Zuhal Topal'la Sofrada

20 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Esma’ya Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 20 Kasım Çarşamba Esma Uzer yarışacak. Beş yıllık ve iki çocuk annesi Sivaslı Esma Yılmaz kaynanaları etkilemek için kendi özel sosları ile kaynanaları etkilemenin peşinde, ancak kaynanalar da kolay lokma değil. Zor beğeniyor ve az puan verdiği için bugün puanlama esnasında tansiyon oldukça yükselecek.

=> [pembebuton]11 Aralık Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Son bölümde kaynanaları puanlarını verdikten sonra iki kaynana yaşanan stresi kaldıramadıklarını ve soluğu hastanede aldıklarını bugün öğrendik. Dün kaynanalar açısında oldukça zor geçti. Ancak puanlama olayı bir o kadar da kolay oldu. Zira yarışmacı Ece salatayı unutuğunu ama ona rağmen getirmediği için düşük puanlar aldı.

=> Bu arada [pembebuton]6 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Haftalık Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.Zuhal Topal 20 Kasım Çarşamba Puanları Verilecek Esma Ve Ailesi=> Bu arada [mavibuton]6 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada 6 Aralık Cuma Verilen Puanlar[/mavibuton] sonucunda kaç puan aldığını görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal 20 Kasım Çarşamba Puanları verildiği sırada düne nazaran daha yüksek bir puanlama olacak. Fragmandan gözlemlediğimiz kadarı ile menüsünü yetiştirdiği için 3 ve yukarısında bir puanlama göreceğiz.

=> [pembebuton]4 Aralık Çarşamba Zuhal Topalla bugünkü bölüm[/pembebuton] de verilen puanları görmek için tıklayınız.

Genel de gelinlerin hakkını koruyan ve onların düşük puanlarını verdiği puanlamalar ile yükselten sunucumuz dün yarışmacı Ece’ye hayat dersi vermek babında 3 puan verdi. Sanırım bu zaman kadar sunucumuzun verdiği en düşük puan olduğunu hatırlıyorum. Not: 20 Kasım Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı yazının en sok kısımda sizleri bekliyor.

=> [pembebuton]27 Kasım Çarşamba Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.20 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana=> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım Cuma haftanın birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Hafta içi farklı beş gelin ve farklı beş kaynana yarıştığı için onları kısa süre için de tanımak bir hayli zor olduğunu bildiğimiz için her konumuzun için yarışmacıları tanıttığımız konumuza ulaşmak için buton ekliyoruz. [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 18-22 Kasım yarışmacıları[/mavibuton] kimler olduğunu öğrenmek için mavi butona basıp, ulaşabilirsiniz. 

=> [mavibuton]22 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugünün Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Kasım Çarşamba (278. Bölüm)

20 Kasım Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Esma Yılmaz. Aslen Sivaslı olan yarışmacı Esma bugün kendi yöresinden bir menü ile kaynanalar etkilemeye çalışacağını beklerken, genel bir menü ile gelmesi hem beni, hem de kaynanaları şaşırttı. Ancak Esma, memleketi Sivas’dan getirdiği baharatlarla durumu kurtaramaya çalıştı. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 20 Kasım Çarşamba Puan durumu yazının en sonunda verdik.

=> [pembebuton]21 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta Çarşamba günü (20 Kasım 2019 Çarşamba) yarışan yarışmacımız Esma Yılmaz ile kaynanası Şahhanım Yılmaz hakkındaki tüm bilgiler alt kısımda sizler için hazırladık.

Esma Yılmaz (20 Kasım 2019 Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topalla Sofrada Esma Yılmaz - 20 Kasım Çarşamba

 • 30 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • Aslen Sivaslı
 • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş
 • Kaynanasını çok seviyor 

Şah Hanım Yılmaz (20 Kasım Çarşamba Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal bugün Yarışan Şahnanım Yılmaz - 20 Kasım 2019

 • Aslen Sivaslı
 • 50 yaşında
 • İki erkek evladı var
 • Kocası Futbol Antrenörü
 • Gelini ile arkadaş gibi
 • Büyük ödülü kesinlikle alacıklarını iddia ediyor

Esma, Şahhanım oğlu ile evlenmesini tesadüflere borçlu olduğunu açıkladı. Şah hanım oğlunu evlendirmek için bir köye kız bakmaya giderler ama onu bulamazlar. Tanrı misafiri olarak gittiği evde Esma’yı görse de yanındaki çocuğu görünce evli zannederler.

Şah hanım daha sonra Esma’nın evli olmadığını, yanındaki ufak çocuğunda kardeşi olduğunu öğrenince Esma’ya talip olduğunu ve bu sayede evlendiklerini açıkladı. Program da kaynanasını en çok seven gelin sıralaması yapsam, sanırım ilk üç arasında gösterebilirim.

Şah hanım gelini Esma’ya ayrı ev tutmak istese de Esma istemediğini ve birlikte yaşamaya başladıklarını son üç ay öncesine kadar da hep birlikte yaşadıklarını açıkladı. Dikkat 20 Kasım Çarşamba bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında tablo içinde verdik.Zuhal Topal'la Sofrada Son Bölüm Yarışmacısı Esma Yılmaz - 20 Kasım 2019

Bugün 20 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması sırasında Derya hanım gelinin Ece’den gördüğü muameleye nazaran bugün Esma’ydan çok iyi muamele görmesi Derya’yı etkilemeyi başardı. Hatta Derya bir ara Esma hakkında şu sözleri sarf etti;

“Esma keşke benim gelinim olsaydı.”
Derya Kaynana

Bu cümleyi hafta finalinde eğer ki Derya’nın gelini Ece duyarsa ortalık toz duman olacağı kesin. Dua edelim de bu konu final günü açılmasın. Sözlerimi burada noktalarken, 20 Kasım Zuhal Topal bugün puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

20 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Esma’nın Menüsü 

 • Yayla Çorbası
 • Karışık Pide
 • Yoğurtlu Kabak Kızartması
 • Köri Soslu Tavuk
 • Pirinç Pilavı
 • Beyaz peynirli Akdeniz Salatası
 • Künefe

Bugün Zuhal Topal'la Sofrada Esma Yılmazı'n Menüsü - 20 Kasım Çarşamba


Kaynanalar son bölümde oldukça zorlandılar. Yemeklerin harika olmasında dolayı değil, yarışmacı gelinin tavırlarında dolayı yaşadıkları olay halen gözlerimin önünden gitmediği defalarca dillendirdiler. Bugün ise düne nazaran daha sakin bir limana demir atacaklar.

Şah hanımın gelini Esma’nın bugün yapacağı yemekleri gören kaynanalar çok zorlanacak bir menü olmadığını ve 2,5 saat için de kolaylıkla yapılabileceğini söylediler. Aslında çok genel geçer bir tabir ile kaynanalar aslında şunu söylemiş oldu;

“Ne yaparsa yapsın, Ben (kaynana) bugün düşük vermeye geldim.”
Kaynanalar

Sözleri ile bugün yüksek puanlar göremeyeceğimizi kanıtlamış oldu. Ancak kaynanalar nasıl puanlar verirse versin, sunucumuz bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabı sonucu belirleyici olacak.

Son bölümde gelinin ile tartışan kaynana Derya, gelinin yanından bavulunu toparlayıp gittiğini çekim için başka bir yerde kaldığını duyduk. Zaten yarışmacı gelin, akşam hesabını soracağım tarzında kaynanasına karşı kendisini bilemesi, hem izleyenleri üzdü, hem de yemeklerine konsantre olmadığı için düşük puanlar aldı.Zuhal Topal'la Sofrada 20 Kasım Çarşamba Puan Tablosu Açıklandığı An

Son duruma baktığımızda bugün yarışacak Şahhanım gelini Esma için harika bir fırsat doğduğunu, genel de kaynanalar düşük puanları kullandıkları için ellerinde yüksek puanlar kaldığını görüyorum.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Kasım Puanları sırasında bakalım kaynanaları ellerindeki yüksek puanları mı kullanacak? Yoksa 4-5 gibi düşük verip günü mü kurtaracaklar? Bekleyip göreceğiz.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (18-22 Kasım)

18 Kasım 2019 Pazartesi günü 276. bölümü ile başlayan bu hafta ve birazdan 278. bölüm de Esma Yılmaz’a verilecek puanlar sonucunda haftalık toplam puanları hemen alt kısımda ekledim.

 • Pazartesi = 30
 • Salı = 14
 • Çarşamba = 26

20 Kasım Salı Zuhal Topal’la Puanları (Esma’nın Puanları)

İlknur  4
Derya  7
Gülcihan  4
Kiraz  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   26

**20 Kasım 2019 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 20 Kasım 2019 Fragmanı

Bu hafta Sivaslı olan ve beş yıllık evli 30 yaşındaki Şahhanım Yılmaz’ın gelini Esma Yılmaz’ın Fox TV ekranlarında yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 278. bölüm fragmanı hemen alt kısıma ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu