20 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Kaç Puan Aldı? Gelinim Mutfakta 20 Kasım Puanları İle Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 20 Kasım Salı günün birincisi kim oldu? Dün yarışmaya katılan Elif de beklentilerin altında kaldığını görünce, bu hafta bilezik yarışında Ezgi ile Hatice’nin arasında olacağını düşünüyorum. Neden Cansu olmayacağını yazı içerisinde anlatacağım. Bu gün kaynanaların verdiği, Gelinim Mutfakta 20 Kasım Salı Puanları açısından yine adaletsiz bir puanlama izleyeceğimizi şimdiden söylemek istiyorum. 23 Kasım Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız

Geçen haftadan beridir İlhame hanımın, Hatice’nin tabaklarına gidip beş vermesi dikkatleri üzerine çekmiş ve hafta başında nasıl bir puanlama yapacağı merak konusu olmuştu. Dün yapılan puanlamada gelinleri Hatice’nin yemeğine müdahale etmesi ile farklı yapamadığı için, İlhame hanım tarafından gelinim mutfakta puanlama da 2 puan verdi. 23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanlama için tıklayınız.

Bu günün fragmanına baktığımızda Ezgi ile Cansu, Hatice’nin farklı yaptığını yüksek sesten dillendirince Hatice suçlu psikolojisi ile her iki geline bağırıp fırının yanından uzaklaştırmak istedi. Bakalım Hatice’nin farklı yaptığı yemeğine İlhame hanım gelinim mutfakta 20 Kasım puanlama da kaç puan verecek dersiniz? Şimdiden yazıyorum kesinlikle hatta %100 beş vermiştir. Gelinim Mutfakta 22 Kasım Perşembe Puan durumu için lütfen butona tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu açısından Hatice ile kaynanası İlhame hanım ortalığı kasıp kavuruyor. Ben burada Reyhan hanıma defalarca eleştirdim ve haksız puanlama yaptığı konusunda eleştirilerde bulunmuştum. Ancak İlhame hanım işi abarttı. Reyhan hanım her ne kadar kendi gelinine beş verse de Ezgi de güzel yapıyor? Nereden mi anlıyorum? Diğer kaynanalarda Ezgi’ye beş vermesinden anlıyoruz. Ancak İlhame hanım Hatice’ye beş verirken, diğer kaynanalar bir puan vermesi yemeğin gerçek manada lezzetli olmadığını anlıyoruz.  Gelinim Mutfakta 21 Kasım Çarşamba Puanları ile puan durumunu görmek için tıklayınız.

Benim kızdığım ve sesimi yükselttiğim yeri dün Cansu da açıkladı. Güzel olmayan tabağa veya bariz hatalı veya farklı olan tabağa 20 Kasım Salı günü gelinim mutfakta puanlar beş verilmesi ve bunu da lezzetli gibi savunmasının yanında diğer olmuş tabaklara bir ve iki puan vermesi adil bir puanlama olmadığı gibi diğer gelinlerin de hakkını giriliyor. Bu günde haksız bir puanlama yapan İlhame hanıma umarım biri dur der. 

Dün yarışmaya katılan Elif, sessiz ve sakin bir kişilik çiziyor. Öyle ki kaynanası, milyonların önünde istemedim bu gelini diyerek kızcağızı ötelerken, Elif de tüm bu olanlara bir gülümseme ile artık takmadığını gösterdi. Demek ki Elif bu sözleri çokça duyduğu için zoruna bile gitmedi. Ziyafet hanım kendi gelini ile uğraşırken diğer kaynanalar gelinlerini Gelinim Mutfakta günün birincisi yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Ziyafet hanım bir an evvel kendisine gelip gelini Elif’in tabaklarını bulması gerek.

Üzüm üzüme baka baka karar atasözü tam manası ile yarışmada gerçekleşti. Reyhan hanım başta yaptığı adaletsiz puanlarına artık son vermiş derken İlhame hanımın gelmesi ile Reyhan hanımın meşhur 1-1-1-5 puanlaması da yeniden ortaya çıktı. Umarım  Gelinim Mutfakta 20 Kasım puanları için böyle bir puanlama yapılmaz. 

20 Kasım Salı günü Çeyrek altını kim aldı? Yoksa kaynanalardan biri mi aldı? Şaka bir tarafa Ziyafet hanımın gazına gelen Reyhan hanım Ezgi’nin kazandığı çeyrek altını, kendisi takmış ve Ezgi’nin istemelerine rağmen vermemişti. Ancak fragmanlardan gördüğümüz kadarı ile Reyhan hanım çeyrek altını Reyhan hanım Ezgi’ye vermek zorunda kaldı. Gelinim Mutfakta 20 Kasım Salı puanları sayfanın en sonunda verilmiştir. 

20 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını artık tablo halinde vermeye gayret ediyorum. Eskiye nazaran nasıl gözüktüğü konusunda bana geri dönüş yaparsanız sizlerin isteği doğrultusunda değişiklik yapabiliriz. Tablolardan puanları okumak gördüğüm kadarı ile daha kolay oluyor. Ancak sizlerinde görüşü önemli.

20 Kasım Salı Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmı sayfanın ilerleyen kısmında siz değerli okurlarımıza verilirken bizler öncelikle bu günün özetini ve günün yemeğini vereceğiz. Daha Salı puanlarını verip en alt kısımda da Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu yani toplam puanları veriyoruz. 

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma baktığımızda Ezgi 16 puanla ilk günden zirveye yerleşti. İkinci sırada Cansu ile Hatice 10’ar puanla ikinciliği paylaşırken, dün yarışmaya başlayan Elif 8 puanla sonuncu sırada yer alıyor. Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da son durum bu. Bakalım Salı puanlama yapıldıktan sonra haftalık puanlar nasıl değişim gösterecek? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 20 Kasım Salı puanlama da favori, gelinlerin isimlerini sizler yorum kısmına yazarken ben dünkü yazımda sizler bir soru sormuştum. Bu hafta favori gelin, yani bilezikleri kim alır diye sormuştum. Elif’in performansına baktığımda bu hafta Elif elenir. Bilezikleri de yine Ezgi alır. Not: Gelinim Mutfakta 20 Kasım Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

Bu hafta Gelinim mutfakta toplam puan durumu açısından Ezgi’yi daha şanslı görüyorum. İlhame hanım Cansu’ya iyi puanlar vermiyor. Kendi kaynanası Sevgül hanımda Cansu’nun tabaklarını bulamamaya başladı. Şimdiden Ezgi ile arasındaki puan farkı 6 puan olunca Cansu bu hafta bilezikleri alma şansı çok düşük görüyorum. Tabi bunlar benim tahminim. Dikkat: 20 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 20 Kasım Günün Birincisi Ve Günün Puanları (Salı)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Sorusunu sormaya inanın korkar oldum. Sebep olarak beklemediğim veya yemeği yaparken iyi yapamadığını gördüğüm tabakların beş puanlar alması beni vicdanen rahatsız ediyor. Fatih beyden ricam, artık daha etkin olmasını ve yemeklerinde farklılaşan kişilere karşı puan kırmasını istiyorum. Bu kim olursa olsun yapılması gerekir. Dün Ezgi ile Cansu yanlış yaptılar. Hemen puan kırılması gerekirdi. Ancak Fatih bey puan kırmadı. Sizce yarışmada adil bir puanlama yapıldığını düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.

20 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonrasında en yüksek puanı alan gelin kim olduğunu birazdan kaynanaların yapacağı puanlama sonrasında belli olacak. Ancak tahminlerim Hatice’nin iyi puan alacağını söylüyor. Ancak günün birincisi Cansu ile Ezgi arasında geçmesini bekliyorum. Elif’in ise günün birincisi olamayacağını, hatta günü sonuncu kapatacağını düşünüyorum. Not: 20 Kasım Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Salı Puanları hemen alt kısımda⇓ Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

20 Kasım Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını, Çeyrek altını kimin kazanacağını ve günün ne yüksek puanını belirleyecek olan günün yemeğini açıklayalım. Bu gün gelinlerimiz tavuklu tepsi kebabı yapacaklar. Şimdi tepsi kebabın malzeme listesini verelim.

Gelinim Mutfakta 20 Kasım Günün Yemeği Tavuklu Tepsi Kebabı Malzemeleri

 • 750 gram Tavuk
 • 10 diş sarımsak
 • Dört adet domates
 • 10 adet arpacık soğan
 • 7 ,adet köy biberi
 • Bir yemek kaşığı tatlı biber salçası
 • Bir su bardağı su
 • 100 gram tereyağı
 • Bir yemek kaşığı zeytinyağı
 • Bir çay kaşığı pul biber
 • İki çay kaşığı kekik
 • İki çay kaşığı tuz
 • İki çay kaşığı Karabiber

Salı günü tepsi yemeği için 40 dakikalık süreyi verilen gelinler vaktinde tepsiyi yapmayı başardılar ve 20 Kasım Salı gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Gelinler kaynanalardan, gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? İşte bu sorunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 20 Kasım Puanları (20.11.2018 Salı)

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Ezgi     :3
Cansu    : 1
Hatice   :5
Elif       : Ziyafet’in Gelini2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 30 – 35  saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi     :Reyhan’ın Gelini2
Cansu    : 1
Hatice   :2
Elif       :5

*************************

“20 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları kaynanalar puan verdikçe, an ve an değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Ezgi      :2
Cansu  : 1
Hatice :⇒ İlhame’nin Gelini2
Elif       :5

*************************
Her kaynana sonrasında sayfayı güncellemeyi unutmayınız. Bizler puanları anlık olarak güncellerken sizler de bu puanları anlık olarak görebilmeniz için sayfayı güncellemeyi unutmayınız.

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puan

Ezgi      :2
Cansu  : ⇒ Sevgül’ün Gelini5
Hatice   :2
Elif       :1

*************************

Gelinlerin 20 Kasım Salı Günü Aldığı Toplam Puanlar

Ezgi32229
Cansu11158
Hatice522211
Elif255113

Gelinim Mutfakta 20 Kasım Salı Puanlama Sonucu

*************************

20 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi**Elif**
Gelinim Mutfakta 20 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim =  **Elif**

20 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = **Cansu**

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (19 Kasım – 23 Kasım Haftası) – Salı

  Ezgi’nin Puanı    : 16 + 9 = 25
Cansu’nun Puanı  : 10 + 8 = 18
Hatice’nin Puanı  : 10 + 11 = 21
Elif’in Puanı          :  8 + 13 = 21

Gelinim Mutfakta 178. Bölüm 21 Kasım Çarşamba Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

20 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Kaç Puan Aldı? Gelinim Mutfakta 20 Kasım Puanları İle Puan Durumu (95 Yorum)

 1. İnstagram da reyting paylaşımı yapılıyor o kadar adil olmak için değil reyhan hanıma belki de ezginin tabağını söylüyorlar kadın tak tak veriyor 5leri hiç adil değil zaten hak yiyorlar

 2. Kayinvaldelerin vicdanlarina sesleniyom adil olsunlar hersey bilezik degil bilezik icin vicdanlarini kaybetmesinler

 3. Arkadaslar yarin yorumda sizleri tam kadro gormek istiyorum bu gun fazla kimse yoktu yorumlarda😣

 4. Ziyafet Hanım Onda Allah korkusu olsaydi Elif’Gelini Aşağılama yapmazdı bence Ziyafet okadar Kötü ki yüzüne vurmuş ve Ilhame Hanım ve Hatice Gelini önce gitsinler Bir Ayna’a baksınlar Benim yanımda 5kurs
  Değerleri yok Şimdi Reyhan Hanıma gelelim Bir insan okadar yalaka olmasına gerek yok her puan verdiginde Fatih beyi öpmesi ben güzelim demesi Allah için Bir dışarı çık senden güzel Çok var
  FATIH BEYE SESLENYORUM Allah için Biraz adil olsunlar hak eden alsın Altını bence hiç kimse adil
  Davranmıyor Vallah utanmasalar sırf Altini almak icin Reyhan Hanim gelinin yerine yapacak. Reyhan/Ziyafet/Ilhame Hanım sesleniyorum ıyi olmak kolaydir zor olan adil olmaktır en mükemmel adelt’ise Vicandir

 5. HATİCE GİTSİN DİYECEKTİM AMA ELİF GELDİKTEN SONRA FİKRİM DEGİSTİ SOGUK NEVALE ELİF VE KENDİNİ BİSEY ZANNEDEN HAVA YAPMAYA CALİSAN KAYNANASİ GİTSİN

 6. Tüm yorumları okudum, Cansu giderlere katılamıyorum bu hafta da gitmeyeceğini düşünüyorum, yeni kayınvalideye ısınamadım, Reyhan en azından zorda olsa gelinin gönlünü almayı biliyor, Ziyafet Hanım’da bu yok

 7. Arkadaslar bu gun okyanis yok sarppp yokkkk umarim iyisiniz sorun yoktur 😀😀

 8. Sevgili yorumcu arkadaşlar hepi topu burda yorum yapan 5 kisiyiz. Arkadaşlar gerçekten gitsin dediğiniz gelin adayı kim merak ediyorum yorumallarınızı.

 9. Istemiyodun diger gelininle gelseydin elifide aglatti bence cok yanlis oglunu seviyosan gelininide sevmelisin

 10. Ya hatice sikti artik bence cansuya bile raziyim artik cok bos konusuyo yapmaci

 11. Sevgul diyo hic biri olmamis sulu diyo gelinine bes verdi keske dusuk puan verseydi bes kullanmasaydi ozamann

 12. BU GÜN NEREDESİNİZ ARKADAŞLAR İNŞAALLAH SIKINTINIZ YOKTUR bİR ÇOK ARKADAŞIMIZ EKSİK VE YORUM YAPMAMIŞ

 13. Yine puanlar ortalama aynı:)
  …İnşallah bu hafta Hatice denen hanım gider gerçekten insanı gıcık ediyor Cansuyu gram kadar sevmezdim ya bu Hatice yüzünden şuan gerçekten Cansuya sempati duyuyorum:)

 14. Arkadaslar bu gun kimse yok bu gun yalnizimmi yaaaâaaaaaaaaaaaaa 😂😂😂😂😂😂😂😂

 15. Hatice bilezik için Ezgi ile yarışacak ama bilezikleri alıp alamayacağı yarınki puanlama sonrasında belli eder

 16. Ben bu yeni gelen kaynana bi tuaf reyhan diyo elifi sevdim kaynanasida diyo ben sevmiyom sana noluyo insan gelinine boyle rencide etmemeli bence

 17. Merhaba hayırlı günler herkese. bu arada bence çok acil bu Hatice gitmeli zaten Betüle haksızlık oldu inşallah gider bu kadın…