Kördüğüm

20 Mayıs Kördüğüm 287. Bölüm Özeti # Meethi Kilitli Odanın Kapısını Açtı Gizemli Kadın

Kördüğüm 287. Bölüm özeti ile birazdan sizlerle buluşacağız. Lakin çok uzun olduğu için tamamını okumayanlar için bu bölümde meydana gelen en önemli olay Meethi, kilitli odadaki gizemli kadını serbest bıraktı. Şimdi bu olayı anlatığım 20 Mayıs kördüğüm özetine geçelim. Bu arada Kördüğüm 20 Mayıs özeti ile alakalı yorumları alt kısımdan yapabilirsiniz.

20 Mayıs Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 287. bölüm özeti sizlere iki başlık halinde sunulacaktır. Yazılarımız çok uzun olduğunu düşünenler başlıkları okuyarak bölüm hakkında bilgi sahibi olabilirler. Ancak ben sizlerin bu yazının tamamını okumanızı tavsiye ediyorum deyip 20 Mayıs kördüğüm özeti konusunda hazır olmak adına geçmiş bölümü iki cümle ile hatırlayalım. Tapasya, komadan çıkmış ve rüyasında Ichcha’yı görüp uyanmış ve Ichcha ile görüşmek istemişti. Meethi ise Survi’nin gönderdiği paketi postacıdan alsa da Maiyya kendi açıp Ichcha’nın öldüğünü öğrenmişti. Şimdi Kördüğüm 20 Mayıs özeti okumaya hazırsınız. Hadi başlayalım.

Bölüm Atişgan da aile üyeleri Maiyya’nın aldığı telgraf üzerine konuşmaya başlar. Agarth Mama Ichcha’nın öldüğünü duyunca sonunda emellerimize ulaştık. Yıllarca bunu bekliyorduk derken Pavitra düşmanımız öldü. Bu gün bize bayram der. Akash bu haberi teyit edeyim deyip Survi2yi arar. Akash, gönderdiğin haberi aldık. Ancak emin olmak için tekrar soruyorum. Gerçekten Ichcha öldü mü der. Survi ise çoktan yakıldı bile der. Akash yüzünde gülümse belirir. Survi’ye gönderdiğin tatlıları yiyeceğim deyip telefonu kapatır. Akash hemen arkasını dönüp Survi’den aldığı haberi ailesi ile paylaşır. Lakin Maiyya bu habere çok sevinemez. Akash da bunu fark edip biz bu haber için 20 yıl bekledik anne. Neden moralin bozuk der.  Akash artık bu Meethi  oyununu da son bulsun. Amacımıza ulaştık der.

Maiyya sinirle yerinden kalkıp sen ne diyorsun. Ichcha bizim elimizden kurtulsa da kızı kurtulamayacak. Kızını göndermeyeceğim. Bu sayede Ichcha’nın ruhunu rahatlatmayacağım der. Şimdi düşmanımız öldü diye kutlama yapıp bu kutlamada kızının oymamasını sağlayacağım. Böylelikle Ichcha burayı gördüğünde üzülecek der. Ichcha öldü ama Maiyya, onun ruhunu nasıl huzursuz ederimin derdinde düştü.

Meethi, Ichcha’nın Ölümünü Kutlayan Şenlikte Göbek Attı Kördüğüm 287. Bölüm Özeti

Kördüğüm 287. bölüm özeti, Maiyya elindeki hediyelerle Meethi’nin odasına gelip bu kıyafetler senin için gelin. Al burada da lokum var. Onu da afiyetle ye der. Meethi ise bu hediye ve ikram ne için anneciğim deyince Maiyya düşmanımız öldü. Onu kutluyoruz der. Meethi hemen elindeki şekerlemeyi geri bırakıp kutunun içine bırakır. Maiyya gittikten sonra düşmanları kim? diye düşünürken aklına şekerlemenin geldiği adrese bakar. Adres de Mumbai yazınca çok şaşırır. Maiyya’nın düşmanı kendi memleketinde olduğunu ve yakın zamanada öldüğünü öğrenir. Bu sırada içeri Akash gelir ve şenlik için hemen hazırlan der. Meethi de hazırlanıp alt kata iner. Alt katta tüm aile Meethi’yi bekler. Meethi de üstünü giyinip alt kata indiğinde Pavitra Maşallah gelinimize kimse nazar değmesin der. Bu sırada saz ve şenlik başlar. Kördüğüm 287. bölüm özeti devam ediyor. 

kördüğüm 287. bölüm özeti resim 1

Meethi annesinin mevlüdün de şen şakrak bir halde göbek atıyor.  Agart Mama ile Maiyya keyifle Meethi’nin oynamasını izler. Müzik bittikten sonra herkes alkışlar. Maiyya da annesinin ölümüne Meethi oynadı. Bu da beni çok mutlu etti der. Meethi oyun sonrası Maiyya’nın yanına gelip duasını alır. Meet, bu kutlama ne içindi diye sorunca Maiyya 20 yıldır bu anı bekliyorduk. Düşmanımız öldüğü için kutlama yapıyoruz deyince Meet şok olur. Bu günah olduğunu, ruha saygısızlık olduğunu söyler. Ben buna nasıl alet oldum deyip ağlayarak odasına gider. Akash da hemen arkasından gidip kutlama yerine geri getirmek ister. Ancak Maiyya oğlum gitme. Bak anasının öldüğü gün hem oynattık hem da ağlattık deyince Pavitra güler.

Meethi, Kilitli Odanın Kapısını Açar Kördüğüm 20 Mayıs Özeti

Kördüğüm 20 Mayıs özeti, Akash alt kata gelmesi için eşini ikna etmek ister. Ancak başarılı olamaz. Maiyya kutlama yerine gelmesini ister. Oğlu Akash’a eşini alt kata getir oğlum diye sert çıkıp giderken Akash, eşim biraz rahatsız dinlensin anne der. Meethi ise hayır Visnhu ben hasta değilim. Ölünün arkasından oynamak için gelmeyeceğim diyerek Maiyya’ya karşı diklenir. Maiyya da zaten Ichcha’yı öldüremedim diye kendisine bir düşman ararken Meethi’yi gözüne kestirmiş oldu. Akash, annem git getir dediği halde ben Meethi’yi getiremedim. Ne oluyor bana diye düşünmeye daha doğrusu Meethi’ye aşık olmaya başladı. Meethi bahçede dua ettikten sora içeri girer.

Kördüğüm 20 Mayıs Özeti Resim 1

Maiyya’nın sakın bu tarafa gelme rüzgar seni kapar dediği odanın kapı penceresinin olduğu yerden bir bayan eli ile kilidi açmaya çalıştığını görür. Meethi, sen kimsin ne işin var burada diye sorunca kadın elini içeri çeker. Meethi sözlerine devam eder. Benden sana zarar gelemez. Seni oradan çıkartacağım deyip etrafa bakınmaya başlar. Yakınlarda balta bulur. Kilidi balta ile kırıp içeriye bakınca yüzü kapalı bir bayanı görür. Sen kimsin diye kadına sorar. Ancak kadın konuşmadan koşmaya Meethi’den kaçmaya başlar. Uzun zaman sonrada özgür olan kadın kurtulmak için can havli ile kaçarken kutlamaların arasına dalar ve Maiyya ile çarpışır. Maiyya arkasını döndüğünde bu kadını görür. Birden müzik sesi kesilir. Herkes gizemli kadını görünce şok olur. Bakalım bu kadın kim neyin nesi kördüğüm 287. bölüm özeti son iki partda ortaya çıkacak. Kördüğüm 20 Mayıs özeti alt başlıklar halinde devam ediyor. 

Thakur Konağında Ichcha’nın Mevlüdü Var 20 Mayıs Pazar Kördüğüm Özeti

20 Mayıs Pazar Kördüğüm özeti, Rothore; adamları ile konuşup en kısa zamanda bulunması talimatı verir. Bu sırada Jogi gelir. Meethi’den haber mi var deyince Rathod, Meethi hiç İsviçre’ye gitmemiş. Onun pasaportu ile başkasını İsviçre’ye göndermişler. Mukta’yı kaçıran ve Meethi’ye yapan kişi Visnhu, ama adı Visnhu değil der. Jogi ise ben ne yaptım. Nasıl kandım der. Damini’ye bu haberi nasıl veririm der.  Rathore’ye sakın bu haberden kimseye bahsetme. Gerçekleri ortaya çıkarttıktan sonra haber veririz der. 20 Mayıs Pazar Kördüğüm özeti alt paragraf da devam ediyor. 

İşça’nın öldüğünün 4. günü olduğu için dua töreni yaparlar. Jogi ile Rathod’un kendi arasında konuşmaları Survi’nin dikkatinden kaçmaz.  Damini Ichcha’nın resmini alıp, hep çocukların için yaşadın kızım. Yuvraç’ı buraya getirmeye gücüm yetmese de ölüm törenin bir ritüelini kızın Meethi’ye yaptırırım ve ruhunu rahatlatacağım deyince Jogi, Rathod’a oğlum Meethi’yi bir an önce bulmamız lazım der. Pandit ji dini olarak küllerin nasıl korunacağını ve nasıl saklanacağı konusunda bilgi verir. Akşam olduğunda Damini Ichcha’nın külünü dışarı bahçeye koyup yanına da mum yakar. Survi Damini gittikten sonra bu mumu söndürmek ister. Ancak başarılı olamaz. 20 Mayıs Pazar Kördüğüm özeti (ilk iki partın) burada bitti. 20 Mayıs Kördüğüm özeti son iki partın gün içerisinde eklenecektir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

146 Yorum

 1. Canım arkadaşlarım. 16 Mayıs tarihinde Ramazan ilk orucu için Bismillah dedik. Rabbim şimdiden kabul eylesin. Tuttuğunuz oruçları kat ve kat sevapla karşılık versin. Sitede bir çok arkadaşımız beni bilir. Ben kronik sinüzit ve migren hastasıyım. Ramazan başladığında benim de çilem başlar. Çünkü migrenim açlıktan ve yorgunluktan atağa kalkıyor. Defnem yorumlara cevap veremediğime alınmaya başlayacağını söylemiş. Defnem sonuna kadar haklı. Benim en sevmediğim şey biri size bir soru sorulduğunda veya hal hatır sorduğunda kim olursa olsun şahsım adına cevap vermeliyim. Ancak başımızdan yakın zamanda geçen bir kaç olaydan bahsetmek istiyorum. Forum açılacağı konusunda hazırlıkları yazılımcı bitirmemiz gerektiğini söyleyince, ben de tek başıma ikon ve logo yapımı için 2 gün uyuyamadım. Bu uykusuz günlerimin biri de ramazan gününe denk geldi. İkinci olarak finaller bitmek üzere onların da kendine göre stresi ve hazırlığı oluyor. Üstüne site konusunda bana yardım eden Cihan abinin ikizleri el ayak ağız diye bir hastalığa yakalandı. Cihan abi olarlar ilgilendiği için siteye bakamıyor. Günlük en az beş konu yazmak gerektiğinden son günlerde çok zorlanıyorum. Yorumlarınıza da geç döndüğüm ya da dönemediğim için de özür dilerim.

 2. İLK BEEEEEEEEEEEEEEEEN
  GÜNAYDIN KÖRDÜĞÜM AİLESİ.NASILSINIZ BAIYIM.ÖPÜYORUM HERPİNİZİ GÖRÜŞÜRÜZ.

 3. MANYAM canım sağ ol sen nasılsın ay canım babam eninde sonunda sebebi söyledi ya iona etdim söyle söykediki sen ne car ne yok kendinle ilgilo bilgileri yaziyorsun binada her kes bakıyor.Ona kızdl sevmez böyle şeyleri.Ay bende ismimi deyişdirdim burayi bilmiyor ask biliyor ismimi yazardım şimdi deyişdirdim.Artik günay ismiyle yaziyorum.Neyse canım derslerin nasıl ne yapiyorsun.
  .
  SALIHAN ABLAM nasilsin niye iyi olmaga calisiyorsun ablam niye iyi diyilsinmi yoksa.Ablam benim sanada hayirli ramzanlar Melek nasil prenses op benim adimdan.
  .
  HELINIM askim anim denk gelemiyoruz aksam belki geldim sende gel sohbet edelim ne dersin canim.Canim gitmem sizi birakib nereye giderim ben.opdum askim.
  .
  ZULISIM canim sag ol canimsin derslerde yolunda ger sey icin tesekkur ederim canim.Opuyorum seni.
  .
  DEFNEM.NURDAN ABLAM.RUYA ABLAM.CICEYIM.ELA ABLAM.AYSEL ABLAM.DENIZIM.NAZIM.PERIM.INCEM.SEVDAM.GIZEMIM unutdugim vtasa affola siz nasilsiniz opuyorum hepinizi gorusuruz

 4. EYER KUL RAMAZAN AYININ BILIRSE,
  YILIM BAŞDAN BAŞA RAMZAN AYI OLMASINI ISTER.
  (Hz MUHAMMED)
  HAYIRLI CUMALAR HER KESE TUTDUGUNIZ ORUÇLAR DILEDIYINIZ TUM DUALAR KABUL OLSU .AMIN.

 5. EYER KUL RAMAZAN AYININ KIYMETINI BILIRSE,
  YILIM BAŞDAN BAŞA RAMAZAN AYI OLMASINI ISTER.
  (Hz MUHAMMED)
  HAYIRLI CUMALAR HER KESE TUTDUGUNIZ ORUÇLAR DILEDIYINIZ TUM DUALAR KABUL OLSU .AMIN.

 6. Selam güzeller nasılsnZ gününzün bereket ve huzur dolu geçmesini dilerim.Allah dualarmzı kabul etsin amin…

 7. Defnem canım tewr ederim bende sizi unutmadm ama bazı beklenmedik şeyler oldu… Zülüşum naber tatlım.Ve benim tatlı dillim Nurdan ablam nasılsnz diyer ismini yazamadqm dum kalbi güzel kıZlar iyisnzdir inwallah.

 8. Filiz xanım cok tewekkür ederim.Rabbim hepimzin oruc ve dualarni kabul etsin bize sabır ihsan etsin.

 9. Arkadaşlar benim İnternet bitmek üzere zaten olanıda çekti yazamassam merak etmeyin İnternet uzun süre alamam zaten Allah’a emanet olun

 10. Peri hoş geldin hayırlı ramazanlar nasılsın iyi misin beni soracak olursan iyiyim İnternetim bitecek yazamassam kusura bakma ??

 11. Günaydin kizlar hepinize nasilsiniz , ben iyiyim dün fazla giremedim bu günde öyle olucak gibi ama ara-sira katilirim sohbetlere …
  Hoşgeldin Merjen saol seninkide kabul olsun ☺
  Tamam Aidecim ben senin oraya Günay olarak yazdiğini biliyordum , ehh derslerde iyi işte ayni bildiğin gibi senden naber canim ?
  Peri hoşgeldin merhaba ✌
  Şimdilik bays herkese hoşçakalin

 12. Günaydın kızlar hayırlı ramazanlar

  Filizim aminn inşallah canım

  Bende kackere yazdım sana ama cevap vermedin
  Ben anladım çok yoğun olduğunu rabbim işlerinde kolaylık versin canım

  Zulişim manyam perim sizlerede gunaydın nasılsın

  Kainatım sanada günaydın canım

  İyi deyilim niyemi melek bir haftadır yoğun bakıma da canım ondan ben kacgun orda kaldım ama yanına almadıkları için eve döndüm

 13. GUNAYDIN KIZLAR NASILSINIZ
  ???
  PERICIM HOSGELDIN NASILSIN HIC SENI UNUTURMUYUZ IYIMISIN??

  ??MANYAM MINIK KUSUM nasilsin kardeslerinin durumu nasil tatlim??

 14. Zulisim nasilsin birtanem daha iyimisin internetinin bittigine uzuldum seni cok ozleyecegim allaha emanet ol Zulisim???

 15. ???SALIHAM gunaydin canim hayirli cumalar nasilsin iyimisin.Melegin iyi olmasina sevindim insallah cok daha iyi olur

 16. ???De ki: Ey kendi nefisleri aleyhine haddi aşan kullarım! Allah’ın rahmetinden ümit kesmeyin! Çünkü Allah bütün günahları bağışlar. Şüphesiz ki O, çok bağışlayan, çok esirgeyendir. ???
  ??????
  Bakara Suresi, 225. ayet: Allah sizi, yeminlerinizdeki ‘rastgele söylemelerinizden, boş, amaçsız sözler’den dolayı sorumlu tutmaz; fakat kalplerinizin kazandıklarından dolayı sorumlu tutar. Allah bağışlayandır, yumuşak davranandır.????
  ?????
  Tegabün Suresi, 11. ayet: Allah’ın izni olmaksızın hiçbir musibet (hiç kimseye) isabet etmez. Kim Allah’a iman ederse, onun kalbini hidayete yöneltir. Allah, herşeyi bilendir.???
  ?????
  HAYIRLI CUMALAR KIZLAR RABBİM BİZE AFİYETLER VE MUCİZELER VERSİN ?????

 17. FİLİZ beni herkes bilir ben hiç kırılgan alıngan biri değilimdir ama üç kere beni cevapsız biraktin. Üstelik herkesin doğum günü mesajına eksiksiz cevap verdin beni es geçtin. Forum olayıyla ilgili şeyler söyledim ilk ben uzun da yazdim ama bana değil kısacık yorum yazan baskalarina cevap verdin. Ve daha birkaç detay daha. Üst üste gelince iyi şeyler düşünemedim tabi. Ha bunu kafaya takıp sorun haline getirdim mi hayır asla da yapmam sana olan sevgim saygim baki❣❣❣
  ?????
  Sağol RÜYAM seni sormali canim ❣
  ????
  Zülişim çabucak iyileş
  ???
  MANYOŞ öpüyorum seni
  ????
  AIDE öpüyorum seni

 18. Iyiyim Rüya ablam kardeşlerimde iyi her gün görüntili konuşuyoruz , birazdan hastaneye gidicem görmeye gidicem zaten .
  Nasilsin Defoş :-)
  Kizlar hepiniz nasilsiniz inşallah iyisinizdir :)

 19. GAMZELİMM ilk yazdığın ayet HZ HAMZAYI ŞEHİT EDEN VAHŞİ İÇİN İNMİŞTİR. Doğru hatırlıyorsam şayet müslüman olmak istemiş fakat işlediği suçun affedilemez kadar büyük olduğunu düşünmüstür. Kendini harap etmiş EFENDİMİZİN çağırmasına rağmen görüşmeye gitmemiştir. Bunun gibi bir kaç ayet daha inmiştir HZ VAHŞİYE

  Sen yazınca yadıma düştüü ❤️❤️❤️

 20. FE EYNE TEZHEBÜN

  ???

  BU GİDİŞ NEREYE

  Tekvir süresi 26. Ayet

  ???

  Bu ayet çok düşündürür beni düşünmeyiz ama BU GİDİŞ NEREYE

  ???

  Hayırlı günlerr hatun kişilerim. Rahmet ikliminde sağnak sağnak ıslandığımız bu mübarek ayda mübarek bir gün daha nasip oldu. İhya etme şerefine nail olalım inşaAllah

 21. Filiz hanımcım özet çok güzel olmuş hiç uzun değil böyle yazmaya devam edin merakla bekliyoruz

 22. Sağol MANYOŞ seni sormali canim ??
  ???
  NURDANIM olabilir. Vahsinin hikayesi beni çok etkiler en sonunda peygamberimizin görüşmesine gidiyor ve efendimiz onu affettiğini müslüman olması gerektiğini söylüyor ama mescitte arkada otur yüzünü bana sakın gösterme seni görünce canımdan çok sevdiğim amcami hatırlıyorum diyo. Vahşi efendimizi hep mescitte gizli gizli hayranlikla izliyor ağlaya ağlaya ve şu ağıtı yakıyor gerçi şimdi türkü yaptılar bakmasın demiş birdaha yüzüne
  Emri olur başım gözüm üstüne
  Ay Vahsinin hikayesi beni hep hüngür hüngür ağlatır hemde çok ???

 23. Nurdan abla hoşgeldin .
  Bende idare ediyorum Defoş .
  Ben ise uzun özetleri çok seviyorum .

 24. Eee GAMZELİMM nasipliymiş HZ VAHŞİ Hem cana kıydıki bu can EFENDİMİZİN kıymetli amcası idi. Hem müslüman olduki kaç ayetle RABBİM ONU KULLUĞUNA KABUL ETTİ VE İMANINI AYETLERLE DESTEKLEDİ AF EDECEĞİNE SÖZ VEREREK. Ama gel gelelim kim bile be kadar pişman olduki bu övgüye mazhar oldu. ????

 25. PERİ kızı hoş geldin ben hazırlanıyorum okula gideyim sen nasılsın neden gittin özel değilse merak ettim doğrusu

 26. Defne biwey sorcam sb aşkı izlyormsun eyer izlyorsan final olacakmw doğrmu bir bilgin varsa
  söylemsin

 27. Özel diyil tabi soyleyim kız kardewim nişanlandı sora abim asker movzuları ewimlede aramız bozukdu ust üste cok wey oldu o yüzden giremedim…

 28. SELAMM
  ????
  KELEBEKLERİM
  ???????
  NASILSINIZZ
  ???????


  ..
  .

  RAMAZANIN İLK CUMASI HERKES IN CUMASI MUBAREK OLSUNN???

 29. HAYİRLİ CUMALAR HERKESE
  hayirli ramazanlar
  dersler yuzunden yazamiyorum pek kusura bakmayin
  sepunize saygilar.
  DEFNE ABLA
  opuyorum seni Allah kolaylik versin
  zuleyha nurdan abla nasilsiniz
  manya nasilsin sanada basarilar
  gorusmek umidiyle
  SİMGE optum

 30. OZLEM

  HERKESE HAYİRLİ CUMALAR.
  CUMAMİZ MUBAREK OLSUN

  İNCEM canim bugun neler oldu bilsen eve simdi girdim
  50 mgb net kalmis aksam 22 30 gelcem demistim tam o saatte gelememis olursam bekleme olurmu
  suan net alabilirmiyim bilmiyorum cok yorgunum suresi dolmus bgun birazda rahatsizdim
  sozumde durmamis olmayayim diye simdi yaziyorum tama mi optum seni
  DEFNE hemsire nasil bakalim ?
  Kizlar hepinize slm gorusuruz ins

 31. Evet NURDANIM Vahşi sansliymis Allahin ise merhameti sonsuz yoksa kim böyle bir caniliği affedebilir ki hâşâ ??
  ✨✨✨✨
  PERI canım evet Sba haziran ortası final yapıyor. Ben yasak elma çıktığından beri izlemiyorum zaten..
  Sıkıntıların çokmuş gerçekten Rabbim yardım etsin. Üzüldüm. Eşinle aran düzelmiştir inşallah evlilik zor zanaat

 32. Hayırlı cumalar ÖZLEM hamd olsun sen nasılsın canım öpüyorum seni ???
  ???
  SİMGE öpüyorum seni canım sağol ??

 33. ???DEFNEM sagol birtanem cok sukur iyiyim islerim vardi biraz gec cevap yazdim vakit buldukca yorumlara bakiyorum islerin ne durumda yogunmusun???

 34. Hosgeldin Defnem islerin yogun sanirim oruc seni zorluyormu gunler cok uzun gercekten sana kolayliklar dilirim Defnem??

 35. PERICIM durumuna uzuldum gercekten evlilik hayatinda huzur yoksa hicbirseyin tadi tuzu olmuyor umarim aranizdaki sorunlari cozebilmeyi basarirsiniz ne yasarsan yasa icinde biriktirme cunku dert insani yer bitirir.Allah yardimcin olsun insallah

 36. Evet Iccanin ölmesiyle Akashin nefreti bitti aşkı depreşti. Fakat Akashin cani anasına bu yetmiyor. Akasha diyorki: Artık Meethiyle bağın kalmadı onu ormana götürüp öldür diyor. Akash ve Meethi hazırlanıp yola çıkıyorlar. Meethi çok mutlu annesine gideceğini saniyor. Neyse araba bozuldu bahanesiyle ormanda mola veriyorlar. Akash elindeki bıçakla birkaç kere Meethiyi öldürmeye çalışıyor ama vicdan azabi ve aşkına yenik düşüyor yapamiyor. Sonra Meethiyi otobüse bindiriyor. Sen otur benim işlerim var geleceğim diyor. Yani Meethiyi terk ediyor ailesinin yanina gitsin güvende olsun diye. Sonra ormana geliyor Meethiyle geçirdiği güzel günleri düşünürken bir yilan tarafından isiriliyor??Meethi salağı inanın Anasi Iccadan bile daha gerzek otobüsten fırlayıp iniyor kocamsiz gitmem diye ormana doğru koşuyor bir bakıyor Akash 2.80 uzanmış yatıyor hemen Akashin kolundaki yılanın zehrini emip ilk yardım uyguluyor ama salaklık derecesi öyle yuksekki zehri emince kendi vücuduna geçiyor su bulmaya giderken birkaç adım sonra zehrin etkisiyle şak diye düşüp bayılıyor??. Akash uyaniyor Meethiyi kucaklayip ormandaki bir kulübeye götürüyor ve şehirden bir doktor kaçırıp Meethiyi iyileştiriyor. Bu arada Kanhanin karısı Surabhiyi özel numaradan gizemli bir ses arıyor:Herşeyi biliyorum kim olduğunu da intikam için bir aileyi mahvetmene izin vermiycem diyor. Sizce bu gizemli kişi kim sonrasında noldu bilmek istiyorsaniz DEVAM YAZIP 2222 ye gönderin ??Şaka şaka devamını anlatıcam müsait bir zamanda?

 37. MANYAM tatlim bende iyiyim cok sukur kardeslerinide cok opuyorum sende kendine iyi bak minik kusum??

 38. RÜYAM bugün biraz daha iyi olsam da yoğunum genelde. Tansiyonum çok düşük onun dışında sıkıntım yok. Evet günler uzun umarim fenalaşıp oruca ara vermek zorunda kalmam Rabbim yardım eder inşallah
  Senin orucun nasil geçiyor bitanem evde herşey yolunda mi bebeğim ??

 39. Herkese hayırlı cumalar..rabbim oruclarınızı ve dualarınızı kabul etsin????

  Defnem cantanemm nasılsın??napıyorsun işlerin hala yoğun mu kuzum??.

 40. DEFNEM sen kordugumu izliyorsun sanirim yilan sahnesi ah kalbimdede yasandi Abhiyi yilan isirdiginda pragya zehri emimip abhiyi kurtardi birbirinin ayni gibi iccanin olumu cok etkileyici izlemedigim halde uzuldum hayat cok acimasiz iyiler feci sekilde can veriyor kotulerde sefa suruyor.Veer iccaya hic deger vermemis cok uzulmedi sanki hicbirsey yasanmamis gibiydi?

 41. Oruc beni cok etkilemiyor DEFNEM zaten cok yiyen biri digilim buyuzden bunyem dayaniklidir bende tansiyondan korkuyorum simdilik yukselmedi.Defnecim eger tansiyonun cok dusuyorsa dikkatli ol yogun calisiyorsun ve evde yalnizsin hep aklim sende acaba nadil yemegini yapabildimi diye dusunuyorum.Saglik herseyden onemli tabi eger seni cok rahatsiz eiyorsa biraz ara vermekte fayda var kaza olarak tutabilirsin gecen yil bende cok zorlandim allah affetsin ama yaz aylarinda zor gercekten allah hepimizin yardimcisi olsun.Evde hersey yolunda canim bildigin gibi sen beni merak etme periye yazdiklarim teselli sozleriydi birine derman olabiliyorsam bu beni mutlu eder bende boyleyim iste biraz umursamaz olmak isterdim dogrusu

 42. Tesekkurederim Hazalim iyi diyelim cafede isler nasil ramazanda durgun olur sende dinlenme firsati bulabilirsin umarim gercekten zor is bende tezgahtar olarak calistim yogunluktan ayaklarim sizlardi cafede calisan arkadaslarim ise isyan ederdi sen birde okuyorsun allah sana guc versin canim insallah hersey gonlunce olsun

 43. DEFNEM ben cikiyorum canim sende yogunsun seni yormak istemiyorum kendine dikkat et sonra gorusuruz???

 44. Rüyaaamm çok çok teşekürrler birtanem??????
  Aynen kuzum hem okul hemde iş çok zor oluyor..ama işim rahat patronum iyi bi kadın.bazen çok yoruluyorum izin alıyorum bişey demiyor..canım bazen müşteriler çok az olunca kitablarımı okuyorum..canım çok isterdim sadece okulumla ilgilenmek çalışmamak..ama mecburum hayat işte çok acımasız..

 45. Evet Kördüğüm ilgimi çekiyor RÜYAM. Orucunun iyi geçmesine sevindim. Rabbim cümlemize yardim etsin. Ve olduğun gibi kal hep güzel söz söylemek yakışıyor sana ??görüşürüz

 46. DEFNE canim oldunu simdi en guzel yerinde kesmissin
  anlat devamni merak ediyorum kiz zaten hint dizilerinde illa birkulubede tedavi sahnesi var olmasa sasarim:)

  slm kizlar nasilsiniz HAyirli cumalar hayirli gunler.
  Ben cicek hatirladiniz mi:)
  Defne devamini bekliyorum
  nasilsin? Zuleyha nerde bugun gelmemis hic oyidir insallah

 47. Teşekkürler Rüya ablam .
  Defoş anlatsana tabi müsait olunca çok merak etdim şimdi kimki o arayan bu arada söylemeden geçmicem çok güzel anlatiyorsun :-)

 48. ARKADAŞLAR SINAVDAN ÇIKTIM EVE DOĞRU GIDIYORUM BENU MERAK ETMESIN YORUMLARI KONTROL EDEMEDIM BULGUNUZ OLSUN

 49. Kizlar damini iccanin oldugunu anladi bayildi cok acikli bu bolum :(
  Defnecim birde su akashin erkek kardrsi vardi ya o na ne olcak o iyiydi akilli abisine ben kucugum ama daha akilliyim babam iyi biri degildi neyin intikaminin pesindesiniz benim oyle derdim yok diyen kisi:)
  Senden bekliyorus defnecim
  cicekcik:)

 50. Cok tewekkür ederim defnem normalde ewimle bi sıkıntım yokda kendisi iyi biri zaten ama aileler karwınca baya kavqa qiyamet tartwyoruz wimdi iyiyiz ama aileme gitmeni istemiyor bende özlyorum malum cocukda olmaynca o iwde ben evde sıkılyor insan haliyle tabi

 51. KÖRDÜĞÜM DEVAMI
  Bu arada evdeki iyi gelin Kajeri sanirim Thakur ailesini aradı Meethinin peşine düşün onu kurtarın diye. Telefonu Tapu açtı ama paralelde Surabi dinliyordu olanlari ve hemen teyzesine yani Akashin anasina haber verdi. Kajiriyi cezalandiracaklarini söylediler.  Surabhi telefondan sonra gizlice kaçarak otobüs durağına gelir ve onu orada bekleyen sürpriz ikili vardır evet ne dediginizi duyar gibiyim. Doğru bildiniz Süper ikili Radhot-Tapasya.??
  Tabiki evdeki hainin Surabhi olduğunu yüksek ıq’lü yürüyen karizma Radhot anlamıştır.??Soğan erkeği Veerin anlayacak hâli yoktu ya?
   Surabiye herşeyi bildiklerini çabuk bizi Meethiye götürmelerini söyler. Surabhi ellerinden kaçarak köye gelir ve herkese herşeyi anlatir.Sonra kapı çalar gelen Tapu-Radhottur. Fırtına gibi içeri girerler. Meethi nerde diye ortalığı yıkarlar. Akashin anası herşeyi itiraf eder. Avınasın resmini gösterir. Icca kocami öldürdü diye. Sonra Tapu Surabinin yakasindan tutar. Iccanin ruhu senin peşini birakmiycak Kanhanin laneti üstüne çökecek diye. Radhot hepsini mahvedeceguni soyler. Tapuyla ormanda gezinirken Meethi ve Akashi bulurlar. Radhot herşeyi anlatır Akash itiraf eder. Evet Radhot Akashi öyle bir döver ki inanın tüm kemiklerini kırıyor çöp gibi bırakır ormanda. Sonra Meethiyi eve götürürler annesinin ölüm merasimini görür ve kahrolur herşeyi anlatirlar Meethiye. Meethi herkesten özür diler ve Muktaya sarılır. Akashin ailesinin yaptığı işkenceleri anlatir.Akashi ormanda ailesi bulur tedavi eder. Akash Meethi ye aşık olduğunu ve intikamdan vazgeçtiğini soyler. Bu arada Kanha da şok geçirir eşinin hain olmasindan dolayı. Surabi pişmandır evde bi odasi bile yoktur oysa Kanha ona prenses gibi bakmıştır. Akashin anası oğlundan hayir gelmiyceni anlayinca kocasının erkek kardeşine gider. Abinin kalan intikamını sen alacaksın der. Adam genç ve yakışıklı. Akash bahçede gezinirken genç dayisiyla karşılaşır. Dayisi Meethiyi olduruceni soyler. Akash asla buna izin vermem o benim karım der ve olduğu yere yığılır kalır çünkü iç kanama geçiriyor yediği dayaktan. ??Radhot ne dövmüş be adamı.??. bu sırada Tapu iyi bir avukat bulur Kanha ve Meethinin boşanma işlemlerini yapmak için. Nani Meethi boşanırsa bu bir felaket olur diyor bu kadın neyin peşinde yine bilmiyorum hiç ???

 52. Hayırlı cumalar?hayırlı ramazanlar?Allah tutduğunuz oruçları kabul etsin?
  Kızlar nasılsınız uzun zamandır yazamıyorumm burayada yazayım dedim??

 53. DEFNEM TESEKUrler devami bekliyoruz :)
  kizlar ichanin morg sahnesi etkiledi guzel sahneydi
  Ah i nani sonunda anladi hwrseyi nani aglarken bile fareeeeeeeeeee diye bagiriyordu kalk fare yine neyin pesindesib diyor bu nasil biri ya defne

 54. Evet Anonim haklisin çok üzüci , etkileyici bir sahnedi ağlamaktan gözlerim şişti , ağliyordum taki Nani fare kizim büyükanneni affet diyene kadar orada güldüm sonra yine ağlamaya başladim :(
  Defoşum ellerine sağlik harika anlatiyorsun maşallah sende kendi siteni açmani düşünsene admine Defne ;) vay bee demek o kadar dövüyor Radhot adam karizma yaa , o sahneyi izleyince ona bir kez daha hayran kalacağima eminim . Eee Akash hak etdi ama intikam intikam diye yapmadiği kalmadi çeksin şimdi inşallah Meethi onu affetmez gerçi affedecek ama şöyle iyice süründirmesi lazim dimi kizlar ?
  Ben Surabhinin er geç pişman olucağina emindim zaten , ayy şu Radhotun zekasina vay adam gibi adam valla ?

 55. Kizlar bu akşam Y.B verilecekmi haberiniz varmi ben bir kaç bakamadimda acaba bu gün verilirmi R.K am benim ?

 56. İyi aksamlar manyacim bizde duygulandik ailecek nanin fare dedigi yerde az guldum pis nani ama manya sen yarin izle kcnm cenaxe cok acikli uzucu:( izlicem insallah
  adim cicek manyacim dunden beri yaziyorum
  surabi pisman olsa ne yazar manya yazik oldu zavalli kanhaya oldukten sonra ne olur pisman olsa hak ediyor her seyi suravi

 57. Rica ederim Manyoş ???Sağol bitanem. He Filize rakip olayım yani. Düşman oluruz artık sonra??ben sizi kendi siteme çekmeye çalışırım ??ah Manyoşum her baba yiğidin harcı değil o işler.Filizin elini öpmek lazim ama zamanim ve internetim çok olsaydi Kördüğüm özetlerini ben yazardım Filizin editörü olurdum en zirveye taşırdım onu??
  Nasil oldu kardeşlerin bakim
  ????
  Rica ederim Çiçek güle güle oku canim. Evet Naniyi böyle yaratmış Allah napalim manyak karı ??
  ????
  Rica ederim Perim?Sorunlarini cozmene. Eşin ailenle gorusmeni mi yasakladı ? Mesele ciddi mi bebek yüzünden falan mi özel degilse tabi..

  1. yok ya defnem de düşmanı yaa :) rakip site oluruz artık :) bu arada sitede sadece yazı yazmak ile bitmiyor ki bir sürü arka plan işi var tek başına yapılacak iş değil gel kız bizde yaz :)

 58. Manya 20:30 tvt yayinlanacaj :) merak etme eger boyke supgede kalirsan tvt yayin akisi yaz ggleye hangi saatlerde yayinlanir anlarsin

 59. DEFNE cim nasilsin?
  Evdeki dayisindan baska dayimi gelcekmis:)
  Defne akasin oglan kardesine oldu? Bidaha dizide sahnesi varmi oz kardesiymis cunku:) cicekkis:)

 60. Yok Defoş öylesine söyledim rakip filan ? ama çok güzel anlatiyorsun Filizde çok güzel anlatiyor yorumcular ilede admin yorumcu ilişkisi yok abla kardeş gibiyiz hepimiz , çok güzeliz böyle diyorumya ben bi siteye bu kadar bağli kalacağimi sanmiyordum yorum yazmadan önce sizin yorumlariniza bakiyordum çok güzel sohbet ediyorsunuz , bir – birinizi anliyorsunuz bende diyordumki bunlar acaba yazdiklari şeyleri hissederekmi yaziyorlar yoksa sadece laf olsun diyemi diye çok yanilmişim o zamanlar tabi sizleride tanimiyordum , burasi benim ikinci ailem oldu bu ailemi çok seviyorum ☺
  Kardeşlerim iyiler çok şükür daha yeni görüntili konuştuk annem yarin çikacaklarini şöyledi bende hazirlik yapiyorum yarina kendi ellerim ile yemek yapicam şimdiden tariflere bakiyorum birde evi süslicam hoşgeldiniz diye filan öyle işte iyiler yani :-)
  Tamam Çiçekcim izlerim yarinda yaa şu Daminiye aciyorum Ichchanin cesedi önünde kadin kizim mabette bende onu bekliyorum diyor yaa yazik allah kimsenin başina vermesin ? yazik Daminiye çok üzüldim haline birde Ichcha diye bağiriyor ben bile fena oldum :(
  Naniyi anlamiyorum ben kadin ağliyor ama fareee diyor çok komik ne var Ichcha kizim dese yok faree kizim beni affet diyor manyak kari , onun gözünde :
  Ichcha – fare
  Meethi – sinek .
  Hay allah nasil bir kadin bu birde maşallah 9 canli Meethinin bile kizini görüyor Ichcha ile Tapasya ona büyükanne diyorlar, Meethinin kizi o zaman ona kesin büyükbüyükanne der ???

 61. PERİ kızı anladım başında bir iş olduğunuda ben hamilesindir diye düşündüm ?? inşaAllah aranıza şeytan girmez bir daha eşinle gerçekten büyük emek isteyen bir zanaat evlilik. ???

  ????

  GAMZELİMM nasılsın bugun daha iyi alıştın sanki oruca daha aktifsin. Bende okuldan sonra arkadaşıma gittim biraz oturdum geldim ??? insana iyi gelen dostlar olmalı. Ulaşabildiğin yüzünü görüp mutlu olabilecek arkadaşın olmalı. İkramı çok sever az kaldı bana orucumu açtırsın ??? diyorum 61 ???

 62. Yok Defoş öylesine dedim çok güzel anlatiyorsun diye , Filizde çok güzel anlatiyor diğer adminler gibi değil bizimle admin – yorumcu ilişkisi yok ablamiz , kardeşimiz gibi Filiz siteyede çok güzel bakiyor ellerine sağlik , ben buraya yazmadan önce yorumlara bakiyordum çok güzel anliyorsunuz bir – birinizi bende diyordumki kendime bunlar gerçektem öylemi hissediyor yoksa laf olsun diyemi öyle konuşuyorlar diye beni çok yaniltdiniz, tabi o zamanlar sizleri tanimiyordum . Bir siteye bu kadar bağli kalacagimi hiç düşünmezdim ama burasi benim ailem gibi oldu ikinci ailem çok seviyorum bu ailemi ☺ .
  Kardeşlerim iyi Defoş daha yeni görüntili konuştuk yarin çikacaklar bende hazirlik yapiyorum onlar için ?
  Tamam Çiçekcim yarin izlerim , izliyorum zaten bu aralar kördügimi heyecan dolu zamanlari şu an bence , Daminiye yazik kizim mabette gelecek diyor kadin yaa yazik ?
  Nani Nani Nani nasil bi insan bu kadin Ichcha kizim diyeceğine fare kizim diyor tövbe – tövbe yaa nasil bir şey bu kadin onun gözünde zaten Ichcha fare , Meethi sinek bir tek o ve Tapusu mükemmel ?
  Teşekkürler Y.B bilgilerin için saol canim .
  Çiçek Akashin kardeşi varya yani Sankrant işte onun karisi Akasha deli gibi aşik , Meethiyi öldürmek için az ugraşmiyor kadin ?

 63. MANYA çılgınım nasılsın kardeşlerin nasıl çok katılamıyorum çok takip de edemiyorum yorumları ama sanki hastahanede operasyon yapıldı diye yazmıştın. Çok geçmiş olsunn

 64. Manyacim sakrantin karisi suan yok nerdeki sonradan mi cikacak sankanttin karsimi varmis su kapali kapi arkasindaki mi
  sakrant o evde kalmiyor sanirim
  kizlar iftara cok var burda millet mangal yapiyor tovbe tovbe biz ramazanda mangal yapilmaz diye ogrendik teee 1 saatten fazla var iftara kokular dumanlar oadama girdi birde boyke bitisik evler ufs sibur oldum

 65. Selam kızlar
  OZLEMİM
  MANYAM
  DEFNEM
  FİLİZİM
  NURDANIM
  ZÜLEYHAM
  RÜYAM
  NAZIM
  MELEĞİM
  AİDE
  HELİN
  ELAM
  İsmini unuttuklarım olduysa beni lütfen af edin
  NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ?

 66. ÖZLEMİM tamam tatlım ama ben yine de bekleyeceğim seni İnşallah gelirsin
  Neyin var rahatsızım demişsin çok çok geçmiş olsun bitaneciğim benim

 67. Aaaa ANONİM sen ÖZLEMİM misin?
  MANYAM tatlım geçmiş olsun kardeşin hastaymış galiba Allah şifa versin
  Sen nasılsın tatlı arkadaşım ne var ne yok?
  RÜYAM dağ ol ben iyim İnşallah sen de iyisindir canım benim Kızın basıl o iyi mi?
  AİDE sağ ol ben iyim sende iyisindir İnşallah?

 68. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ….

  Defnem ya senin gamzelerin cok belli ediyomu hafie gulumseyiste dururken yada belli ediyomu gamzeli oldugun

 69. Ay alemsin NURDANIM bozduracaktı sana orucu desene?? hamd olsun bugün daha iyiyim. Insan nelere alışmıyor ki bu hayatta. Evet iyi bir dost her derde deva derler. Rabbim eksikliğini göstermesin
  Sen nasılsın kafam uğulduyor halsizim falan diyordun çocuklar napiyo??
  ????
  ÇİÇEK KIZ sağol sen nasılsın canım iç sıkıntın geçti mi? Akashin kardeşini bilmiyorum pek görünmedi ortalikta. Sankrantti sanırım adı karısı Ambika ayni BİHTER gibi manyak Akasha yani kaynina aşık. Onun entrikalarını da izliycez daha :) Bu gelen genç kişi Avinashin kardeşi yani Akashin amcasi. Fazla detayli bilmiyorum youtubedan resimli anlatimlarina bakıyorum
  ????
  Bende şaka yapıyorum Manyoşum?. Aslında zevk için bile site kurmak isterdim insanlari faydali aktivitelere yönlendirmek için ;) kaliteli işler yapmak iyi birşey. Kardeşlerine sevindim. Oo ablasi neler hazırlıyor onlara pasta mi yoksa?? ohh sizin oralarda iftar yapılmıştır çoktan ne güzel :)
  Evet Arkey haftanin 7 günü çıkıyor tekrarları da dahil ;)

 70. EİNCEM suan sana bakim dedim msjimi gormusun diye gormussun beybisi
  evet canim boynum agriyordu birde elimde bir yara vardi mikrop kapmis sismisti boyle boynumun agrisi basima vuruyor sirtima kadar bir sure neetten uzak durmam gerek aslinda cnm
  erken gelmissin canim internetim cok az obuda sirf sana sakladim bugun halledemedim herann bitebilir merak etme ama biraz yazarim :)
  OZLEM

 71. Aleyküm selam ÎNCEM hamd olsun sen nasılsın canım hoşgeldin ????❤❤❤
  ????
  İREMSU bitanem hoşgeldin evet benim gamzelerim çok derin belediye çukuru gibi maşaallah ??hatta bazı arkadaşlarım neyle oydular senin yanağını derlerdi. Ben tornavida derdim?en ufak bi mimikte belli oluyor. Neden sordun ki kuzum yoksa adaşımın gamzesi mi var?

 72. kızlar ben bugun oruç tuttum bitiyim.1 gün tutup 1 gün tutmicam anca böyleyim baktım daha kotu oluyo bazı sorunları büyütürse tutmicam. sizinki nasıl ben kolumu zor kıbırdatıyorum.

 73. evet Defnem onlar gamzeli aşiri hemde ama benim gamzelerim agzım kulama varinca belli ediyor ya hatta bugun bariş aa senin gamzelerinmi var dedi of

 74. DEFNE Tesekkur ederim canim ic sikintim daha iyi sayilir artik caresizligi ogrendim canim bu dunyada insana sans talih gerek defnecim talihin yoksa gersi bos sansizim eskiden ugursuzum diye bile dusunurdum defne sukur atlattim.
  Sen yirgunsun iftar hazirligini yaptin mi sekerin mi dusuyor dun oyle bisey okumustum sanki
  su sekerli hurmalar varya karton kutularda satilan yumsak ay adi aklima gelmedi iftarda 2.3 tane ye hemen gozun acilir
  bende aclik hissetmiyorum ama hep bitkin oluyorum
  Suan oldugu gibi canim
  cicekkis

 75. ZÜLEYHM sen neredesin neden yoksun tatlım
  Evet bitanem haklısın Madu Rkayı çok kışkırttı o yüzden içki şişesi ile kafasına vuracaktı ama neolurda olsun böyle bir şeye yeltenmemeliydi
  Madhu bilip bilmeden çok ağır konuştu Rkanın ailesi hakkında
  Rka çok ağır darbeler almış sevdikleri tarafından babasından annesinden ve nişanlısı Dipaliden o yüzden ruh sağlığı bozulmuş psikopat olmuş ama tedavi diye bir şey var Rka tedavi olması gereken Bi şizofren ruh hastası acaba senarist onu neden tedavi ettirmedi illa süper starı kötü gösterip yerin dibine mi sokmak istedi hayret birşey?? Senarist hangi kafayla yazdı acaba bu senaryoyü acaba o da mı ruh hastası??

 76. ÖZLEMİM çok geçmiş olsun bitanem zeytinyağı ile masaj yap boynuna
  İlginç bu gün benimde çok balım ağrıyor ve benimde dudağımın üst kısmında yara çıktı eczaneden antibiotikli mehlem aldım mikrop kapmasın diye
  Ruh ikizim benim hastalıklarımız bile aynı çok ilginç şuan şoktayım

 77. GAMZELİMM çok uykusuzum uyku düzenim yerle bir oldu uzun zamandır. Sahur falan da eklenince baya yorulduk ELHAMDÜLİLLAH tatlı yorgunluklar RABBİM KABUL BUYURSUN İBADETLERİMİ. Çocuklar aynı enerjiyle devam ediyorlar dur durak nedir bilmiyorlar ???? can sağolsun gerisi boş sağlık en önemli nimett ❤️❤️❤️ Sen tarçınlı zencefilli vişneli meyve suyu yap iç kan şekerini düzenler

 78. Ağır şeyler düşünme Çiçek kiz. Bak Allah ayet bile indirmiş Müjde ve mutluluğu kime verdigimi bilemezsiniz. Sakin benden umidinizi kesmeyin ve şansım yok diye üzülmeyin yada şanslıyım diye sevinmeyin. Hayatta kalmaya bakicaz canım yeni çareler urericez elden ne gelir ki kuzum. Evet tuketiyorum zaten tatli şeyler sağol. Sende kendine dikkat et
  ????
  İREMSU çok sevindim ay ben onların gamzelerini yerim. Cennet gibi kokuyordur şimdi onlar mis gibi Rabbim uzun ömürler versin. Ovv duydum Barışla arkadaş olmuşsunuz gamzeli bi kıza kim karşı koyabilir ki ;) evet canim beni de etkiliyor oruç sende ara vererek tut. Böbreklerini sakın yorma emi bolca su iç..

 79. DEFNEM Hoşbuldum?
  İyim gari sen nassın bakeem?
  İçça ölmüş galiba salak kızı sevmezdim eemme yine de üzüldüm çok?

 80. OZLEM

  incem bende bugun bunlarla ugrastim parmagim sisti mikrop kapmis cabuk iyilessin diye acmistim mikrop kapmis evet belim sirtim boynum agriyor bak suan yaslanamiyorum bile diklesemiyorun
  ee isten erken mi geldinn
  gecmis olsun incem
  Defne hemsure nasilsin? Hayirli ramazanlar cnm

 81. İncem simdi konusalim aksamki saatemi net bitene kadar yazarim biraz iftar saatide yaklasiyor gerci

 82. ÖZLEMİM evet 1 saat erken çıktım işten işte başım ağrıyor ve o yara için eczaneye gitmek için
  Tatlım evet iftar yaklaşıyor iftardan sonra yazarım
  Benim yarın öğleden sonra misafirlerim gelecekler ablamlar yeğinler yatıya kalacsklar pazar günü de iftara kakacaklar yani iki gün buraya giremeye bilirim tatlım normalde hafta sonları yazıyordum ama işte
  Bitanem İYİ İFTARLAR SANA
  KIZLAR HERKESE İYİ İFTARLAR

 83. evet DEFNEM mis gibi kokuyolar gamzeli sacları çok kıskandim kuçuk tatliş kardeslerimi.

  evet arkadaş olduk ama benim gamzelerim hic belli etmiyorya ama onunkide senin dedigin belediye çukurları gibi ama bana hep yanindayım uzulme kardesim dedi.

 84. Sağol ÖZLEM seni sormali canim çok geçmiş olsun dikkat et kendine :)
  ???
  İREMSU kardeşim mi dedi what deseydin ne kardeşi ya. Ay o da gamzeli demek. Yüce Rabbim nelere kadir..
  ???
  NURDANIM uykusuzluk çok kötü birşey. Hele çocuklarla oruç hiç cekilmez. 2 katı sevap kazaniyorsun seni harika anne? kavunlu,elmali güzel sodalar içiyorum canım merak etme

 85. Ay alemsin ÎNCEM bizim gizz he ICCA bu salaklikla çok bile yaşadı toprağı bol olsun diycem de toprağa gomulmuyorlar ??

 86. evet kardeşim dedi halada diyo cok agladim bunun icin evet gamzeli benim gamzelerim o kadar belli etmiyoki bugun daha gamzelerimi fark etti. bu nasıl kotu bir duygu kardeşim.

 87. DEFNE cim canim cok tesekur ederim seninle konusmak iyi geliyor soylediklerini bende biliyorum lakin kisi kendi kendikendine soz dinletemiyor bende boyle seyler yapqcak gucu bulamiyorum sabki ustumde olu topragi derler ya tobe tobe ay ne bilim defnecim
  canim afiyet olsun bende limonlu narli madensuyu severim :)
  Cay icmezmisin defnem bergamitlu:)

 88. DEFNE cim cicek kis ben yaxdim asadaki yorumu
  yazdim:)
  İcha annesi damini o hale getirdi ne olursa olsun tapasyayi mutlu et diye bu yuzden oda hep fedakarlik yapti cocukken beybine yerlestirdi damini:)

 89. ÖZLEMİM ben geldim
  şuan ELİF dizisini seyrediyorum ?
  DEFNEM aynen valla çok bile yaşadı o aptal kafayla külü bol olsun bol bol savursunlar Allahın putperestleri gerizekalılar??
  Defnem Parla psikopatı gebermedi ama gebermekten beter oldu ohh olsun sahtekar yalancı numaracı ama Kereme yazık bee ne kadar da dürüst gitti karakolla kendi kendini şikayet ediyor saf çocuk yaa

 90. GÜL ÇİÇEĞİM tatlım nerelerdesin son yazdığında sen de benim gibi yorumları zor gönderiyorum demiştin o yüzden mi yazamıyorsun bitanem seni merak ediyorum ?
  ELİFİ seyrediyor musun Kerem saflığının cezasını çekiyor annesini dinleyip savcılığa şikayet etseydi o psikopat Parlanın ayarladığı adamı Parlanın sahtejarlığı ortaya çıkacaktı ama yapmadı Ketem saftriği

 91. OZLEM

  DEFNE hemsire sol cnm sende dikkat et gulum kendine

  İNCEM GELDİM GİİZ
  sendemi hizli yemek yiton kiz:)
  Bende ELİF dizisini izliyorum sinirlerimi bozsada burdada sacmalik cok:)

 92. İREMSU bitanem gamzeyi falan boşver nasip de varsa aranızda birşey olur. Çocuğun sevgilisi olmasın sakin. Yoksa da sen duygularını belli et. Illa erkek adım atacak diye birşey yok ya…
  ❣❣❣❣
  Çiçek inan ki hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz ben bazen bitki gibi hissediyorum kendimi sadece fotosentez yapıyor gibi oluyorum :) herkesin ulaşamadığı hayal kırıklığıyla yıkılıp kaldığı zamanlar oluyor. Panzehiri zaman ve kendimiz. Iciyorum tabi çay..

 93. DEFNEM yok herhalde bilmiyorumki ben zaten belli ediyorum konusuyoz kardesim kardesim en son dedim ABİ oyle sinir oldumki dedi abi deme dedim sende kardeşim dime dedi tamam prenses bugun yine kardesim dedi yaa sevgilisi varmi acaba ama hep benim yanimda

 94. ÎNCEM ben dedim sana Parla ölmez ekmeğine yağ sürülür diye. Şimdi bu Parla şırfıntısi Keremlerin evine yerleşecek sakatim ayağına sonra yürümeye başlıyacak ama bunu kimseye soylemiycek sonra duygu sömürüsü ile Kerem ile evlenmeye çalışacak aha sen yaz ben imzalayım senaryoyu??
  Hint dizilerinden hiç farki yok. Keremim pek saf ay yüzünü görünce şekerim dengeleniyor renk geliyor yüzüme ??

 95. DEFNECİM cnm beni guldurdun fotosentez bitki falan evet canim bende o duygulari yasiyirum. İnsallah duzelir hepimuzin hayati dua dan baska birsey gelmiyor elimizden :(

  Caysiz olmaz tabi defnem afiyet olsun
  Allah razi olsun defnem senle konusma cok iyi geldi bana cok iyi geliyor seninde o duygularda olmana uzuldum canim fakat
  Bu dunyada tek ben ayni seyleri yasamiyormusum yalniz degilmisim:(
  Tesekurler sende uzulme canim Allah senide mutlu eder insallahinsallah

 96. ÖZLEMİM evet?? çok hızlı yutuyom lokmaları birde çok az az yiyyorum?
  Aynen yaa bu Elif dizisi sinşr bozucu zaten Tarık ayısı yetiyor sinirleri bozmaya birde Parla manyağı eklenince tam omuyor?
  DEFNEM aynen dediğin gibi oldu kıız ve aynen dediğin gibi de olacak ama Kerem çok saftrik yaa o kadar saf olmakta iyi değil aptallıpa giriyor??

 97. DEFNEM öyle tür şeylerin olmasi planlaniyo elifte kerem bizim saçlı nevzat diziyi bırakacaktı vazgecti birakmadı ama parla gercekte asiri tatlı yürekti onada bussuru bedua geliyo filmden gecen bileni burkmuştu bu oyunculukta iyi deyil.

 98. ÖZLEMİM tatlım dün gece yarım kalmıştı yorumum ben Hint aktorlerden Sultan dan sonra Radhotu veğeniyorum tip olarak ama karakter olarak sevmiyorum o ırz düşmanını sonra Rudrayı beğeniyorum hem tipini hem de karakterini binbaşı çok mert bi adam Sultanım gibi
  İkiside sert bakışlı ama iyi kalpli yakışıklı karizmatik erkek adam gibi adam 10 numara ikiside? ?

 99. OZLEM
  İNCEM KİZ seni beklerken agac oldum cicej actim meyve verdim
  simdude kuruyacam incem :) yorumu yazim hemen neti kapatiyorum :) 50 mg net bitti bitwcek bende yazamam 1,2 gun heralde:)
  Malesef yemegi hizli yiyiyorum ama yaz yerim tek cesit yemej yeter bana :) az yer oz yerim :)
  tv izlerken atisrmalik yemeyi severmisin :)
  Elif dizisinde sacmalik cok evet ayni evdeler giremediler elifi
  veysel mustafaya bisey demiyor onu kotu goruyor
  at hirsizi kilikli adamlarla konusuyor ama:)
  Sureya yi da sevmiyorum kereme yakismiyor sarilmis agliyor guya gozunden yas akmiyor rol yetenegi yok sanirim:)
  Parla daha iyi oynuyor:)
  Cocuklari julide parkta tek birakti sacma:)
  Ay oyle iste İncem

 100. Amin Çiçek kız amin. En önemli hazine sağlık ve Allah’ın sevgisinden mahrum kalmamak. Herkes herşey birgün biter ve bizi terk eder. Güçlü olan biziz,hakikat ise zaman. Huzurlu olan ise ruh. :)
  ????
  ÎNCEM kadrolu bir dizikolik olarak ezberledim artik dizi dunyasini. Haklısın saflıkta ileri gitmemek gerek. Keremimin Allah yüzüne baksın artik :)
  ???
  İREMSU gamzenin nesine kafayı taktin ben anlamadım bitanem ?? Gamzenin ne avantaji varki..
  Dur bakalım çocuğun hayatında biri var mi yada şey olmasın sakin..

 101. Vay İNCEM rudra demek aynen bu hayatta rudra gibi sert adamlar guzeldir karizmatik ciddi motoru deri ceketi gunes gozlukleri on numara:)
  Bende cok sevmistim rudrayi yine ciksa dizi izlerim bastan sona kadar hic kacirmadan izlerim parvatiyi sevmiyorum ama
  bugun konustuk bi arkadasla kizlar oyle sempatik neseli kendini gulduren adamlardan hoslansada fakat evlenmek icin rudra gibi ciddi sert maco tarzi adami secer yirumunu yaptik sen ne dersin ?

 102. Ayy takım benim ÖZLEMİM çok bekletiyorum dimi seni kusura bakma canım benim çok zor gönderiyorum yorumları bir yorumu 3 defa yazıyorum kopyalama işini de becerwmedim Filizim yorumları kopyala demişti ama kopyalayamıyorum maalesef
  Takım ben Hint bayan aktrislerden Maduyu tip olarak beğeniyorum ama karakterden tiksiniyorum birde Kumutu tip olarak beğeniyorum ama karakteri beğenmiyorum işte öyle
  Canım şimdi biz iki gün görülemşyeceğiz ama ben seni çok özleyeceğim ÖZLEMİM???

 103. ya DEFNEM gamzelerimle ilgili bir sey soyledi o yüzden kafamı taktim.

  aaa ne ogrendim demin sevgilisi yokmuş.

  off ama ben kardeşiyim ne yapicam simdi ya.

  YARIN BELLA GELIYOR LUPPİ DOKTORUYLA.

 104. OZLEM iİNCEM BİTTİ BİTECEK NET
  bende ozleyecegim seni
  madu evet yuvarlak yuzlu ben severim yuvarlak yuzlu kiz
  kumutu begebmistim a beyhadd diye bir dizisi vardi ordaki imaji daha hos yalniz canim:)
  İncem sana bu aksam ask kapilari adli sarkiyi armagan ediyorum ilhan irem sozlerini yazmicam dinlersin gari:)

 105. ÖZLEMİM aynen katılıyorum sana sert erkek Rudra ve Sultanım ama sevdiklerine ve iyi insanlara zarar vermeyen sadece kötülere zarar ceren ve sevdiğine yani aşkına gerektiği zaman sert davranan ama aynı zamanda kalbi yumşak olduğu için aşkının iyiliği için ser konulan ama asla zarar verneyen alağkamatan hor görmeyen sevdimi adam gibi seven her baya böyle erkek ister bence OZLEMİM Rudra ve Sultan gibi sevince tam seven ve değer veren erkek
  Bende senin gibi düşünüyorum bştanem?

 106. Ne soylediki Îremsum
  Aa BELLOŞ mu geliyor kaç günlüğüne..
  ???
  ÎNCEM Hülya da Rudra hayranidir. Ama en çok Arnavi sever. Bugun gel dese Barun nişanlısını bile bırakıp kaçar Hindistana i derece yani??
  ÎNCEM Radhot da adam gibi adam çok bedel ödedi kendini affettirdi fazlasiyla sen neler yaptığını hiç bilmiyorsun tabi

 107. OZLEM M
  İNCEM aynen dimi oruyan kollayan ciddi ama cok sevecen :)
  Guclu karekterleri severim sin msjim olabilir canim yazamassam nerak etne yorum yazip neti kspatiruum bakim ne kadar kalmis:)

 108. OZLEMİM teşekkür ederim klibi izledim şarkıyı dinledim ilk defa ilahi gibi şarkı çok hoşmuş tekrar sağ ol bitanem ?
  Bitiyor mu beyin ayyy off
  Allaha emanet ol bitanem görüşmek üzere seni bekleyeceğim çabuk gel canım tatlı bitanecik ruh ikizim ÖZLEMİM???

 109. OZLEM

  İNCEM CNM senin yorumlar cok gec cikiyor sanirin 15 mg kalmis net son msjm canim elindeki yarada sizliyor belim agriyir biraz uzanicam kisme olursagorusurz
  kendine iyi bak uzulme birseye Allah a Emanet ol canim opuyorum seni
  iyi aksamlar
  Defne cnm sanada iyi aksamlar rathore :)
  Defne sendeALLAH a emanet ol
  İNCEM BEYBİSİozleyecegim seni gorusmek dilegiyle
  seni seviyirum giz:) bye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu