Gelinim Mutfakta

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma günün birincisi ile Cuma puanları (toplam puan durumu) belli oldu! 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin Cuma kaç puan verdi? 20/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 20 Mayıs Cuma puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? Bugün  en yüksek puanı kim aldı? 20 Mayıs Puan durumu sonucu Cuma çeyreği kim kazandı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Puanları %100 netlik kazandığında, toplam puan durumu sonucuna göre bir yarışmacı beş bileziğin sahibi olacak. Diğer yandan bir gelin de yarışmadan elenecek. 

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Son bolümde Senanur’un kıl payı yüksek puan alması ile çeyrek altını kazansa da asıl başarısı, Damla’nın kötü puanlar alması oldu. Damla son bolümde aldığı düşük puanlardan dolayı, bilezik yarışında son puan durumu sonucuna göre Damla ciddi anlamda geriledi.

=> 27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 20 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 20 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta bilezikleri kazanan Senanur bu haftada bilezikleri alıp, koluna takmak isterken, Damla Senanur’un bu hafta bilezikleri almasına engel olmak için elinden geleni yapması, dikkatlerden kaçmadı.

=> Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Elenen Yarışmacı Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu sonucu öncesinden bu hafta yarışmadan elenecek isim %100 netlik kazandı. Zira aldığı puanlarla elenmeyi, Çarşamba gününden garantileyen Edanur içi artık her şey çok geç artık. 

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Aslıhan yarışmaya katıldığında bilezikleri kimselere kaptırmayacağını, koluna bilezikleri takacağını iddia etse de kaynanası Nuray’ın verdiği düşük puanlar, Aslıhan’ın iddiasını kanıtlamasına en büyük engel oldu.

Damla bu hafta bilezikleri Senanur’a kaptırmak istemezken, Aslıhan da en azından son ikiye kalan, eleme potasında adının zikredilmesine engel olmak adına, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Kaynanalar arasında Aslıhan’ın kaynanası Nuray hanımın yaptıkları günden olmaya devam ediyor. Edanur’un kaynanası Gülten’e sattığı bitkisel yağı süren Gülten kaynana, gelinlere şöyle şöyle dedi. İşte kaynana Gülten’in o sözleri

“Kızlar nasıl bronz olmuş muyum?” Yarışmacı Kaynana Gülten

Sözleri ile yarışmacı kaynana Gülten, Nuray’dan aldığı bitkisel yapı sürdüğünü dile getirdi. Buna karşın Edanur kaynana Nuray’ın onu kandırdığını açıkladı.

Kaynanalar son zamanlarda gelinlerin yemeklerini bulamazken, son bölümde 4 kaynanada gelinini bulmayı başardı. Dört kaynanada kendi gelinlerini 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi yapmak ve bugün çeyrek altını almanı sağlamak için gelinlerini bulmaktan başka çaresi olmadığını çok iyi biliyor.

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Damla ve Nuray

Bu hafta yarışmaya katılan Aslıhan, kendi kaynanasında istediği puanları alamadı. Buna en büyük etken iste Aslıhan döneminden kaynanalar günün yemeği hakkında gelinlere tüyo verebiliyorken, Nursel bu kuralı kaldırdı. Artık kaynanalar gelinlere tüyo veremediği için Nuray kaynanada gelinini bulmada epey zorlanmaya başladı.

Yarışmada acemilik çeken Aslıhan, bugün Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Puanlama sonucunda “Bu Hafta güçlü bir yarışmacı geldi!” dedirtmek için çok ama çok yüksek puanlar alması gerekiyor. Aksi halde her hafta gelen sıradan gelinlerden farkının olmadığını konuşulmaya başlanacak.

Kaynanalar gelinlerini bulabilmek için çok çaba sarf ediyor. Kimi zaman bu konuna muvaffak olabilirken, kimi zaman da ezeli rakibine çok yüksek puanlar veriyorlar. Son bölümde kaynana Songül bu konu hakkında şöyle söyledi. İşte kaynana Songül’ün o sözleri; 

“Buraya gelme amacımız gelinimizi bulmak. Ben de gelinimi bulmak istiyorum!” Yarışmacı kaynana Songül

Sözleri ile kaynana Songül elinin bulmak için tabaklara odaklandı. Sonunda umduğunu bularak, Senanur’a beş puan vermeyi başardı.

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Senanur 16 puanla günün birincisi olmayı başardı. Diğer yandan Damla 9 puanla günün sonuncusu oldu. Böylelikle Damla bilezik yarışından bir adım geriye düşerken, Senanur da bileziklere bir adım daha yaklaştı. 

Damla son bölümde kaybettiği puanları geri kazanmak ve Senanur’un elindeki beş bileziği kıl payı da olsa dalmak için bugün Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma puanlaması sırasında Senanur’dan 16 puan daha fazla almak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 16 Mayıs Pazartesi günü başladı. Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günü çeyrek altını Senanur kazanırken, Salı günü Damla çeyrek altını alabildi. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın son puanlaması başlayacak ve  Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma puan durumu sonucunda toplam puan durumuna göre kimin birinci olacağı, %100 netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Senanur son bölümde aldığı yüksek puanların yanı sıra Damla’nın düşük puanla günü kapatmasında dolayı Senanur bu hafta Cuma finalinde kolay ve rahat bir final geçirecek. 

Aslıhan bilezik yarışında kopsa da en azından bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, haftayı kazançla kapatmanın hesaplarını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Puan Durumu Açıklandığı Sırada Senanur ve Kaynanası Songül

Senanur Perşembe günü aldığı 16 puan sayesinden bugün 20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu öncecide, en yakın rakibi Damla ile arasında 16 puan far açmayı başardı. 

20 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Aslıhan kaç puan aldı? Cuma günü Damla kaç puan aldı? 20 Mayıs 2022 Cuma çeyrek altını kim aldı? 20 Mayıs 2022 Cuma en yüksek puanı kim aldı? Tüm bu merak edilen soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Puanları (20/05/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

20 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Damla: 1
Senanur: 5
Edanur: 1
Aslıhan: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülten’in verdiği Puanlar

Damla: 2
Senanur: 1
Edanur: => Gülten’in Gelini 5
Aslıhan: 3

*************************
” 20 Mayıs 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Senanur: 1
Edanur: 1
Aslıhan: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Yiğit’in verdiği Puanlar

Damla: 1
Senanur: 1
Edanur: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Damla: 1
Senanur: => Songül’ün gelini 5
Edanur: 1
Aslıhan: 1

*************************

Gelinim mutfakta 20 Mayıs Cuma Toplam Puanlar

Damla 1 2 5 1 1 10 (-2)
Senanur 5 1 1 1 5 13
Edanur 1 5 1 1 1 9
Aslıhan 4 3 1 5 1 14 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (16-20 Mayıs Haftası) – Cuma

Damla ve Nuray’ın tüyo verdiğini düşünüyor musunuz?

*************************

Damla: 60 + 8 = 68
Senanur: 75 + 13 = 88
Edanur: 30 + 9 = 39
Aslıhan: 49 + 12 = 61
*************************

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SENANUR
Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SENANUR
20 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  DAMLA

************************* 

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs 2022 Cuma Fragmanı İzle

20 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu %100 belli olduğunda, bir gelin yarışmadan elenirken, bir gelin de tam beş bileziğin sahibi olacak. İşte o anların ekrana geleceği bölüme ait, Gelinim Mutfakta 20 Mayıs 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

19 Yorum

 1. Yanlış tabağa 5 verdin ya. Allah seni bildiği gibi yapsın.Senanurun hakkını yedin ya..Yazıklar olsun

  1. Nuray zaten hep eksik tabaklara veriyor bunuda hep damlanın eksik tabaklarına bile bile veriyor nuray yemekten anlamıyor güzel tabaklara vermiyor

 2. Terbiyesiz Damla ve pespaye Kaynanasını o yarışmada tutmak büyük skandal.Kesinlikle bir birine tüyo veriyorlar. bu gün bunu kendileri ispat ettiler.

 3. nuray mübarek cuma günü sana beddua edicem az kaldı zor sabrediyorum sana beceriksiz karı. insan bi b..tan anlamaz mı yaa. nasıl beceriksiz karılar bunlar nuray ve damla. defolun gidin artık defolsun Allah’belaları defolun.

 4. Aslıhan’ın kaynanası Nuray hanımı yarışmadan kovun.Resmen dolandırıcılık yapmış.topluma kötü örnek oluyor

 5. şu damlanın çirkefliği rezilliği kanalı değiştirtiyor bana. vallahi kovulsunlar artık. nasıl olsa yemekten anlamıyorlar kovun gitsin defolsunlar bari başkalarının hakkını yememiş olurlar.

  1. aynen
   Nursel in veya ekibin büyük çabalarıyla Damla nin puanlari düşük kaldı
   hak hak diye yazıyorlar Damla nin yenen haklarından söz etmiyorlar
   kaynanalar gelinini arıyor sunucu hak yiyor hiç de adil değil
   bütün bir hafta sunucu Damla nin hakkını yedi ve öncesi de var

 6. damlanin nuraya tuyo verdigini dusunuyorum damla hep eksik tabak cikarsada kayananasi hep 4-5 veriyor tuyolasiyor olabilirler.

  Altin yarisi yakinda diye fragmani gosterdi 25 ceyrek 20 bilezik tam olarak ne zaman acaba kac hafta sonra olur.

  1. bütün gelinler Kaynanalarina tüyo veriyor kaynananın gelinini bulması çok normal bulması da gerekiyor
   ama sunucu her defasında Damla ya 1 veya 2 Aslıhan a 4 veriyor

   1. Damla çok seviyesizleşti. Aslında buna göz yuman baştakiler. Bu kadar terbiyesizlik olmaz ki. Tam diskalifiyelik durum. Reyting uğruna kanal adı da lekeleniyor. Bitse de kurtulsak.

 7. Senanurun hakkıydı çok sevindim hem çeyreği hem bilezikleri aldı ekibi tebrik ediyorum aslihandan – 2 yi kesti yoksa çeyreği aslıhan alacaktı.Tiyoyu Aslıhanda alıyor.Onceki yarışmalarda Aslıhan Yarenın ve Yeşimin çok hakkını yedi.Aslıhan bugün boş boş damlaya yüklendi. Kendisinin Yaren ve Yeşimin hakkını yediğini hiç konuşmadı.Bir hafta oldu geleli kaynanası hiç bulamadı.Esas bugün o verdi kaynanasına tüyoyu yoksa kaynanadan 5 alamazdı.

 8. Evet Damla yüz ve vücut ifadesiyle kayınvalidesine tüyo verdi. Aslıhan haklı bence.Damla her zaman eksik hatalı yapmıyor çok güzel yaptığı da oluyor hakkını ye meyelim.Güzel yapınca Nuray hanım gelinim güzel yapar deyip 5 veriyor tamam ama kötü eksik yapınca nereden bilip veriyor bunu düşünmek lazım. Burada da akla Aslıhan ın haklı olduğu stüdyoya giren kaynanasına üzgün yüz ifadesi ile yapamadığı tüyosunu verdiğini anlıyorum ben.
  Bu tarz tüyoları Miyase de çok yaptı. Sevilay hanım tadıma gelirken gelinine şöyle bir bakardı. Miyase hamuru kabardıysa yukarı doğru kabarmadıysa aşağı doğru bakardı. Açık renkse güler koyu renkse ciddi dururdu. Bir ay boyunca takip ettim hiç şaşmadı bu tüyo tuttu. Velhasıl kimse ben mükemmel yemek yaptım ondan aldım altın demesin. Karnımız tok….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu