Zuhal Topal'la Sofrada

20 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Cemile Kırma]

20 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Cemile Kırma yarışacak. Aslen Hataylı dört çocuk annesi Cemile 20 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında yarışacak bu haftanın ikinci gelin oldu. Cemile Kırma kaç puan aldı? Cemile Kırma’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 20 Nisan Salı Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu Cemile Kırma’nın toplam puanları ne oldu? Hülya’nın menüsün de hangi yemekler var? Hepsi ve daha fazlasını bu haberimizin içerisinde bulabiliriz.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Nisan 2022 Çarşamba Puanları için lütfen tıklayınız.

20 Nisan Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Cemile Kırma

Bu hafta fenomenler haftası ile gündeme bomba gibi gelen yarışma programında bugün Zuhal Topal’la Sofrada 20 Nisan Salı Puanları için çalkala kaynana lakabı ile meşhur olan kaynana Emine Kırma ve gelini Cemile yarışacak.

=> 11 Mayıs Salı Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi için tıklayınız.

Cemile daha önce katıldığı programda sadece bir puanla haftanın birincisi olmayı ve 15.000 TL’yi kaybettiği için bu hafta Zuhal Topal 20 Nisan puanları sonrasında kendisini kimsenin geçemeyeceği kadar yüksek puan almak için kolları sıvadı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mayıs Salı Puanları ve puan durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Kaynanalar tecrübeli ve daha önce kıl payı birinciliği kaçırdığı için ilk gün ihtiyatlı ve bir o kadar cimri puanlar vererek adeta kendilerini birinci yapmak için zemin hazırlamaya başladılar.

=> 27 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu için tıklayınız.

20 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı Cemile Kırma’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Cemile Kırma’nın menüsüne kaynanalar ne söyledi? Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 23 Nisan Cuma Zuhal Topal Bu Hafta Kim Kazandı sonucu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Nisan Salı (2020)

20 Nisan Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Cemile Kırma. Aslen Hataylı olan dört çocuk annesi 37 yaşında ki Cemile Kırma fenomenler haftasında fenomenlere yakışır bir masa ile haftanın birincisi olabilmek için kolları sıvadı.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 23 Nisan Cuma Puanlaması ve Puan durumu için tıklayınız.

Bugün 20 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları için kolları sıvayan Cemile kırma daha önce bir puanla kaybetmenin verdiği psikolojik baskı ile yemeklerini yapacağını, zamanın kullanma ve lezzet noktasında %100 hatasız bir gün geçirmeyi planlıyor. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 22 Nisan Perşembe Puan Durumu için tıklayınız.

20 Nisan Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve kaynanası

20 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynana kimler olduğunu açıkladıktan sonra Cemile kendi belirlediği menüsü ile gerek kaynanalardan gerekse sunucudan aldığı 20 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları ile puan durumu sonucunu bu yazının sonunda açıklanacaktır.

=> 19-23 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Fenomenler Haftası yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

20 Nisan Yarışmacısı Cemile Kırma

Zuhal Topal'la Sofrada Cemile Kırma
20 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada Cemile Kırma
 • 37 yaşında 
 • 17 yıllık evli
 • Aslen Hataylı
 • Bu haftanın en tecrübeli gelini
 • Dört çocuk annesi
 • Ablası ile Elti
 • Hatay gelini
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Daha önce 1 puanla birinciliği kaçırdı

=> 21 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlaması için tıklayınız.

20 Nisan Yarışmacı Kaynana Emine Kırma

Zuhal Topal'la Sofrada Emine Kırma
20 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada Emine Kırma (Çalkala Kaynana Lakaplı)
 • Kendisine Muhtar diyor
 • Mahallenin Muhtarı
 • Elindeki düdükle geldi
 • Mahallenin bakkalı
 • Çalkala Kaynana lakabı var
 • Bağcıların hızlı bakkalı
 • 60 yaşında
 • 7 çocuk annesi
 • Bağcılarda ikamet ediyor
 • 1960 Doğumlu

Zuhal Topal’la bugün yarışan Cemile Kırma’nın menüsünün deki yemeklerin isimlerini verdikten sonra günün sonunda Cemile’nin menüsüne gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 20 Nisan Salı Puanları ile puanlaması yazının en sonunda tablo içerisinde verilecektir.

20 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Cemile’nin Menüsü 

 • Tuzlu Yoğurt Çorbası
 • Tavuk tirit
 • Lahana Sarması
 • Zahter Salatası
 • Belen Tava
 • Firik Pilavı
 • Mevsim Salata
 • Künefe
Zuhal Topal'la Sofrada 20 Nisan Salı Puanları alacak gelin ve menüsü

Kaynanalar haftanın ikinci menüsünü duyduktan sonra Cemile Kırma’nın menüsünü duyan kaynanalar aynen şöyle eleştirdiler;

Menü iddialı değil
Çavuşa yakışmamış
Menüsü çok zayıf

Kaynanalar

Bu hafta tecrübeli ve ellerinden 15.000 TL’yi kıl payı kaçıran gelin ve kaynanalar yarıştıkları için tek hedefi Cuma günü 15.000 TL’yi kazanmak. Bunda dolayı olan yemekler olmamış, pişen yemekler pişmemiş gibi akla hayale gelmeyen yöntemlerle masaları kaynanalar eleştirmeye, günün sonunda da düşük vermeye gelecekler. Dikkat: Cemile Kırma’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

20 Nisan Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Yarışmacıları

Cemile Kırma’dan önce yarışan Hülya istediği şekilde yemeklerini çıkartmamasına rağmen ortalamanın bir tık üzerinde puanlar aldı. Şu an Hülya’nın toplam puanları 28 olduğunu, bugün 20 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında Cemile’nin en az 29 puan alması gerektiği rahatlıkla söylenebilir.

Haftanın ilk bölümünde yarışan ve kendi planladığı puanları maalesef kaynanalardan almayan Hülya ve kaynanası yarışmada tutunabilmek, kendilerinden sonra gelen gelinlerin puanlarını düşürmek adına Hülya’nın kaynanası Nermin Ataş bugün Zuhal Topal’la Sofrada 20 Nisan Salı puanları sırasında 4 veya 5 puan kullanması bekleniyor. 

20 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

19 Nisan 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün 20 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları daha önce yarışan Cemile Kırma’ya gidecek. En son yarıştığında bir puanla birinciliği kaybettiği için bugün 20 Nisan Salı Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunda kaybetmeyecek kadar yüksek puanlar almayı hedefliyor.  

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Şu ana kadar yarışmacıların aldıkları puanlar sonucunda oluşan Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucuna alt kısımda verilmiştir. 

 • 19 Nisan Pazartesi Puanı (Hülya Karaca Ataş): 27 Puan
 • 20 Nisan Salı Puanı (Cemile Kırma): 26 puan

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Nisan Salı puanları 18 yıllık evli 4 çocuk annesi daha önce bir puanla 15.000 TL’yi kaçıran Cemile Kırma’ya gidecek. Daha önce Zuhal’den iyi puanlar alan Cemile Kırma’ya Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Sorusu şimdiden merak konusu oldu. Cemile Kırma’nın Toplam puanları ne oldu? Zuhal Bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları ise alt kısımda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

20 Nisan Salı Zuhal Topal’la Puanları (Cemile Kırma)

Nermin Ataş  6
Sadet Yehtiyeva  4
Ayşe Azgan  4
Gülsüm Seferoğlu  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   26

**20 Nisan 2021 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 20 Nisan Salı Fragmanı İzle

Aslen Hataylı olan dört çocuk annesi 37 yaşında 18 yıllık evli Cemile Kırma’nın yarıştığı, 20 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının da yapılacağı haftanın ikinci bölümü olan Zuhal Topal’la Sofrada 20 Nisan fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Allah aşkına…bu kadar seviyesiz ,kendini bilmez kaynanaları nerden seçip buluyorsunuz?Yazık gelinlere..mümkünse formatı değiştirin nacizane fikrim,ya da kaynanalara bi ayar verin..Bu kadar olmaz🤨🤨🤨😒☹😡😡😡😠😠

 2. Allah aşkına…bu kadar seviyesiz ,kendini bilmez kaynanaları nerden seçip buluyorsunuz?Yazık gelinlere..mümkünse formatı değiştirin nacizane fikrim,ya da kaynanalara bi ayar verin..Bu kadar olmaz🤨🤨🤨😒☹😡😡😡😠😠

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu