Gelinim Mutfakta

20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları (Günün Birincisi)

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Pazartesi günün birincisi kim oldu? Bu hafta yine yeni yarışmacının katılması ile heyecan kaldığı yerden devam edecek. Son bölümde bilezikleri kıl payı kaçıran Elif, bu hafta ilk günden ipin ucunu kaçırmamak için bugün Gelinim Mutfakta 20 Ocak Pazartesi Puanları sırasında en yüksek puanı almaya çalışacak. Dikkat: Bugün günün sonunda 20 Ocak puan durumu sonucu yazının sonunda açıkladım.

=> Gelinim Mutfakta 20 Ocak 2022 Perşembe Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Yeni yarışmacıların son zamanlarda geldikleri gibi gittiklerini görünce acaba güçsüz yarışmacılar mı geliyor? Şeklinde yorumladım. Bu hafta yarışmaya katılan Kaynana Gönül ile birlikte yeni gelin çok iddialı.

=> Bu arada 10 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bakalım bu iddiasını ilk gün puanlaması olan 20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları verildiği esnada alacağı puanları oldukça merak ediyorum.

=> Bu arada [pembebuton]27 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı AnGelinim Mutfakta 20 Ocak Puanlama kısmın da kaynana Çiğdem gene iki birli puanlama yapacak. Artık Çiğdem’in nasıl puanlama yapacağını ve Elif’i bulup bulmayacağı çok net anlaşılıyor. Örnek vermem gerekirse, final günü yaptığı puanlamada Elif’i kaçırması bence bir oyundan ibaret olduğunu düşünüyorum. 

=> [mavibuton]24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Bazı arkadaşlar bana kızıyor olsa da ben geçen hafta dediğim cümle aynen şuydu “Elif bu hafta bilezikleri alır ise kimse izlemez.” Bu nedenle bu hafta Elif bilezik alamayacağını söylemiştim. Ancak bu hafta bilezikleri alma konusunda elif’in şansı olduğunu düşünüyorum. Dikkat: 20 Ocak Pazartesi puanları yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> [pembebuton]23 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An Çiğdem ile Elif

20 Ocak Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmın da merak ettiğim iki konu var. Birincisi yeni kaynana gelinin bulup 5 verecek mi? Bir de bu hafta yeni gelen gelin diğer kaynanalardan yüksek puan almayı başarabilecek mi? Bu iki sorunun cevabı benim açımdan oldukça önemli.

=> [pembebuton]22 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Daha önceki yazılarımı okuyanlar bilir. Ben ilk gün bir de Perşembe puanlamasına ayrı bir önem veriyorum. İlk gün kendine göre çok fazla avantajı oluyor. Perşembe günü sonucu ise final sonucu ile %100 olmasa da %90 oranında benzerlik gösteriyor. Bu nedenle kısaca ilk gün birinci olmanın avantajlarına değinmem gerekirse;

=> [mavibuton]21 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması yapacak kaynanalar

 • İlk günden Rakibine fark atıp birinci olmak
 • Bileziklere bir adım daha yaklaşmak
 • İlk günden eleme potasından uzaklaşmak
 • İlk günden çeyrek alarak moral içinde başlamak

Yukarıda verdiğim avantajlara daha bir çok avantaj ekleyebiliriz. Ben belli başlı avantajlardan bahsetmek istedim. Son zamanlardaki istatistiklere baktığımızda Elif ilk gün genel de birinci olduğunu ve çeyrek altını aldığını görüyoruz. Bakalım istatistiklere göre 20 Ocak Pazartesi bugün günün birincisi Elif olacak mı? Bekleyip, göreceğiz.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Bugün Kim Birinci olur sorusuna benim oyum Elif’e diyorum. Zira üç haftanın birincisine baktığımda Elif bir kez, Aydan bir kez, Betül de bir kez birinci olduğunu daha da geriye gittiğimde Elif’in birinciliği arttığını görüyorum. Haftanın birincisi konusunda elif olur mu bilmem ama bugün birinci olup çeyrek altını alacağını düşünüyorum.

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Pazartesi Puan Durumu

20 Ocak 2020 Pazartesi günü 441. bölümü ile yeni bir haftaya start verdik. Bu hafta elenen Aleyna’nın yeri,ne Betül gitmek istedi. O yüzden Aleyna yeniden ikinci bir şansı oldu. Artık daha dikkatli ve daha profesyonel olarak yarışacağını düşünüyorum. Bu nedenle ilk günden ipin ucunu kaçırmayacak ve Gelinim Mutfakta 20 Ocak Pazartesi puan durumu sonucunda zirvede yer almak için elinden gelenin fazlasını ortaya koyacak.20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Burçin

Bugün 20 Ocak Pazartesi Puanları sırasında  elbette gözleri yeni gelen gelin ile kayın validesi Gönül üzerinde olacak. Gönül ilk günden kendi gelinin bulabiliyor mu? Yeni yarışmacı diğer kaynanalardan yüksek puan alabiliyor mu? Zira bu iki sorunun cevabı yeni gelin lehine olması halinde yarışmadan eski yarışmacılardan bir tanesi bu hafta veda edecek demektir.

Bu hafta yarışmaya katılan kaynana Gönül 20 Ocak 2020 puanlaması sonrasında günün kritikleri konuşulduğu esnada kendisine ve gelinine  denli güvendiğini şu sözlerle aktardı.

“Benim gelinim o yemeği yapmasaydı, ben gelinimi alıp buradan çıkar giderdim!”
Yeni Kaynana Gönül

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Pazartesi Puanları Verecek Kayın Valideler

Gelinim Mutfakta Son bölüm de bilezikleri alan Burçin bildiğiniz üzere elenmiş ama Aydan’ın yarışmadan ayrıldığı için yarışmada kalmayı başarmıştı. Şimdi yarışmada kalmanın mükafatını da almış oldu.

Özellikle Özden kaynana her ne kadar Burçin’i, başkalarında puan isteyerek utandırsa da sonunda amacına ulaştı. Bu başarıda Burçin kadar Özden’in de çok büyük emeği var. Not: 20 Ocak Pazartesi puan tablosu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunda elbette her yarışmacı ilk günden birincilik koltuğuna oturmak istiyor. Elif bilezikleri alalı 2 hafta oldu. Yani maaş gününe henüz çok var. Bu nedenle bu hafta Elif dışında bir başka yarışmacının birinci olmasını bekliyoruz.

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmın da kaynana Gönül’ün nasıl puanlar vereceği ve bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu yazının en alt kısmın da tablo içinde bulabilirsiniz. Gelinim Mutfakta 20 Ocak Pazartesi Puan Durumu Belli Olduğu An Burçin

 

Bu hafta kıyasıya bir yarışın ilk günün de yani 20 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu açıklamadan önce sunum kısmına yarışmacılar hangi yemeği hangi malzeme ile yapacağını açıklamak istiyorum. Sonrasında 20 Ocak Pazartesi puan durumu sonucu bugün çeyrek altını alan gelinin adını açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Cacıklı Köfte

20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Cacıklı Köfte Malzemeleri

Köftesi İçin;

 • 2 su bardağı köftelik bulgur
 • 200 gram yağsız kıyma
 • 2 adet kuru soğan
 • 2 çorba kaşığı un
 • 1 çay kaşığı pul biber
 • Yeterince Tuz
 • Bir miktar karabiber

Gelinim Mutfakta Cacıklı Köfte Malzemesi

Cacık İçin;

 • 1 demet pazı
 • 2 çorba kaşığı sıvı yağ
 • 2 su bardağı süzme yoğurt
 • 2 diş sarımsak
 • 3 çay kaşığı tuz

Sosu İçin;

 • 50-60 gram Tereyağı
 • 1 yemek kaşığı pul biber

Bu hafta ilk gün Cacık köftesi olarak ismi her ne kadar nitelendirilse de aslında Cacıklı Arap köftesi olarak bilindiğini baştan söylemem gerek. Farklı bir yemek gibi algılanmasın.

Fatih Ürek günün yemeği için yarışmacılara toplam da 45 dakika süre verdi. Bu süre içinde yarışmacı gelinlerin sunum kısmında zamanında yapmasını istedi. Bakalım hangi yarışmacı birinci olacak? Bugün kim çeyrek altını kim aldı? Sorusunun cevabını hemen alt kısımdaki puan tablosunda verdim.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 Son zamanlarda yeni gelenlerin ayak uyduramadığı ve geldikleri gibi elendiği haftaları geride bıraktıracak bir yarışmacıya hasret kaldık. Umarım yeni gelen gelin Bugün günün birincisi kim sorusuna cevap olur. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Puanları (20/01/2020 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 3
Burçin : => Özden’in Gelini 1
Aleyna : 5
Dilara : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Elif   : 3
Burçin : 1
Aleyna : 2
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini 5

*************************
” 20 Ocak 2020 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif : 3
Burçin : 1
Aleyna: => Macide’nin Gelini 5
Dilara : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Burçin : 1
Aleyna 3
Dilara : 1

*************************

Gelinlerin 20 Ocak 2020 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 3 3 3 5 14
Burçin 1 1 1 1 4 (-2)
Aleyna 5 2 5 3 15
Dilara 2 5 2 1 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20 Ocak – 24 Ocak Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 14
Burçin : 4 (-2) = 2
Aleyna : 15
Dilara : 10

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

20 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ALEYNA
Gelinim Mutfakta 20 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ALEYNA
20 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BURÇİN

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Ocak 2020 Salı Fragmanı İzle

21 Ocak 2020 Salı günü, haftanın ikinci bölümün de neler olacağının kısa bir özeti mahiyetinde 442. bölümün fragmanı yani 21 Ocak Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu