Gelinim Mutfakta

20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Pazartesi günün birincisi ile çeyrek altını alan gelin belli oldu! 20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Haftanın ilk bölümünde yarışmaya dahil olan Yekta kaç puan aldı? Yekra2nın kaynanası Cevriye gelinin bulabildi mi? 20 Eylül Pazartesi Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 20 Eylül Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 20-24 Eylül haftasında 20 Eylül Pazartesi çeyrek altını bugün kim aldı? Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? Soruların cevaplarını haberimizin içerinde detaylı şekilde bulabilirsiniz.

=> 11 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (21/09/2021) Haftanın ilk bölümünde Aslıhan günün birincisi olurken, bu hafta yeni gelen Yekta günün sonuncusu oldu.

=> 4 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunu Öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Pazartesi Puanları ile puanlaması sonrasında gözler bu haftanın ilk bölümünde yarışmaya yeni gelen Yekta’nın alacağı puanlara çevrilecek. Zira ilk bölümde çok yüksek puanlar alıp, aynı zamanda kaynanası da Yekta’yı bulması halinde, kesinlikle eski yarışmacıları elenme korkusu saracak.

=> Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Puanlaması sonucunu Öğrenmek için tıklayınız.

20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verilmeden Önce Yarışmacılar

Geçtiğimiz hafta güçlü bir rakip olan Yağnur’un elenmesi ile meydan Aslıhan ile Yaren’e kaldı. Aslıhan Yağnur’un masasına geçerek en tecrübeli ve en fazla bilezikleri olan gelin olarak kendisini oranın başı ilan etse de Yaren bu hafta onu eleyeceğini açıkça dile getirdi.

=> 22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan ve oldukça iddialı bir giriş yapan Yekta, bugün 20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup kendisini ilk günden kanıtlamak istiyor.

=> 21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 20 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci olduğunu görebilmek için lütfen yazının en sonuna bakınız. Yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır. 

20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları %100 netlik kazandığında kaynana Cevriye’nin verdiği puanlar özellikle incelenecek. Zira bu haftanın nasıl gideceği konusunda önemli bilgiler verecektir. Kaynana Cevriye ilk günden gelinin tabağını bulup beş puan vermesi, yarışmadaki dengeleri %100 değirecektir. 

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Pazartesi Puanları Öncesinde Yarışmaya Yeni Gelen Yarışmacılar

Geçtiğimiz haftalarda dört sezondur bir şekilde yarışmaya davet edilen Yağnur sonunda elenirken, Yağnur Aysun’un bilezik sayısına erişmeden elenmiş oldu. Bu da demek oluyor ki Yağnur sezon sonundaki best of ya da sezon finali için düzenlenen organizasyonda yeniden gelebileceğinin sinyalini vermiş oldu.

Aslıhan Yağnur gider gitmez otorite olarak gösterilen Yağnur’un yerine kendisini koymasına karşı Aslıhan aynen şu sözleri söyledi. İşte Yaren’in Aslıhan’a karşı sarf ettiği o sözler; 

“Yağnur’u ben buradan nasıl gönderdiysem, bu Cuma da seni göndereceğim!” Yarışmacı Yaren

Sözleri ile yarışmacı Yaren, Aslıhan’ı eleyeceğini dile getirirken, Aslıhan bileziklerini göstererek Yaren’in alamadığı kadar bilezik kazandığını, asıl onu eleyeceğini iddia etti. 

20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Aslıhan ve Nuray

Gelinim Mutfakta son bölüm de bilezikleri Aslıhan alırken, Yağnur İşçiler yarışmadan elenen isim oldu. Bundan sonra artık tüm yarışmacılar yarışmaya ilk defa katılan isimlerden oluşacağı için yarışmaya bir nevi adalet de gelmiş olacak.

Yarışmaya bu hafta katılan Yekta’nın kaynanası “Gelinim eli lezzetli. Her yemeği yapar” demesi ile Yekta’nın bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında günün yemeğini nasıl yapacağı, kaynanalardan nasıl puanlar alacağı şimdiden merak konusu oldu.

20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

13 Eylül tarihinde yarışmaya dahil olan Hazal yarışma da kalmayı başarırken, kaynanasının verdiği beş puanların da bu başarıda büyük katkısı var. Kaynana Bedriye ilk hafta olduğu gibi ikinci hafta da bugün Gelinim Mutfakta 20 Eylül Puanlama kısmında gelinin tabağını bulup beş puan vermek istiyor.

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Pazartesi puanlaması sonrasında gözler ilk günün sonunda ortaya çıkacak olan puan durumu sonucunda birinci olan ve sonuncu olan merak konusu oldu. Yaren ilk günden ipin ucunu kaçırmadan adım adım bilezikleri kazanmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Pazartesi Puan Durumu

Bu hafta yarışmanın yeni sezonun altıncı haftası ekrana gelecek. 20 Eylül ile 24 Eylül haftasında yarışacak olan yarışmacılar arasında Yekta katılırken, ilk gün puanlaması bugün Demet Akalın’ın vereceği 20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Her zaman olduğu gibi Gelinim Mutfakta 20 Eylül Pazartesi puan durumu sonucunda bir gelin çeyrek altını kazanacak.

Yekta ilk günden bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olup kendisini kanıtlamak, kolay rakip olmadığını eski yarışmacılara göstermek isterken, Yaren de uzun zamandır alamadığı bilezikleri artık kazanmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Pazartesi Puan Durumu Açıklandığı Sırada Yaren ve Filiz

Bugün Gelinim Mutfakta 20 Eylül puanlaması sonunda en yüksek puanı alıp günün birincisi olan yarışmacının elde edeceği kazanımların bir kısmı şöyle; 

  1. Haftaya altın alarak başlamak
  2. Eleme potasında bir adım uzaklaşmak
  3. Rakiplerine kolay lokma olmadığını göstermek
  4. İlk günden bilezikler için adım atmak
  5. Pazartesi günüden itibaren rakiplerine fark atmak
  6. Güçlü bir rakip olduğunu rakiplerine göstermek

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yukarıda açıklanan kazanımlara daha da eklenebilir. Bunlar belli başlı avantajlardır. Yarışmacıları yukarıda verilen avantajları elde etmek için ne yapıp edip 20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda günün birincisi olup, çeyrek altını kazanmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

20 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Demet Akalın’ın Pazartesi beş puanı kime verdi? Yeni gelen Yekta kaç puan aldı? Pazartesi çeyrek altını kim kazandı? Soruların cevapları alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak verilmiştir.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Puanları (20/09/2021 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

20 Eylül Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yaren: 4
Aslıhan: 5
Hazal: 1
Yekta: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Cevriye’nin verdiği Puanlar

Yaren 2
Aslıhan 5
Hazal 2
Yekta: => Cevriye’nin Gelini 1

*************************
” 20 Eylül 2021 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4
Hazal: 5
Yekta: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Bedriye’nin verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 5
Hazal: => Bedriye’nin Gelini 3
Yekta: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 1
Aslıhan: 5
Hazal: 4
Yekta: 2

*************************

Gelinim mutfakta 20 Eylül Pazartesi Toplam Puanlar

Yaren 4 2 3 1 1 11
Aslıhan 5 5 4 5 5 24
Hazal 1 2 5 3 4 15
Yekta 1 1 1 4 2 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20 Eylül – 24 Eylül Haftası) – Pazartesi

YEKTA BU HAFTA GİDİCİ

*************************

Yaren: 11
Aslıhan: 24
Hazal: 15
Yekta: 9

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Eylül Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 20 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ASLIHAN
20 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEKTA

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Salı Fragmanı İzle

20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sonrasında gözler yeni haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. O anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 21 Eylül Salı fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

    1. istatistiklre göre Yaren’in alması gerekiyordu. Gelecek hafta hazal yada yine yaren olması lazım bekleyip görelim bu hafta gelen kesin gidici onu biliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu