Zuhal Topal'la Sofrada

20 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Güllü Gökdoğan)

20 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Güllü Gökdoğan yarışacak. Aslen Kahramanmaraşlı ve 3 çocuk annesi olan Güllü’nün kız kardeşi Esma daha önce bu programda yarıştığını ama büyük ödülü kazanmadığını açıkladı. Bugün elinden geleni yapıp, kız kardeşinin kaçırdığı birinciliği elde edeceğini dile getirdi.

=> 20 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu Sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

İlk gün yarışan Güllü Gökdoğan, ilk günden işi bitirmek adına güçlü bir menü ile kaynanaların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Zira hem kendi memleketinden hem de eşinin memleketi olan Kayseri’nin özel lezzetlerini kayın validelerin beğenisine sunacak. Kaynanaları ekileceğine inana Güllü’ye 20 Ocak Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi? sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> Bu arada  10 Şubat Pazartesi Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi? Sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

20 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak Gelin KaynanaBugün Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ocak Pazartesi puanları sırasında, kayın validelerin ilk günden vereceği puanlar haftanın da gidişatına etki edeceği için ilk gün verilen puanlar bir hayli önemli olacak.

=> Bu arada [mavibuton]27 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ocak Pazartesi (2020)

20 Ocak Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Güllü Gökdoğan. 41 yaşında ve 8 kardeşi olan Güllü’nün kız kardeşi Esma 8 Kasım 2019 tarihinde yarışmaya katıldığını dile getirdi. Kardeşi Esma büyük ödülü alamadığını ama kendisi alacağını ve bir nevi kardeşinin intikamını alacağını söyledi. Not: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? (20 Ocak Pazartesi) sorusunun cevabı bu yazının en sonunda verdik.

=> Bu arada [pembebuton]24 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Haftanın Birincisi kim[/pembebuton]? sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

20 Ocak 2020 Pazartesi günü bu haftanın ilk bölümü olan 321. bölümde yarışacak olan Güllü Gökdoğan ile kaynanası Fatma Kara hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

=> Bu arada [mavibuton]24 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/mavibuton] verilen puanların sonucunu görmek için tıklayınız.

Güllü Gökdoğan (20 Ocak Pazartesi Yarışmacı Gelin)

20 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Güllü Gökdoğan

 • 1978 doğumlu
 • 41 yaşında
 • Aslen Kahramanmaraşlı
 • Üç çocuk annesi
 • 8 kardeşi var

Fatma Kara (20 Ocak 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada 20 Ocak Yarışmacı Kaynana Fatma Fatma Kara

 • Aslen Kahramanmaraşlı
 • 63 yaşında
 • 8 çocuğu var
 • 5 oğlan 3 kız

Zuhal Topal’la sofrada bugün verilecek puanlar bu haftanın da gidişatını belirleyecek. Zira ilk gün 3 ve 4’lerin havada uçuştuğu bir günde kayın validelerden artık ümidi kesmek gerekecek. Zira sen bana verdin. Al bende sana veriyorum. Diyerek birbirlerinden intikam almaya çalışan bir hafta yaşamak zorunda kalırız.

=> Bu arada [pembebuton]22 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topalla 20 Ocak puanları sırasında kayın validelerin tutumu bu haftanın gidişatı konusunda bizlere rehberlik edecek. Geçtiğimiz hafta haftanın birincisini yine Zuhal Topal’ın puanları belirlemiş olsa da en yüksek puanı alan gelin maalesef birinci olamadı.

=> Bu arada [mavibuton]21 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

20 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 321. bölümKaynanalar genel de ilk gün daha az puan vermeyi seçiyorlar. Bu da ilk gün yarışan kayın valideyi çok ama çok sinir ettiği için bundan yani ilk günden sonra yarışan gelinlere hak ettiği puanı ancak Zuhal topal verdiği için bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını ayrıca yazının sonunda verdim.

Zuhal Topal 20 Ocak Pazartesi kaç puan verecek? Geçtiğimiz hafta finalinde konuşan sunucumuz bu hafta iyi menü gelmediğini yani menüsü iyi olsa da istediği lezzeti ortaya koyan gelin olmadığını dile getirmişti. Bakalım bu hafta gelinler nasıl performans sergileyecekler? Bekleyip, göreceğiz.

20 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Neslihan’ın Menüsü

 • Kelle paça Çorbası
 • Kayseri Mantısı
 • Süslü Mercimek Köfte
 • Ezber Bozan Kebap
 • meyhane Pilavı
 • Akdeniz Salatası
 • Kupta kremalı kadayıf

Zuhal Topal'la Sofrada 20 Ocak Pazartesi Puanları Alacak Güllü'nün Menüsü


Bu hafta ilk gün yarışan gelinin menüsü oldukça dolu olmasında dolayı, ilk gün kayın valideler olmuş menüye düşük puanlar verecek olursa emin olun bu hafta bitmez. Hatırlarsanız geçtiğimiz hafta ilk gün yarışan gelin 9 çeşit menü yapsa da ana yemeğindeki yanık nedeni ile kaynanalar düşük puanlar kullandılar. Ona rağmen hafta sonuna kadar ilk gün verilen puanların acısını her puanlama sırasında yaşadık. Not: Zuhal Topalla 20 Ocak Puanlaması.

Kaynanalar bugün yani 20 Ocak 2020 tarihinde günün menüsüne verdiği tepki hemen alt kısımda verdim.

“=> Kolay menü

=> Basit ve 2,5 saatte yetişir”
Kaynanaların menüye eleştirisi

Kayın validelerin ilk gün yarışan Güllü’nün menüsüne karşı küçümseyen eleştirileri ile aslında Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ocak Puanları sırasında düşük puanlar vermenin yolunu yaptırkları için böyle yorumladılar. anlaşılan bugün de düşük puanlarla haftaya başlayacağız.

20 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Güllü’nün Puanları)

Melek’in Puanı: 5

Sevim’in Puanı: 4

Şengül’ün Puanı: 4

Esma’nın Puanı: 5

Zuhal Topal: 6

Toplam: 24

Zuhal Topalla Sofrada 20 Ocak Pazartesi Fragmanı

41 yaşında ve 3 çocuk annesi olan Güllü Gökdoğan’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 320. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu