Gelinim Mutfakta

20 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Salı günün birincisi beli oldu. Bunun dışında bugün çeyrek altını alan gelin de açıklandı! 20 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? Seda Sayan beş puanı kime verdi? Bugün çeyrek altını kim aldı? bu hafta ikinci bölüm olan 20 Nisan Salı günün birincisi bugün kim oldu? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Salı günü toplam puan durumu sonucuna göre hangi gelin en yüksek puanı aldı? Salı günü çeyrek altını kim aldı? 20 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu ve daha fazlasını bu yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. 

=> 20 Nisan 2022 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Salı Puanları sonucu açıklandığında eleme potasında yarışacak olan ve bilezik için mücadele edecek iki gelin %100 olmasa da büyük orana kendisini belli etmesi bekleniyor.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Salı Puanları için tıklayınız.

20 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu açıklandığı an Dudu

son bölümde çeyrek altını alan gelin Esra oldu. Ayten ise 12 puan alarak günün sonuncusu olan gelin oldu. Esra haftanın ilk bölümünde yakaladığı çıkışını bugün 20 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olarak devam ettirmesi bekleniyor. 

=> Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Salı Puan Durumu için tıklayınız.

Bugün 20 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 27 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de günün birincisi olan Esra sadece Seda’nın kaynanasından 2 puanlarken diğer kaynanalardan ve Seda Sayan’dan beş puanı alan gelin oldu. Daha ilk günden en yakın rakibine 7 puan fark atmayı başardı. 

=> Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Esra kaynanası ile yaşadığı zaman zaman sıkıntıları ilerlene bölümler de puanlamaya da yansıması bekleniyor. Özellikle dün Esra çeyrek altını alan gelin olmasına rağmen kaynana Fatma çeyrek altını kendi yakasına takıp, Esra’ya vermemişti. Esra ise günün sonunda morali bozuk olduğu için kapanış müziğinde köşeye çekilip oturması dikkatlerden kaçmadı.

=> 23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Salı Puanları öncesinde Ayten

Tüm bu olayların bir oyun mu yada reytingleri artırmak için çıkarılmış bir olay mı olup olmadığı konusunda bugün 20 Nisan Salı Gelinim Mutfakta puanları ile puanlaması sırasında Esra’nın alacağı puanlar önemli bilgi verecek. 

=> Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Olayların oyun mu yoksa gerçek mi olduğu Esra’nın bugün morali bozuk bir şekilde yemek yapıp düşük puanlar almasına bağlı. Zira çeyrek altın için sadece kaynanasının değil, Nagehan kaynana dışında herkesten beş alan Esra kendi kaynanasında bir alsa bile çeyrek altının kazanabileceği için Esra’nın salı günü performansı izleyenlere program hakkında önemli bilgilere verecek.

=> 22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

20 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Seda ve kaynanası

dudu eşinin kendisine aldığı evi gelinlere gösterdikten sonra kaynanasının evinden taşınacaklarını, bu olayı da kaynanasının bilmediğini dile getirdikten sonra günün kritiklerinden Dudu’nun evine gören kaynana Nuray aynen şöyle dedi; 

“Ben şuan da şokum Seda hanım. Benim oğlum böyle biri değil!Yarışmacı Nuray

=> 21 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Sözleri ile Nuray kaynana oğlunun 750.000 TL’ye bir ev alamayacağını, kendisinden habersiz kredi çekmeyeceğini adeta dile getirdiği için Nuray kaynananın canı sıkıldı. Anlaşılan o ki bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonrasında günün kiriklerinde tansiyon bir hayli yükselecek.

20 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bugün Gelinim Mutfakta 20 Nisan Puanlama sonucunda gelinin Dudu ile tartışan Nuray Çarşamba gününden itibaren Dudu’nun tabaklarına odaklanmaması bekleniyor. bu da diğer eski yarışmacıların ekmeğine yağ sürecektir. 

Haftanın ilk puanlamasında günün sonuncusu olan Ayten mevcut konumu düzeltmesi, yarışmada kalabilmesi için bugün Gelinim Mutfakta 20 Nisan Salı puanlaması sırasında kesinlikle ama kesinlikle günün birincisi olup çeyrek altını almak zorunda. Aksi halde adım adım eleme potasına sürüklenecektir.

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Salı Puan Durumu

Bu hafta 19 Nisan 2021 tarihinde başlayan yarışma programında ilk bölümde çeyrek altın Esra’ya giderken, Dudu ise ortalama bir performans göstererek yarışmaya alışmaya çalıştığı gözlemlendi. Bugün Seda Sayan’ın vereceği 20 Nisan Salı Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması ile başlayacak. Günün sonunda çeyrek altının alan gelin ve puanları netleştikten sonra bugün Gelinim Mutfakta 20 Nisan Salı puan durumu belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Kaynana Fatma’nın ilk gün gelinin elinden çeyrek altını almasına karşı Seda Sayan’ın sessiz kalması dikkatlerden kaçmadı. Program da usul sunucu çeyrek altını kaynanaya, kaynana da çeyrek altını geline takar. Gelin isterse yada gelin ile kaynana aralarında altın için anlaşma yapmış ise günün sonunda kameralar kapandıktan sonra  aralarında paylaşırlar. Lakin Fatma kaynana altını direk kendinse takması bu yönü ile bir ilk yaşattı.

Bugün Gelinim Mutfakta 20 Nisan puanlaması eğer ki Esra günün birincisi olup yine bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde Seda’nın elinden çeyrek altını almak isteyecektir.

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Salı Puan Durumu belli olduğu sırada Esra

Seda ile kaynanası arasında çıkan anlaşmazlık, Esra ile Fatma kaynana arasında çıkan anlaşmazlık ve son olarak Dudu ile kaynanası Nuray arasında çıkan anlaşmazlık kesinlikle Ayten’e yarayacak. Kendi dertleri ile boğuşan gelinlerin arasında sıyrılmak için Ayten bugün 20 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda birinci olmayı hedefliyor.

Bugün haftanın ikinci bölümü olan Salı günü Seda Sayan beş puanı hangi yarışmacıya verdi? 20 Nisan Salı Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda hangi gelin birinci oldu? 20 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Salı çeyrek altını kim kazandı? Soruların cevapları tablo içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Puanları (20/04/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

20 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Ayten: 2
Seda: 4
Esra: 1
Dudu: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Ayten: 3
Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 1
Dudu: 2

*************************
” 20 Nisan 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Ayten: 4
Seda: 1
Esra: => Fatma’nın Gelini 5
Dudu: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Seda: 4
Esra: 1
Dudu: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Ayten: 3
Seda: 4
Esra: 1
Dudu: => Nuray’ın Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 20 Nisan Salı Toplam Puanlar

Ayten 2 3 4 5 3 17
Seda 4 5 1 4 4 18
Esra 1 1 5 1 1 9
Dudu 5 2 3 4 5 19 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (19-23 Nisan) – Salı

*************************

Ayten: 12 + 17 = 29
Seda: 14 + 18 = 32
Esra : 22 + 9 = 31
Dudu :15 + 19 = 34

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Nisan Salı Puanlama Sonuçları

*************************

20 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DUDU
Gelinim Mutfakta 20 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DUDU
20 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  ESRA

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çarşamba Fragmanı İzle

20 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları açıklandıktan sonra bugün günün birincisi ve çeyrek altını alan gelinin adı açıklanacak. Gözleri ise bir sonraki gün olan 21 Nisan Çarşamba günün neler olacağına çevrilecek. İşte o anların kısa bir videosu olarak Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çarşamba fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

 1. Ayteni bu hafta gönderiyor Seda hanım. Genç gelinler gelsin diye Dudu ile Esra koruma altında. Haftaya da Seda gider.

 2. Neriman hanım 👍 helal olsun Esraya 1 verdin Hakk etti yanmış yemeğe ne vermeliydi Esra tabiki 1 Fatma hanım edaletliyim
  diyor yanmış yemeğe 5 verdi Bu cuma Esra gitsin

  1. Nereden biliyorsun? Aytenin gideceğini Son yemek bulucu Arkadaş açıklaya bilirmisin? Ben Esra’nın
   gitmesini istiyorum Ayten gitmesin Lütfen 🙏

 3. Uyanık Fatma hanım yanık fıstıklı ve bademli pilava 5 vererek Seda nın hakkını yedi.Çeyreğin gerçek sahibi Seda dır bana göre.Dudu nunda bademi yanıktı.Esra bugün 4 adet 1 alarak avantajını kaybetti.Puan olarak gelinlerin arasında çok az fark var.Bakalım hafta sonu kim elenecek.

 4. İtici Aysun ve gıcık kaynanası gidince çok mutlu oldum.7 ayda ancak 25 bilezik,çiğ yemekleri yedirdi Kaynanalara ,göndermek istemedilerbir türlü ama seyirci baskısı ağır geldi bence,şükúrler olsun gittiler. 7 ay kaldılar yeter diğer gelinlere de şans verin çağırmayı bir daha ,İnşallah darısı Ayten ve kaynanasını sinir oluyorum gıcıklara Seda hanım Seda’ nın hakkını yedirmeyin onlara lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu