Gelinim Mutfakta

20 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu [Haftalık Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 20 Şubat Perşembe günün birincisi kim oldu? Ezgi ve Özlem arasında değişen gün birinciliğini bugün başka bir yarışmacı almasını bekliyoruz. Özellikle Elif ile yıldızları barışmayan Özüm, bugün Gelinim Mutfakta 20 Şubat Perşembe Puanları sırasında elinin lezzetini kanıtlamak için elinden gelenin fazlasını yapacak.  Dikkat: 20 Şubat puan durumu yazının son kısmında verdik.

=> 5 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Tablosu sonucunu görmek için tıklayınız.21 Şubat Cuma Ezgi bilezikleri aldı

Bugün 20 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sırasında eğer Özüm kendisinden beklenen bu çıkışı yapamaz ise kesin olarak Cuma günü eleme potasında yarışacak. Eminim ki fenomenler haftasında hiç bir yarışmacı ilk elenen olmak istemiyor.

=>  27 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğunu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.20 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Özüm & Kaynanası Ayten

Bugün 20 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olacak isim olmak için Ezgi ve Özüm arasında bir yarış yaşanmasını bekliyorum. Özüm kendisini eleme potasında kurtarmak adına mücadele ederken, Ezgi de mekanın sahibi geldiğini göstermek ve bir gün önceden bilezikleri aldığını kanıtlamak için yarışacak.

=> 21 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Cevabı için tıklayınız.

20 Şubat Perşembe puan tablosu sonucunda kesin olan şu ki, bir yarışmacı eleme potasında düşecek. Bu kişi %100 Ezgi olmayacak. Ancak diğer üç yarışmacının eleme potasında düşme ihtimali hemen hemen aynı oranda olduğunu düşünüyorum. Zira aralarındaki puan farkı sadece iki puan fark var. Not: 20 Şubat Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması yazının en son kısmında bulabilirsiniz.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseliGelinim Mutfakta 20 Şubat Puanlama sırasında ve bu hafta başından beri verilen puanlara baktığımda bol birli puanlar gelmedi. Ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Çiğdem iki bir kullansa artık sessiz kalamaz. Lakin bu birleri Reyhan verse sesini çıkartmaz. Neden mi? bence Elif’in şimdilik pabucu dama atıldı.

Bugün Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucu netleşecek. Daha doğrusu bugün günün sonunda ortaya çıkan toplam puanlar ve gelinlerin aldıkları sıralamalar Cuma günü %99 oranında benzerlik gösteriyor. Yani bugün sıralama olarak birinci bitiren, haftanın final günü de birinci bitirirken eleme potasına düşen Cuma günü bu eleme potasında düşen yarışmacıda da aynı durum yaşanıyor. 20 Şubat 2020 Gelinim Mutfakta Bugün 464. bölüm

Gelinim Mutfakta Son bölüm de günün birincisi olarak bu hafta ilk defa yakalayan Ezgi zirveye da adını yazdırmayı başardı. Yakaladığı bu başarısını, bugün de devam ettirmek istiyor. Tabi diğer rakipleri buna müsade edip etmeyeceğini birazdan göreceğiz. 

20 Şubat Perşembe haftalık toplam puanlar sonucunda bir gelin eleme potasında düşerken bir başka gelin de bilezikleri almak için büyük avantaj elde edecek. Şu an için beklentilerimiz Ezgi’nin bilezikleri garantilemesi yönünde olurken, Özlem’in de eleme postasına düşmesini bekliyoruz. 

Gelinim Mutfakta 20 Şubat Perşembe Puan Durumu (2020)

Fenomenler haftasın da kıran kırana bir mücadele izliyoruz. Özlem uzun zamandır yarışmada olmamasına rağmen ilk iki gün harika bir performans sergilese de son bölümde günü maalesef sonuncu bitirdi. Özellikle, Özlem’in fanları bugün  20 Şubat Gelinim Mutfakta Puan durumu sonrasında yine Özlem’in zirvede yer almasını istiyor. Bakalım Özlem bu işin üstesinden gelebilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.20 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün kim birinci olduğunun açıklandığı an

Bugün 20 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak isim oldukça önemli. Zira bugün birinci olan isim eğer Ezgi olur ise bir gün önceden bu hafta bilezikleri garantileyecek. Bu da mekanın sahibi geldi anlamına geliyor. Elif mi? Şu sıralar kabuğuna çekildi.

Elif, kolay ve ilk defa kamera karşısında yemek yapan yarışmacılara ahkam keserken ve onları kolayca alt ederken, şimdi devler liginde kendisini gösteremedi. Bugün 20 Şubat Perşembe puanlaması sırasında Elif bir çıkış yapamaz ise eleme potası ile tanışacak.20 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kazanamayan gelinler

Bugün Gelinim Mutfakta 20 Şubat Puan durumu sonucun da kesin bilgiler elde edeceğiz. Özellikle bu bilgiler ışığında final günü merakla beklediğimiz sonuçlar olacak. 

 • Eleme potasına kimin düşeceği
 • Bilezikleri kimin alacağı %100 belli olacak

Bu nedenle final bölümünde daha eğlenceli ve daha heyecanlı gene Perşembe günü puanlamasını merakla bekleyeceğiz.Gelinim Mutfakta 20 Şubat Perşembe Puan Durumu Açıklandığı an Elif & Ezgi

Bu arada günün kritikleri konuşulduğu sırada Elif, Eşi Sercan bey ile yaşadığı bir olayı anlattı.

Elime kağıtlar geldi. Sercan’ın sevgilisi ile aşk mektubu! Elif Akçam

Şimdi size sorum şu? siz olsaydınız bunu ekranlarda anlatır mıydınız? Ben biraz garipsedim. Belki başkaları için normal olabilir. Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum. Not: bugün çeyrek altını alan gelin, yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Birazdan kaynanalar 20 Şubat Perşembe puanları verecekler. Öncesinde gelin yarışmacıların haftalık toplam puanları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

20 Şubat Perşembe haftalık toplam puan durumu sonucu öncesinde 43 puanla Ezgi Yıldırım zirvede kendisine yer buldu. Bugün de yerini korumasını bekliyoruz. Tabi 20 Şubat Perşembe Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabı bugün Ezgi olması haklinde bilezikleri de garantileyecek. 

İkinci sırada iki yarışmacıyı görüyorum. 34 puanla hem Özlem hem de Elif’in yer alması bana ilerideki rekabetin de derece çetin olduğunu gösteriyor. Not: 20 Şubat Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında verdim.

Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak ResmiSon sırada ise hafta başında az çok tahmin ettiğimiz Özüm’ün 32 puanla yer alması şahsen beni şaşırtmadı. Özüm daha önce Elif ile yarışmamıştı. İkili arasında şimşekler çakıyor. Bu nedenle Özüm bu mücadelede elenen taraf olmak istemediği için bugün kim birinci sorusuna cevap olan yarışmacı olmasını bekliyoruz. 

Gelinim Mutfakta 20 Şubat Patatesli Üçgen Börek

 • 2 tane yufka
 • 2 adet orta patates
 • 4 adet biber (Yeşil)
 • 1/2 su bardağı kaşar peyniri
 • 1 tane yumurta
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1/2 çay kaşığı karabiber

Sosu için:

 • 1 su bardağı kadar süt
 • 1/2 su bardağı sıvı yağ

Üzeri için :

 • Yumurtanın sarısı
 • Bir tutam Çörekotu 

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

İlk iki gün çeyrek altını alan Özlem son bölümde günü sonuncu bitirirken, Ezgi ise kendisinden beklenen çıkışı yakaladı. Dün çeyrek altını kazanan gelin oldu. Not: çeyrek altını bugün kim  kazandı? sorusunun cevabı yazının son kısmında verdim.

Günün yemeği olarak seçilen börek için Fatih Ürek kısa bir bilgilendirmeden sonra yarışmacılara 50 dakika süre verdi. Bugün günün birincisi yine Ezgi mi? yoksa Özlem mi olacak? sorusunu cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.20 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verildiği sırada Nurten & Özlem

20 Şubat Perşembe puanlama sonucun da Ezgi günü birinci bitirirse kesin olarak bilezikleri alan gelin olacak. Daha doğrusu almayı Perşembe gününden garantileyecek.

Bu nedenle Gelinim Mutfakta 20 Şubat Puan durumu belli olacağı 20 Şubat puanlaması sırasında hem Ezgi’nin aldığı puanları hem de Reyhan’ın vereceği puanlara pür dikkat kesileceğiz. Not: Haftalık Puan Durumu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 20 Şubat Puanları (20/02/2020 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Elif  : =>Çiğdem’in  Gelini 4
Özlem : 1
Özüm : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Elif : 1
Özlem: => Nurten’in Gelini 2
Özüm : 5

*************************
” 20 Şubat 2020 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelini 4
Elif : 5
Özlem : 4
Özüm : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Elif : 5
Özlem : 1
Özüm=> Ayten’in Gelini 4

*************************

Gelinlerin 20 Şubat 2020 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 3 2 4 3 12
Elif 4 1 5 5 15
Özlem 1 2 4 1 8
Özüm 5 5 1 4 15

************************

lütfen bizi google de böyle arayın! 

Gelinim Mutfakta ads

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17 Şubat – 21 Şubat Haftası) – Perşembe

*************************
Ezgi    : 41 + 12 = 53
Elif      : 34 + 15 = 49
Özlem : 34 + 8 = 42
Özüm : 32 + 15 = 47

*************************

Gelinim Mutfakta 20 Şubat Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

20 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
ELİF & ÖZÜM
Gelinim Mutfakta 20 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
20 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ öZLEM

*************************

Gelinim Mutfakta 21 Şubat 2020 Cuma Fragmanı İzle

21 Şubat 2020 Cuma günü yani bir sonraki bölüm olan 465. bölümün fragmanı alt kısımda verdik. Bu haftanın final bölümü olan 21 Şubat 2020 Cuma fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu