Zuhal Topal'la Sofrada

20 Mayıs Pazartesi Bugün Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mayıs Puanları

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 20 Mayıs Pazartesi Sevda Hesas yarışacak. Ramazan çekimlerini bu gün itibari ile başlayan program da akşam ezanı ile birlikte kaynanalar yemekleri tadım ve sonrasında puanlama yapacaklar. Hem Ramazan yani oruç olması hem de ilk gün yarışması nedeni ile oldukça şanslı olan Sevda, bu şansını bakalım 8 yıllık ev hanımlığı tecrübesi ile kullanabilecek mi? Kaynana Ayşe hanım da diğer kaynanalara karşı gelini savunabilecek mi? İzleyip göreceğiz. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mayıs Pazartesi Puanları bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> 20 Mayıs 2021 Perşembe Zuhal Topal Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

==> 20 Mayıs ile 24 Mayıs haftasında şu an 23 Mayıs yarışmacısı yarışmakta. Bizler de Yeliz’in kaynanalardan ve sunucumuz’dan aldığı puanları görebilmek için [kirmizibuton]23 Mayıs Zuhal Topal Kaç Puan Verdi[/kirmizibuton]? sorusunun cevabı için tıklayınız.

Bugün yarışan Sevda’nın neler yaptığına bakmak için verilen fragmana baktığımız da Sevda’nın kaynanası Ayşe hanım, diğer kaynanaların eleştirilerinden oldukça bunalmış olmalı ki bize tehdit vari bir söylem ile aynen şu sözleri telaffuz etti;

“İki gözümün çiçekleri sizleri de göreceğiz. Aynı yola sizler de gireceksiniz.” (Ayşe Hesas)

Sözleri ile bizleri hem şaşırttı hem de bu nasıl gelinin savunma dedim. Elbette 4 kaynana her biri farklı düşünce ve eleştiri ile insanı bunaltabilir. Ancak bunu kabadayı vari sözlerle söylemesi beni ve yanımda olan herkesi şaşırttı. Not: 20 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı yazının son kısmında tablo içinde mavi yazı ile yazdık.Zuhal Topal'la Sofrada 20 Mayıs Puanları Verilmeden Önce Yarışmacı Sevda İle Kaynanası Ayşe

 

==> Çarşamba günü yarışan Sudenur’a, [pembebuton]22 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal kaç puan verdi[/pembebuton]? sorusunun cevabı için tıklayınız.

9 kardeşi olan Sevda, kendi memleketinden lezzetlerle kaynanaları etkilemeye çalışacak. Lakin, fragman da izlediğimiz kadarı ile tatlı olarak baklavasını yakması, kaynanaların gözünde olumsuz bir etki bırakacaktır.

==> Sevda’dan bir gün sonra yarışacak olan Senem’in puanlarını görebilmek için, [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 21 Mayıs Salı Puanları[/pembebuton] ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Doğal olarak kaynanalar da istediği gibi olamayan Sevda’nın menüsüne 20 Mayıs Pazartesi Puanları verilirken, düşük puanlar vermesi nedeni ile bu hafta gene düşük puanlar göreceğimizi düşünüyorum. Not: Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi sorusu yazının en alt kısımında verdik.

==> Her biri farklı hikayeleri ile karşımıza çıkacak olan [pembebuton]20-24 Mayıs Zuhal Topalla Sofrada Bu Hafta yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Mayıs Pazartesi

20 Mayıs Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimiz adı ve soy adı Sevda Hesas; Aslen Bitlisli ve 8 yıllık evli olan gelinimiz hakkında merak edilen bilgilerin bir kısmı hemen alt kısımda verdik.20 Mayıs yarışmacısı Sevda Hesas

 • 21 yaşında
 • 3 çocuk annesi 
 • 9 kardeşi var
 • Aslen Bitlisli
 • 4 ağabeyi var

Bitlisli olan Sevda’nın eşi Bahattin bey ile tanışma hikayesine kısaca değinelim. Sevda köyde su getirmek için çıktığında eşi onu görüp, arkasında takip edip, telefonunu verdiğini daha sonra telefonla konuşmaya başladıklarını, yaklaşık 4 yıl sonunda Bahattin bey ailesini bir kaç kez göndermesinden sonra, Sevda’yı babasından alabilmiş. Şu an 4 yıllık olan gelinimiz 3 çocuk annesidir. 20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Sevda ile Kaynanası Ayşe

20 Mayıs 2019 Pazartesi günü yarışan Sevda Hesas’ın kayın validesi Ayşe Hesas; Aslen Vanlı ve 42 yaşında olan kaynanamız 4 çocuk annesidir. Gelini ile genel de iyi anlaştığını söyleyen Ayşe hanım sadece temizlik konusunda daha titiz olduğunu açıkladı. Şimdi sözlerimi uzatmadan 20 Mayıs günü kaynanaların yediği yemeği yani Sevda’ün menüsünü açıklayalım. 

20 Mayıs 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Sevda’nın Menüsü 


 • Ayran çorbası
 • Kıymalı el açması börek
 • Kuru patlıcan dolması
 • Saç kavurma
 • Meyhane pilavı
 • Yumurtalı köfte
 • Cacık
 • Dondurma

20 Mayıs 2019 bugün Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu Verilecek Olan Günün Menüsü


Haftanın ilk günü yarışan Sevda’nın menüsünü gören kaynanalar, menünün oldukça kalabalık olduğunu ve yetiştirse bile baştan savma yapıp anca yetiştirilebilecek bir menü olduğunu söylediler. Kaynanaların geneli menü konusunda oldukça fazla olmasına dikkat çektiler. 

20 Mayıs 2019 Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Sevda’nın yapacağı menüye ben de baktığım da gerçekten çok fazla çeşit olduğunu ve gerçekten hakkını verecek olursa gelinimiz kesinlikle hatta %100 haftanın birincicisi olabilecek bir menü çıkarttığını söyleyebilirim. Lakin, gelin hem servis aşamasına hem de tatlıyı yakması nedeni ile iyi puanlar alamayacağını, en azından kaynanalardan 20 Mayıs Pazartesi Puanları sırasında iyi puanlar alamayacağını söyleyebilirim. Gene yarışmacımız 20 Mayıs Zuhal Topal’ın Puanı kurtaracağa benziyor. Sözlerimi daha fazla uzatmadan Pazartesi puanları hemen alt kısımda verdik.

20 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Sevda’nın Puanları)

Elmas  4
Filiz  5
Özgül  3
Ayten  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM   23

**20 Mayıs Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 20 Mayıs 2019 Bugün Fragmanı

Aslen Bitlisli olan ve genç yaşta aile kuran Sevda’nın bugün yarıştığı fragman hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu