Gelinim Mutfakta

20 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu? Gelinim Mutfakta 20 Aralık Puanları İle Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Perşembe günün birincisi kim, hangi gelin oldu? Kaynanalar konseyinin bu gün verecekleri kritik puanlama sonrasında çeyrek altını alacak, yani günün en yüksek puanını alan gelin kim olacağını netleşecek. Umarım hak eden alır ama bu puanlamada artık bir çok kaynana kendi gelinin tabağını bildiği gibi yarışmanın favorisi olan Cansu’nun tabağını da çözmüş durumdalar.

=> Gelinim Mutfakta 20 Aralık 2021 Pazartesi Çeyrek Altını Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Perşembe Puanları Rümeysa ile Yağnur açısından çok önemli. Dün ikili arasındaki puanlarda açılma beklerken her iki gelinde 13 puan alarak aradaki farkı korudular. Haftalık puanlarda her ikisi de 30 puanda son sırada yarışmaya devam ediyor. Lakin bu ikiliden biri bu gün aradaki farkı açmadığı takdirde yarın kıyasıya bir eleme günü olacak. Dikkat: Gelinim Mutfakta 20 Aralık Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik.

20 Aralık gelinim mutfakta puanlama öncesinde lider kim diye baktığında dün ve hafta başında dediğim olayın gerçekleştiğini gördük. Geçen hafta da Cansu liderliği Çarşamba’dan itibaren Elif’e kaptırmış ve bir daha yakalayamamış, Cuma günü de Bilezikleri Elif almıştı. Bu hafta da buna benzer bir puanlama olacağı kanaatinde olduğumu ta hafta başında söyledim. Not: Gelinim Mutfakta 20 Aralık Puan durumu sayfanın en altında verildi. 

Gelinim mutfakta puan durumu 20 Aralık puanları (Perşembe) verilmeden son puan durumuna baktığımızda Liderlik koltuğunda Elif’i görüyoruz. Elif 43 puanla birincisi sırada ama ikinci sırada bir puan gerisinde güçlü rakip Cansu var. Yani Cansu 42 puanla ikinci sırada yer alırken Yağnur ile Rümeysa 30’ar puanla hem üçüncülüğü hem de sonunculuğu paylaşıyorlar. Bu arada [mavibuton]3 Ocak Perşembe 2019 Gelinim Mutfakta[/mavibuton] verilen puanları görebilmek için lütfen tıklayınız.

Geçen hafta dediğim gibi bu gün 20 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi olan gelin eğer Elif ile Cansu ikilisinden biri olursa %100 bilezikleri alacaktır. Yok eğer bu gün en yüksek puanı alan gelin Rümeysa veya Yağnur ikilisinden biri olursa kesinlikle bu hafta elenmekten kurtulacaktır. >>>[mavibuton]Gelinim Mutfakta 21 Aralık Cuma puanları[/mavibuton]<< İçin lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Aralık puanları yukarıda anlattığım nedenlerden dolayı her zamankinden hatta Cuma puanlarında bile daha önemli olduğu için bu gün hem kaynanalar hem de gelinler ellerinden gelenin fazlasını yapacaklardır. Dikkat: 20 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır.

20 Aralık Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Tahminleri tutan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Benim tahminim bu gün yine Elif’in çeyrek altını aldı. Çünkü Ziyafet hanım Cansu’nun güzel tabaklarını bulup bir vermeye devam edeceğim diyor. ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Günün Birincisi İle Perşembe Puanları

20 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmına birazdan geçeceğiz. Öncesinde bir onuda sizleri bilgilendirmek istiyorum. Bu yazının altında bulunan yorum kısmına mail adresi girmenize gerek olmadan sadece bir isim yazarak bizimle yarışma hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Ziyafet hanım bence kendini aştı. Çünkü; Gelinim mutfakta puan veya puanlama yaparken hem Elif’i buluyor hem de en yakın rakibi olan Cansu’ya düşük puan veriyor. Ziyafet hamın yerine gelinlerden biri puanlama yapsa onun kadar nokta atışı bulamazlar. Böyle giderse yarışmada uzun soluklu bir zaman geçirecekler. Ziyafet hanım ne zaman gider derseniz, Cansu ile Ezgi bir olur, yani Sevgül ile Reyhan bir olup Elif’in tabaklarına kasten 1 verirse anca o zaman gider.

Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu (17 Aralık – 21 Aralık) kaynanaların gün içinde verdiği puanlar sonrasında bizlerde an ve an puanlarımızı güncelliyoruz ki sizlere en doğru sonucu iletebilmek adına. Sizlerde bu puanları görebilmeniz için sayfayı yenilemeyi unutmayınız. Bizlere mail kısmından geri dönüş yapıp tablo halinde puanları göremediklerini söyleyen okurlarımız için hem tablo hem de normal sistemde haftalık puanları ekliyoruz. Bu sebeple 20 Aralık Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmının aynı puanları görürseniz şaşırmayın.

20 Aralık 2018 Perşembe Gelinim mutfakta toplam puanlar da  çok ilginç olacağını ve geçen hafta olduğu gibi birbirinden yakın puanlarla Cuma finaline gideceklerini düşünüyorum. Bu da kimin bilezikleri alacağı veya kimin eleneceğini sürpriz olacak. Bakalım 20 Aralık Perşembe verilen puanlar sonucunda, Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da hangi gelin diğerlerinden puan bazında sıyrılmayı başaracak? Bekleyip göreceğiz. Bir diğer sürpriz ise hafta finalinde konuk olarak Gülben Ergen gelecek.

Bu hafta 200. bilezik 200. bölümü ile sahibini bulacak. Fatih Ürek de bunu kutlamak için daha öncesinden söz verdiği gibi birbirinden değerli sanatçıları yarışmaya getireceğini söyledi. Ben en çok Bülent Ersoy’un geldiğinde ne olacağını merak ediyorum. Kızlara yaptıkları yemeklerden dolayı teşekkür mü eder yoksa kızar mı merakla gelmesini bekliyorum. Not: Gelinim Mutfakta 20 Aralık Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.  Gelinim Mutfakta Program kapak resmiGelinim mutfakta 20 Aralık Perşembe toplam puan durumu anında düzenleyip sizler en hızlı sonucu vermeye çalıştığımız için bazen toplama yaparken hatalar yapabiliyorum. Böyle hatalı bir puanlama görürseniz lütfen yorum kısmında bizler bildirin.

20 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını ve çeyrek altını kimin alacağını belirleyecek olan günün yemeğinin adını verelim Sonrasında malzeme listesini vereceğiz. Ancak nasıl yapıldığını anlatmayacağız. Onun için bir başka konumuzda anlatacağız. Son olarak ise bu günün en önemli anı olan Gelinim Mutfakta 20 Aralık Perşembe puanlama kısmını vereceğiz. Sakın bizden ayrılmayın ve takipte kalın.

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Zeytinyağlı Tavuk Güveç Ve Malzemeleri

 • 6 adet kemiksiz tavuk but
 • 1 yemek kaşığı domates salçası
 • Bir yemek kaşığı biber salçası
 • Bir yemek kaşığı zeytinyağı
 • Bir su bardağı su
 • Bir tatlı kaşığı toz şeker
 • Bir tatlı kaşığı kimyon
 • İki adet kırmızı soğan
 • 4 diş sarımsak
 • 4 dal taze kekik
 • Bir avuç kapari
 • 10 15 dal yeşil kalamata zeytin
 • 6 adet çeri domates
 • 1 tutam tuz
 • 1 tutam karabiber

Fatih Ürek günün yemeği zeytinyağlı Tavuk güveç yapımı için gelinler 45 dakikalık süre tanıdı. Bu süre içerisinde gelinler ellerinden geleni yaptılar. Sonrasında kaynanaların dadım ve puanlama yapacağı 20 Aralık Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? Beklenen Perşembe puanları şimdi sizlerle.

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Puanları (20/12/2018 Perşembe)

Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Cansu : 1
Elif     : 5
Rümeysa : 2
Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 2
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 5
Rümeysa : 1
Yağnur :  3

*************************
” 20 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.
*************************
Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Cansu : 5
Elif     : 4
Rümeysa : => Nezahat’nin Gelini 4
Yağnur : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelin 1
Elif     : 4
Rümeysa : 5
Yağnur :  3

*************************

Gelinlerin 20 Aralık Perşembe Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 1 2 5 1 9
Elif 5 5 4 4 18
Rümeysa 2 1 4 5 12
Yağnur 4 3 1 3 11

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17 Aralık – 21 Aralık Haftası) – Perşembe

Cansu       : 42 + 951
Elif            : 43 + 18 61
Rümeysa  : 30 + 12 42
Yağnur     : 30 + 11 41

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Perşembe Puanlama Sonucu

*************************
20 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 20 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
20 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒CANSU
*************************

Gelinim Mutfakta 200. Bölüm 21 Aralık Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

307 Yorum

   1. Lütfen Fatih ürek zarfı gösterme Cansu’nun kaynanasına şimdiye kadar çoktan elenirdi senin sayende zirveye oynuyor akıllı ol Fatih üretk

 1. Merhaba canlar herkese bol eğlenceli bir gün diliyorum. Hoşgeldin poyraz hoşbulduk Volkanımmm:)

 2. arkdaşalr hepiniz hoş geldiniz günün yemeği nasıl yapılır konusunu yazmaya çalışıyorum yetiştirebilrsem yayınlayacağım puanlama öncesinde buraya geleceğim

  1. Yemekle gönül alınsa gulshencim ooooo insan olsun önemli olan o bence yemekle sevecekse sevmesin

 3. FILIZCIĞIM YAZARSAN BENDE YAZIYORUM DEFTERE EVLENDIKTEN SONRA HEP BU YEMEKLERI FALAM YAPIPDA KAYNANAMIN GONLUNU ALIRIM BELKIDE.

  1. olaki kaybedersen sitede var canım harika tarifler veriyorlar ben hafta sonları özellikle deniyorum

 4. AY CANIM BENIM BUralarda hep kaynanalar gelinlerinin dedi kodunu yemek bile yazamiyor guzel diye laf ederler

  evet bizim yemekler bal gibi
  pilav dograma. Corba .sovus.somsa.yagli nan/ekmek/

 5. Ben de cansuyu bi tık seviyommu sevmiyommu gibi ama diğer gelinlere bise hissetmedim sevmedim tam favorim yok biraz cansu

  1. Hayır cünkü ziyafet kendi ağzı ile dedi ya en lezzetli cansunun ki bende onu bulup 1 puan veriyorum bu durumda nasıl haketmiş oluyor ki

  1. Sarpcım bu günde yoktun yorumlarından mahrum kaldık yarın gelirsin umutla bekliyorum ?

 6. Bence Cansu hakkediyor diyorum ama Ziyafet teyze Cansunun tabağını bildiği için devamlı dört gün boyunca üst üste sürekli 1/2 puan veriyor hal böyle olunca Cansunun bu hafta alması biraz zor olur. Bide arkadaşlar bi programda bilezikleri alan insanlar hak ediyor etmiyor orası tartışılır ama alan üç yada dört hafta üst üste alabiliyor. Özüm gibi Ezgi gibi Hatice gibi. Elifinde öyle bir şansı oldu

  1. Cansu nun sadece bu hafta değil bundan sonra zorlanacağını düşünüyorum.Çünkü Ziyafet hanım çok taktiksel oynuyor kendi gelinini bulduğu gibi başka gelinleride buluyor ve Cansuyu güçlü gördüğü için direk saf dışı bırakabiliyor.Ziyafet hanım uzun süre kalır kolay kolay elenmez ve yarışmayı istediği gibi yönlendirir gibi görünüyor.

 7. Elif hakedıyo nıye haketmesın sadece kndı kayınvalıseınden mı alıyo yuksek puanı sankı..cansuyu bulup biri verıyor guzel olmadına ragmen dıyosunuz herkese bır bır kullanmıyo en azından..

 8. Ama ziyafet geldiginden beri cansuya bir buda tesadüf degil herhalde bide yemeğini de kötüledikce kötülüyor zaten kimin hakkettigi puanı kim kime veriyodi anlamadım bide verir cansuyu arayıp biri verecem pes ziyafet

 9. ELİFE SÖZÜMÜZ YOK AMA ZİYAFET NEDENİ İLE TEPKİ OLUYOR.. ELİF AĞIRBAŞLI MASUM BİR KIZ AMA GERÇETEN LEZZETLİ YAPIYOR MU? TADIM VEREN KAYNANALARA BAKIP SÖYLÜYORUM..

 10. Arkadaşlar inşallah bu Yağnur yarın yolcu olur. İtici bir kadın. Kadın bile bile rol yapıyorlar.

 11. Galiba sarp demisti hani ağzı iyi laf ediyodu gıcık ya ben sevmedim yagnuru ilk günden beri

 12. Cumartesi pazarda çalışıyonmu dogma büyüme nerelisin merak ettim.

  Bunu bana yazdınğını zanettim Rüya kadın.

  1. Kim sahiplenmis ben neyi kaçırdım yarinda gulben ergen geliyo gelinim mutfaga yarin güzel geçicek

 13. Yağnur ne yaparsan yap fakat Cansuyu ekarde edemezsin
  Sen kendini beğenmiş ukalâ bir yaratıksın

 14. Kendine iyi bak Rüya kadın. Bu arada bana bir tane bulda belki evlenip bilezik almaya gönderirim. Rüya kadın:))

  1. İsmi yazmıyo aşağıdaki arkadaş hayvansevermiş park yaptırmış yanlış anlamadıysam bende tam anlamadım aslında

 15. 41 yaşım parka bırakmıştır sokağa bırakacak hali yok horozları yoksa kovalarlar yerler valla

  1. Deme hayvansever olduğunu ben öğrendim. bi iki soruda sen soraydın madem önemli tabi bana laf yetiştirmekten vaktin kalmadıki

    1. Ayrıca hayvanseverim dediysem horozu yılanı akrebi sevecek değilim kedi köpek kuş balık bildik hayvanları seviyom

 16. Ayrıca hayvanseverim dediysem horozu yılanı akrebi sevecek değilim kedi köpek kuş balık bildik hayvanları seviyom

     1. Ne eeeesi horoz bakmadan baktırmaya çalışıyon adamı övüyon burda

  1. Nerden biliyosun hayvanlar için olduğunu belki girişimcidir ticaret için işletmecilik için

 17. ZEYNEP CIM ESRA EROLU EVLILIK PROGRAMAYI Yapiyorken izliyordum ama onu Cok seviyorus ailemiz olarak turkiye gelirsem ona sarilicağim onu seviyorum

   1. Ya bu anonim ben değilim horoz konusunuda ilk sen açmışın valla ta en başa indim hatta şarkı demişin horozları pişirmişim diye

 18. ARKADASHLAR NIYE ISIM YAZMIYORSYNUZ BENCE SHASHIRTYORSUNUZ EGER ISTERSENIZ HARF KOYUN ILK HAHFINIZI ISMINIZDEN LUTFEN RICA EDIYORUM .

 19. uff tamam madem anlashilmiyor ya ne den isim yazmak gunahmi nedir ya .

 20. canlarim benim yanlish anlashilmasin diye soyluyorum ben konuya dahil bile değil ama her shey yanlish anlashimdan bashlar hep bir olalin ..

 21. Defol CANSUUuuu okadar bilezik aldin git O dislerin yaptir Tipki AT dislerine benziyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu