Zuhal Topal'la Sofrada

20 Eylül Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Gülcan Güvenç]

20 Eylül Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Gülcan Güvenç yarışacak. 20 Eylül Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları  47 yaşına 18 yıllık ev hanımı olan Gülcan’a ve yaptığı yemeklere gidecek. Gülcan Güvenç kaç puan aldı? 20 Eylül Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu netleşti mi? Gülcan Güvenç’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?  Gülcan Güvenç’in menüsünde hangi yemekler var? İşte bu soruların detaylı cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Ekim Pazartesi Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

1974 yılında dünyaya gelen 47 yaşında ki Gülcan Güvenç bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Eylül Pazartesi Puanları için yarışan yarışmacı oldu. Kendisine ve elinin lezzetine çok güvenen Gülcan, yemek yaparken yaşadığı aksilikler, alış veriş sırasında unuttuğu malzemeleri nedeniyle Gülcan yemeklerini %100 yetiştiremedi.

=> 11 Ekim Pazartesi Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

20 Eylül Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Gülcan ve Ailesi

Fox TV’den TV8’e transfer olan Zuhal, ilk haftayı kayıpla geçirirken, ikinci haftadan itibaren izlenme oranlarını artırmak istiyor. Bunun içinden ilk günden itibaren neşesi ile ekranı doldurmaya çalışan Zuhal’i büyük bir sürpriz bekliyor. İlk gün yarışmacısı yemeklerini tam olarak yetiştiremediği için Zuhal Topal 20 Eylül puanlaması tansiyon bir hayli yükselecek.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Ekim Salı Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yemek yarışmasında daha çok laf sokma yarışmasına doğru kayan Yemekteyiz formasına acil olarak makyaj yapılması gerekliliği her geçen gün artarken, bugün olmamış yemekleri puanlamaya tabi olacağı için lezzetten daha çok sözler konuşacak.

=> 4 Ekim Pazartesi Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal Kaç Puan Verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Gülcan Güvenç ilk gün nasıl puanlar aldı? 20 Eylül Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Gülcan’ın menüsüne rakipleri ne söyledi? Nasıl eleştirdiler? Kaç puan verdiler? Gülcan Güvenç’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının devamında verilmiştir.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20-24 Eylül Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Eylül Pazartesi (2021)

20 Eylül Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan gelinimizin adı Gülcan Güvenç. Aslen baba tarafından Trakyalı olan 47 yaşında ki 18 yıllık ev hanımı Gülcan, elinin lezzetini kanıtlamak için yarışmaya katıldığını ifade etti.

=> 21 Eylül Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

İki çocuk annesi olan Gülcan otoriter ve baskı bir yapısının arkasında sevdiklerini koruma iç güdüsü olduğunu sözlerine ekleyen Gülcan tamamen yarışmanın heyecanı ile alış veriş sırasında almak istediği malzemeleri unutması, yemek yaparken yaşadığı aksiliklerin üst üste gelmesi, Gülcan’ın motivasyonunu bitirdi.

20 Eylül Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği Sırada Yarışmacılar

Bugün 20 Eylül Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz puanları yetişmeyen yemeklere gideceği için Gülcan kesin olarka 24 Eylül Cuma günü verilecek olan 15.000 TL’yi kaybettiği %100 kaybetti.

Yemeklerini istediği gibi ortaya koyamayan, masasını yetiştiremeyen, üzerini giyemeyen, 20 Eylül Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Gülcan, günün sonunda verilecek olan Zuhal Topla 20 Eylül Pazartesi puanları sırasında rakiplerinden çok düşük puanlar alacak.

20 Eylül Yarışmacısı Gülcan Güvenç

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gülcan Güvenç
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gülcan Güvenç Resmi
 • 47 yaşında
 • 18 yıllık ev hanımı
 • 1974 doğumlu
 • İki çocuk annesi
 • Oğlu 2 yıl önce evlendi
 • Gelini 7 aylık hamile
 • Evli
 • 2 ay sonra babaanne olacak
 • Resim yapmayı çok seviyor
 • Yakında babaanne olacak
 • 2 yıllık gelini var
 • Sarılmayı sevmiyor
 • Baba Siirt
 • Anne Trakyalı

Zuhal Topal’la bugün yarışan Gülcan Güvenç’in menüsünü ve bu menüye rakiplerinin eleştirilerini aktardıktan sonra, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Eylül Pazartesi Puanları ile puanlaması bu yazının en sok kısmında tablo içerisinde verilecektir.

20 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gülcan’nın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 20 Eylül Pazartesi Puanları verilecek Gülcan'ın Menüsü
 • Mişoşe Çorbası
 • Zeytinyağlı Biber Dolma
 • Pastırmalı ve Kaşarlı Tost Ekmeği Böreği
 • Patlıcan Turşu
 • Milföy Çanağında Tantuni Sote
 • Sütlü Kaşarlı Baharatlı patates Püresi
 • Sebzeli Bulgur Pilavı
 • Çoban Kaşık Salata
 • Pişmeyen Pasta

Bu haftanın ilk yarışmacısı Gülcan bugün hangi yemekleri yapacağını bizzat kendisi açıkladı. 20 Eylül Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için en baştan oldukça iddialı olsa da yaşadığı aksilikler nedeniyle yarışma sevinci ortadan kayboldu.

Gülcan’nın rakipleri Gülcan Güvenç’in menüsünü öğrendiklerinde aynen şu ifadelerle eleştirdiler;

Bu menü benim kıyafetime yakışmadı
Menü güzel olacağını düşünmüyorum
Bu menüyü kabul etmiyorum
Bu menüyü kolay buldum
Bunların tamamı 1 saatte pişer

Yarışmacının Rakipleri

Haftanın ilk bölümünde hem masası hem yemekleri yetişmeyen Gülcan bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Eylül Pazartesi puanları sırasında istediği puanları hem rakiplerinden hem de sunucudan kesinlikle alamayacak.

Fox TV’deki formatın aksine Yemekteyiz formatında rakipler 1 ile 10 puan arasında verme hakları var. Yemeklerin pişip pişmemesine bakılmaksızın, yemeklerin yetişip yetişmemesine bakılmaksızın rakipler yarışan yarışmacıya istediği puanları verme hakları olduğu için dört yarışmacı genel itibari ile düşük puanlar verecekler. Dikkat: Gülcan Güvenç’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Gülcan Güvenç’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Eylül Pazartesi puanları sırasında toplamda kaç puan aldı? Soruların cevapları yazının hemen devamında tablo içerisinde açıklanmıştır.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

20 Eylül Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Gülcan Güvenç)

Aala Abed  4
Gülay Kurt  1
Sibel Nazire Özgünaydın  1
Cüneyit Akın  1
Zuhal Topal    3
TOPLAM:   10

**20 Eylül 2021 Pazartesi**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 20 Eylül Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen baba tarafından Siirt, anne tarafından Trakyalı olan iki çocuk annesi 47 yaşında ki Gülcan Güvenç‘in yarıştığı, 20 Eylül Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlamasının yapılacağı Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Eylül fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu