Tv Programları

20 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada İlknur Kaç Puan Aldı? İlknur’un Menüsü Ne? Emine Hanımın Gelini İlknur’un Puanları

Fox Tv 17-21 Aralık haftasında Zuhal Topal’la yarışmasını Karadeniz’deki Gelinlerin evine konuk olmaya devam ediyor. Trabzon macerasında haftanın 4. günün de kaynana Zuhal Topal Emine’nin gelini İlknur’un evine konuk olacak. Tabi beraberinde İlknur’un yaptığı yemekleri tatmak üzere diğer kaynanalar da İlknur’un evine konuk olacaklar. Bu yazımızda 20 Aralık Perşembe günü yarışan Emine’nin gelini İlknur kim olduğunu ve İlknur’un Puanları tek tek yazacağız. Ayrıca evlerinizde Bu gün İlknur’un menüsünü yapmak isteyenler için ayrıca günün menüsünü paylaşacağız. [saributon]21 Aralık Zuhal Topal’la Kim Kazandı[/saributon]? Görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık Perşembe Yarışmacısı Emine’nin gelini İlknur oldu. Zuhal hanım direk İlknur’un evine gitmek yerine Trabzon pazarında halkın içinde sıcacık bir çekim gerçekleştirdi.

Zuhal Topal’la 20 Aralık İlknur’un Puanları

Perşembe günü kaynana Emine’nin gelini olan İlknur’un evine konuk olan Zuhal Topla’la ekini horon ekibi ile karşılaması büyük jest oldu. Ortaya harika görüntüler çıkmasının yanı sıra sıcacık samimi görüntülerle izleyenleri oldukça etkilediğini düşünüyorum. Bence Zuhal hanım artık İstanbul da çekim yapmasın. Böyle hem eğlenceli hemde her ilin gezilecek görülecek yerlerini de kısaca tanıtması bence gayet yerinde bir çekim oluyor. 

Şimdi sizlere bu gün evine konuk olacağımız Kaynana Emine ile gelini İlknur’u tanıtalım. Daha sonra İlknur’un menüsünü paylaşacağız. En son kısında ise 20 Aralık Zuhal Topal’la yarışmasında aldığı puanları açıklayacağız.[pembebuton] Zuhal Topalla Müdaher Hanımın gelini kaç puan aldı[/pembebuton] için tıklayınız.

20 Aralık yarışmacısı olan İlknur 32 yaşında 10 yıllık bankacı, eşi Gökhan bey ile tanışma hikayesi dershane zamanında ortak arkadaşlar sayesinde olduğunu ve ilk gördüğünde eğer ciddi düşünüyorsan anneme damat değil evlat olacaksın dediğini aktardı. Düzene önem veren ve bir işi olduğunda anında yapmaya çalıştığını söyledi.20 aralık zuhal topalla sofrada ilknur ve kaynana emine

Kaynana Emine ise kendisini bizlere tanıtırken 55 yaşında olduğunu İlknur kadar anında işleri yapmadığını daha geniş biri olduğunu eşi ile 37 yıllık evli olduğunu ve gelini İlknur’un elinin lezzetine güvendiğini söyledi.

20 Aralık Perşembe İlknur’un Menüsü

  • Karalahana Çorbası
  • Mısır Ekmeği
  • Levrek Buğulama
  • Kaygana
  • Mevsim Salatası
  • Tahinli Kabak Tatlısı

20 aralık perşembe zuhal topalla sofrada İlknurun menüsü

Diğer gelinlerden daha az çeşit yapan İlknur alış verişte sarımsağı ve sosu hazır almasına kaynanaları ne diyeceği merak konusu oldu diyebiliriz. İlknur market alış verişi  198,50 TL tuttu. Hemen akabinde balık alış verişini de tamamlayıp hızla günün yemeğini yapmak üzere geldi.

20 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Yarışma Programında verilen puanlar anlık olarak değiştiği için sayfayı güncellemeyi unutmayız. Diğer yandan google amca da bizleri ararken Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter yazmanız yeterli olacaktır.”

Alış verişi vaktinde tamamlayan İlknur koşa koşa eve gelip, malzemelerini eltisi ile birlikte çıkartıp, yemek yapmaya hazır hale getirdiler. Emine hanım büyük gelini için istemediğini artık gülerek anlattı. Büyük gelini de yaşadıklarını gülerek anlattı. Sözlerimi daha fazla uzatmadan 20 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la sofrada İlknur’un puanlarını verelim.

İlknur’dan Önce Yarışan Gelinlerin Puanları

  • Pazartesi Kübra 19 Puan
  • Salı Fatma 22 Puan
  • Çarşamba Züleyha 19 Puan almıştı.

Emine Hanımın Gelini İlknur’un Zuhal Topalla Perşembe Puanları

Meryem 3
Müdaher 4
Gülay 2
Nazende 3
Zuhal Topal 8
TOPLAM  20

************************************

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu