Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

20 Ocak 2019 Pazar Ah Kalbim 293. Bölüm Özeti Bankaya Soyguncular Bastı! Abhi İle Pragya Mahsur Kaldı

Abhi ile Pragya Ne zaman bir araya gelecekler diye beklerken ikili arasındaki gerilim giderek artıyor. Aslında içinden sevseler de dışından tüm gerçeği de açıklayamıyorlar. Bu durumun en büyük nedeni Abhi’nin Pragya’yı kovmasından dolayı olduğunu ve Pragya’nın olayı gurur meselesi yaptığını düşünüyorum. Bu yazımızda Kanal 7 ekranlarına Ah kalbim 20 Ocak Pazar (2019) günü gelecek olan, Ah kalbim 293. bölüm özeti ve sonrasında 293. bölüm fragmanı vereceğiz. Sakın bir yere ayrılmayın.

Bu sayfada Sizleri Ne Bekliyor?
 1. Ah Kalbim 20 Ocak özeti
 2. Ah Kalbim 293. bölüm fragmanı
 3. 293. bölüm de çalan şarkıların isimleri
Hazırsanız Ah kalbim 293. bölüm özeti vermeye başlayalım. Bir çay alın ve özetimizi okurken hayal edin. %100 özgün olarak çevirdiğim özeti keyifle okumanızı temenni ediyorum.

Ah Kalbim 293. Bölüm Özeti Güncel Fragmanı

Kiara, Abhi’yi telefonla arayınca Abhi numaramı kimden aldın diye şaşırır. Kiara, Sunny’den aldım deyince, muhabbet devam eder. Abhi de benim de canım sıkkındı iyi oldu der ve onunla dertleşir. Kiara sakın ağlama, insanları iyi takip et ve sen, kandırmalara aldırma dediği sırada annem geliyor deyip telaşlanır. Pragya kimle konuşuyorsun deyince, yabancılarla konuştuğu için Kiara’yı uyarır. Kiara ise yabancı değil diye yanıt verir. Abhi ise annesi kızmasın diye Sunny’den Kiara’nın ev adresini almaya giderken Pragya da Kiara’nın konuştuğu adam hakkında detayları dinleyip onunla görüşmek ister.

Sunny ile yola çıkarlarken Kiara Abhi’yi arar ve annesinin yarın onunla görüşeceğine dair söz verdiğini anlatır. Ayrıca Sunny’nin de adresi bilmediğini söyler. Sunny ile Abhi geri dönerken Kiara heyecanlıdır. Bir sonraki gün Pragya hesap açtırmak üzere bankaya giderken Kiara’nın okulu da yağış nedeniyle tatildir. Bankada işi olan Purab’ın eli yaralı olunca Abhi banka işini ben hallederim, sen eşinle vakit geçir der. Kiara’nın annesiyle de sen ilgilen der. Abhi bankaya gittiğinde müdür yarım saat önceden gelmiştir ve kızının isteği üzerine erken geldim der. Abhi kız evlatları çok değerlidir deyince, adam kızınız var mı diye sorar. Abhi duygulanır.

Abhi, adam ile selfie çekip kızına göndermesini ister zira adamın kızı Abhi hayranıdır. Müdür daha sonra görevli personele, Abhi’ye yardımcı olması konusunda bilgi verir. Abhi içeri geçtiğinde Pragya ile karşılaşır. Pragya yanlışlıkla eski soyadını kullanmıştır. Yeni form doldurmak zorunda kalır. Abhi ile yine atışmaları devam eder. İkili çıkarken çarpışır, evrakları etrafa dağılırken ikili göz göze gelir.20 Ocak pazar Ah Kalbim 293. Bölüm Özeti Resim 2

King ise Kiara’nın konuştuğu, hatta annesiyle görüşeceği kişiyi telefona kaydederken Kiara’nın rockstar diye kaydetmek istemesini sorgular ama gerçeği öğrenmeden Varun gelir. King’in ateşi yükselmiştir. Kiara ona küçük annelik yapıp onunla ilgilenir. Bankada olan ikilimiz ise işlerini halletmek üzeredir ki bankaya altın dolu iki çuval gelir.

Pragya bankada parasını almada sıkıntı yaşayan bir bayana yardımcı olur. Kadın Abhi ile bakıştıklarını görünce eşinle kavga mı ettiniz deyip eşinin adını sorar. Pragya Abhi’nin adını verecekken bir anda King deyince Abhi’nin morali bozulur. Yanına gelip hayırdır kavga mı ettiniz diye konuşurken onu gören yaşlı teyze onları karı koca zanneder. Pragya hayır dese de kadıncağız kavga edince ben de aynı şekilde tavır yapardım diye güler.

Abhi de inkar eder ama eskiden aramızda aşk vardı ama artık yok der. Kadın ise aşk değişkendir, siz bitti zannedersiniz ama aradan zaman geçice anlarsınız der ve eşine iyi bak der. Sonra da kavganız bitene kadar telefonlarınız burada kalacak deyip telefonlarını banka görevlisine emanet eder. Aliya ise Purab’ı Disha’dan uzak tutmak için elinden geleni yapar.

Yaşlı kadın Abhi ve Pragya’ya dua eder. Tam gidecekken bankaya soyguncular gelir. Abhi Pragya ile konuşmak için bir yere gittiğinde soygunculardan biri, yaşlı kadını rehine alıp bankadaki herkesi orta alanda toplayın diye emir verir. Abhi ve Pragya da bankada tuhaf şeylerin olduğunun farkına varırlar. Bu arada Kiara da King hasta olduğundan annesine haber vermek ister.

Ah Kalbim 293. Bölümde Çalan Şarkılar

 • Kitni baatein
 • Kuch toh hai

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

43 Yorum

 1. naz canım bizim kızlar boş buldukları sayfaya yazıyorlar.. şu dizilerdeki tatil bitene kadar öyle sürecek. daha sorna beni bırakma dizisinin altına yazacaklar haberin olsun sanda iyi geceler

 2. Günaydın kızlar kusura bakmayın yazamadım çarşamba günü kızlar bir kaza geçirdi karda kayarken agaca carptilar gözleri yüzleri morluk içinde kaldı çok kortuk hemen doktora götürdük çok şükür birşey çıkmadı dün okula göndermedim bugünde gondermicem .dün geçmiş olsuna gelen giden oldu.sizler ne yapıyorsunuz Naz Saliha.

 3. Hayırlı nurlu cumalar

  Sizlere rabbim kimin ne duası varsa kabul etsin inşallah ??

  ????

  Çok geçmiş olsun elif

  Ay üzüldüm ya kıyamam

  Şimdi nasıl korkmuslardır

  Allah beterin beterin den korusun

  ??????

  Nazım özel değilse anlat biz canım

  Allah herkesin sorunlarını gidersin

 4. Hayirli jumalar kizlar

  İyimisiniz

  Siz burdaymişiniz bende öteki sayfaya yaznişim

  Her kes iyimi

 5. Hayrola Nazim ne sorunu her

  şeyin yoluna girmesini

  dileyorum janim

  Kizlar bu günlük benden bukadar bu gün ewimde misafirim war benim hoşja kalin

 6. İLÂHÎ ..!
  Hamdini sözüme sertac ettim, Zikrini kalbime mi’rac ettim, Kitabını kendime minhac ettim. Ben yoktum var ettin, varlığından haberdar ettin, aşkınla gönlümü bîkarar ettin.

  İnayetine sığındım, kapına geldim, hidayetine sığındım lütfuna geldim, kulluk edemedim afvına geldim.

  Şaşırtma beni doğruyu söylet, neşeni duyur, hakikati öğret.

  Sen duyurmazsan ben duyamam, sen söyletmezsen ben söyleyemem, sen sevdirmezsen ben sevdiremem. Sevdir bize hep sevdiklerini, yerdir bize hep yerdiklerini, yâr et bize erdirdiklerini.

  Sevdin Habîbini kainata sevdirdin: Sevdin de hil’at -i risâleti giydirdinh Makâm-i ibrâhim’den Makam-i Mahmuda erdirdin. Server-i asfiya kildin. Hâtem-i enbiya kıldın. Muhammed Mustafa kıldın.

  Salât-ü selam, tahiyyat-ü ikram, her türlü ihtiram ona , onun Âl-i Ashâb-u etbâına ya Rabb!
  Amin.
  .
  Cum’amız hayırlı, huzurlu, bereketli, nurlu olsun İnşaAllah.
  Selâm ve duâ ile…

 7. Geçmiş olsun ELİF ??? çocuklar sevinçten çıldırdı şimdi gözlerinin önünü görmedilerr. ELİF

  Sadakanı yenile kardeşim. Verdiğin karşı gelmiş yavruların ucuz atlatmış.

  ???????

  NAZIMM

  Bacım hayrola ne sıkıntın var ??????

  RABBİM hayırlı kapılarını açsın İnşaAllah.

  ????????

  SALİHAMM

  Cidden fırsatını bulamıyorum. Yazmak için elime alınca tlfonu bırakıp kalkmak zorunda kalıyorum. ????

  İnşaAllah düZene sokacağim.

 8. ???Eğer O dilerse rüzgarı durdurur da yelkenle giden gemiler denizin üzerinde duruverirler. Şüphesiz ki bunda sabırlı olan ve çok şükreden kimseler için nice ibretler vardır.???
  ??(ŞURA/31)??
  ????????
  ??Ya Rabbi! Kalbimi senden ayrı düşmüşlüğün ateşi ile yak. Öylesine yak ki o ateşin ızdırabından başka ızdırap duymayayım. Beni senden ayrı düşmüş, gazabına uğramış olarak öldürme bu halden koru! Bu hayatı seninle görmeyi, seninle yaşamayı, seninle hissetmeyi bana nasip et, bana kolaylaştır ???????????????????????????????
  KIZLAR HEPİNİZE HAYIRLI BEREKETLİ CUMALAR ❤❤❤
  ELAM❤❤❤❤

 9. Hoşbuldum NURDANIM ?? Yoğun bir koşturmaca yaşayıp gidiyorum canım. Havalar facia ya kar ya buz ya ayaz ya sel getiren şiddetli yağışlar ?? hiçbir yer ısınmıyormuş gibi geliyor. eksi yirmiyi görüyor hava..
  Çok yoruluyorum ya.
  Sen de ne var ne yok NURDANIM evde durumlar nasıl ??

 10. Ooo hoş geldiniz canlar

  Nurdanım anlıyorum seni bitanem senin misafirin var

  Canım hayırlısı yine yazarsın

  ?????

 11. Defnem burdada dünden beri yagmur hiç durmadan yağıyor

  Maşallah sanaki dersin gökdelinmiş mübarek yagdıda yağıyor

  Ama yagmur birazda olsa havayı yumuşattı

  Kaç gün boyunca donduk be

  ?????

 12. SALİHAM CANİM TABİKİDE ANLATİRİM YA DUN GECE BENİM YEGEN TRAFİK KAZASİ YAPTİ ALLAHTAN UCUZ ATLADİ SADECE KİR KOLU KİRİLDİ O KOLUNU ALCİYA ALDİLAR YUZUNU BİR TARAFİ SİYRİLMİSTİ KAFASİ UC DORTT YERDE KİRİLDİ BUNADA SUKUR CANİM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ GULALEK AMİN CANİM SEN NASİLSİN İYİMİSİN BİRTANEM

 13. DEFNEM CANİM HOSGELDİN NASİLSİN BİRTANEM YA VALLAH BU GUNLERDE BİZİM SULALEDE KARA BULUTLAR ETRAFİMİZDA DOLANİYOR❤❤

 14. SALİHAM burası da öyle don ve yağmur göz açtırmıyor. Aşırı soğuk. Evim ısınmıyor doğalgaz faturası aldı başını gitti. Köyde de kömürü bitirmiş annemler 2 ton kömürü yeni kömür alacaklar. Şiddetli dondan mutfak boruları buz tutmuş SALİHAM sular gitmiyor. Annem 3 gün bulasıgı dışarıda yıkamış. Şükür yağmur yağınca borulardaki buzlar erimiş de mutfağı kullanıyor yine ?
  Allah’ın rahmeti gibisi yok da yağmurun yeri başka havalar yumuşuyor
  ????????
  Hoşbuldum NAZCIM ??
  Niye ne oldu ki ne kara bulutu aileden birine birşey mı oldu Allah korusun kuzum??
  anlat hele

 15. Nazım ay çok geçmiş canım

  Aynen Allah beterin beterin den korusun

  Gerçekten geldimi art Arda geliyor

  Herşey Rabbimden o benim zden daha iyi bilir

  ??

  Aynen defnem yağmur birazda olsa yumuşattı havayı

  Allah yardımcınız olsun

  Defnem valla benimde kömurum bitti bitecek
  Bu sene çok kullandın bütün evi ısıtıyorum sobayla iki tane sobam yanıyor butungun heryer sıcak

  Defnem sana fatura ne kadar geliyor

  Bizim mahalledekilerin bayası çektiler doğalgaz ı ama fatura çok geliyor be

  Valla korktum ben sözde bende düşünüyordum seneye

  Ama vazgeç cem
  Heralde

  Çünkü kimide 750 800 500 480 bu yazdığım rakamlar gelmiş defnem

  ????????

 16. DEFNEM DUR ANLATİM BİR HAFTADİR SULALEDEN SİKİNTİ BİTMİYOR BİRİNCİ AMCAM OGLU ARABAYLA BİR COCUGA CARPTİ COCUN AYAK PARMAKLARİ KESTİLER AMCAMİN OGLUNA BİRSEY OLMADİ İKİNCİ OLAY HALLAMİN OGLUNUN DUKKANİN ONUNDE KARİ KOCA KAVGA ETTİLER ORTADA SİLAH HALLAMİN OGLUNE AYAGİNA DEYDİ UCUNCU OLAY KARDESİM KAZA YAPMİS O KOPEGE BİRSEY OLMADİ UCUZ ATLATMİS DORTTUNCU OLAY DUN GECE YEGENİM KAZA YAPTİ ODA UCUZ ATLATTİ BEŞİNCİ OLAY AMCAM GUL HEPSİ SOBA DUMANİNDA ZEHİRLENMİSLER CANİM ONLARDA UCUZ YİRTİLAR SİMDİLİK BU KADAR CANİM COK AZ OLAY OLMUS DEYİLMİ DEFNEM

 17. Oooo NAZIMM

  Sadaka verin hemen büyük kazalar atlatmışsınız. ????? RABBİM görünür görünmez kazalardan belalardan saklasın beklesin.

  ?????

  SALİHAMM burda kar yağdığı yerde erisi hava yağışlı ama sert değil. ELHAMDULİLLAH evim doğalgazlı çokda güzel ısınıyor çokta fatura gelmiyor. Geçen ay 180 lira gelmişti sanırım bu ay henüz gelmedi. RABBİM yarrr ve yardımcısı olsun evleri ısınmayanların.

  ??????

  GAMZELİMMM

  ELHAMDULİLLAH idare ediyoruz. İşim hiç bitmiyor ki. Ama hiç bir şeyden memnun olmayacak adamı memnun etmek mümkün değil. Buluyor kendine ve karşısındakine bir sıkıntı.

  ??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️

  RABBİM ahlakımızı güzelleştirsin ne diyeyim.

 18. Nazım aynı nurdanımın dediği gibi bir sadaka yada kurban verin canım

  Allah herkesi kazalardan belalardan korusun cümlemizi

  Amin

  ??????

  Nurdanım benim evde ısınıyor ama tabi çok yakıyorum canım ???

  Bide senin doğalgaz kaçta ısıtıyor

  Bu kadar az fatura geliyor

  Valla nurdanım çok iyi
  Maşallah

  Bütün yaşlılar aynı demekki ????

 19. Gulalek canım diyer sayfaya yeni baktım da

  Bugün eşinin doğum günüymuş

  Eşin iyiki doğmuş birlikte nice mutlu sağlıklı huzurlu senelere
  Size ????????

 20. SALİHAMM

  Evim ısınıyor demekki çokda büyük değil ama kombim eski kombi MaşaAllah güzel yanıyor ?????

  Sobalı evde büyüdüm SALİHAMM zorluğunu bilirim RABBİM yardımcın olsun. Meleğimiz nasıl kardeşim oğulların nasıllar.

  ?????

  Hayırlı yaşlar olsun GÜLALEK hep beraber hayırlı yaşayın.

 21. NURDAN SALİHA çok sağol olun canım sadaka çıkardık hemen NAZ geçmiş olsun canım musabet silsilesi olmuş sizde .Rabbim iyi eylesin DEFNE hoşgeldin canım.

 22. Anladım NURDANIM. Zor kaynana olunca madalya mı veriyorlar nedir yani bu kaynana milletinin derdi ????
  Hayır bir de dindardır da senin kaynanan Allah bilir ama en güzel ibadet yumuşak huylu olmaktır işte ? Ne diyim
  NURDANIM sen herşeyi başarırsın ;)
  ????????
  SALİHAM 200’den aşağı gelmiyor. Bu seneki soğuklar botoks etkisi yaptı buralarda??felç olmasak bari soğuk yüz felci ?
  Linyit kömürlerinden al SALİHAM çok güzel ısıtıyor biz hep ondan alıyoruz

 23. NAZIM neler söylüyorsun Oo My Gott???
  Hepsi için geçmiş olsun NAZIM. Rabbim daha beterinden korusun. Hatim indirin, sadaka dağıtıp şükür namazları kılın. Hepsi geçer Allah’ın izniyle hiç üzülme canım ???

 24. Teşekkür ederim GAMZELİMMM

  Çokta tınlamıyorum ama haksızlığa dayanamıyorum. Neyse sayılı gün çabuk geçer. RABBİM korktuklarmıza uğratmasın. Ahlamızı güzelleştirsin.

  Sen internet yüklettin mi GAMZELİMMM

  ???????

 25. NURDANIM evet yükledim canım. Zaten kardeşim bitirmişti geçen ayınki ni birşey diyemedim ?
  Bir de uygun teklifler gelsin diye bekliyorum bazen çok uygun teklif geldi hamd olsun ?
  NURDANIM hayatım boyunca evlilik hayali kuran bir genç kız olmadım hatta eski sevgilim bile daha hevesliydi evlilik hayatına bir erkek olarak? Fakat kaynana olayı benim için önemli. Birlikte alışveriş yapıp yemekler yapıp sohbet edebileceğim bir kaynanayı hayal ediyorum artık hep. Bana yol göstersin sıcakkanlı olsun. Çünkü gerçekten halden anlayan ulvi insanlara ihtiyacımız var hem de çok..
  Benim ablam da çok çekiyor kaynansından sürekli diğer geliniyle kıyaslıyor ablamı

 26. Ya kızlar şu oyuncu DENİZ ÇAKIR ‘IN yaptığını duydunuz mu?
  Gittiği mekanda baş örtülü kadınlara burası Arabistan değil diye saldırmış ???
  Senin boyalı iğrenç saçların ve içkili suratın daha mide bulandırıcı pis kadın nasıl sinir oldum anlatamam ya bu ne avamlık ??

 27. Nurdanım saolasın

  Melekte oglanlarda iyiler canım

  Birbirimizi yiyerek geçiyor zaman

  Tek sıkıntımız bu olsun deme ??

  Sen nasılsın senin kuzular nasıllar

  Nurdanım bende hiç haksızlığa gelemem

  Maşallah canım güle güle otur sıcacık evinde

  ??????

  Aynen defnem ama bugün maşallah hava çok güzel yağmurda durmuş

  Yürüyüşe gittik geldik
  Hava mis gibi valla
  Düne göre

  Aaa defnem geçenlerde denk geldim ama dikkat etmedim

  Vaybe demekki öyle söylemiş
  Allah onları bildiği gibi yapsın

  Hane geçen senelerde melek baykalmıydı
  Yanlış olmasın oda baş örtüler hakkında birşeyler demişti

  Deme öyle bişey hatırladım

  Kendileri Allah korkusu yokken Allah hın emirlerine uymuyorken başkalarının da uymalarını istemiyorlar demekki ?????

 28. GAMZELİMMM

  Kayınvalidem gezmeyi sohbet etmeyi çok sever. Görünürde tatlı dilli güler yüzlüdür.

  Fakat ben başkalarını arkadan konuşmayı sevmem ???

  Her an gezmeyi sevmem

  Diğer eltilerimin arkalarından konuşmayı sevmem.

  Benimle çok iyi anlaşır. Çünkü hizmet sınırsızdır. Ama onuda kaldıramıyor. Kendi çektiklerini bizimle kıyaslıyor. Ben çektim siz rahatsınız diyor. ??? bir kere demiştimki evlendirmeseydin oğulların kazansaydı kazansaydı yeseydin. ?????

  GAMZELİMMM RABBİM iyi etsin bizi İnşaAllah ne diyim

 29. Evet SALİHAM Allah bildiği gibi yapsın ?
  ??????
  Kaynana gıybet seviyor haa anladım NURDANIM ??
  Maşallah sana çok iyi bir idarecısın. Kaynanalık bir sanat ne yapalım?

 30. GAMZELİMMM

  Kimseyw bişey demiyorum sadece beni ilgilendirmez diyorum. Banane arkadaş banane ondan bundan yapılandan yapılmayandan.

  Bilmiyorum GAMZELİMMM RABBİM benide ahlakı güzel kullardan eylesin. Bazı noktalarda keşkelerim çok oldu.

  GAMZELİMMM

  Ablan ne çekiyor onu bunu ben buyum desin çıksın kenarıya. ????

  Şu kaynana kişilerine anlatımıyıruz herkes kendine özgü birey , şahıs , kişilik ?????

  Ben seni olduğun gibi kabul ediyorum da sana ne oluyor sürekli başkalarını öne sürüyorsun. ????

  Ne diyeyim GAMZELİMMM

  Bende kaynana adayıyım. Bakalım dünya nasıl şekil alcak

  ??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️

 31. ???CANIM m ARKADAŞLARIM

  ❤️❤️❤️DEFNEM
  ???NURDANIMM
  ???AYSELİMMM
  ???FİLİZCİM
  ???ELAMMM
  ???NAZIMM
  ❤️❤️❤️MADUŞUMM
  ???ZÜLEYHAM
  ???ZARAMMM
  ❣️❣️❣️ASİMM

  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK ÖZLEDİMMMMM
  BİLİYORUM BİR ÇOĞU YOK HEY GİDİ GÜNLER HEY BURADAKİ ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR BİR KAÇ KERE SİTEYE GİRDİM AMA SİZİ BULAMADI sanmayın sizi unuttum sizi çok ayrı seviyorum KALBİ GÜZEL ARKADAŞLARIM şimdilik ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM ??❤️??❣️???????❤️???❣️????????❤️????????

  1. deniz kentli bizim kızlar elimi bırakma sayfasında yazıyordu ama 3 hafta dizi ara verince şimdilk boş buldukları sayfaya yazıyor haberin olsun canım bu arada hoş gelidn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu