Gelinim Mutfakta

20 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Günün Birincisi Ve Puan Durumu Belli Oldu

Gelinim Mutfakta 20 Ekim Çarşamba günün birincisi puanları ve puan durumu netleşti! 20 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün günün birincisi kim oldu? En yüksek puanı bugün hangi gelin aldı? Songül Karlı kaç puan verdi? 20 Ekim Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 20 Ekim Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Damla eleme potasına mı düştü? Aslıhan kaç puan aldı? Bugün Songül Karlı en yüksek puanı hangi yarışmacıya verdi? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? Bugün günün birincisi kim oldu? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimiz de bulabilirsiniz.

=> 24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (21/10/2021) 20 Ekim Çarşamba günü kaynanalardan 19 puan alan Yaren günün birincisi olup, çeyrek altını kazan isim oldu. Aslıhan ile Yeşim 11 puanla günün sonuncusu olan gelinler oldu.

=> Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Ekim Çarşamba Puanları %100 açıklandığında, bir gelin eleme potasına düşmeyi şimdiden garantilerken, iki gelinden biri rakiplerine kıyasla, bilezikler için daha iddialı hale gelecek. Kozlarını ise Perşembe ve Cuma puanlamasında paylaşacak.

=> 10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

20 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Birbirinden iddialı dört yarışmacı hafta finalinde verilecek olan beş altın bilezik için yarışırken, her bölümde verilen çeyrek altınları alarak moral bulmak istiyor. 

=> Gelinim Mutfakta 3 Kasım Çarşamba Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan ve hedefleri beş çeyrek ve beş bilezik kazanmak olarak bu hafta programa katılan Damla aldığı puanlarla eleme potasına düşmeyi neredeyse garantiledi. Damla bugün 20 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmaması halinde, elenmeyi büyük oranda garantilemiş olacak.

=> 27 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 20 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? Bugün en yüksek puanını kim aldı? Sorularının cevabı, bu yazının en son kısmında açıklanmıştır.

=> 21 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

20 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda netlik kazanacak olan toplam puan durumu sonucunda, en yakın rakibi ile Damla arasında ki puan farkı daha da açılması halinde, Damla yarışmadan eleneceğini garantilerken, Aslıhan ile Yaren arasında ki puan farkı hangi yarışmacının lehine değişeceği de şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 20 Ekim Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Gelinim Mutfakta son bölüm de Aslıhan, Yeşim ve Yaren 17 puanla günün birincisi olsa da kuraların şanslı ismi Aslıhan’ın yine kuradan çeyrek altını kazana isim oldu. Böylelikle bu hafta ilk iki bölümün çeyreklerini de kazanan isim oldu. 

Aslıhan son bölümde kuradan çeyrek altını alması kaynana Filiz’i adeta çıldırttı. Her kuradan Aslıhan’ın adının çıkması üzerine kaynana Filiz aynen şu sözleri sarf etti. İşte kaynana Filiz’in o sözleri;

“Bu kadar olmaz ya! Bu kadar çeyrekler Aslıhan’a nasıl gidiyor. Ben hayret ediyorum! Yarışmacı Aslıhan

20 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yaren

Sözleri ile kaynana Filiz gelinin Yaren’in şansız olduğunu söylerken, Aslıhan’ında bu kadar şanslı olup tüm kuralardan adının çıkmasına şaşırdığını ve inanamadığını ifade etti.

20 Ekim Çarşamba günü verilecek olan bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında bir puanın bile kıymeti oldukça önemli olacak. Zira bilezik yarışında Yeşim, Aslıhan ve Yaren’in yarıştığı, bu nedenle bugünkü puanlar ilk finalisti belirleyeceği için oldukça önemli bir hal aldı.

20 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yeşim

Haftanın ilk bölümünde aldığı (-2) puana göre haftanın ikinci bölümünde Damla istediği puanları hiçbir kaynanadan alamadı. Dolayısı ile adım adım eleme potasına doğru sürüklenmeye başladı.

Damla mevcut durumunu kurtarmak ve bu hafta elenmemek için ne yapıp edip, bugün Gelinim Mutfakta 20 Ekim Puanlama kısmında en yüksek puanı almak zorundadır. Aksi halde eleme potasına düşmeyi %100 garantileyecek.

20 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

hafta başında bu hafta Yeşim’in bilezikler alma konusunda daha ön plana çıktığı söylense de Yeşim, şu ana kadar rakiplerini geride bırakabilecek bir atak yapamadı. Bunun farkında olan Yeşim, bugün Gelinim Mutfakta 20 Ekim Çarşamba puanlaması sırasında en yüksek puanını almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 20 Ekim Çarşamba Puan Durumu

18 Ekim 2021 tarihinde Songül Karlı’nın sunması ile başlayan yarışma programında bugün haftanın ortasında 20 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları verilecek. Şu an Aslıhan 34 puanla ilk sırada yer alırken, Yaren 30 puanla ikinci sırada yer aldı. Yaren Gelinim Mutfakta 20 Ekim Çarşamba puan durumu sonucunda ezeli rakibi Aslıhan’ın aldığı puanları geçmenin planlarını yapıyor. 

18 Ekim tarihinde başlayan ve 22 Ekim 2021 Cuma günü son bulacak olan yarışma programında eli boş ayrılmak istemeyen yarışmacılar, en azından bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta kaynana Nuray adeta rekora koşuyor. İlk geldiğinde gelinin hiç bulamayan, Ancak Yağnur’un elenmesi ile adeta vahiy gelmiş gibi gelinini bulan Nuray kaynana, son bölümde yine gelinin bulması ile izleyenleri şaşırtmadı. Kaynana Nuray bugün Gelinim Mutfakta 20 Ekim puanlaması sırasında gelinine yine 5 ya da 4 puan vermesi bekleniyor.

20 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu açıklandığında gözler hem en düşük puanı alan gelinde hem de en yüksek puanı alan gelinde olacak. Kısaca iki ucu temsil eden gelinler, şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 20 Ekim Çarşamba Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu Sırada Damla ve Kaynanası

20 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Songül Karlı bugün kaç puan verdi? Songül Karlı beş puanı Yeşim’e mi verdi? 20 Ekim 2021 tarihinde bugün en yüksek puanı kim aldı? Bugün altını kim aldı? Bu soruların cevapları da hemen alt kısımda bugün verilen puan tablosu içerisinde açıklanmıştır. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 20 Ekim Puanları (20/10/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Songül Karlı Kaç Puan Verdi)

*************************

20 Ekim Songül Karlı Kaç Puan Verdi

Yaren: 3
Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Damla: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 1
Yeşim: 1
Damla: 1

*************************
” 20 Ekim 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Yeşim: 1
Damla: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülal’ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 5
Yeşim: 1
Damla: => Nuray Gülal’ın Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: 3
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Damla: 1

*************************

Gelinim mutfakta 20 Ekim Çarşamba Toplam Puanlar

Yaren 3 5 5 1 5 19
Aslıhan 1 1 1 5 3 11
Yeşim 5 1 1 1 3 11
Damla 3 1 3 4 1 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Ekim Haftası) – Çarşamba

*************************

Yaren: 30 + 19 = 49
Aslıhan: 34 + 11 = 45
Yeşim: 29 + 11 = 40
Damla: 20 + 12 = 32

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Ekim Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

20 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAREN
Gelinim Mutfakta 20 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAREN
20 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN / YEŞİM

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Ekim Perşembe Fragmanı İzle

20 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu sonucu açıklandı. Bugün günü birincisi olan aynı zamanda çeyrek altını alan gelinin ismi açıklandığında, gözler hafta finaline bir adım kala, yarışmacıların kaç puan alacağına çevrildi. İşte haftanın final bölümü öncesinde ekran gelecek olan Gelinim Mutfakta 21 Ekim Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. ASLIHAN İYİ GİDİYORSUN 2 GÜN DAHA BÖYLE DEVAM ET YOLCUSUN SONGÜL KARLI SANKİ SEDA SAYANI TAKLİT EDİYOR GİBİ GELDİ BİLMİYORUM YANILIYORMUYUM YOKSA BU GÜNÜN SOYTARISI BEYHAN OLDU YARIN SIRA KİMDE ACABA İYİCE SİRKE ÇEVİRDİLER UTANMALARIDA YOK EKRANDA SEVİMLİ OLDUKLARINI SANIYORLAR AKLI EVELLER

  2. YAĞ SİZ NE PİS İNSANLARSINIZ BİRİNİZİN GİZLİ EVLERİ VAR BİRİNİZ OYUNCULUK PEŞİNDESİNİZ BİRİNİZ BİLEZİK KARŞILIĞI BAŞKA GELİNLE GİZLİ PAZARLIK YAPARSINIZ BİRİNİZİN MOBİLYA DÜKKANI VAR NEDEN ÇEYREK ALTIN BİLEZİK PEŞİNDESİNİZ BU NEYİN HIRSI BU NE APTALLIK BIRAKINDA İHTİYACI OLANLAR GELSİN AMA SİZİN SUÇUNUZ YOK SİZİ ORAYA ÇIKARAN KALİTESİZ KUMARZADE BAHİSÇİ KANALIN SAHİBİ SUÇLU ADAM UEFAYA SAHTE EVRAK GÖNDERDİ BEŞİKTAŞ ONUN YÜZÜNDEN AVRUPA KUPALARINA KATILAMADI BÖYLE BİR KANALDAN NE BEKLENİR

  3. Ben artık izlemeyi bıraktım.Bir hafta Aslıhan alıyor bir hafta Yaren alıyor bilezikleri.Diğer yarışmacılara üzülüyorum.Yeşim hiç alamadı bilezik.Çol üzgünüm haksızlık yeni gelen yarışmacı elenip gidiyor.

    1. bende dizicenterden takip ediyorum tv de bakacak bir şey yok dizilerin bir birinden farkı yok ya mafya yada ihanet aldatmaca birde görkemli evlerde çekiyorlar sanki türk halkı hepsi öyle evlerde oturuyor sanki hepsi eşini aldatıyor bu senaristlerin yatacak yeri yok demekki hepsi böyle yaşıyor yaşadıklarınıda senaryoya aktarıyor yağ insanların büyük bölümü kirada askari ücretle çalışoyor bu senaristlerin yaptığı türk halkına ihanettir ya bu dizi oyuncularına ne demeli ayda bir milyon tl kazananı var birde devlet bize sahip çıkmıyor diye ağlıyorlar ya benim askari ücretli kardeşim ne yapsın

  4. Yaren alcak tabi diğerleri oyun peşinde yaren yemek yapıyor diğerleri onu gözlüyor yazık yemek yapmayı bilmiyorlar öğrenip öyle gelsinler yaren bir tane hep o alsın

  5. İzlemeseniz izlemiyin sizin birakmaniz banane anonim Kanal D kanalina kotu yorum yapmayin anladiniz mi Kanal D benim en sevdigim kanal onun icin benim sevdigim kanalima yorum yapmayin kiziyorum size anonim cabuk ozur dile kanal d den yoksa bozusuruz anonim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu