Gelinim Mutfakta

20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Netlik Kazandı!

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Çarşamba günün birincisi ve Çarşamba puanları sonucu açıklandı! 20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 20 Nisan Çarşamba puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 20/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Damla kaç puan aldı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? 20 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (21/04/2022) 20 Nisan Çarşamba günü 22 puan alan Damla günün birincisi olan gelin olurken, toplamda 3 puan elde eden Senanur ise günün sonuncusu oldu.

=> 11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Çarşamba Puanları ile Çarşamba puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler Senanur’un alacağı puanlar ile Miyase’nin alacağı puanlar üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çarşamba Puanları Sonucu için tıklayınız.

20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Senanur bu hafta Yeşim’in yerine yarışmaya gelse de gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Senanur ilk gün Miyase ile ikinci gün Damla ile birinciliği paylaşsa da sonunda iki çeyrek altını almayı başardı.

=> 27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Bugün 20 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 20 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yeşim geçtiğimiz hata finalinde elenmesi ile Damla ve Miyase yarışmada otorite sağlamak isterken, yeni gelen Senanur’un aldığı yüksek puanlar karşısında Damla büyük bir şok yaşadı.

=> Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Yarışmadan Kim Gitti sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puanlar sonucunda Senanur rakiplerini geride bırakıp, bu hafta beş bileziği kazanmanın hesaplarını yaparken, Damla da bugün çeyrek altını %100 kazanacak şekilde yemeklerini yapmak istiyor. 

=> 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Bilindiği üzere kaynanalar öncelikle lezzete değil, gelinine yakın tabaklara yüksek puanlar veriyor. Damla da defalarca Sevilay kaynanaya Miyase gibi tabak çıkaracağını söyleyip, ondan beş puan alacağı iddia etse de henüz bunu başaramadı.

=> 21 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Son Puanlar) sonucu için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Senanur, ilk iki gün sonucunda günün birincisi olmayı başardı ve çeyrekleri bir şekilde kazanmayı bildi. Senanur aynı strateji ile bugün Gelinim Mutfakta 20 Nisan Puanlama sonucunda, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Damla yarışmada varlık göstermesi gereken haftada henüz dişe dokunur bir başarı elde edemezken, yeni gelen ve çaylak diye tabir edilen Senanur’un üst üste aldığı çeyreklerden dolayı, Damla’nın canı epey sıkıldı. Damla Senanur’un başarısını şöyle değerlendirdi. İşte Damla’nın o sözleri; 

“Senin aldığı çeyrekler hep şansa. Yarın alamayacaksın!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile Damla, bu hafta yarışmaya dahil olan Senanur’un iki gün boyunca kazandığı çeyreklerin sade ve sadece şansa olduğunu dile getirmesi, oldukça dikkat çekti.

Geçtiğimiz hafta ortasında yarışmaya Elif’in yerine katılan Bahar, geldiği andan itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Lakin bu hafta aldığı düşük puanlarla eleme potasının ilk adayı oldu. Bahar bu durumdan kendisini kurtarması için kesinlikle 20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alması gerekiyor.

20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Senanur ve Kaynanası

Yarışmaya kısa süre içinde iki yeni yarışmacı katıldı. Yeşim’in elenmesi ile Miyase tek başına rakiplerini elinde oynatacağını düşünürken, Senanur Miyase’nin planlarını şimdiden altüst etmeyi başardı.

Geldiği hafta iyi puanlar alarak umut vaad eden Bahar, bu hafta istediği puanları bir türlü alamadı. Bahar gidişatı düzeltmek için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, en yüksek puanı almaktan başka çaresi olmadığını çok iyi biliyor.

Miyase uzun zamandır sabretti ve Aysun’un kazandığı 50 bileziğin bir tık altında, bilezik listesinde yer almayı başardı. Miyase Aysun’un yüksek perdeden konuşmasına karşı, hırs edip geldiği bu noktadan sonra dikkatler Aysun’a çevrildi. 

“Sen benimle muhatap olabilmek için benim aldığım 50 bileziği almalısın!” Eski Yarışmacı Aysun

Sözleri ile Aysun, Miyase’yi muhatap almamıştı. Miyase ise Aysun’un aldığı kadar bilezik alması sonrasında, Aysun cephesinde ne gibi açıklama geleceği, yarışmaya katılıp katılmayacağı şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta son bölüm de yarışan dört yarışmacıdan Senanur ve Damla, 17 puanla günün birincisi olmayı başardı. Kura sonucunda Senanur çeyrek altını ikinci defa kazanırken, Bahar 11 puanla günün sonuncu oldu.

20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Miyase bu haftada beş bileziği koluna takıp, altın listesinde Ezgi ve Elif’in hemen altında yer almak istiyor. Bunun içinde bugün Gelinim Mutfakta 20 Nisan Çarşamba puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 18 Nisan Pazartesi günü ekrana geldi. İlk bölümde Senanur çeyrek altını kazanan isim oldu. Haftanın ikinci bölümünde yine Senanur çeyrek altını kazanan isim oldu. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın üçüncü puanları verilmeye başlanacak. Toplam puanlar sonucunda, hangi yarışmacının zirvede yer alacağına, hangi yarışmacının da Gelinim Mutfakta 20 Nisan Çarşamba puan durumu sonucuna göre eleme potasına yaklaşacağı, şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Dört yarışmacının da bu hafta için bir hedefi var. Lakin Senanur şu an için hedefine yakın performans göstermeyi başaran tek isim oldu. Senanur tıpkı iki gün boyunca olduğu gibi bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Miyase yarışmada en çok bileziği alan isim olsa da henüz bu hafta dişe dokunur performans sergileyemedi. Miyase’nin düşen performansını gören Yeşim fanları da Miyase’nin elenmesini meraklı gözlerle beklemeleri de oldukça dikkat çekti.

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı Sırada Bahar ve Kaynanası Melek

Senanur gösterdiği başarıyı kıskanan Damla ve Bahar, bugün 20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yüksek puanı elde etmeyi planlarken, Senanur kendisini kanıtlamak için bu hafta bilezikleri almak istiyor.

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Damla bugün kaç puan aldı? 20 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 20 Nisan 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Hangi yarışmacı kaynanasından beş puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları da hemen alt kısımda verilen Çarşamba puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Puanları (20/04/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

20 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 4
Damla: 5
Bahar 1
Senanur: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 3
Damla: => Nuray’ın Gelini 4
Bahar: 5
Senanur: 1

*************************
” 20 Nisan 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 4
Bahar: 1
Senanur: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 4
Damla: 5
Bahar: 2
Senanur: => Songül’ün gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Melek’in verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: 4
Bahar: => Melek’in Gelini 1
Senanur: 3

*************************

Gelinim mutfakta 20 Nisan Çarşamba Toplam Puanlar

Miyase 4 3 5 4 5 21
Damla 5 4 4 5 4 22
Bahar 1 5 1 2 1 10 (-4)
Senanur 1 1 1 1 3 7 (-4)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Nisan Haftası) – Çarşamba

*************************

Miyase: 32 + 21 = 53
Damla: 31 + 22 = 53
Bahar: 24 + 6 = 30
Senanur : 33 + 3 = 36

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 20 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
20 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SENANUR

************************* 

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Perşembe Fragmanı İzle

20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu %100 belli olduktan sonra, gözler haftanın dördüncü bölümüne çevrilecek. İşte haftanın dördüncü bölümü ile ekrana gelecek olan 914 bölüme ait, Gelinim Mutfakta 12 Nisan Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

22 Yorum

 1. Meydan Damla ve Miyase’ye kaldı! Yeşim gittikten sonra eski rekabet kalmadı gibi…

  1. Filiz hanım sence yeşimi geri getirmeleri ihtimsl varmı ben gelmesini istiyorum yeşim yok dıye yarışmanın neşesi yok

   1. hemen geri gelemez. Zira 8 aydır yarıştığı için insanlar biraz unutması gerekiyor.

 2. Haksizliga bakin yarin bakin damlayada eksi puan verirler miyaseyi kasandirmak için birtek orda miyasemi yapiyor yoksa miyasenin yapamadini iceridemi yapiyirlar miyaseyi

 3. Mıyase ve damlayı tabıkı nursel hanım tutuyor onlar kesinlikle gitmezler arkalarında sunucu var gelen gider onlar gıtmezzzzz

 4. Miyase ve damla elenmesin diye yeni gelinlerde dörder dörder puan kestiler Yeşim’e yaptıkları gibi. Onlardan birini eleyecekler belli oldu. Damla ortaya yemek çıkaramadığında bile 4 puan hiç kesilmedi damladan. Miyaşe ekstra yaktığında bile 4 puan kesilmedi. Elemek istediklerinden kesiyorlar 4 er 8 er puanları. Ben Yeşim gittiğinden beri programı bir kere açmadım, buradan puanlara bakıp miyase ve damlanın gideceği günü bekliyorum sabırsızlıkla ve diliyorumki elenene kadar tek bir bilezik bile kazanamasınlar inşallah🙏

  1. belli sizde yeşim şişkinliği hazımsızlığı var
   8ay korunup kollanmis yeter ne istiyorsunuz bir ömür orda mı kalsın
   yemek yapmayı bilmeyen yeşim kalsın geri kalanlar gitsin
   miyase ve damla yemek yapmayı biliyor
   yeni gelinlerde güzel yapıyor adapte olurlarsa güzel olacak
   yeşim gitti gelmesin bi ara sonra miyase der gider

  2. Bahar doğru 4 eksi senanur 6 eksi olacaktı yanlış kestiler çünkü geçen gün elif 10 eksi çektiler her mahzeme için ayrı ayrı yani biber eksi 2 domates 2 fırına atamadı 2 yani toplamda 6 kimi kayırdıkları belli senanurun 6 eksi olması lazım di

 5. bugun ceyrek altini damla hak etmedi Miyase hak etti en en en lezzetlii yemegi hep hep hep MiYaSe yapar

 6. MİYASE YALAKALARI!.. MİYASE’YLE BİR YAKINLIĞINIZ MI VAR? NEDEN BU KADAR MİYASE’Yİ SAVUNUYORSUNUZ!..NEREDEN BİLİYORSUNUZ EN LEZZETLİ YEMEĞİ MİYASE’NİN YAPTIĞINI?SİZ Mİ YEMEKLERİ TADIYORSUNUZ?

  1. siz yeşim in akrabaları herkesi kendiniz gibi akraba yakını olarak görüyorsunuz
   akrabalık siz yeşim ciler de var

 7. bu hafta umarim MIYASE kazanir. Damlada bian once elenirse iste tam ozaman gercek yaris baslar. bu arada yeni gelen gelin Senanurda guzel yemek yapiyor ama carsamba gunu yetistiremedi lafa dagildii heralde. Miyase hem konusmaya yetisiyor hemde yemek yapmaya BRAVO hamarat gelin boyle olur

 8. MiYaSe hanim sizi coooook Seviyorum Sizi hayranlikla izliyorum her gun…

 9. MiYaSe hanim sizi cook seviyorum Insallh bu haftada siz kazanirsiz ben hep sizi tutuyorum lezzetli yemek yaptiginizada inaniyorum…

 10. Sizi cookk Seviyorun MiYaSe hanim InsallaH siz kazanirsiz bilezikleri bu hafta siz kazanirsiniz

 11. damla bilezikleri tamamen sansa aliyor en son aldigi bilezikleri sansa aldi hasret diskalifiye edilmeseydi hasret kazanacakdi bilezikleri damlanin guclu bir yarismaci oldugunu dusunmuyorum

 12. damla bilezikleri sansa aliyor bence en son aldigi bes bilezigi hasret diskalifiye olmasaydi hasret kazancakdi Damla tamamen sansa aliyor

 13. Miyasenin kolu dirsegine kadar bilezik doldu şimdi kaynanasinın kolunu doldurmaya çalışıliyor.2 hafta ust uste miyase aldi .Yeşimin hakkıni yediler.Yeşimi geri istiyoruz.Yeşim,Yeşim ,Yeşim

 14. Senanur bilezikleri almasin diye eksi puanlar kesiliyor yarısma miyaseye calışıyor.Yarısmayı izlemeyi 3 ay once biraktim midemi bulandirıyor yapilan haksizlıklar buradan takip ediyorum.Sanirim Miyase sunucu hanımın yakın akrabasi,yoksa bu kadar torpil olmaz.Miyasede yeşimin hakkını nasil ödeyecekse

 15. MİYASE NURSEL’İN KORUMASINDA!..NURSEL BU PROGRAMDA OLDUĞU SÜRECE MİYASE BU PROGRAMDA KALIR!..NURSEL YEŞİM’İN GİTMESİNİ BAŞINDAN BERİ İSTİYORDU!..İSTEDİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!..MİYASE’Yİ GÖNDERMEYE GÖNLÜ EL VERMİYOR!..YAPIM EKİBİYLE AYNI FİKİRDELER!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu