Gelinim Mutfakta

20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı?

20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Hafta başında Hatice’nin gene haber vermeden yarışmadan ayrılmasında sonra en popüler ve şanslı gelin bir anda Elif oldu. 20 Eylül 2019 Haftalık toplam puan durumu son hali de bizim söylemlerimizi kanıtlar nitelikte olduğunu görüyoruz.  Not: bugün bilezikleri kim kazandı sorunun cevabı yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 20 Eylül 2022 Salı Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Eylül bilezikleri alan gelin kim olacağı birazdan belli olacak desem de Kıymet ile elif arasındaki 2 puan farkın son bölümde 7 puan farka kadar çıktı. Bildiğiniz üzere final günü aradaki puan farkının beş ve üzerinde olması bilezikleri garantilemek açısından %95 oranında kesinlik katıyor.

==>  [pembebuton]11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta FinalHafta başından beri Çiğdem hanım geçtiğimiz haftalarda Hüsniye hanıma kızdığı olayı bizzat bunu hafta kendisi yaptı. Özellikle yeni gelen yarışmacılara hep düşük puan veren Çiğdem hanım olmamış diyerek verdiği birlere karşı diğer kaynanalar beş dahi veren oldu. Bu da Çiğdem hanımı haksız puanlama yaptığını göstermektedir. Not: Gelinim Mutfakta 20 Eylül Cuma günün birincisi kim olduğunu bu yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 4 Ekim Bilezikleri Alan[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

20 Eylül Cuma gelinim mutfakta kim elendi? Bu hafta final günün de eleme potasında Elif’den sonra en tecrübeli yarışmacı Hilal yarışacak. Henüz Hilal da tam olarak acemiliğini atamadığı için bu potadan çıkması bir hayli zor olsa da kendisine en yakın olan dilek ile arasında sınır sayılabilecek 5 puanın olması Hilal için bir umut ışığı olacaktır. 20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği sırada Suzan Kaynana20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar Elif en yakın rakibine 7 puan farkın verdiği rahatlıkla bu hafta final günün de ne rahat yarışan ve belki son haftalar da en rahat bilezik kazanan gelini olacak. Bunu söyleme de bir diğer faktör de Çiğdem hanımın her defasında gelinin bulması ve diğerlerine verdiği bir puanlar. 

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 27 Eylül Cuma Bilezikleri Alan[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Matematiksel açıdan gelinim mutfakta 20 Eylül Cuma puanları verilmeden elene ve bilezikleri alacak isim %100 oranında beli olmadı. Ancak bizleri instagramdan takip eden okurlarımız, bu hafta bilezikleri alacak gelin hakkında bizlerin vermiş olduğu tahminleri biliyor ve çıkıp çıkmayacağı konusunda çok faza endişelerinin olmadığını düşünüyorum.20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Verilen BileziklerBu hafta elenen yarışmacı Hilal mi olacak? yoksa Dilek mi? olacak? Dilek bu hafta kaynanası ile ciddi tartışma içine girdi. Çoğu zaman yemeklerine odaklanamayan Dilek, bugün yarışmaya kalmayı başarır ve kaynanası ile arasındaki sorunu çözebilir ise yeni Gülcan olma ihtimali oldukça yüksek diyebilirim. Not: Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

20 Eylül gelinim mutfakta günün birincisi olmak bugün kime yarar diye düşündüğüm de Elif bugün birinci olur ise kesin olarak bilezikleri alır. Ancak diğerlerinin birinci olması tek başına maalesef yetmiyor. Aradaki puan farkını eritebilen bir birincilik olması gerekiyor.Gelinim Mutfakta Kim Veda Edecek GörseliBu hafta iki gelin (Dilek ve Kıymet) çok iyi bir performans gösterdiği kanaatindeyim. Zira Elif gibi güçlü bir rakibi son ana kadar sıkıştırmayı başaran Kıymet, Perşembe günü yetiştiremediği gerekçesi ile yemeği çiğ kalmasaydı, çok daha iyi puanlar alabilir, belkide Elif’i bile alt etme imkanı vardı.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Çiğdem gene 1-1-1-5 şeklinde puanlama yapmasını ben kabul edilemez olarak düşünüyorum. Çünkü; daha önce aynı konudan dolayı Hatice’nin kaynanası Hüsniye hanıma karşı tepki göstermişti. Hatta sinirden ağlamıştı. Bugün geldiğimiz noktaya baktığımızda Çiğdem hanım aynı durumu başka gelinlere yapmasını adil bulmuyorum.Gelinim Mutfakta 20 Eylül Bilezikleri Alan Elif ve Kaynanası ÇiğdemBugün 20 Eylül Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında Dilek elenmeden kalmayı başarır ise gelecek hafta için umut vaad eden bir yarışmacı olduğunu söyleyebilirim.

Bu hafta kim elendi sorusu geçtiğimiz hafta çok fazla merak ediliyordu. Zira Ezgi, eleme potasına düşmüştü. Ancak bu hafta elenecek isim Elif olmadığı sürece çok ama çok faza merak edileceğini düşünmüyorum. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Cuma Puanları Haftalık Puan Durumu

16 Eylül 2019 Pazartesi günü 341. bölümü ile başladığımız bu hafta 345. bölümü ile 20 Eylül Cuma günü dört kaynananın vereceği puanlar neticesinde son bulacak. Tabi son bulurken, 20 Eylül Cuma Gelinim mutfakta Puanları sonrasın bir gelin hanesine beş altın bileziği bir başka gelin de çeyrek altını yazdırırken haftanın en düşük puanına sahip olan gelin de maalesef yarışmadan elenecek. Dikkat: 20 Eylül 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusu yazımızın sonunda bulabilirsiniz.  Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli20 Eylül Cuma Gelinim mutfakta puan durumu netleşmeden yarışmacıların son sıralamasına ve puan durumuna hep birlikte bakalım. Elif 59 puanla ilk sırada kendisine yer bulabilirken Kıymet 52 puanla Elif’in 7 puan gerisinde kaldığını görüyoruz. Üçüncü sırada 42 puanla Dilek yer bulabilirken, geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Hilal 37 puanla son sırada eleme potasında yarışacağını görüyoruz.20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan Elif Ve KaynanasıBu hafta 345. bilezikler sahiplerini bulacak. Ortalama olarak her bileziğin 2.000 TL olduğunu düşündüğümüzde ilk başladığı günden bu yana 345 bilezik maddi olarak yaklaşık 690.000 TL’yi sadece bilezik olarak yarışmacılara dağıttı. Tabi bu rakama alınan çeyrek altın dahil olmadığını söylemem gerek. Dikkat: 20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu bu sayfanın en son kısımda verdik. Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu kısmını sizlere aktarırken anlık olarak da verilen puanlar nedeni ile değişim gösteriyor. Sizler anlık ve güncel puanlar hakkında bilgi sahibi olabilmek için öncelikle her kaynananın verdiği puanlar sonrasında 30 saniye sonrasında sayfayı bir defa güncellemek gerekiyor.

20 Eylül 2019 Gelinim mutfakta toplam puanlar da hangi gelin kaç puan aldığını vermeden önce, bugün gelinler hangi tatlıyı yaptığını, malzeme listesi ile birlikte vereceğiz. Ancak bu alan sizleri ilgilendirmiyor ise bugün puanlaması yazının en son kısmında sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Mısır Unu Tatlısı Malzemeleri

20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Mısır Unu tatlısı Malzeme Listesi

  • 500 gram mısır unu
  • 2 adet yumurta
  • 3 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 çay bardağı kadar sıvı yağ
  • 1 çay kaşığı karbonat

Şerbeti İçin;

  • 4,5 su bardağı şeker
  • 4 su bardağı su

20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi KıymetFatih Ürek hafta finalinde yarışmacıların çok ama çok dikkatli bir şekilde tatlısını yapmasını isterken aradaki puan farkının çok az olduğunu söyleyip, gelinleri bir kez daha ikaz etti. Son bölümde verilen puanlar nedeni ile Hilal bugün eleme potasında elenmemek adına ter dökecek.

Peki Hilal bugün elenecek mi? Ne dersiniz? Şahsen iki acemi yarışmacı arasından elenmesi bence çok kötü bir durum olur. Birazdan kaynanalar gelecek ve Haftalık toplam puan durumu açısından son puanları verecekler.Hafta başından beri sadece Çarşamba günü hariç çeyrek altını her defasında hanesine yazdırmayı başaran Hemşire Elif, bu hafta bilezikler konusunda en iddialı rakip olarak gözükse de Kıymet’in hala bilezikleri alma konusunda iddiasının olduğunu söylemem gerek.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Şahsi olarak Bugün kim kazandı yada bilezikleri bugün kim aldı? sorusu bana yöneltirseniz, Elif %100 bilezikleri alan isim olarak tahminlerimi yaparım. Ancak gerçek sonucu birazdan kaynanaların vereceği puanlama belirleyecek.

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Puanları (20/09/2019 Cuma)

*************************
20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı an
*************************

Kaynana Suzan‘ın verdiği Puanlar

Elif   : 3
Hilal  : => Suzan’ın Gelini 1
Dilek : 5
Kıymet : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif : 2
Hilal : 1
Dilek : 2
Kıymet: => Nur’un Gelin 5

*************************
” 20 Eylül 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Hilal : 1
Dilek : 1
Kıymet : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Hilal : 1
Dilek : => Fatma’nın Gelin 5
Kıymet : 1

*************************

Gelinlerin 20 Eylül 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 3 2 1 1 7
Hilal 1 1 1 1 4
Dilek 5 2 5 5 17
Kıymet 1 5 1 1 8

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek ismin kim olduğunu konusundaki tahminlerimizi İNSTAGRAM adresimiz de bulabilirsiniz.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (16-20 Eylül Haftası) – Cuma

*************************
Elif        : 59 + 7 = 66
Hilal      : 37 + 4 = 41
Dilek     : 42 + 17 = 59
Kıymet  : 52 + 8 = 60
*************************

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

20 Eylül Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ ELİF => %100

20 Eylül 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ HİLAL

20 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DİLEK
Gelinim Mutfakta 20 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DİLEK
20 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  HİLAL
*************************

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Cuma Fragmanı İzle

20 Eylül 2019 Cuma günü bu haftanın, hafta finalinde neler olacağının kısa bir özeti mahiyetinde 355. bölüm fragmanı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu