Gelinim Mutfakta

20 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Günün Birincisi Ve 20 Haziran Puanları

Gelinim Mutfakta 20 Haziran Perşembe günün birincisi kim oldu? Adım adım finale yaklaşırken Ezgi kendisinden beklenen performansın çok çok gerisinde olduğunu görüyoruz. 20 Haziran Perşembe puanları verildiği esnada Ezgi kesinlikle rakiplerine fark atması gerekiyor. aksi halde rakibi Gülcan, bilezik yarışında 43. bileziklerine daha da yaklaşmış olacak. Dikkat:20 Haziran Perşembe Puan Durumu sayfanın sonunda sonunda verdik.

=> 20 Haziran 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Tahminlerimize göre bu hafta Ezgi daha aktif ve iyi yemek yapan gelin olmasını bekliyorduk. ancak Ezgi ilk üç gün beklentilerimizin altında kaldı. Gülcan ise uzun süre bilezik hasretini sonlandırmak için adım adım yürümeyi başardı ve rakiplerine iyi fark attı. Ancak yeterli değil. Gelinim Mutfakta 20 Haziran Perşembe Puanları sırasında aynen devam etmesi gerekiyor.

==> DİKKAT! [pembebuton]Gelinim Mutfakta 29 Ağustos Perşembe Puan Tablosu[/pembebuton] birazdan şekillenecek. O anları görebilmek için lütfen tıklayınız.

20 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Olan Kaynanalar

Gelinim Mutfakta 20 Haziran Perşembe Puan Durumu kaynanaların 20 Haziran puanları sonrasında netleşecek. Öncesinde yarışmacıların Perşembe günü haftalık toplam puan durumuna göre hem puanlarını hem de sıralamalarına birlikte bir göz gezdirelim.

==> DİKKAT! [pembebuton]21 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gülcan 48 puanla zirvede yer alırken kendisine en yakın yarışmacı 8 puan gerisinde Hatice’nin yer aldığını görüyoruz. Üçüncü sırada Gülcan’ın 9 puan gerisinde 35 puan da olduğunu görüyoruz. Son sırada ise Sevinç 19 puan ile %100 eleme potasına şimdiden girdiğini görüyoruz. 

Gülcan ile Kayın validesi arasında Çarşamba günü puanları verildikten sonra günün kritiklerinde çok ciddi bir tartışma başladı. Adeta gelin ve kaynana kılıçları çekti. Daha önceki tartışmalardan biliyoruz ki Gülcan ne zaman kayın validesi ile tartışsa, kesinlikle puanlama açısında geriliyor. Bakalım 20 haziran puanları sonrasın Gülcan’ın 20 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Tablosu nasıl şekillenecek? Hep birlikte izleyip, göreceğiz. 20 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu Açıklanmadan Önce

20 Haziran Perşembe Puanlaması adeta kaynanaların bir savaşı olacak. Hüsniye hanım riskli puanlar kullanıp Hatice’nin tabağını bulmaya çalışırken, Besime hanım kesinlikle sekmeden gelinin tabağını bulması izleyenlerde, acaba tüyo mu veriliyor? diye konuşulmaya başladı. Sizce Besime hanıma tüyo veriliyor mu? yorumlarınızı bekliyorum.

20 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu açısından Sevinç gerçekten kötü bir başlangıç yaptı. Şu an da 19 puanla daha Perşembe puanları bile verilmeden Cuma günü yani finale de eleme potasında kesinlikle yarışacağını buradan görebiliyoruz. Ancak burada Sevinç çok kötü yemek yapıyor diyemiyoruz. Çünkü; bence yarışma tarihinde en güçlü adaylar bir araya gelmesi, yeni gelene yaşama sansı vermediğini düşünüyorum.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Geçtiğimiz hafta bugün günün birincisi Hatice olmuştu. Lakin, bizlerin bugün birincisi olmasını beklediğimiz yarışmacı daha farklı birisi olduğunu söylemek isterim. Bizleri instagram dan takip edenler, bizim kimi bahsettiğimizi daha iyi biliyorlar. Not: 20 Haziran 2019 puan durumu sonucu yazının sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu vermeden önce bu hafta en başarılı kaynanalar kimler olduğuna baktığımız, Besime hanımı görebiliyoruz. Ancak, Perşembe günü Besime hanım Gülcan ile konuşmayı kesmesi bu başarısının gerilemesine neden olacağını bekliyoruz.

20 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

17 Haziran 2091 Pazartesi günü 321. bölümü ile karşımıza gelen yarışma programı 325. bölümü ile 21 Haziran Cuma günü son bulacak. Bildiğiniz gibi Perşembe günü gelinlerin aldığı sıralama ile Cuma günü final de verilen puan sonrasında gelinlerin aldığı sırlama arasında benzerlik oranı %98 gibi çok yakın bir oran olduğunu görebiliyoruz. Yani birinci ve sonuncunun yeri değişmediğini yada çok az değiştiğini görüyoruz. Bu sebeple, 20 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi olup, bu puanla zirvede yer alacak isim birazdan belli olacak.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

20 Haziran Perşembe gelinim mutfakta toplam puanlar da zirve eğer ki el değiştirecek olursa, kesinlikle bilezikleri aldım yada kazandım havasına giremeyecek. Çünkü arada puan farkını açmak için imkanı olmayacak. Not: Perşembe Puan Tablosu yazının en alt kısmında verdik.

Ezgi yarışma sezon finaline girmeden evvel 70 bilezik hedefine ulaşmak ve bir daha bu bilezikleri hiç bir yarışmacının geçmesine müsaade etmeyecek bir rekor ile yarışmadan ayrılmayı ve bilezik listesinde her daim isminin yazılmasını istiyor. Bunu için kesinlikle, Perşembe puanlaması sırasında rakiplerinden daha iyi yemek yapıp, günün birincisi olmak zorunda. Not: 20 Haziran 2019 Perşembe günün birincisi kim olduğu yazının sonunda verdik.20 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Hatice

20 Haziran Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Bazdan kaynanalar, bugünün puanlamasını yapacak ve bizlerin de en çok beklediğimiz Bugün kim birinci olduğu sorusunun cevabını verecek.Not: 20 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmı bu yazının en son kısmında verdik.

Sözlerimi daha fazla uzatmadan Perşembe günü gelinlerin yaptığı harika bir yemek var. Yarışmaya özel tarifi verip, bugün kim birinci oldu? sorusunu cevaplayacağız.  

Gelinim Mutfakta 20 Haziran Brokolili Tavuk Graten Malzemeleri

Gelinim Mutfakta Günün Yemeği

 • 500 gram Brokoli
 • 1 adet havuç
 • 250 gram tavuk göğsü
 • 1 çay kaşığı pul biber
 • 1 çay kaşığı yenibahar
 • 1 adet orta boy soğan
 • 500 gram karnabahar
 • 3 adet orta boy patates
 • 1 su bardağı kadar rendelenmiş kaşar
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı kimyon
 • 3 diş sarımsak

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Beşamel Sosu İçin;

 • 2 yemek kaşığı tere yağ
 • 3 yemek kaşığı un
 • 3 su bardağı süt

Fatih Ürek yarışmacılara toplamda 50 dakika süre verdi. Bu süre içerisinde gelinlerin günün yemeğini yapmasını istedi. Yarışmacılar ise vaktinde yetiştirmiş olsa da bazı gelinlerin yemeklerinin çiğ kaldığını buradan söyleyelim. 

Gelinim Mutfakta 20 Haziran Puanları (19/06/2019 Perşembe)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 4
Hatice : 1
Sevinç : 3

*************************
“Her bir kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 5
Sevinç : 2

*************************
” 20 Haziran 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Aynur’un verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 2
Hatice : 2
Sevinç  : => Aynur’un Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 2
Hatice : 1
Sevinç : 3

*************************

Gelinlerin 20 Haziran 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 5 3 5 5 18
Gülcan 4 1 2 2 9
Hatice 1 5 2 1 9
Sevinç 3 2 1 3 9

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17 Haziran – 21 Haziran Haftası) – Perşembe

*************************

Ezgi      : 35 + 18 = 53
Gülcan : 48 + 9 = 57
Hatice : 37 + 9 = 46
Sevinç : 19 + 9 = 28
*************************

Gelinim Mutfakta 20 Haziran Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

20 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 20 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒EZGİ
20 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜLCAN & HATİCE & SEVİNÇ

*************************

Gelinim Mutfakta 325. Bölüm 21 Haziran 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu