Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

20 Nisan Ah Kalbim 317. Bölüm Özeti Sen Benimsin!

Ah Kalbim 317. bölüm özeti oldukça heyecan dolu. Abhi ve Pragya’nın romantik anları önce oruç açarken sonra Diwali’de seyirci ile buluşacak. İşte Ah Kalbim 20 Nisan Özeti.

Pragya orucunu açmak için Abhi’nin yanına gider ama ona onun için oruç tuttuğunu söylemez. Tanu senin için ben de kocam için oruç tuttum diye onu kıskandırır. Abhi onu tutup kendine çeker ve senin kocan benim deyip beklemesini söyler.

Abhi geldiğinde ay da ortaya çıkar. Abhi ben sana demiştim orucunu açan kişi ben olacağım demiştim deyip Pragya’ya elleriyle su içirir. Tanu ise Abhi’yi ararken King ile çarpışır ve karına göz kulak ol diye uyarır. King açık konuş dese de Tanu sadece dediğimi dinle deyip kuşkulandırır. Abhi ise Pragya’ya yüzük takar. 

Pragya terastan ayrılırken Tanu da sonunda Abhi’yi bulur ama Abhi biz gerçek karı koca değiliz deyip orucunu açtırmaz. Pragya ise Neha’ya oruç açma ile ilgili ritüelleri anlatırken bir taraftan da Abhi’ye bakar. Tüm eşler oruçlarını açarken King de Pragya da herkesin önünde rol yapmamız lazım deyip rol icabı açtırmasını söyler.

Tanu ise dikkat çekmek için başı dönüyor numarası yapar. Abhi yemesi için bir şey getirmeye gittiğinde din görevlisi bayan kötü olan Tanu’ya su içirir. Tanu ağlar.ah kalbim 20 nisan özeti resmi Pragya ve King’i gören Disha ise Pragya ile konuşur ve biraz önce Abhi sana orucunu açtırdı bu nedir deyip rol yapma artık der. Pragya anlamamış numarası yapar. Sonra orucu Abhi için tuttuğunu King için tutmadığını King’in de bildiğini söyler. Abhi hala benim kocam diye de ekler. Tanu bunları duyar. 

Tanu sinir krizi geçirip elini yakacakken Aliya gelir, Tanu olanları Aliya’ya anlatır. Tanu sakinleşince uyur ama Aliya bu kadın uyanınca bir şeyler yapar diye göz kulak olmaya karar verir. Daadi ise King’i diwali için de davet eder.

Sunny ise Kiara’yı arayıp onu da diwali için çağırır. Bunu duyan Disha olaylar karışmasın diye Abhi’ye Kiara ve ailesini de davet ettik der. Abhi ise bir türlü tanışamadık çok iyi fikir der. Pragya da bu davetten haberi olunca hala baba kız olduklarından bihaber olduklarını anlar. Okuldaki olayda saklanan gerçek bakalım şimdi ortaya çıkacak mı?

Tanu Pragyaların geldiğini görünce Abhi’ye zorla da olsa kıyafetinin fermuarını kapattırır. Sonra da numaradan Abhi’nin kollarına düşer. King bu ne romantik bir an der. Tanu’nun küpeleri de kıyafete sıkışınca bu dakikalar biraz uzar. Abhi sinirle küpeyi çıkarır.

Ardından ayağa kalkmaya çalışan Abhi yeniden düşer bu defa onu tutmaya çalışan Pragya’nın üzerine. Kalkarken de kumkum boyasına eli değen Abhi, Pragya’nın alnına da kırmızı boyayı sürer. Herkes şok olur. Pragya ise oradan uzaklaşır. ah kalbim 317. bölüm özeti resmi (1)Yere yağ dökülmüş olmasında dolayı Abhi’nin üzeri de kirlenir. Kıyafeti değiştirip geldiğinde düğmesi açık kalmıştır. Pragya’nın kaş göz yapmasından anlamayınca Pragya yaklaşıp durumu anlatır, ardından da onu giydirir. Abhi bu anlarda maziyi hatırlayıp duygulanır. Pragya’yı sinir edince Pragya oradan ayrılır. Kiara ve Sunny ise komşudaki törenden geleceklerdir. Pragya ise Kiara gerçeği söylemeden görünmeme derdindedir. 

20 Nisan Ah Kalbim Çalan Şarkılar 

  • Jo meri manzilon ko jaati hai
  • Allah wariyan
  • Ghar ka pardesi 
  • Tere Sang Yaara

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu