Gelinim Mutfakta

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Puan Durumu]

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 16-20 Mayıs tarihleri arasında yarışan dört gelişenden biri, haftalık toplam Puanlar sonucuna tam beş bileziğin sahibi olacak. Peki bu hafta Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma bilezikleri kim aldı? 20 Mayıs Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu?  20/05/2022 tarihinde bileziği kim kazandı? Soruların cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

16 Mayıs Pazartesi günü Miyase’nin elenmesinden sonraki ilk hafta olarak başladı. Miyase’nin yerine yine güçlü bir yarışmacı olarak, Aslıhan yarışmaya dahil oldu.

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Aslıhan’ın geldiği hafta, sosyal medyada Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma bilezikleri kim aldı? Sorusunun cevabı şimdiden ortaya çıktığını, Zira Aslıhan kimseye bilezikleri kaptırmayacağını dile getirseler de Aslıhan istediği performansı ortaya koyamadı. 

=> Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Senanur

Haftanın ilk bölümünden Aslıhan kötü puanlara başladı. Bu durumu zaman zaman toparlamaya çalışsa da hafta finalinden bilezik yarışında kopmuş bir Aslıhan olarak ekranlarda yer aldı.

Aslıhan’ın geldiği hafta geri düşmesine karşı, Senanur ile Damla bu hafta bilezik yarışında kıran kırana mücadele ettiler. Damla ile Senanur’un bilezik yarışında olduğu bu hafta Aslıhan da Edanur ile eleme potası için mücadele eden isim oldu.

Damla son bölümde aldığı düşük puanlardan dolayı, bugün Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Haftalık Puan durumu öncesinden Senanur ile arasına 15 puan farkın oluşması nedeniyle bilezik yarışında oldukça yara aldı.

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

16 Mayıs Pazartesi günü haftanın ilk bölümü ile ekrana gelen yarışma programında, bugün son kaynananın vereceği puanlar ile 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu %100 netlik kazanacak.

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Damla ve Nuray

Geçtiğimiz hafta Miyase’nin eleme potasına düştüğü yarışa programında bu hafta Miyase’nin yerine gelen Aslıhan da eleme potasının bir tık üzerine yer aldı. Aslıhan bu durumu şöyle değerlendirdi. İşte Aslıhan’ın o sözleri; 

“Ben kötü yaptığım için değil, güzel yaptığım için düşük puan alıyorum!” Yarışmacı Aslıhan

Sözleri ile Aslıhan yarışmada kaynanaların gelinlerini bulmak adına onların kötü yemek yaptığını düşünüp, kötü ve olmamış tabaklara yüksek, olmuş ve güzel yemeklere ise düşük verdikleri için bilezik yarışından koptuğunu dile getirdi .

Miyase’nin elenmesi ile meydan Aslıhan’a kalması beklenirken, Senanur’dan beklenmedik bir çıkış geldi. Senanur bu hafta üç defa çeyrek altını kazanarak, bu hafta 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? soruna en yakın isimlerden biri oldu.

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Senanur: 75 Puan
  2. Damla: 60 Puan
  3. Aslıhan: 49 Puan
  4. Edanur: 30 Puan 

Yukarıda gelinlerin dört günlük toplam puanlar verilmiştir. Birazdan 20 Mayıs Cuma puanları verilecek ve beş günlük toplam puanlar sonucuna göre, bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu %100 netlik kazanacak.

20 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Damla: 60 + 8 = 68
Senanur: 75 + 13 = 88
Edanur: 30 + 9 = 39
Aslıhan: 49 + 12 = 61

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ SENANUR

20 Mayıs 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ EDANUR

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SENANUR
Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SENANUR
20 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA
*************************

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

16 Mayıs 2022 tarihinde başlayan yarışma programı, bugün 20 Mayıs Cuma günü, kaynanalar ile sucunun vereceği son puanlama ile bu hafta son bulacak. 

Hafta başında Aslıhan yarışmaya güçlü bir isim olarak dahil oldu. Haftanın ilk bölümünden Senanur 20 puanla günün birincisi olurken, Aslıhan 8 puanla günün sonuncusu oldu. 

17 Mayıs Salı günü Damla 22 puanla günün birincisi oldu. Edanur aldığı 4 puan cezanın da etkisi ile günün sonuncusu oldu. Edanur Salı gününden itibaren kötü puanlara dur demede bir hayli zorlandı. 

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Senanur

18 Mayıs Çarşamba günü Senanur çeyrek altını kazanmayı başardı. Buna karşın Edanur da yeni ve yeniden günün sonuncusu oldu. Aldığı düşük puanlarla eleme potasının kapısını Çarşamba günü puanlamasında sonra aralamış oldu. 

19 Mayıs Perşembe günü Senanur 16 puanla günün birincisi olmayı başarırken, Damla bilezik yarışından koptu. Zira aldığı 9 puanla günün sonuncusu oldu. Senanur Damla ile arasındaki puan farkını 15’e çıkardı.

Senanur Perşembe günü aldığı yüksek puanları da etkisi ile bu hafta 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna cevap olmaya en yakın yarışmacı olmayı başardı.

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeniden Katıldı

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olma hedefinden adım adım uzaklaşırken, Senanur da aynı hızla bilezikleri almaya adım adım yaklaştı.

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı %100 Senanur oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu