Gelinim Mutfakta

20 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Günün Birincisi 20 Mayıs Puanları İle Belli Oldu

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Pazartesi günün birincisi kim oldu? Yeni bir haftaya başlarken yarışma programının da sezon finaline artık çok az kaldı. Yeni sezon da yeni sürprizlerle yaz ayında yeniden başlayacak olan yarışma programın da bu hafta ilk puanlar, 20 Mayıs Pazartesi Puanları ile başlayacak. İlk gün, günün en yüksek puanını alan gelin aynı zaman da 20 Mayıs puan durumu açısından da en tepeye adını yazdıracak. 

=> 20 Mayıs 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

==> Bu hafta kıyasıya yarışan gelinler sonunda final günü olan 24 Mayıs Cuma gününe geldiler. Cuma günü en yüksek puanı alan kim olduğunu ve [pembebuton]24 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] hangi gelin olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

İki hafta önce yani yarışmanın 300 bölümün de Güngör elenmesine rağmen Fatih Ürek günün anlam ve önemine binaen kimseyi elemeyeceklerini açıkladı. Bu durumu fırsat bileceğini düşündüğümüz Güngör bileziklerden çok uzak bir hafta geçirdi. Ancak kendisini eleyen Ceren’i de eleme fırsatı buldu. Bakalım Güngör, Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Pazartesi puanları sırasında kendisinden beklenen o çıkışı yapabilecek mi? İzleyip, göreceğiz.

Dikkat ==> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Perşembe Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu ve kaç puanla birinci olduğunu görebilmek için tıklayınız. 20 Mayıs Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin Vahide ile Kaynanası Güller

20 Mayıs Pazartesi gelinim mutfakta puanlama sırasında elbette gözler İran’dan yarışmaya bu hafta katılan Güller hanımın üzerin de olacak. İlk verdiği izlenime göre baskıcı ve bir o kadar da otoriter kaynana imajı çizen Güller hanım, gerçekten bizim gördüğümüz gibi otoriter mi? yoksa her şeyi gelinim bilir havasında mı? Zamanla elbete göreceğiz. 

==> Bu hafta Çarşamba günü gelinlerin aldığı puanları görebilmek için [pembebuton]22 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] için tıklayınız. 

20 Mayıs Pazartesi puanları ile zirveye adını yazdıracak olan gelin, genel de hafta boyunca iyi puanlar almaya hatta bilezik bile almaya kadar giden bir başarı sergileyen bir çok gelin oldu. Yani atalarımızın dediği gibi nasıl başlar ise öyle de biter sözünün doğruluğunu bir çok kez yaşayarak öğrendik. 20 Mayıs Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin Vahide ile Kaynanası Güller (1)

Her haftanın ilk günü kendisinden önceki final değerlendirmesini yapmaya ve bazı çıkarımlar elde etmeye çalışıyoruz. Son bölüm de Haftalık Puan Tablosu açısında bilezikleri alan gelinin toplam puanı 68 olurken, en düşük puana sahip, Ceren’in puanı ise 49 olduğunu gördük. Buradan yola çıkarak, kaynanalar hafta başından beri düşük puanlar vermediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

==> 21 Mart [pembebuton]Gelinim Mutfakta Diskalifiye[/pembebuton] olan kim olduğunu detayları ile birlikte öğrenmek için tıklayınız.

==> Bu hafta puanlama için 1 puan bile önemli olduğunu hafta finalinde göreceğiz. Birazdan kaynanalar 21 mayıs puanları  verecek. O anları görebilmek içim [mavibuton]21 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. 

20 Mayıs 2019 Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? Yada kim almalı? Yarışmacıları analiz ettiğim de Güngör başarıya susamış ve bilezik almak için adeta elinden gelini yapıyor ama istediği puanları alamıyor. Çünkü; kaynanalar artık Güngör’ün elinin lezzetini öğrendi. Yeni gelen gelin de ilk günden ne kadar güçlü bir rakip olduğunu kanıtlamak isteyecek. Lakin Ezgi, rekora koşmak için bugün, çeyrek altını alacak isim olabilir. Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Puanları Verecek Kaynanalar Resmi

Bugün yani Pazartesi gününden itibaren gelinlerin aldığı puanları haftalık toplam puanlar kısmına yazıp ger bölüm de aldığı puanları buraya ilave ederek, tüm gelişmelerden anında haberdar olmanız için elimizden geleni yapacağız. 

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Pazartesi Puanları İle Birincisi

Konumuza geçmeden önce haftanın birincisi ve elenen yarışmacısı hakkında bu akşam tahminlerimizi yazacağız deyip konumuzu anlatmaya geçelim. gelinim mutfakta 20 Mayıs Pazartesi günün birincisi olup, çeyrek altını alan yarışmacı adeta yarışmada dokunulmazlık kazanmışcasına bu aldığı puanlar ile hafta ortasına kadar idare edebildiğini gözlemledik. Böylesine önemli avantajı kaçırmak istemeyen yarışmacılar da 20 Mayıs Pazartesi Puanları için canla başla ellerinden geleni yapacaklar.20 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Vahide Resmi

Yarışma programı geçtiğimiz haftalar da reytinglerin de gerileme olsa da bu hafta toparlamaya başladı. Umarım daha da yüksek konumlara gelir. Ancak hala aşamadığımız bir nokta var ki ilk gün olacak olayları ve sonuçları neredeyse hiç merak edilmiyor. Birazdan 20 Mayıs Pazartesi puan tablosu ile sonuçları açıklayacağız. Bakalım bu dediklerin bu hafta için de geçerli olacak mı? Bekleyip, göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Güngör’e karşı 3 gelin birlik oldular ve hep bir elden Güngör’ü elemek istediler. Ancak Güngör, hem Gülcan’a, hem de Ezgi’ye karşı dik durmayı başardı. En yakın rakibi Ceren’i de elemeyi başardı. Hafta birinciliğinde Ezgi ile Gülcan ilk iki sırayı %100 olmasa da genel itibari ile kapattığı için Güngör yeni gelen gelinden her zaman daha iyi olmak zorunda. Aksi takdirde bu hafta yolcu olabilir. 20 Mayıs 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Gülcan Resmi

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Puanlama sırasında kaynanalardan bazılarına bilgi veriliyor mu? diye soran bir okurumuza buradan cevap vermek istiyorum. Kesinlikle puanlama gerçek olduğunu söyleyebilirim. Peki o zaman Besime ile Reyhan nasıl oluyor da gelinlerin tabaklarını buluyor diye düşünebilirsiniz. Her iki kaynana da her gün gelinlerin yaptığı yemekleri uzun süredir yarışmada yedikleri için artık daha kolay tahmin ediyorlar. Aslında olay bu.

20 Mayıs 2019 Gelinim Mutfakta çeyrek altını alan kim olduğunu belirleyebilmek için gelinlerin sunum aşamasında bir yemek yapması gerekiyor. Bu sebeple önce haftanın ilk günü yarışmacı gelinlerin yaptığı günün yemeğinin adını ve sonrasında malzeme listesini açıklayıp sizleri hiç bekletmeden 20 Mayıs Pazartesi puanları ile bugün kazana kim olduğunu açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Köfteli Patates Paçası Malzemeleri

Patates Paçası İçin;

20 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Yemeği Malzeme Listesi 1

 • 4 adet haşlanmış patates
 • 3 su bardağı kadar yoğurt
 • 2 adet yumurta 
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 yemek kaşığı tere yağ
 • 3 diş sarımsak

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Pazartesi Köfteli Patates Paçası Paçası Malzeme Listesi 2

Köftesi için;

 • 1 adet orta boy soğan
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 350 gram kıyma

20 Mayıs 2019 Pazartesi GElinim Mutfakta Günün yemeği Malzeme Listesi 3

Sosu İçin;

 • 2 yemek kaşığı kadar tere yağ
 • 1 çorba kaşığı sıvı yağ
 • 1 yemek kaşığı domates salçası

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeği olarak seçilen bu harika lezzet için yarışmacı gelinlere 55 dakika süre verdi. Bu süre içerisinde gelinler de yemeklerini yapıp sunum aşamasına geçtiler. Hadi biz de geçelim ve bugün kim birinci olduğunu görelim.

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Puanları (20/05/2019 Pazartesi)

*************************
20 Mayıs Gelinim Mutfakta Puanları Açıklarken Fatih Ürek*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 1
Güngör : => Sevim’in Gelin 5
Vahide : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Güller‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 2
Güngör : 1
Vahide  : => Güller’in Gelini 5

*************************
” 20 Mayıs 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 1
Güngör : 5
Vahide : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Güngör 1
Vahide : 4

*************************

Gelinlerin 20 Mayıs 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 2 3 4 3 12
Gülcan 1 2 1 5 9
Güngör 5 1 5 1 12
Vahide 4 5 3 3 15

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20 Mayıs – 24 Mayıs Haftası) – Pazartesi

Ezgi      : 12
Gülcan : 9
Güngör : 12
Vahide   : 15

Dikkat Bu akşam saat 21:00 da bu hafta bilezikleri alacak ve yarışmadan elenecek olan ismi dizicenter_net profil sayfamız da hikaye olarak paylaşacağız. 1 saat sonra hikaye kalkacak. Sonra vay ben görmedim. Vay ben duymadım demeyin ;) Yakın da profil sayfamızı gizleyeceğiz. Şimdiden takip isteği gönderebilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

20 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ VAHİDE
Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒VAHİDE
20 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜLCAN

*************************

Gelinim Mutfakta 307. Bölüm 21 Mayıs 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu