20 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Esma’ya Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 20 Kasım Çarşamba Esma Uzer yarışacak. Beş yıllık ve iki çocuk annesi Sivaslı Esma Yılmaz kaynanaları etkilemek için kendi özel sosları ile kaynanaları etkilemenin peşinde, ancak kaynanalar da kolay lokma değil. Zor beğeniyor ve az puan verdiği için bugün puanlama esnasında tansiyon oldukça yükselecek.

=> 4 Aralık Çarşamba Zuhal Topalla bugünkü bölüm de verilen puanları görmek için tıklayınız..

Son bölümde kaynanaları puanlarını verdikten sonra iki kaynana yaşanan stresi kaldıramadıklarını ve soluğu hastanede aldıklarını bugün öğrendik. Dün kaynanalar açısında oldukça zor geçti. Ancak puanlama olayı bir o kadar da kolay oldu. Zira yarışmacı Ece salatayı unutuğunu ama ona rağmen getirmediği için düşük puanlar aldı.

=> 27 Kasım Çarşamba Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.Zuhal Topal 20 Kasım Çarşamba Puanları Verilecek Esma Ve Ailesi - 20 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Esma'ya VerildiZuhal Topal 20 Kasım Çarşamba Puanları verildiği sırada düne nazaran daha yüksek bir puanlama olacak. Fragmandan gözlemlediğimiz kadarı ile menüsünü yetiştirdiği için 3 ve yukarısında bir puanlama göreceğiz.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım Cuma haftanın birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Genel de gelinlerin hakkını koruyan ve onların düşük puanlarını verdiği puanlamalar ile yükselten sunucumuz dün yarışmacı Ece’ye hayat dersi vermek babında 3 puan verdi. Sanırım bu zaman kadar sunucumuzun verdiği en düşük puan olduğunu hatırlıyorum. Not: 20 Kasım Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı yazının en sok kısımda sizleri bekliyor.

=> 22 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugünün Puanları görmek için lütfen tıklayınız.20 Kasım Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana - 20 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Esma'ya VerildiHafta içi farklı beş gelin ve farklı beş kaynana yarıştığı için onları kısa süre için de tanımak bir hayli zor olduğunu bildiğimiz için her konumuzun için yarışmacıları tanıttığımız konumuza ulaşmak için buton ekliyoruz. Zuhal Topal’la Sofrada 18-22 Kasım yarışmacıları kimler olduğunu öğrenmek için mavi butona basıp, ulaşabilirsiniz. 

=> 21 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Kasım Çarşamba (278. Bölüm)

20 Kasım Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Esma Yılmaz. Aslen Sivaslı olan yarışmacı Esma bugün kendi yöresinden bir menü ile kaynanalar etkilemeye çalışacağını beklerken, genel bir menü ile gelmesi hem beni, hem de kaynanaları şaşırttı. Ancak Esma, memleketi Sivas’dan getirdiği baharatlarla durumu kurtaramaya çalıştı. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 20 Kasım Çarşamba Puan durumu yazının en sonunda verdik.

Bu hafta Çarşamba günü (20 Kasım 2019 Çarşamba) yarışan yarışmacımız Esma Yılmaz ile kaynanası Şahhanım Yılmaz hakkındaki tüm bilgiler alt kısımda sizler için hazırladık.

Esma Yılmaz (20 Kasım 2019 Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topalla Sofrada Esma Yılmaz 20 Kasım Çarşamba - 20 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Esma'ya Verildi

 • 30 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • Aslen Sivaslı
 • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş
 • Kaynanasını çok seviyor 

Şah Hanım Yılmaz (20 Kasım Çarşamba Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal bugün Yarışan Şahnanım Yılmaz 20 Kasım 2019 - 20 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Esma'ya Verildi

 • Aslen Sivaslı
 • 50 yaşında
 • İki erkek evladı var
 • Kocası Futbol Antrenörü
 • Gelini ile arkadaş gibi
 • Büyük ödülü kesinlikle alacıklarını iddia ediyor

Esma, Şahhanım oğlu ile evlenmesini tesadüflere borçlu olduğunu açıkladı. Şah hanım oğlunu evlendirmek için bir köye kız bakmaya giderler ama onu bulamazlar. Tanrı misafiri olarak gittiği evde Esma’yı görse de yanındaki çocuğu görünce evli zannederler.

Şah hanım daha sonra Esma’nın evli olmadığını, yanındaki ufak çocuğunda kardeşi olduğunu öğrenince Esma’ya talip olduğunu ve bu sayede evlendiklerini açıkladı. Program da kaynanasını en çok seven gelin sıralaması yapsam, sanırım ilk üç arasında gösterebilirim.

Şah hanım gelini Esma’ya ayrı ev tutmak istese de Esma istemediğini ve birlikte yaşamaya başladıklarını son üç ay öncesine kadar da hep birlikte yaşadıklarını açıkladı. Dikkat 20 Kasım Çarşamba bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında tablo içinde verdik.Zuhal Topalla Sofrada Son Bölüm Yarışmacısı Esma Yılmaz 20 Kasım 2019 - 20 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Esma'ya Verildi

Bugün 20 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması sırasında Derya hanım gelinin Ece’den gördüğü muameleye nazaran bugün Esma’ydan çok iyi muamele görmesi Derya’yı etkilemeyi başardı. Hatta Derya bir ara Esma hakkında şu sözleri sarf etti;

“Esma keşke benim gelinim olsaydı.”
Derya Kaynana

Bu cümleyi hafta finalinde eğer ki Derya’nın gelini Ece duyarsa ortalık toz duman olacağı kesin. Dua edelim de bu konu final günü açılmasın. Sözlerimi burada noktalarken, 20 Kasım Zuhal Topal bugün puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

20 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Esma’nın Menüsü 

 • Yayla Çorbası
 • Karışık Pide
 • Yoğurtlu Kabak Kızartması
 • Köri Soslu Tavuk
 • Pirinç Pilavı
 • Beyaz peynirli Akdeniz Salatası
 • Künefe

Bugün Zuhal Topalla Sofrada Esma Yılmazın Menüsü 20 Kasım Çarşamba - 20 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Esma'ya Verildi


Kaynanalar son bölümde oldukça zorlandılar. Yemeklerin harika olmasında dolayı değil, yarışmacı gelinin tavırlarında dolayı yaşadıkları olay halen gözlerimin önünden gitmediği defalarca dillendirdiler. Bugün ise düne nazaran daha sakin bir limana demir atacaklar.

Şah hanımın gelini Esma’nın bugün yapacağı yemekleri gören kaynanalar çok zorlanacak bir menü olmadığını ve 2,5 saat için de kolaylıkla yapılabileceğini söylediler. Aslında çok genel geçer bir tabir ile kaynanalar aslında şunu söylemiş oldu;

“Ne yaparsa yapsın, Ben (kaynana) bugün düşük vermeye geldim.”
Kaynanalar

Sözleri ile bugün yüksek puanlar göremeyeceğimizi kanıtlamış oldu. Ancak kaynanalar nasıl puanlar verirse versin, sunucumuz bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabı sonucu belirleyici olacak.

Son bölümde gelinin ile tartışan kaynana Derya, gelinin yanından bavulunu toparlayıp gittiğini çekim için başka bir yerde kaldığını duyduk. Zaten yarışmacı gelin, akşam hesabını soracağım tarzında kaynanasına karşı kendisini bilemesi, hem izleyenleri üzdü, hem de yemeklerine konsantre olmadığı için düşük puanlar aldı.Zuhal Topalla Sofrada 20 Kasım Çarşamba Puan Tablosu Açıklandığı An - 20 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Esma'ya Verildi

Son duruma baktığımızda bugün yarışacak Şahhanım gelini Esma için harika bir fırsat doğduğunu, genel de kaynanalar düşük puanları kullandıkları için ellerinde yüksek puanlar kaldığını görüyorum.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Kasım Puanları sırasında bakalım kaynanaları ellerindeki yüksek puanları mı kullanacak? Yoksa 4-5 gibi düşük verip günü mü kurtaracaklar? Bekleyip göreceğiz.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (18-22 Kasım)

18 Kasım 2019 Pazartesi günü 276. bölümü ile başlayan bu hafta ve birazdan 278. bölüm de Esma Yılmaz’a verilecek puanlar sonucunda haftalık toplam puanları hemen alt kısımda ekledim.

 • Pazartesi = 30
 • Salı = 14
 • Çarşamba = 26

20 Kasım Salı Zuhal Topal’la Puanları (Esma’nın Puanları)

İlknur 4
Derya 7
Gülcihan 4
Kiraz 5
Zuhal Topal   6
TOPLAM  26

**20 Kasım 2019 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 20 Kasım 2019 Fragmanı

Bu hafta Sivaslı olan ve beş yıllık evli 30 yaşındaki Şahhanım Yılmaz’ın gelini Esma Yılmaz’ın Fox TV ekranlarında yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 278. bölüm fragmanı hemen alt kısıma ekledim.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  17 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Büyük Ödülü Kim Aldı?Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (72 Yorum)


 1. Kizlar bunlar benden sabah morali olsun diye
  💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🦋🐞🦋🐞🦋🐞🦋🐞🦋🐞🦋🐞🦋🐞🦋🐞🦋🐞🦋🐞🦋🐞🦋🐞🦋🐞🦋🐞🦋🐞🦋🐞🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍹🍸🍭🍬🍭🍬🍭🍬🍭🍬🍭🍬🍭🍬🍭🍬🍭🍬🍭🍬🍭🍬🍭🍬🍭🍬🍭🍬🍭🍬🍭🍬🍭🍬🎶🎵🎷📯🎶🎵📯🎷🎶🎵📯🎷🎶🎵📯🎷🎶🎵📯🎷🎶🎵📯🎷🎶🎵📯🎷🎶🎵📯🎷💖💝💖💝💖💝💖💝💖💝💖💝💓💗💓💗💓💗💓💗💞💕💞💕💞💕💞💖💝💖💝💖👗👗👗👗👗👗👚👚👚👚👛👛👝👛🛍👜🛍👜👝👜🛍👜👝👜🛍👜👝👜🛍👜👝👝👠👠🥿🥿👡👡🥿🥿👠👠👡👡🥿🥿👠👠👒👒👑👑👒👒👑👑👒👒👑👑👒👒👑👑👒👒👑👑👒👒👑👑👒👒👑👑👒👒👑👑💎💍💄📿💎💍💄📿💎💍💄📿💎💍💄📿💎💍💄📿💎💍💄📿💎💍💄📿💎💍💄📿💟💜💙💟💜💙💟💜💙💟💜💙💟💜💙💟

 2. Saliham sizi merak edyorus canim iyisinizdir umarim Melek yavrucuk daha iyidir umarim☹.
  Kaç gün oldu Saliham gelmedigin.

  Nurdanda bi kere yazip sonra yine kayiplara karişdi….

 3. Hayirli sabahlar kizlar

  Nazim nasilsin canim?

  Aymelekim nasilsin tatlim?

  Kizlar dün uyumadan önce bakarim diyodum siteye ama çocuklarla ugraşinca uyuya kalmişim.
  Aymelek evet erken uyuyorum her gün sabah çocuklari okula hazirlamam lazim o yüzden erken uyumazsam sabah kalkmam zor oluyor. Ben şu uykuya hiç alaç tapamiyorum hep o beni yeniyor az uyudugum zamanlar gözlerim kizarip aciyip duruyor o yüzden başardigimça erken uyumaya çalişiyorum.

 4. Nurdanem ♥️♥️♥️♥️ saliham ♥️♥️♥️♥️Defnem ♥️♥️♥️♥️ Elam ♥️♥️♥️♥️ Ayselim ♥️♥️♥️♥️ Denizkenlim ♥️♥️♥️♥️ Serpilim ♥️♥️♥️♥️ Zaram ♥️♥️♥️♥️ Gulciceyim♥️♥️♥️♥️ ve eskide tum tanidiklarim arkadaslarima ve unutuklarim arkadaslarima hepinize iyi geceler tatli ruyalar canlarim 😘♥️🌹

 5. Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız canlarım 😊😊😊😊😊😊😊

  Nurdancim merhaba nasılsın canım çocuklar nasil iyimi kendin nasilsin bitanem seni görmek ne güzel biz seni cok özledik bize yazdigin güzel ayetleride ,aramiza yeniden gelirsen bizi coook mutlu edersin hadi her gun gel canım 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
  Nazım

  Gulalegim

  Sizler nasılsınız canlarım napyorsunuz bende gec geldim ama hic Nazimdan basga gelen olmamış 😞😞😞😞
  Kız Gulalek sen calismasanda erken uyuyorsun şuanda kesin uyumussundur yoksa gelirdin sen😂😂😂 😂😂

 6. Ooooo Nurdanem gelmis hosgelmis sefalar getirdin birtanem seni Burda gormek cok guzel canim bende cok sukur iyi diyek iyi olsun canim seninde iyi olduguna sevindim birtanem insallah artik buraya yazarsin guzellim 😘😘♥️♥️🌹🌹🌹

 7. Nurdan
  Bende degişen şey bu bana evde kalmak iyi geldi belki ALLAH hep öyle kalir.
  Nurdancim
  Bundan böyle hep gelsen nasil olur aramiza haa ne diyorsun.
  Senide Defnenide özliyorus biz gidenlerin hepsinide özliyorus dogrusu. Çok az kaldik burda hem hepinizin yeriniz ayri her gün gelirsen bizi gerçekden sevindirirsin kardeşim gel her gün olurmu🙏🙏🙏

 8. Iyi akşamlar canlarim.

  Kizzz Nurdan nasilsin canim ne güzel sürpriz biraz öncede siteye bakdim kimse gelmemiş diye çikdim bu kez kizlara sesleniyim gelsinler diye geldim ama gözime inanmadim😯😁 bide çok mutlu oldum yaa ismini görmek bile güzelmiş kiz Nurdancim😍.
  Iyi olmaniza çok sevindim Nurdan hep iyi olun bizde iyis çok şükür. Ben s9n bi ay beri ev hayati yaşiyorum şuanlik ama gelejek aylarda yinede esgisi givi işe başlamak zorunda kalmamda mümkin tabi ama hiçç istemiyirum yaa çalişmayi😬🙁 çocuklarda çok memnun oldular benim evde kalmamdan.

 9. Nazım Gülalek Aymelek.

  Nasılsınız hatun kişilerimmmm. Ben iyim ELHAMDULİLLAH bir yaramazlık yok idare ediyoruz sizde ne var ne yok.

  Salihammm Meleği yatırmışsın hastahaneye inşaAllah son durumunuda yazarsın.

 10. Saliham siz nasilsiniz merak ediyorum sizi Melek yegenimiz nasil oldu belki ALLAH daha iyidir canim sana iyi geceler ALLAH rahatlik versin bacim

 11. Nazim
  Aymelekim
  Filizcim
  Kizlar hepinize
  Iyi geceler tatli rüyalar ben artik çikicam belki yarin nasipsa yine görüşüris hanimefendiler hoşca kalin güzellikler💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💞💞💞💞💞💞

 12. Ohhh ne güzel etmişsin Nazim misagirlige gitmekden keyif alirim en sevdigim işdir benim😁. Ama çok gidemiyorum bazen gidiliyor misafirlige..
  Nazim seninde çayin afiyet olsun tatlim.

 13. Gulalek canim afiyet olsun vallah bende bu gun bir arkadasimi Zigarette gittim gerci o oturmaya cagirdi canim

 14. Aymelek canim Sana afiyet olsun bende suan cay iciyorum guzellim keske gelle bilsem canim Ama oda zor birtanem

 15. Aýmelekim
  Bizde iyis canim saol.
  Koçunla çaymi içiyorsun size afiyet olsun bende şimdi aldim çayimi.
  Evet temizlik yapdim kadinlari temizlik işi yaşlandiryor yaa.

 16. Kızlar merhaba nasılsınız canlarım 😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  Nazım
  Gulalegim
  Nasılsınız canlarım Gulalegim temizlikmi yapdin kolay gelsin canım baya yorulmuşsundir 🤔🤔🤔🤔
  Bende şimdi cay içiyorum oglumla hadi kızlar gelin beraber icelim 😋😋😋😋

 17. Nazim
  Saol bende iyim çok şükür😊
  Bugün bütün gün evde temizlik yapdim baya yorulduummm😯. Bi kaç gün içersinde bativeryor her yer yaa. Dedemlere gitdigim üçin son günlerde dogru düzgün temizlik yapmamişdim her yer batmiş bu gün belimi kuşadim çikdim savaşa😁.
  Nazim sen neler yapdin bugün..?

 18. Ben geldim kizlar

  Nazim
  sana iyi sevirler.
  Aymelek
  Kizmiymiş bebegin ne güzel çok sevindim ALLAHIM YAŞI UZUN CANI SAG VE HAYIRLI EVLAT OLSUN.

  Kiizzlaarrr benim uyuma zamanim geldi haydi kizlar ben kaçar.
  Yarina nasip olursa yine görüşeris hepinizi öpdüm canlarim😘😘😘😘😘😘

  Iyi uykular sizlere.

 19. Saol tatlim. Evet denk geldik ama benim int zar zor çekiyor 2 tane yorumy en az 3 kere denedim bide benim kocam işden geldi ona yemek vermek lazim biraz sonra gelirim

 20. Gulalek canim bende suan tv izliyorum yasak elmanin Yeni bolumunun baslamasini bekliyorum birtanem

 21. Gulalegim hoş bulduk canım her şey yolunda canım dogtora kontrola gitdim hani dogum hati veryorlarya ona yeniden analiz vermeye gitdim 😊😊😊😊 dogtor dediki bi kizim olacakmış yani cinsiyeti kiz bende heycanlandim duyunca 😊😊😊😊😊😊

  Nazım
  İyi olduguna sevindim hep iyi ol birtanem ❤️😊😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 22. Merhaba Nazim sanada iyi akşamlar.
  Napyorsun nelerle meşkulsun mesela ben şuan ütük başina geçdim çocuklarin gömleklerini ütüleyim diye.

 23. Iyi akşamlar kizlar.

  Nasilsiniz iyimisiniz?

  Aymelekim
  Merhaba janim çocuklarda bende iyim çok şükür asil sen nasilsin doktora neden gitdin her şey yolundami tatlim?
  Aymelekim
  Saol canim dostlar sagolsun. Evet dedecigim yurdunu tazeledi babanneme kavuşdu sonunda😥😔.

 24. Filizcim tsk ederim birtanem iyi diyek iyi olsun canim seninde iyi olduguna sevindim birtanem 😘

 25. Slm iyi aksamlar kizlar nasilsiniz iyimisiniz bakalim,♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌹♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌹♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Aymelek canim hosgeldin nasilsin iyimisin birtanem vallah islerim bitti evde dinleniyorum canim

 26. Kızlar merhaba nasılsınız canlarım 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  Gulalegim nasilsin canım cocuklar nasıl iyimi okula gidyorlarmi 😊😊
  Gulalegim deden vefat etmiş basınız sağ olsun canım mekani cennet olsun huzur içinde yatsin İnşallah 😞😞😞😞😞😞😞😞
  Gulalegim bizde iyis canim kac gündür dogtora gitdim sonra intm bitti o yuzden gelemedim canim artik buralardayım bitanem 😊😊😊

  🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

  Nazım nasılsın canım işler nasil gidiyor bakalim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  Bizde iyis bitanem bebekde iyi çok Şükür 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

  Saliham
  Coook gecmis olsun canım Melegimize Allah acıl şifalar versin canım Allahim Melegime hayyirli kapilari acsin bacim dualarmiz seninle canim Allahin izniyle biran önce ileşir Melegimiz inşallah 😊😊😊😊😊😊😊

  Bize haber vermeyi unutma canim.

 27. Gulalek canim ne demek arkadaslar iyi gunde kotu gunde var birtanem Sana iyi geldiysem buna sevindim seninle konusmak guzeldi birtanem

 28. Uff yorum sonlanmadan gitdi aşadaki snonim benim

  Nazim sana iyi geceler ALLAH rahatlik versin canim

  Kizlar hepinize iyi geceler.

 29. Nazim
  Canim seninle konuşmak iyi geldi bana bu gün gelip bana yoldaş oldugun üçin çok saol tatlim

 30. Nazim
  Aldiklarin iyi günlerde nasip etsin canim.
  Bende iyi olmaniza sevindim hep iyi olun canim arkadaşim.

 31. Gulalek birtanem ablamlar iyiler cok sukur bu dunyadan yuvarlanip gidiyoruz canim arkadasim

 32. Gulalek canim benim islerim bitti simdide evde dinleniyorum bu gun Alis verise gittim kislik elbiseler aldim kendime seninde iyi olduguna sevindim birtanem

 33. FILIZCIM
  sen nasilsin canim Nazin sana yazisini görmesem seni unutucakmişim ben😁. Işler nasil seninle denk gelrmedigime nerdeyse aylar olmuşdur her şeyler yolundami akil küpüm.

 34. Nazim sen napdin işlerini bitirdin mi zeytin işini yani?
  Bu günler neler yapiyorsun nelerle meşgulsun?
  Ablanlar nasillar iyilermi?

 35. Ahh benim vefali arkadaşim Nazim hemencik gelmişsin saol canim dostlar sagolsun.

  Nazim bu kizlar iyidirler hernee dilmi gelmeseler gelmesinler ama iyi olsunlar onlardan tek istegim bu hep iyi olmalari.
  Aymelekde bukadar uzun süre birakmazdi bizi iyidir umarim ufff ya şu düşünce merak kahr olsun ben hiç düşünmeden merak etmeden duramiyorum☹.

 36. Defnem ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Nurdanem ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ aymelek ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Serpilim ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Zaram ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Gulciceyim ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️Yemincim ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Ayselim ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Denizkenlim ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ kizlar hepiniz nasilsiniz iyimisiniz canlarim insallah iyisinizdir unutuklarim varsa afola kizlar

 37. Gulalek canim arkadasim cok sukur iyiyim canim seninde basin sagolsun allah rahmet etsin mekani cennet olsun canim cok uzuldum birtanem

 38. Saliham bacim cok gecmis olsun canim allah yardimcisi olsun Allah acil sifalar versin cok uzuldum bacim dualarim melek yegenim icin canim

 39. Hiç kimse gelmese bile bunlari yazip göndermek bana iyi geliyor.

  Umarim hepiniz iyisinizdir kizlar?!

  Aymelekim son zamanlar kayvoldun gitdin sende iyisinidir umarim bebişinde ogluşunda hepiniz iyisinizdir herne?!

  Nazim sen nasilsin iyimisin güzlellim?

  Diloşum
  Serpilcim
  Sizler nasilsiniz iyimisiniz?!

  Yemincim
  Zaram
  iyimisiniz kizlar nerelerdesiniz bizleri birakdiginizmi bu yapdiginiz yoksa?????

  Bi xamanlar burda Helin çiçegim vardi oda bi yildir yok o nerde aceba iyimi??

 40. Kizlarr neden hiç kimse yok niye sayfayi boş birakiyorsunuz siz söyleyin bakiyim😠.
  Kizlar benim dedem rahmetli oldu o gün son kez yazip çikdigim zaman dan bi sat sonra ölüm haveri geldi😭😢😣😔
  Çok üzüldüm dedecigime hep aklimda her gün evlerine gidiyorum annemlere yengemlere yardamci olmaya çalişiyorum😥.

  Benim yazilami sizlerden biriniz okursunuz ve buraya gelirsiniz diyip umuyorum kizlar belki beni bu günlerde tek başima birakmak istemezsiniz….

 41. Selem kizlar

  Saliham aleykümelam.
  Duvamiz hep sizinle canim Melek yavruyada acil şifalar dilerim ALLAHUM sizede hayirli kapilari açsin ENŞALLAH.
  Arada bi gelip bilgi verip dur bacim Melekden kendini de sakin tutmaya çaliş elbet geçicekdir.

 42. Selamün aleyküm kızlaz melek çok hasta şuan Bursa’da yoğun bakımda
  durumuda

  İyi deyil

  Yazmassam merak etmeyin

  Allah emanet olun

  Dualarınızda unutmayın meleğimi 😔😔😔🤲🤲🤲🤲

 43. Selam kizlar
  Hayirli akşamlar!

  Nazim nasilsin canim iyimisin kusura bakma canim senide tek başina birakdim burda işlerden bi türli boşanimadim.

  Saliham iyi olmaniza sevindim canim baban iyileşdimi canim eve birakdilarmi taburcu oldumu baban?
  Ablanlara gitmissen iyi etmişsin canim,
  sana kolay gelsin

  Kizlar benim bugünler işlerim çok oluyor iki gündir siteye bakmaya bile firsatim olmadi önce baldizim gaydip gelme ( misafirlige gelme givi)töreni oldu oda tam bi günimizi aldi nerdeyse, dünde çocuklarda öyde olunca işlerde baya bol oldu evde bide kizlar benim dedem hastalandi hemde çok agir çokda ýaşliydi kendisi bu kez çpk agir iyileşicegini sanmiyorus😥😢 ALLAH KORUSUN bişi olmasin da ama yine eger ben kayvolursam bikaç gü gelmezsem beni merak edmeyin.

 44. Hayırlı günler canlar

  Nasılsın bakalım

  Bizde elhamdülillah iyiyiz

  Nazım gullalek nasılsınız neler yapıyorsunuz

  Bende bugün ablama gittim teyzemler oraya gitmişti benimde çağırdılar

  Biraz oturdum eve geldim yemek yaptım

  Şimdiyse sıgara sarcam

 45. Iyi akşamlar canlar

  Nazim
  Aleykümselam canim. Bende iyim canim hayat her zamanki givi güzel o güzelligi hissetme, duyma şansindan ayirmasin RABBIM. AMIN.
  NAZIM
  Ben son zamanlar çalişmayorum şuanlik iş hayatima son vermiş givi görüniyorum benim hayatimda bu degişdi mesela😁.
  Sen nasilsin güzellim iyimisin seninde işin bitmiş tebrik ediyorum zahmetiniz hayirini bulun canim.

 46. Aymelek canim sen nerelerdesin insallah iyisin birtanem kendine dikkat et bebisinede iyi bak arkadasim

 47. Saliham bacim babanin iyi olduguna sevindim canim insallah kisa zamanda toparlanir evine gelir canim sagol canim isim bitti bacim

 48. Gulalek canim bu gun isim bitti canim soguklara kalmadim eee sende ne var ne yok hayat nasil gidiyor birtanem

 49. Nazim sen nasilsin iyimisin hiimm zeytine mi gidiyodun çavuk bitirin işinizi canim havalar git gide soguyor bizde dünden beri hava -0 dan geçmeye başladi bizim buralarda hava -0 dan çok geçmez çok nadir bulunur böyle hava yani bizde bile şimdiden donuyorsa bu kiş souk gelicekdir demek oluyor.
  Sizde dahada soukdur ozaman😬.

 50. Hayirli sabahlar ve
  Hayirli cumalar canlar!
  🌅🌅🌅🌄🌄🌄🌄🌅🌅🌅
  🌾🌾🌾🌾🍀🍀🍀🍀🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾

  Saliham
  Iyi olmaniza çok sevindim canim hep iyi olun.
  Babanada geçmiş olsun.
  Oglumun dogum gününi kutlamissin saol canim😊.
  Hiim sizde tatilmi okullar ozaman senin oglanlar bol bol eglenceler😁

 51. Hayırlı geceler canlar

  Nazım hoş gördum

  Canım benim

  İnşallah

  Evet çok şükür babamı bu gün servise çıkardılar gidip gördük

  Ama babam çok çökmüş

  Hamn olsun Rabbime Allah beterin beterinden korusun

  Sanada kolay gelsin canım

 52. Saliham hosgeldin bacim babanin iyi olduguna sevindim birtanem Eve zeytine gidiyorum belki bu gun bitter dedim ama bitmedi insallah yarin kurtulurum canim

 53. Hayırlı sabahlar canlar nasılsınız bakalım inşallah hepiniz iyisinizdir

  🌹🌹🌹

  Kızlar gerçekten hiç fırsatım olmuyor ama hep aklımdasınız .

  Gerçekten

  Babam çok şükür iyi daha yoğun bakımda ama inşallah böyle giderse

  Hafta başı servise çıkacakmış demiş doktor inşallah

  Nerdeyse bir ay oldu ababm yoğun bakımda

  Melekte iyi çok şükür

  Sabah banyo yaptırdım miş gibi oldu yatıyor

  Bizde yeni kahvaltı yaptık

  Malum okullar tatil çocuklar yeni kalktı

  Sizlere bir bakayım dedim

  Eee sizler neler yapıyorsunu

  💓💓💓😁😁😁

  Gullake oğlunun doğum günü kutlu olsun canım nice mutlu yıllara inşallah

  🎂🎂🎂🎂🎂🍰🍰🍰🍰🍩🍩🍩🍩🌼🌻🌻🌸🌺💐

  Nazım hoş geldin bacım nasılsın hı demek çalışıyorsun yine zeytinemi gidiyordun

  😁😁😁😍

  Filizim sen nasılsın vizede bir selam yokmu

  Durumun nasıl annen nasıl

  😍😍😍😍😘

  Kızlar hade ben çıktım artık fırsat bulursam akşam gelirim

  Allah emanet olun görüşürüz 😍