ONUN İCİN CVP VERDİM

 28. hayır defne bu gün ilaç aldım sakinleştirci ama hala kalbim skısıyor
  sanki tüm dertler üst üste geldi.
  insan bir acıya düşmeye görsüb defne hersey birden yıgılıyor canım.
  bugün kalbim isyan bile etti zor kendime geldim tövbe ALLAH dedim
  bu gün az kalsın intihar ediyordum defne .. bu tehlike henüz geçmedi korkuyorum kendimden kendim korkuyorum.
  kusura bakmayın gelipte yazamadım sohbet edemedim sizinle bende çok isterdim defne ama böyle aniden gelişti hersey sanki tüm hayellerim yıkıldı.
  DEFNE NAZ KIZLAR sizden özel bir ricada bulunuyorum bu cuma gecesinde lütfen bana dua edermisniz?
  inanın çok mutlu olurum dua ya cok ihtiyacım var . rica ederim kızlar ALLAH hatrı için :( : 8:(
  sln

 29. DEFNE özür dilerim canım ama zor sartlarda yazıyorum.
  ruhen fiziken . her yönden iyi değilim.
  gelip sizinle huzur bulmak istedim sadece çünkü artık daha fazla aglamak istemiyorum:( bu gün çok ağladım. zaten :(
  selin

 30. NAZIM ben de tanıdıktır diye cevap yazıyorum bazen?
  ????
  SELİN intihar ile sorunlar cozulseydı dünyada acısız insan kalmazdı öyle şeyler yapma sakın. Tamam ederim dua

 31. Önemli değil Selin bizim kapımız herkese açık ayrıca kendi ismini yazmak zorunda değilsin ayşe fatma ya da rumuz bizi ilgilendirmez isim konusu ama Anonim yazarsan bak ben açık konuşayım sana asla cevap vermem netim yani ? darılıp gücenmece yok

 32. bilmiyprum kızlar çok daraldım .ama her sey kötü gidiyor .
  bu güne kadar hiç mutlu olmadım.
  çok korkuyorum.
  çok dua ettim ancak bişi değişmedi nedense hersey giderek kötüleşti ama
  yine dua ya sıgındım cunku Allah tan başka gidecek kapım yok.
  ama hayatta yasamak için hiç sebeb bulamıyorum ne yapıcam bilmiyorum.
  bu gün az kalsın hayatıma son veriyordum.
  sln

 33. Selin yarın derdini bir anlar da biz de öğrenelim neymiş bu cana kıydıracak hadise
  hadi kötü şeyler düşünme çözüm üret ailenle..
  İYİ GECELER SELİN
  İYİ GECELER NAZIM

 34. SELİN SENİN SORUN NEDİR CANİM HAYATİNDAN VAZGECECEK KADAR KOTU SEYLERMİ YASADİN BİLMİYORUM ALLAH YARDİMCİN OLSUN CANİM

 35. Hayatına son vermek senin elinde mi ?????

  Gittiğin yerde de sorunlar bitmeyecek ki ordan kaçış da yok !!!!

  Arkadaş hiç düşündün mü ?

  RAHMAN sana darılırsa incinirse onun yasak ? ettiği birşeyi yaptığın için düşündüğün için ?????

  Bilemiyorum ama inandığımız bir RABBİMiz varsa ahirettw sorgu sualde var. Hiç bir sorunun RABBİMizi incitme ihtimali kadar korkunç değildir.

 36. Hayırlı geceler hatun kişilerim.

  GAMZELİMMM seninle NAZIMLa bizim hikayeyi konuşmak için geldim neler buldum ????? RABBİM gönlüne inşirah verir İnşaAllah Selin

 37. GUNAYDIN KIZLAR
  ??
  HAYIRLI CUMALAR
  ??
  NASILSINIZ BAKIYIM?
  ??
  OZLEDIM HEPINIZI
  ??
  OPUYORUM SIZI
  ??

 38. Kizlar Iremsuyla Isabellanin selami var size.Ozlemis hepinizi.
  DEFNEM??ozelikle sana.Bu arada hastanede Isabella bir kac gune cikacakmis.Bilmiyorum neden hastanede oldugun gozuyle ilgili olmali bence.ben konusmadim banda soylediler.iletmemi istedi Isabella.opdum canim.ne istersen soyle iletirim.??

 39. Hayirli jumalar kizlar

  Hepinize selamlar

  nasilsiniz janlarim

  Biraz wagt buldumda size bi bakiyim dedim hawalarda baya sowadi ya bu yagmurda hep yagip duruyo biraz işimize gelmiyo bu durum artik Bi dinse hakkimizde hayirlisi olsun Ne diyeyim başga …

  Ben bu aralar Çok yorulyom bide biraz sikiliyorum hepinizi özledim…. :'( :-(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu