Fragman

20 Ekim Savaşçı Fragmanı Yayınlandı! Savaşçı 78. Bölüm Özeti

Limon film imzalı Fox TV’nin sevilen dizisinin 20 Ekim Savaşçı Fragmanı yayınlandı. Kılıç timi adeta küllerinden yeniden doğdu desek yeridir. Peki Şimdi ne olacak. Düşmanın elinde olan tim arkadaşlarını almak için yeniden sınır ötesine bir avuç asker olarak gitse de düşmanlara bulundukları bölgeyi dar edecek.

Savaşçı 78 bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren kılıç timi kendi arkadaşlarını kurtarabilecek mi? diye merak edenlere hemen cevap verelim. Evet kılıç timi hainlerin inlerine girip ekip arkadaşlarının bir kısmın kurtarmayı başaracak. Anca tim de şehitlerin olmasında dolayı eksilen kadroya yeni isimler dahil oldu. Yeni isimler işe kadrosunu güçlendiren kılıç timi kartal timini kurtarmayı başarmak için sınır ötesine gidecek.

20 Ekim Savaşçı Fragmanı

Çiğdem Ülger Teğmen’in başarısı ile kılıç timi adeta küllerinden yeniden doğdu. Uzun zamandır kendisini barakaya kapatan Albay İbrahim Kopuz da çıktığı yerden yeniden kılıç timinin başına geçti. Albay, kadroya yeni katılan astsubayların çok eğitimden geçmesi gerektiğini, bu görevi de Yörük Haydar’a vermesi ile ortaya çok komik anların çıkacağını gelecek bölümde izleyeceğiz. Savaşçı Dizi Kapak ResmiYeniden ayaklan tim, ilk iş olarak eksik olan ve düşman elinde olan arkadaşlarını kurtarmak için sınır dışı operasyona gidecek ve oradan anlının akı ile çıkmayı başaracaklar. Daha fazla bilgi hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

20 Ekim Savaşçı Fragmanı Sonrası Analiz (78. Bölüm Özeti)

  • İlk olarak Sınır ötesi operasyona gidecekler
  • Kılıç timi sınır dışında teröristler ile sıcak temas sağlanacak
  • Son zamanlarda ülkemizde Barış Pınarı harekat nedeni ile çatışma sahneleri çok uzun sürecek
  • Kılıç Timi kartal timinin askerlerini kurtarmayı başaracaklar
  • Kartal timinden kılıç timine bazı askerler geçecek
  • Kılı timi eskisinden daha güçlü hale gelecek
  • Sıcak temas sırasında teröristlerin başı Marcus kaçmayı başaracak
  • Gökçen, kılıç timini yok etmek için yeni bir plan yapacak
  • Kılıç timine yeni katılan İlhan ile Demir timin neşe kaynağı olacaklar

Gelecek bölüm olan Savaşçı 78 bölüm özeti ile ilgili bilgileri yukarı kısımda maddeler halinde verdik. Gün içerisinde elde ettiğimiz bilgiler yazmaya devam edeceğiz ve bu sayfayı güncelleyeceğiz. Bu arada gelecek bölüm hakkında sizler de fikirlerinizi söyleyebilir, bizlerin aldığı yada tahmin ettiği bilgilere karşı, farkı bir birli söyleyebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı