Zuhal Topal'la Sofrada

20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Zeynep Çağlar]

20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Zeynep Çağlar yarışacak. 20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sırasında kaç puan aldı? Catring firmasında denetmen olan 33 yaşında ki Zeynep Çağlar kaç puan aldı? Zeynep Çağlar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz 20 Ekim Çarşamba günü yarışan yarışmacı kim? 20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu, Zeynep kaç puan aldı? Zeynep’in menüsünden hangi yemekler var? İşte bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizde bulabilirsiniz.

=> 10 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlaması için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (21/10/2021) Zeynep Çağlar yemeklerine istediği lezzeti veremediği için rakiplerinden toplamda 17 puan alırken, Zuhal Topal’ın beş puan vermesi bekleniyor. Tüm bunların ışığında Zeynep Çağlar 15.000 TL’yi %100 kaybeden yarışmacılardan biri oldu.

=> Zuhal Topal 3 Kasım Çarşamba Kaç Puan Verdi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Yemek şirketinde çalışan Zeynep elinin lezzetini kanıtlamak ve bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Ekim Çarşamba Puanları sonucunda çok iyi puanlar almak için kolları sıvadı.

=> 27 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Zeynep Çağlar

Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölümde yarışan Selda Çelik rakiplerinden toplam da 25 puan alması ile bu haftanın ilk finalisti oldu. Zeynep Zuhal Topal 20 Ekim puanları sonucunda 26 ve üzerinde puan alıp Selda’nın karşısında ikinci finalist olarak çıkmak istiyor.

=> 21 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Zeynep Çağlar’ın menüsünde hangi yemekler var? 20 Ekim Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Zeynep rakiplerinden toplamda kaç puan aldı? Zeynep Çağlar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının devamında açıklanmıştır.

=> Yemekteyiz 18-22 Ekim Bu Hafta Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Ekim Çarşamba (2020)

20 Ekim Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Zeynep Çağlar. Aslen Kayserili e üç çocuk annesi olan Zeynep, profesyonel hayatta catring şirketinde denetmen olarak görev yapmaktadır.

20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Çalıştığı işin hakkını vermek isteyen 33 yaşında ki Zeynep, 20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün rakiplerinden en az 26 puan alması gerekiyor. 

Son bölümde yarışan ve beklentilerin üzerinde puanlar alan Selda ilk finalist adayı olurken, Zeynep de Selda’nın karşısında çıkmak, elinin lezzetini göstermek için Zuhal Topla 20 Ekim Çarşamba puanları sırasında en az 32 puan alması gerekiyor.

20 Ekim Yarışmacısı Zeynep Çağlar

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Zeynep Çağlar
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zeynep Çağlar Resmi
 • 1986 yılında doğdu
 • Aslen Kayserili
 • İstanbul da yaşıyor
 • Catring firmasında yönetici Yardımcısı
 • Yemeklerin kontrolünü yapıyor
 • 12 yıllık evli
 • 3 çocuk annesi
 • 33 yaşında
 • Yemeklerin Ahengine çok önemsiyor
 • Hijyene çok önem veriyor
 • Şiir yazmayı ço0k seviyor
 • Annesi Aşçı
 • Ağırlama Gıra bölümünü okudu

Zuhal Topal’la bugün yarışan Zeynep Çağlar’ın menüsündeki yemeklerin isimleri rakiplerinin vereceği puanları %100 etkiliyor. Kolay yemeklerin daha düşük puanlar aldığı bu hafta Zeynep Çağlar’ın yaptığı yemeklerin ismi, hemen alt kısımda paylaşılmıştır. Devamında Zeynep’in menüsüne gelecek olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Ekim Çarşamba Puanları ile puanlaması alt kısımda kesin olarak verilmiştir. 

20 Ekim Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zeynep’in Menüsü 

Yemekteyiz 20 Ekim Çarşamba Puanları alacak Zeynep ile Menüsü

 • Semizotu çorbası
 • Püreli Mantarlı Tavuk Sarma
 • İçli Köfte
 • Bahar Salata ve Taze Fasulye Salatası
 • Katmer

Haftanın üçüncü menüsü Zeynep Çağlar’dan geldi Zeynep’in menüsünü değerlendirecek ve aynı zamanda 20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlamasını verecek rakipleri puanlama yapmadan önce Zeynep’in menüsüne aynen şu ifadeler kullanarak eleştirdiler. İşte Zeynep’in rakiplerinin söylediği o sözleri;

Menü zayıf
Menü tam bir hayal kırıklığı
Yemekler çok basit
Menü tam bir fiyasko
Tatlısı uğraştırıcı

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Ekim Çarşamba puanları sonucu haftanın kaderini %100 değiştirebilmesi için Zeynep en az 33 puan alması gerekiyor. Menüsüne gelen eleştireler dikkate alındığında, Zeynep’in 32 ve üzerinde puanlar alması bir hayli zor gözüküyor. 

Gün geçtikçe yarışmacılar adeta birbirlerine düş biliyor. Dolaysı ile gün geçtikçe verilen puanlar düşmeye başladığı için bugün Zeynep’e en adil puanları sunucu verecek. Zeynep Çağlar’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 20 Ekim Çarşamba Puanları Verildiği Sırada Zeynep

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Ekim Çarşamba puanları başlamadan önce yarışmacılar bir önceki gün verdikleri puanları yüksekliğinden pişman olduklarını artık ölçüp, tartıp, ona göre puan vereceklerini dile getirmesi, Zeynep’in alacağı puanları bir tık düşürmüştür. 

Yemekteyiz bugün yarışan Zeynep Çağlar kaç puan aldı? Yemekteyiz 20 Ekim puanları sonucunda Zeynep kaç puan aldı? Soruların cevapları hemen alt kısımda verilen puan tablosu içinde aktarılmıştır. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Zeynep Çağlar)

Onur Yılmaz  4
Selda Çelik  4
Seda Türk  4
Oktay Ataş  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   23

**20 Ekim 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 20 Ekim Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Kayserili olan 33 yaşında 3 çocuk annesi olan Catring firmasında denetmen olan Zeynep Çağlar’ın yarıştığı, 20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlamasının verileceği bölüm fragmanı oldukça merak edildi. İşte Zeynep Çağlar’ın yarıştığı bölüme ait olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Ekim fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu