Gelinim Mutfakta

20 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Son Puan Tablosu)

Gelinim Mutfakta 20 Kasım Çarşamba günün birincisi kim oldu? Duygu ve Melike ilk iki gün birer kez günün birincisi olmasına rağmen Elif ikiliden sadece bir puan gerisinde olması, bu hafta bilezikleri ne denli istediğini de göstermiş oldu. Bugün Gelinim Mutfakta 20 Kasım Çarşamba Puanları sırasında bir kırılma noktası olacak. Bilezik yarışında bir gelin geriye düşecek. Ancak o gelin tahminlerimize göre Elif olmayacak. Dikkat: 20 Kasım puan durumu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> Bu arada [mavibuton]11 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta oldukça çekişmeli bir final bizleri bekliyor. Elif bilezik listesinde Gülcan’ı alt edip 45 bilezikle ikinci sıraya çıkmanın hesaplarını yaparken Melike de yakın zaman da doğuma gideceği için gitmeden en azından beş bilezik daha almanın peşinde. Duygunun ise asıl hedefi Elif’i eleme ama şimdilik zor gibi duruyor.

=> Bu arada [mavibuton]4 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması Duygu bugün 20 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında yine zirvede kalmayı başarırsa bu hafta için büyük umut vaad edeceğini ama altın kokusunu allan Çiğdem ile Elif, asla ama asla bu hafta bilezikleri bir başkasına kaptırmaya niyeti yok.

=> Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 27 Kasım Çarşamba Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

20 Kasım Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında Çiğdem hanım ile yeni gelen Pakize’nin vereceği puanlar oldukça önemli olacak. Çiğdem hanım kendi gelinin zaten buluyor ama diğerlerine düşük mü verecek? Diye merak ediyoruz.

=> [mavibuton]22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuÇiğdem hanım için bu endişe ve merakımız var. Aynı şekilde Gamze’nin kaynanası Pakize bu hafta gelinin hiç bulmadı. Verdiği yüksek puanların tamamını Duygu vermesi onu zirveye yerleştirdi. Pakize hanım gene tercihini Duygu’dan yana kullanması halinde, bugün Gelinim Mutfakta 20 Kasım Günün birincisi olmasını bekliyoruz.

=> [mavibuton]21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Kasım Puanlama kısmında geçmeden önce ilk iki gün sonunda gelinin bulan kaynanalar baktığımızda Şaheste iki kez gelinin bulmayı başarırken Aysel ve Çiğdem birer kez bulabildi. Pakize kaynana ise daha siftahı yok. :)20 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An

20 Kasım Çarşamba puanları henüz henüz verilmeden önce bu hafta Pakize hanım sayesinde Duygu da uzun süre sonra altın yarışında çok iddialı olduğunu göçüyoruz. Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucu ve yarışmacıların aldığı puanlara sıra ile bakalım.

Duygu hem kaynanası hemde Pakize hanım sayesinde 28 puanla zirvede yer alırken onu sade ve sadece bir puan gerisinde son bölümde birinci olan Melike’nin takip ettiğini görüyoruz.Gelinim Mutfakta 20 Kasım Çarşamba Puanları Öncesi Dansçı Hintliler

İkilinin hemen bir puan gerisinde ise Elif Akçam’ı görüyoruz. Elif de hale bilezik yarışında hiç günün birincisi olmamasına rağmen bu kadar yüksek puanla takip etmesi bence ciddi bir başarı diyebilirim. Not: Gelinim mutfakta bugün kim birinci olduğunu yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Gelelim son sıradaki isime. Bu hafta yarışmaya katılan ve ilk geldiği gün açıkça başkalarının nedeni ile katıldığını söylemesi nedeni ile motivasyonu düşük ve sanırım yarışma tarihinin en düşük puanı ile yarışma veda edecek. 20 Kasım Çarşamba haftalık toplam puanlar sonucu öncesinde son durum bu halde.20 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Duygu

Bugün çeyrek altını alan gelin Duygu Elif ve Kıymet üçlüsünden hangisi olursa diğerlerine Cuma günü bilezik yarışında ciddi bir fark atmayı başaracak. Kısacası bilezikleri ne çok isteyen kim olduğu bugün belli olacak.

Bugün kim birinci olur? Dizi ve program eleştirmenleri Elif’in çok iyi gittiğini ama Melike’yi de yabana atılmaması gerektiği için bugün birinci olacak gelin Elif yada Melike olacağını düşünüyorum.

Gelinim Mutfakta 20 Kasım Puan Durumu İle Birincisi

18 Kasım 2019 Pazartesi günü 396. bölümü ile haftaya başlayan program, 398. bölümü ile Hint günü olarak nitelendirdiği bugün kaynanaların vereceği 20 Kasım Çarşamba Puanları ile kaldığımız yerden devam edeceğiz. Gelinleri bugün kaç puan aldığını, kaynanalar gelinlere kaç puan verdiğini tek tek açıkladıktan sonra Gelinim Mutfakta 20 Kasım Çarşamba Puan durumu sonucunu açıklayacağız.20 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta 398. bölüm

Gelinim mutfakta puanlama kısmın da Gamze’nin yaptığı hata nedeni ile Fatih Ürek Gamze’den 2 puan düşecek. Bu durumu fark eden gelinler ise Gamze’nin kurala uymadığı için hak ettiğini dile getirdiler.

Aslında Gamze zaten elenecek. Bu kadar üstüne gitmenin anlamı yoktu. Tabi adalet sağlandığı için mutluyum. Orası ayrı bir durum.Not: 20 Kasım Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi kim olduğu yazının en son kısmında paylaştık.Gelinim Mutfakta 20 Kasım Çarşamba Puan Durumu Öncesi Yarışmacılar

Gelinim Mutfakta Son bölüm de çeyrek altını sevinçle alan ve yakında doğum yapacak olan Melike 400 bölümden sonra haftaya olamayacağı konusunda bize ulaşan bir bilgi var. Ancak bizler bu bilgiyi teyit ettiremedik.

20 Kasım Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Biliyorum, bu sorunun cevabını merak ediyorsunuz. Birazdan kaynanalar Hint pilavı için puanlamaya gelecek ve verecekleri puanlar sonucunda ortaya çıkan neticeye göre çeyrek altını alan kim olduğunu önceden açıklayacağız. Dikkat: 20 Kasım Çarşamba puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.20 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bugün haftalık toplam puan durumu sonucu açıklandığı sırada yani günün kritikleri konuşulduğu sırada Şaheste kaynana, kendi evinin yanında bir evi daha olduğunu ve kiracısını çıkarttığını tadilat için de Melike ile kazandığı altınları harcayacağını söylemesi gündem oldu. Bunu duyan Şaheste’nin oğlu aldığı çeyrekleri bir an evvel yeniden Melike’ye vermesini istedi. 

Kaynana Şaheste ise oğlunun emri vaki konuşmasına aynı şekilde karşılık verdi.

“Asla çeyrekleri geri vermeyeceğim.”
Şaheste Kaynana

Sözleri ile inadım inat. Ne olursa olsun hem eski çeyrekleri vermeyeceğini hem de bu yarışmaya katılırken Melike ile yaptığı anlaşmaya göre yarısını alacağını ve o yarısı ile de evin tadilatını yapacağını söyledi. Peki bu motivasyon ile Melike’nin bugün günün birincisi olması biraz hayal gibi duruyor.Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli Bugün 20 Kasım Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu sizlere vermeden önce çok özel bir tarifi vermek istiyorum. Bugün yarışmada Hint günü yapılacak. dolayısı ile Hintlilere özgü pilav yapılacak. Bu yemeğin malzemelerini sabırsızlıkla açıklamak istiyorum.

Gelinim Mutfakta 20 Kasım Kashmiri Pulao (Hint Pilavı)

Gelinim Mutfakta Kashmiri Pulao malzemesi - 20 Kasım

 • 1/2 su bardağı sıvı yağ
 • 2 adet kakule (yeşil)
 • 1/2 çay kaşığı toz karanfil
 • 2 diş sarımsak
 • 1/2 çay bardağı badem
 • 1/2 çay bardağı sarı kuru üzüm
 • 1/2 çay bardağı ezilmiş Antep fıstığı
 • 1/2 toz kakule
 • 1 su bardağı basmati pirinci
 • bir miktar gül suyu
 • bir tutam safran
 • 1,5 su bardağı süt
 • 2 çay kaşığı tuz

20 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Hint Pilavı Kashmiri Pulao

Süslemek için;

 • Kaju
 • Ceviz
 • Badem
 • 5 dal nane yaprağı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1İki hafta önce başlatılan Gaziantep günü, Rumeli günü derken sınırları bugün itibari ile aştık ve Hint günü yapılacak programda.

Hint pilavı olarak bilinen ama içinde neredeyse yok yok bir yemek olarak yarışmacılar tam adı ile Kashmiri Pulao yapacaklar. Tabi ismi yabancı olduğu için bizler onu Hint pilavı olarak nitelendireceğiz. 20 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Bugün Hint günü

Fatih Ürek, Çarşamba günü Hint pilavı için yarışmacılara 50 dakika süre verdi. Bu süre içinde pilavını sunum kısmına hazır etmelerini istedi.

Gamze gerek Fatih Ürek’in gerekse şef Damla’nın dediklerine aykırı bir hamle yapınca bu durum yarışmacıların gözünden kaçmadı. Zaten ilk iki gün en kötü puanları alan Gamze Çeyrek altını bugün kim kazandı? sorusunun cevabı olamayacağı gibi -2 puan da hanesinden düşülecek. 

Gelinim Mutfakta 20 Kasım Puanları (20/11/2019 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 5
Duygu  : => Aysel’in Gelini 1
Melike : 4
Gamze : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 1
Melike : 1
Gamze : 1

*************************
” 20 Kasım 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 2
Duygu : 1
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Gamze : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Pakize‘nin verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 1
Melike : 3
Gamze: => Pakize’nin Gelini 2

*************************

Gelinlerin 20 Kasım 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Elif 5 5 2 5 17
Duygu 1 1 1 1 4
Melike 3 4 5 1 13
Gamze 2 4 4 1 11-2 = 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Kasım Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif       : 26 + 17 = 43
Duygu  : 28 + 4 = 32
Melike  : 27 + 13 = 40
Gamze : 13 + 9 = 22
*************************

Gelinim Mutfakta 20 Kasım Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

20 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Elif
Gelinim Mutfakta 20 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Elif
20 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Duygu

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Kasım 2019 Perşembe Fragmanı İzle

21 Kasım 2019 Perşembe günü Kanal D ekranlarına 399. bölümü ile karşımıza gelecek olan programın 21 Kasım Perşembe fragmanı alt kısımda sizler bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu