20 Ekim Elimi Bırakma Fragmanı Yayınlandı! 50. Bölüm Özeti

20 Ekim Elimi Bırakma Fragmanı ile işler iyice karıştı. Azra Hülya’nın yalanı ile hamile olduğunu zanneden Feride hanı Cenk ile Ezra’nın daha yakın olmasını isterken, işin aslını asla bilemez ve hayatı en ufak şoku kaldıramayacak olmasında dolayı ne Azra ne de Cenk doğruyu söyleyemediler. Peki gelecek bölümde söyleyecek mi? Merak ediyorsanız bu yazım tam da sizlere göre.

elimi Bırakma 50. bölümde neler olacak? Azra gerçeği Feride hanıma söyleyebilecek mi? Peki ya Sumru ne yapacak? Barış’ı kendisine aşık etmeyi başarabilecek mi? Arda ile Damla arasında bir yakınlaşma olacak mı? Merak etmeyin hepsine cevap vereceğiz.

20 Ekim Elimi Bırakma Fragmanı

Azra her ne kadar Cenk’ten uzaklaşmak istese de bazen şartlar bazen de kendisi istemediği için Hülya’nın uydurduğu yalana uymaya devam ediyor. Peki neden? Tabi ki Cenk’i hala seviyor. Burada dikkatimiz eken nokta ise Barış yaş itibari ile Azra’nın babası yaşında olmasına rağmen Cenk neden kıskanıyor? Barış her ne kadar yaşlı da olsa evi çekip çevirmesi ve Damla ile annesi gibi ilgilenmesinden dolayı, Barış içinde yeni umutlar doğduğunu düşünüyoruz. Elimi Bırakma Fragman Kapak - 20 Ekim Elimi Bırakma Fragmanı Yayınlandı! 50. Bölüm ÖzetiBarış her defasında ben bir kız kardeşini kaybettim ama seni kazandım diyerek aslında Barış her defasında Azra’yı kardeşi gibi gördüğünü özellikle söyleyip, gelecek bölüm olan 50. bölüm özeti hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

20 Ekim Elimi Bırakma Fragmanı Sonrası Analizler (50. Bölüm Özeti)

  1. Şirin, Mert’in öldüğünü Feride hanıma söyleyecek
  2. Feride hanım izini kaybettirecek
  3. Gelecek bölümde herkes Feride hanımı aramaya çıksa da bulamayacaklar
  4. Azra ile Cenk yeni bölümde mahkeme karşısında olacak
  5. Aldığım bilgiler göre Azra ile Cenk boşanmayacak
  6. Sumru Barış’a daha da yakınlaşmaya başlayacak
  7. Sumru’nun yeni hedefi Barış ile Arasını bozmak için çabalayacak
  8. Feride hanım gelecek bölümde bazı gerçeklerle yüzleşecek
  9. Arda ile Damla’nın arası her geçe gün iyileşecek
  10. Barış, Azra’nın hamile olması meselesini duyduktan sonra Artık Azra’ya güvenini yitirecek
Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  8 Ekim Kadın Dizisi Fragmanı Yayınlandı Mı? Sarp Ölecek mi?

Şimdilik Elimi Bırakma 50 bölüm özeti ile birlikte 20 ekim fragmanından çıkarımlarımız bu yönde olduğunu, gelecek bilgilerin ışığında konumuzu güncelleyeceğiz. O vakte kadar sağlıcakla kalmanızı temenni ederiz. Bu arada gelecek bölüm ile ilgili tahminleri bu yazının altında yapabilirsiniz.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM