Zuhal Topal'la Sofrada

20 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı?

20 Eylül Cuma Bu Hafta Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Hafta başında hem izleyiciler hem yarışmacılar hem de kaynanalar değişen puanlama sistemi ile karşı karşıya kaldılar. Yeni puanlama sistemi ile oldukça kafaları karıştırdı. Artık son gün yarışan gelin daha avantajlı hale geldi. 20 Eylül Haftalık Toplam Puan Durumu netleşmesi için en son yarışmacı hanım ağanın gelini Serap Taş yarışacak. 

2-20 Eylül Cuma bu haftanın birincisi kim olacağı eskiden %100 olmasa da büyük oranda belli oluyordu. Zira kaynanalar sen bana nasıl puan verirsen ben de sana öyle puanlar vereceğim mantığı hakim olduğu için genel de son gün yarışan yarışmacılar çok ama çok talihsiz oluyordu. Ancak yeni değişen kural sayesinde en şanslı gelin Cuma günü yarışacak olan gelin oldu.Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı Yeni sezonda en çok sıkıntı olarak bahsedilen haksız puanlamaya harika bir çözüm bulan yapım firması ve sunucumuz Zuhal hanım, bizlere kuralları açıklarken kafaları karışmasına da neden oldu.

Kaynanalar bir kez verdiği puanı bir daha veremeyeceği söylenmesine rağmen 6 veren kaynana aynı puanı başka geline de verdi. Ancak sunucumuz buna itiraz etmedi. Dikkat: 20 Eylül Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor. 

20 Eylül Cuma Zuhal Topal Kim Birinci?

20 Eylül 2019 Cuma günü 15.000 TL değerindeki para ödülünü kazanabilmek adına kıyasıya yarışan yarışmacılar, yeni kuralları öğrendiklerinde oldukça çok sevindiklerini de söylemem gerek. Zira 22,5 saatlik dilim içinde yemeklerini yapıp kaynanaların önüne sunabilmek adına yarışmacılar tüm gününü bu iş için harcıyorlar. 

Gelinler, kimi zaman istedikleri menüyü çıkartabilirken, kimi zaman ise menüsü harika olmasına rağmen üç puan aldıklarını gördüğümüz bir çok zaman oldu. Bu nedenlerden ötürü, sunucumuz da olaya el atıp, değiştirdiği kuralların desteği ile Zuhal Topal’la Sofrada 20 Eylül bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı, haftanın ilk günü yada ikinci günü olan değil. Belki haftanın son günü yarışan gelin bile büyük ödülü kazanabilecek.Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu görseliArtık yarışmada %100 oranın da adalet olmasa da büyük oranda puanlama açısında bir adalet geldiğini, en azında kaynanalar 3 verirken elleri titreyerek vereceğini söyleyebilirim. Şimdi sözlerimi daha fazla uzatmadan 20 Eylül 2019 Zuhal Topal’la Sofrada haftalık toplam puan durumu verip kazana gelini açıklayalım.

20 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puan Durumu

16 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayan hafta Cuma günü Serap Taş’ın yapacağı menünün puanlamasından sonra bu haftayı da sonlandıracağız. Bu hafta oldukça çekişmeli bir haftayı geride bırakırken gelin bu hafta gelinlerin hem kaynanalardan hem de Zuhal Topal’dan bu hafta kaç puan aldıklarına bakalım. Yani Haftalık toplam puan durumuna bakalım.20 Eylül Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Kim Kazandı Görseli

  • 16 Eylül Pazartesi Seren’in Puanı : 5+3+4+4+6 = 22
  • 17 Eylül Salı Serap’ın Puanları: 5+6+4+6+6 = 27
  • 18 Eylül Çarşamba Sümeyye’nin Puanları: 4+5+5+3+7 = 24
  • 19 Eylül Perşembe Nur Döne’nin Puanları: 4+3+6+7+9 = 29 => büyük ödülü %100 aldı
  • 20 Eylül Cuma Serap’ın Puanları: 6+5+3+3+6 = 23

Serap Taş’ın puanlarını da verildi. Sonuçlara göre Perşembe günü yarışan Nur Döne gerçekten hak etti. Zira haksızlık da yaşasa da sonunda birinci oldu. Kendisini tebrik ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı