Zuhal Topal'la Sofrada

20 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Aynur Ateş]

20 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Aynur Ateş yarışacak. 20 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için ev hanımı ve 30 yaşında ki Aynur yarışacak. Peki aslen Sinoplu olan Aynur Ateş kaç puan aldı? 20 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu netleşti mi? Yemekteyiz bugün yarışan Aynur Ateş kim? 20 Ocak 2022 Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Aynur’un menüsünde hangi yemekler var? Yemekteyiz Aynur Ateş Kaç Puan Aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal 3 Mart Perşembe Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

20 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Aynur Ateş

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Ocak Perşembe Puanları ve puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, bu hafta yarışmaya katılan beş yarışmadan geriye sadece bir isim kalacak.

=> 24 Şubat Perşembe Zuhal Topal Puanları Sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Dört yarışmacı da bugün Aynur’un yarışması ile puanlarını alacağı için gözler, Zuhal Topal 20 Ocak puanları sonucun da alacağı toplam puanlar sonucunda olacak. Zira geçtiğimiz bölümde 39 puan alan Nurbanu’nun puanlarını geçebilmesi için, en az 40 puan elde etmesi gerekiyor.

=> 17 Şubat Perşembe Yemekteyiz Puan Durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Ev hanımı olan ve çocuk yaşlardan itibaren yemek yaptığını ifade eden Aynur Ateş’e bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? 20 Ocak Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 17-21 Ocak Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Ocak Perşembe (2022)

20 Ocak Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Aynur Ateş. Aslen Sinoplu olan 30 yaşında ki Aynur, hem 15.000 TL’yi almak hem de elinin lezzetini kanıtlamak için yarışmaya katıldığını ifade etmiştir.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Şubat Perşembe Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Aynur Ateş, kendisinden önce yarışan yarışmacılar arasında en fazla puanı elde eden Nurbanu’nun aldığı 39 puanını, bugün Zuhal Topal 20 Ocak Perşembe puanları sonucunda, geçmesi gerekiyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Şubat Perşembe Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

20 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

20 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Aynur Ateş, eğer ki yemekteyiz 20 Ocak puanları sonucunda 40 ve üzerinde puanlar almadığı takdir de 15.000 TL’yi kaybeden isimler arasına adını yazdıracak. 

=> 21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız. 

Yemekteyiz tarihinde daha önce 40 puanı alan biri olmadığı için Aynur, Zuhal Topal’la 20 Ocak Perşembe puanları sırasında işinin çok zor olacağının farkında. Bu baskı altında yemeklerini yapacak.

=> 21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

20 Ocak Yarışmacısı Aynur Ateş

20 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
20 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – Aynur Ateş
 • 30 yaşında
 • Aslen Sinoplu
 • 16 yıl kuaförlük yaptı
 • Evli
 • İki Çocuk annesi
 • Kartal da İkamet ediyor
 • 1 yıldır çalışmıyor
 • Tüp mide ameliyatı geçirdi
 • 140 kilodan 89 kiloya düştü
 • İyiliği de kötülüğü de asla unutmuyor

=> 21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la bugün yarışan Aynur Ateş’in menüsünde yer alan yemeklerin isimler ile bu menüye gelecek olan rakiplerinin eleştirileri hemen alt kısımda verilmiştir. Bunun duşunda Aynur’un yapacağı yemeklere, rakiplerinden ve Zuhal Topal’dan gelecek olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Ocak Perşembe Puanları ise yazının en son kısmında tablo halinde aktarılmıştır.

20 Ocak Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aynur’un Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 20 Ocak Perşembe Puanları Alacak Aynur ve Menüsü

 • İnce Bulgurlu Ekşili Köfte Çorbası
 • Kuru Patlıcan Dolması
 • Kaşarlı Patates topları
 • Yoğurtlu ve Cevizli Sinop Mantısı
 • Kış Salatası
 • Kakaolu İrmikli Muhallebi Tatlısı

20 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek olan Aynur’un rakipleri, haftanın ilk menüsünü şu sözlerle değerlendirdiler; 

Menüsü Uyumsuz
Yemekler arasında uyum yok
Çok kolay bir menü
2,5 saate yetişir

Yarışmacının Rakipleri

Çocuk yaşlarda yemek yapmaya başladığını ve zamanla mutfakta uzmanlaştığını ifade eden Aynur, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Ocak Perşembe puanları sonucunda, daha önce birinci olmuş yarışmacıların aldığı puanları aşabileceğini düşünse de, Nurbanu’nun aldığı yüksek puanları geçmesi için işinin çok zor olduğunun farkında. Dikkat: Aynur Ateş’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

20 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlaması sonucunda Aynur Ateş ilk finalist olabilmesi için ortalama tüm rakiplerinden 8 ve üzerinde puanları alması gerekiyor. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 20 Ocak Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Zuhal

Son zamanlarda yarışmacılar masada yemekleri değerlendirmek yerine tartışması, izleyicide büyük eleştiri almasına neden oluyordu. Bu hafta Perşembe gününe kadar yarışmacılar hiç tartışmaması dikkatlerden kaçmadı. Lakin bugün Yemekteyiz 20 Ocak puanları öncesinde Aynur, kendi menüsüne gelen eleştiriler karşısında sinirlene hakim olmada zorlandı.

20 Ocak Perşembe Aynur Ateş kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Aynur Ateş’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi?  İşte merak edilen Yemekteyiz bugün verilen puanlar alt kısımda verilmiştir.  

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

20 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Aynur Ateş)

Samet Gürsoy  6
Hafine Özdemir  4
Nurbanu Doğan  5
Muhammed Murat Giresun  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   26

**20 Ocak 2022 Perşembe**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 20 Ocak Perşembe Fragmanı İzle

Aslen Sakaryalı ve 30 yaşında olan Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olan Aynur Ateş, 20 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışan bu haftanın üçüncü yarışmacısı oldu. Haftanın ikinci yarışmacısı olan Aynur Ateş’in yarıştığı bölüme ait, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Ocak 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu