Gelinim Mutfakta

20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Netlik Kazandı!

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe günün birincisi ile Perşembe son puan durumu sonucu açıklandı! 20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 20/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeşim bugün kaç puan aldı? 20 Ocak Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 20 Ocak Perşembe çeyrek altını kim kazandı? final bölümü öncesin de Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Bugün çeyreği kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 24 Şubat Perşembe Puan Durumu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Güncelleme (21/01/2022) 20 ocak Perşembe günü Damla ile Yeşim 18 puanla günün birincisi olan gelinler olurken, Yeşim kura sonucu çeyrek altını alan isim oldu. bu hafta yarışmaya dahil olan Damla Yağmur ise 5 puan alarak eleme potasına kesin olarak düşen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 17 Şubat Perşembe Günün Birincisi ve sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe Puanları %100 netlik kazandığında, gözler son puan durumu sonucuna göre eleme potasına düşlen gelin ile bileziklere yaklaşan gelinin üzerinde olacak.

=> 10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu öğrenme için tıklayınız.

20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz haftadan sarkan iki bilezikle beraber toplamda 7 bilezik verilecek. Bundan dolayı tüm yarışmacılar bu hafta yedi bileziği almak için ellerinden gelenin fazlasını ortaya koydular. 

=> Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe Puan Tablosu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Bugün 20 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 20 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Ödülün her zaman verilen ödülden fazla olması, gelinler arasında ki rekabeti kat ve kat artırdığı için aradaki rekabet zaman zaman tartışma ortamına dönmekte. 

=> Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sonrasında artık bir gelin yedi bileziği, rakiplerine kıyasla çok daha fazla yaklaşacak. Bundan dolayı rakiplerini geride bırakmak isteyen yarışmacılar da ellerinden gelinin fazlasını ortaya koyup, iyi puanlar almak istiyor.

=> 21 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Sadece gelinlerin iyi yemek yapması, onları hedefine ulaştırmıyor. Kaynanalar da gelinlerini hem bulmalı hem de diğer gelinlere çok düşük vermesi gerekiyor. Aksi halde son ana kadar bilezikleri alan gelinin kim olduğunu netlik kazanmayacaktır.

Miyase son bölümde aldığı puanlarla rakiplerini geride bırakmayı başardı. Miyase, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda yine benzer puanlar elde etmesi halinde, bilezikler için çok ciddi avantaj elde edecek.

Hafta finalinde verilecek ödülün büyüklüğü göze alındığında, artık kaynanalar risk almaya başlayacak. Bu da kimimi zaman hak etmeyen kişi ya da kişilere yüksel puanlar gideceğini göstermekte.

20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Kaynana Beyhan son zamanlarda gelinini bulamadığından yakınırken, hafta başında beri Yeşim’i bulması dikkatlerden kaçmadı. Kaynana Beyhan gelinini, bugün 20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi yapmak için onu bulmaktan başka çaresi olmadığını çok ama çok iyi biliyor. 

Son bölümlerde kaynana Nuray’a karşı takma kirpik takıp geldiği yönünde eleştiriler alınca, bugün kaynana Nuray şalvarlı bir halde gelip daha güzel olduğunu söyledi. Buna karşın Damla da kaynanasını korumak için aynen şöyle söyledi.;

“İstediği gibi giyinir. Sizene!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla, kaynanası savunması, dikkatlerden kaçmadı.

20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını 18 puanla Miyase alırken, Damla Yağmur da 12 puanla günün sonuncusu oldu. Miyase bu puanlarla bilezikler için ciddi bir avantaj elde etmiştir. 

Kaynana Sevilay ile kaynana Beyhan son bölümde gelinlerini bulan isimler oldu. Sevilay’ın bu başarısı, Miyase’ye puan ve altın olarak yansıdır. Bugün Gelinim Mutfakta 20 Ocak Puanlama sırasında, kaynana Sevilay gelini Miyase’yi bulup beş puan vermek istiyor.

20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Hafta finali öncesinde son puanlama olarak, Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe puanlaması birazdan hem sunucu tarafından hem de kaynana tarafında verilecek.

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 17 Ocak Pazartesi günü ekrana gelirken, bugün Nursel Ergin’in vereceği, 20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile Perşembe puanlaması başlayacak. Günün sonunda %100 netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe puan durumu sonucunda, yani son puan durumu sonucuna göre eleme potasına düşen ve bileziklere yaklaşan isimler açıklanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Adım adım hafta finaline giden yarışma programında hafta finalinde yedi bileziği almak isteyen gelinler, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da hem çeyrek altını almak hem de Cuma günü birinci sırada girmek isteyen özellikle Damla ile Miyase, rakiplerini geride bırakacak puanlar almak için harekete geçtiler.

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Damla Yağmur

Yeşim uzun süredir son anda aldığı bileziklerle adından sıkça söz ettirdi. Bu haftada, 20 Ocak Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda Yeşim avantajı elde etmesi halinde, Cuma günü yedi bilezik için ciddi avantaj sağlayacak.

20 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergün beş puanı kime verdi? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Perşembe günü en yüksek puanı kim aldı? Damla kaç puan aldı? Kaynanalar gelinlerine kaç puan verdi? Bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda verilen Perşembe gününe ait son puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Puanları (20/01/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

20 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 2
Damla: 3
Damla Yağmur: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurcan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 2
Damla: 4
Damla Yağmur: => Nurcan’ın Gelini 1

*************************
” 20 Ocak 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Miyase: 3
Damla: 5
Damla Yağmur: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Damla Yağmur: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Damla Yağmur: 1

*************************

Gelinim mutfakta 20 Ocak Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 5 5 1 4 3 18
Miyase 2 2 3 5 4 16
Damla 3 4 5 1 5 18
D.Yağmur 1 1 1 1 1 5

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17-21 Ocak Haftası) – Perşembe

7 BİLEZİĞİ YEŞİM’E VERMEK Mİ İSTENİYOR? YORUMLARI BEKLİYORUM

*************************

Yeşim: 40 + 18 = 58
Miyase: 53 + 16 = 69
Damla: 46 + 18 = 64
D. Yağmur: 37 + 5 = 42

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM & DAMLA
Gelinim Mutfakta 20 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
20 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAĞMUR

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Fragmanı İzle

20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, hem günün birincisi olan gelin hem de bugün çeyrek altını alan gelin kesin olarak belli olacak. Gözler ise bir sonraki güne çevrilecek. İtle haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

48 Yorum

  1. Evet aynen öyle Nursel hanım yeşim i elemek icin damla bilezikleri almak için çok uğraşıyor çok haksızlık

   1. Yeşim’in hakkı çok yeniyor Yeşim 1 aldığında tv kapatıyorum çok sinir bozucu gerçekten izlenmiyor..

  2. Nursel gitsin artık ya bu hafta Nursel elensin bence kimse sunmasın dahi iyi gitsin artık…. Kayınvalidelerinde kafası karışmaz herkes istediği puanı verir zorla beğendirmiyor kayınvalideler şaşkın gibi evet olmamış bilmem ne tabakları da tanıyor…(git artık yaa sevdiğim bi program izleyemiyorum)

 1. 7 bileziği Yeşim çok hakediyor ama Yeşim almasın diye herşey yapılır her hafta. Bu haftada Yeşim’e vermemek için bir taraflarını yırtacaklar. Allahım bu hafta bilezikleri Yeşim’e nasip etmiştir inşallah.

   1. Tabi Damla hak ediyordur kesin
    Programın cıvığı çıktı artık, açıkca taraflı olunuyor
    Ahh FATİH ÜREK resmen hakkın yenildi

 2. YA BEN BU DAMLA KADAR ŞIMARIK KARAKTERSİZ BİRİ GÖRMEDİM!..BEYHANDAN BİR ALDIĞI ZAMAN KÖTÜ OLUYOR BEŞ ALDIĞI ZAMAN KÖTÜ OLUYOR!..KISACASI İKİ YÜZLÜ BİRİ!..

  1. Dürüst olduğu için dimi gerçekten çok karakterli harika bir insan tanırsın bugün inşallah

 3. Artık gına geldi bu proagramdaki onursuz, gurursuzluğa. Bir lira icin herşeyi yapar bunlar. Birde Nursel cok labale, cokta yönlendiriyor Kayınvaldeleri. Tr dolaşmakla Şef olunmuyor, cok yılışık baş aşcı Nursel

 4. Bu programa şimdiye kadar gelen en kötü ve geveze sunucu,her şeye karışarak kaynanaların kafasını karıştırıp istediği puanları verdirmeye çalışıyor.Zaten program kalitesiz iyice kalite yerlerde..

  1. Aynen çok doğru👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 sizi ayakta alkışlıyorum tabakları da tanıyor açılınca çok mu pişmiş az mı pişmiş tamamen Nurselin elinde bu hafta Nursel elensin oy toplasınlar sevdiğim programı izleyemiyorum

 5. Miyaseyi hic sevmiyorum cok şımarık inşaallah onlar kazanamaz yeşim cok hak ediyor ama kaynanası yakıyor dedi ki:

  Döndü

 6. Nursel in gereksiz yorumları Aysun u da amma abarttılar Aysun 9 ayda 30 bilezik aldı en sonunda en iyiler diye bir yarış çıkardılar Aysun’u çağırdılar kimseyi bulamadılar orada 90 bilezik alan varken torpille de 20 bilezik verdiler havadından geçilmiyor off sıktılar artık

 7. Beyhanı kovsunlar yaa. Yeşim kaynanasına rağmen o kadar kazandı ve kaldıra orada çok tebrik ediyorum Yeşim’i. Ben olsam kayınvalideme tekme Tokat girerim gibi geliyor. Malum beceriksiz Damla’ya 5 verip kendi gelini herkesten 5 alırken kendi gelinine 1 verince içimden saldırmak geliyor Yeşim’in yerinde olsam diyorum. 5 verdiği başarısız beceriksiz karı da damla yani.

  1. Aynen o da bari miyaseye ver beşi diyor canım benim bende tv kapatıyorum artık izlenmiyor hak adalet yok

 8. Yeşim çok hakediyor bilezikleri. Her hafta bir hile hurdayla alamıyor. İnşallah bu hafta bir hile olmaz ve hakettiği bilezikleri kayınvalidesine rağmen alır inşallah.

 9. Sunucu açıkça yeşimi tutuyor .tabaklarını tanıyor ve 5 veriyor .yorumlar sırasında da kaynanaları yönlendiriyor.bu hafta altınlar miyasenin hakkı. Ama yeşim alırsa şaşırmam.

 10. Nursel hanım sen gerçekten yeşim e bilerek düşük puan veriyorsunuz sırf damla bilezikleri alsın diye çok kötü tek taraflı bir insansın 😡😡😡👎👎👎👎 yazık ama

 11. Damla çok şımarık. Miyase değişmeye başladı. Yeşim inşallah bu hafta bilezik alır

 12. Bu hafta bilezikleri Yeşim alsın Eğer Miyase alırsa bu programı yine izlemeyeceğim.Dünkü geldi hemen bileziklere kondu.Yeşim kaç aydır burda 15 bilezik zor aldı.Yeşim bileziği almalı

  1. ne alaka? miyase alırsa demek ki yeşimden daha başarılı. yeşim kaç ayda zar zor 5 bilezik aldı. miyase geldiği gibi aldı ve demirbaş yareni eledi.

 13. Yeter artık Nurselin gereksiz yorumlarından.kaynabakarin sanki aklı yok eskiden böyle değildi Fatih Ürkek nerdesin.senin sunduğun gelinim mutfakta Nursel sayesinde yerlerde..Kanal D yöneticileri biraz bizlerin sesini dinleyin lütfen..programa biraz düzen verin.her hafta biri sunuyordu bundan daha iyiydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu